درباره ما

یک خانه یا محل کار جدید با حمل باری مناسب داستانش شروع می شود …

ما اینجاییم تا حوزه باربری و خدمات حمل و نقل را در حد توانمان بهبود ببخشیم، هر چیزی  که به شما کمک می کند  تا تجربه و لذت همراهی با یک باربری خوب را داشته باشید در خودمان می بینیم و خدا را شاکریم که توفیق خدمت به شما عزیزان فراهم شده است.

speed

سرعت

از دیگر ویژگی های شایان ما می توان به سرعت در انجام کار و احترام قائل شدن برای زمان شما اشاره کرد.

icon 3

بسته بندی

اگر همراه خدمات باربری به  بسته بندی مرتب به شیوه اروپایی نیز نیاز دارید، پس احتمالا خدمات بسته بندی ما مناسب شما خواهد بود.

icon 2

نیروی کار حرفه ای

اگر هم نگران اثاثیه بار ارزش و زمان تان هستید، ما بهترین نیروی کار را برایتان می فرستیم، نگران این هم نباشید!

icon 4

ارسال کامیون به تمام نقاط تهران

نگران نباشید که اثاثیه شما در کجای تهران قرار دارد،  فقط یک تماس تا ارتباط با ما فاصله دارید

اعضای تیم

تعداد مشتریان

تنوع خدمات

سال تجربه کار

تیم کاری باربری تهران

با تیم ما آشنا شوید

تیم کاری

رانندگان و کارگران باربری

افتخار همکاری با بهترین رانندگان کامیون و کارگران با سابقه باربری را داشته و داریم و از همین جا بابت صداقت و اتقان در کار از آنها تشکر می کنیم

logo transparent

استارت آپ رز

پشتیبان و مجری بازاریابی نسل جدید

وظیفه ارتباط با مشتریان و تسهیل خدمات به شما به عهده استارت آپ رز (شرکت دیبا تجارت رز) است که شرکتی خوش نام در حوزه دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت باربری است.

جواد ایوبی

مدیر عامل

ایشان از افراد فعال در حوزه باربری به مدت حداقل 10 سال می باشند که می توان گفت با تجربه و تخصصی که طی سالیان بدست آمده، توانسته اند کسب و کاری مفید بسازند

انتخابی هوشمندانه

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

لازم نیست حتما ما را انتخاب کنید، بلکه شما باید با مجموعه ای کار کنید،  که کاملا با شما صادق هستند، می توانید آنها را به خانه و محل کار خود راه دهید، به تخصص نیروی کارشان اعتماد کنید، از قیمت های منصفانه اشان مطمئن باشید و پاسخگو باشند. قضاوت اینکه ما می توانیم اینگونه باشیم یا نه، با شما!

کامیون
"

به صد ها مشتری ما بپیوندید

همین حالا فقط با یک تماس به جمع صد ها مشتری راضی ما بپیوندید، ما آماده باربری، حمل بار شهرستان، بسته بندی اثاثیه، مشاوره، قیمت گذاری، ارسال سریع کامیون و … خواهیم بود.

تماس فوری