شعبه باربری مرکز تهران  از باسابقه‌ترین و مورد اعتمادترین اتوبار‌های تهران و حومه است.

این شرکت با ارائه خدمات متنوعی در زمینه حمل‌ و نقل، جابه‌جایی کالا و اسباب‌کشی در طی 15 سال موفق به کسب رضایت جمع کثیری از مشتریان خود در تهران و حومه شده ‌است.

شعبه باربری مرکز تهران در کنار تمام خدمات خود بیمه‌نامه معتبر و کاربردی نیز جهت جلب اطمینان مشتری ارائه می‌دهد. در ادامه با محدوده فعالیت شعبه باربری مرکز تهران، لیست شرکت‌های فعال باربری مرکز تهران و همچنین خدمات بیمه اسباب‌کشی آشنا خواهیم شد.

محدوده خدمت‌ رسانی باربری مرکز تهران 

تهران به مناطق مختلفی تقسیم شده‌ است که مرکزی‌ترین آن منطقه 11 است.

این منطقه و سایر مناطق مرکزی تهران دارای ویژگی‌های خاصی از جمله ساختمان‌های کلنگی و بافت قدیمی و فرسوده است. وجود مراکز نظامی و سیاسی مهم، انواع بیمارستان‌ها و مراکز درمانی، مراکز خرید و بازارهای قدیمی و جدید از دیگر ویژگی‌های مناطق مرکزی تهران است.
می‌توان محله‌ها و خیابان‌های مرکزی تهران را جزء شلوغ‌ترین، پرترددترین و متراکم‌ترین محله‌های این شهر دانست.

شعبه باربری مرکز تهران با توجه به تمام محدودیت‌های این مناطق از جمله طرح ترافیک، تراکم جمعیت و ترافیک، بسیاری از محله‌های قدیمی و خیابان‌های باریک این محدوده را تحت پوشش قرار داده است.
شعبه‌ی باربری مرکز تهران خدمات خود را در تمام محله‌های یوسف‌آباد، امیرآباد، عباس‌آباد، جلفا، خواجه عبدالله، خیابان بهار شیراز، زرتشت، بهجت‌آباد، تخت‌جمشید (طالقانی)، تخت طاووس، سهروردی، آپادانا، توحید، جمهوری، نادری، استانبول، توپخانه، لاله‌زار، باغ صبا، فاطمی، آرژانتین و آذربایجان ارائه می‌دهد.
جهت اطلاع دقیق از مسیرهای تحت پوشش شعبه باربری مرکز تهران با ما تماس بگیرید.

لیست شرکت‌های باربری مرکز تهران

 در ادامه لیستی از اتوبار‌های مرکزی تهران و باربری­های مورد تایید اتحادیه که در محدوده مرکزی تهران نیز فعالیت می‌کنند، به شما ارائه می‌دهیم.

باربری مرکز تهران به شماره تماس 02122060116 و آدرس یوسف آباد

حمل اثاثیه مرکزی به شماره تماس 02144442259 و آدرس تهران، شریعتی

اتوبار مرکز تهران به شماره تماس 02188683740 و آدرس تهران، انقلاب

اتوبار ضراب‌خانه به شماره تماس 02122373257 و آدرس شریعتی، نبش خیابان مطهری

باربری عباس‌آباد به شماره تماس 02186020016 و به آدرس خیابان شریعتی، بلوار قدوسی،

مطهری بار به شماره تماس 02188888249 و آدرس سهروردی شمالی، خیابان بهشتی،

آهوان سیر به شماره تماس 02188495470 و آدرس مفتح جنوبی، خیابان بهار شمالی

صفا بار به شماره تماس 02188404444 و آدرس باغ صبا، خیابان شیخ صفی، خیابان کلیم کاشانی

باربری جهان‌آرا به شماره تماس 02188332324 و آدرس یوسف‌آباد، بزرگراه کردستان

طالقانی بار به شماره تماس 02188970045 و آدرس بلوار کشاورز، خیابان فرشید، خیابان فلسطین

محله بار به شماره تماس 02144016002 و آدرس بلوار ستارخان، خیابان رحیمی اصل، خیابان ستارخان

گل ‌بار به شماره تماس 02188824020 و آدرس امجدیه، خاقانی، خیابان بهار شمالی

نوبار به شماره تماس 02188874598 و به آدرس ونک، خیابان فوزیه، خیابان لاهیجانی (نیلو)

مهام ترابر به شماره تماس 02188451661 و به آدرس باغ صبا، سهروردی

انقلاب بار به شماره تماس 02155432511 و به آدرس بزرگراه نواب جنوب به شمال نبش کوچه قطب

جمهوری بار به شماره تماس 02155437277 و آدرس بزرگراه نواب، بعد از خیابان محبوب

معین بار به شماره تماس 02166069010 و آدرس 21 متری جی

اتوبار کارگر به شماره تماس 02166126011 و آدرس خیابان انقلاب، خیابان جمال‌زاده جنوبی

باراست به شماره تماس 09127409082 و آدرس میدان فاطمی، خیابان جویبار

باربری مرکز تهران

اهمیت بیمه باربری و حمل اثاثیه 

در دیگر مقاله‌های موجود در وب‌سایت باربری تهران به دفعات از موضوعات مختلف در زمینه اسباب‌کشی از جمله بسته‌بندی ویژه، حمل ‌و نقل و جابجایی بین شهری و ترفندهای اسباب‌کشی صحبت کرده‌ایم.

در این مقاله جا دارد که بحث بیمه باربری را توضیح دهیم تا مشتریان عزیز شعبه باربری مرکز تهران به‌راحتی بتوانند در زمینه پرداخت هزینه برای بیمه باربری و حمل ‌و نقل کالا آگاهانه تصمیم بگیرند.
در ابتدا لازم است بدانید که پرداخت هزینه برای بیمه باربری مرکز تهران در هیچ شرکت باربری اجباری نیست و مشتری تصمیم می‌گیرد که اسباب و اثاثیه و محموله خود را تحت پوشش بیمه حمل اثاثیه قرار دهد یا خیر.

البته اکثر شرکت‌های باربری مرکز تهران و سایر نقاط با دریافت هزینه حمل بار و اسباب و اثاثیه تا حدودی کالا و بار شما را نیز بیمه می‌کنند. پرداخت هزینه مازاد برای بیمه کردن اسباب و اثاثیه خاص و ارزشمند مانند پیانو میباشد.
جهت اطلاع از کالاهای تحت پوشش بیمه که جزء هزینه اولیه باربری است با کارشناسان تیم پشتیبانی شعبه باربری مرکز تهران تماس بگیرید. راههای برقراری ارتباط با بخش پشتیبانی و پاسخگویی باربری تهران را در این صفحه مشاهده نمایید.

شعبه مرکزی باربری تهران - باربری مرکز تهران

 پیش‌از هر چیز باید بدانید که هر شرکت باربری از جمله شعبه باربری مرکز تهران موظف است در صورت وارد شدن خسارت به لوازم و اسباب اثاثیه شما در هنگام اسباب‌کشی، جبران خسارت کند. این‌که شرکت باربری مربوطه تمام هزینه خسارت را پرداخت نماید و یا تنها درصدی از آن را متقبل شود، بسته به مفاد قراردادی دارد که بین شما و شرکت باربری بسته می‌شود.

چنانچه مایل باشید از کل خدمات بیمه باربری استفاده کنید با پرداخت هزینه‌ای مازاد بر هزینه باربری، اتوبار مربوطه موظف می‌شود که طبق قرارداد بین مشتری و  و شرکت عمل نماید. جهت اطلاع از جزئیات بیمه باربری و لیست خسارت‌هایی که مشمول بیمه حمل اثاثیه می‌شود، با یک تماس تلفنی از تیم شعبه باربری مرکز تهران مشاوره رایگان دریافت نمایید.

شرکت باربری تهران فعال در تمام مناطق تهران و حومه به‌ویژه شعبه باربری مرکز تهران آماده ارائه خدمت به تمام شهروندان تهران بزرگ می‌باشد.

این شرکت با ارائه خدمات متنوعی از جمله بسته‌بندی اصولی، اعزام نیروی فنی و نظافتی، باز کردن و نصب مجدد اسباب و اثاثیه برقی مانند لباسشویی و ظرفشویی، انجام خدمات جابجایی و حمل ‌و نقل و در اختیار داشتن انواع ماشین‌های حمل اثاثیه و بار در سایزها و کاربری‌های مختلف، از صفر تا صد عملیات باربری و اسباب‌کشی مشتریان خود را انجام می‌دهد.
چنانچه در زمینه حمل ‌و نقل کالا، باربری شهرستان و اسباب و اثاثیه منزل و اداری و دریافت بیمه نامه معتبر باربری نیاز به راهنمایی بیشتر دارید، با کارشناسان مجرب و آموزش‌دیده تیم پشتیبانی و پاسخگویی شعبه باربری مرکز تهران تماس تلفنی حاصل نمایید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره‌مند شوید.

بسته بندی اثاثیه منزل دربند

بسته بندی اثاثیه دربند تهرانبسته بندی دربندبسته بندی اثاثیه منزل دربند از دیگر خدمات ویژه باربری تهران است که در راستای خدمت گذاری به شما مردم عزیز دربند از هیچ تلاشی دریغ نمی کند. بسته بندی اثاثیه دربند خدمت گذاری اصیل و صادق در حوزه باربری و بسته بندی اثاثیه برای...

بسته بندی اثاثیه منزل میدان اتریش

بسته بندی اثاثیه میدان اتریش تهرانبسته بندی میدان اتریشبسته بندی اثاثیه منزل میدان اتریش از دیگر خدمات ویژه باربری تهران است که در راستای خدمت گذاری به شما مردم عزیز میدان اتریش از هیچ تلاشی دریغ نمی کند. بسته بندی اثاثیه میدان اتریش خدمت گذاری اصیل و صادق در حوزه...

بسته بندی اثاثیه منزل آریا شهر

بسته بندی اثاثیه آریا شهر تهرانبسته بندی آریا شهربسته بندی اثاثیه منزل آریا شهر از دیگر خدمات ویژه باربری تهران است که در راستای خدمت گذاری به شما مردم عزیز آریا شهر از هیچ تلاشی دریغ نمی کند. بسته بندی اثاثیه آریا شهر خدمت گذاری اصیل و صادق در حوزه باربری و بسته بندی...

تماس فوری