تهران، بزرگ‌ترین کلان‌شهر ایران و پایتخت کشور، دارای جمعیتی فشرده و میلیونی است، که انجام برخی از کارهای روزمره در آن را دشوار کرده است. وجود شعبه باربری شرق تهران می تواند دسترسی به خدمات باربری تهران از جمله بسته بندی اثاثیه منزل را  برای هموطنان شرق تهران  فراهم کند.

از جمله مناطق شلوغ و پرتردد تهران مناطق شرقی است که بافت متراکمی دارند. منازل قدیمی و ویلایی، کوچه‌های باریک و خیابان‌هایی که متناسب با افزایش ساختمان‌ها و جمعیت تغییر نکرده ­اند، از ویژگی‌های مناطق شرقی تهران است.

اسباب‌کشی و حمل ‌و نقل بار در خیابان‌ها و محله­ های مناطق شهر تهران امری نسبتاً دشوار است و به تجربه زیاد نیاز دارد. جابجایی و باربری شرق تهران برای رانندگان و نیروهای مجرب باربری تهران امری پیش‌پاافتاده و معمولی است.

مناطق تحت پوشش باربری شرق تهران

شهر تهران جزء مناطق پرطرفدار و متراکم پایتخت کشور است که شامل مناطق 4، 8، 13 و 14 می‌باشد. مناطق  3، 7، 12 و 15 نیز متمایل به شرق تهران هستند. باربری شرق تهران در تمام محله‌ها و مناطق شرق تهران فعالیت دارد.

محله‌هایی همچون نارمک، هنگام، تهرانپارس، حکیمیه، تهران‌نو، شمیران ­نو، دلاوران، سراج، استخر، امام حسین، بزرگ‌راه شهید سلیمانی، پیروزی، دماوند، چهارراه تلفنخانه، هفت‌حوض، لویزان، قاسم‌آباد، عشرت­آباد، خواجه نظام، تسلیحات، وحیدیه، حشمتیه، نیروی هوایی، شمس‌آباد، نارمک جنوبی، خاک سفید، سرخه‌حصار، آشتیانی، مجیدیه جنوبی، قنات کوثر، نظام‌آباد، آهنگ غربی، آهنگ شرقی و شقایق تحت پوشش باربری شرق تهران و اتوبار شرق است.

باربری شرق تهران تمام بزرگراه‌های این منطقه را نیز پوشش می‌دهد. مانند بزرگراه‌ امام علی، بزرگراه‌ شهید قاسم سلیمانی، بزرگراه‌ شهید بابایی، بزرگراه‌ شهید محلاتی و سایر بزرگراه‌های شرق تهران.

باربری شرق تهران در محدوده شمال شرق تا جنوب شرق تهران فعالیت می‌کند. این باربری علاوه‌بر پوشش تمام مناطق شرقی تهران آماده خدمت‌رسانی از شرق تهران به تمام نقاط شمالی، مرکزی، غربی و جنوبی تهران می‌باشد.

111

لیست شرکت­های باربری شرق تهران

در اینجا لیستی مرتب از شماره تلفن های باربری تهران در نقاط مختلف تهران را برایتان مهیا کرده ایم، امید است که لیستی سودمند باشد.

 باربری تهران به شماره تماس 02144442259 و آدرس تهران، نارمک

باربری شرق تهران به شماره تماس 02188683740 و آدرس تهران، تهرانپارس

اتوبار شرق تهران به شماره تماس 02122060116 و آدرس تهران، خیابان پیروزی

باربری شمال تهران به شماره تماس 02122880267 

باربری مرکز تهران به شماره تلفن 02144443371

پشتیبانی شعبه شرق باربری تهران

این باربری با در اختیار داشتن کارشناسان، تیم پشتیبانی و پاسخ‌گویی، آماده ارائه خدمات مشاوره رایگان به‌ صورت بیست و چهار ساعته به هم‌وطنان تهرانی است. بدون هدر دادن زمان تنها با یک تماس تلفنی همکاری با بهترین باربری شرق تهران را تجربه کنید. همچنین می توانید از خدمات باربری شهرستان هم استفاده کنید. همراه روز های تلخ و شیرین شما.

تماس فوری