امروزه در بسیاری از نقاط جهان انسان‌ها تمایل دارند که در مکانی زندگی و یا کار کنند که مناسب با روحیه آن‌هاست. از این‌ رو مهاجرت و حمل بار به شهرستان و مناطق خارج از کشور بسیار معمول و رایج است.

از طرفی با پیشرفت ناوگان بین‌شهری، حمل بار به شهرستان و مسافت‌های دور امری بسیار ساده و قابل‌اطمینان شده‌ است. امروزه بسیاری از کارخانه‌ها و کارگاه‌های تولیدی امکان این را دارند که با بهره‌مندی از خدمات حمل بار به شهرستان بازار هدف خود را گسترش دهند.

حمل بار به شهرستان 

شرکت‌های باربری به‌صورت گسترده پتانسیل حمل اسباب و بارهای مختلف را به نقاط مختلف بین‌شهری دارند. این بارها می‌توانند شامل موارد زیر باشد:

 1. اسباب و اثاثیه منزل
 2. اسباب و لوازم اداری
 3. تولیدات تجاری اعم از انواع قطعات و ماشین‌های صنعتی، انواع شیشه، انواع لوازم چوبی، لوازم و وسایل برقی و غیره
 4. انواع مبلمان و مصنوعات چوبی
 5. جهیزیه عروس
 6. انواع تولیدات کشاورزی شامل میوه‌جات، صیفی‌جات، سبزیجات و غیره
 7. انواع خودرو و موتور
 8. انواع پوشاک و پارچه
 9. و غیره
حمل بار به شهرستان

شرایط حمل بار به شهرستان

جهت حمل ‌و نقل انواع بار در مسیرهای بین‌شهری، توجه به شرایط مختلف از آن جهت حائز اهمیت است که بر روی انتخاب نوع وسیله حمل ‌و نقل، نوع بسته‌بندی بار، روش مهار بار و هزینه حمل بار به شهرستان تاثیر گذار است.

موارد زیر ازجمله شرایطی است که در هنگام انتخاب شرکت باربری جهت واگذاری خدمات حمل بار به شهرستان باید به آن توجه کرد:

 1. شرایط آب ‌و هوایی مبدا، مقصد و مسیر حمل ‌و نقل
 2. شرایط جاده و مسیر حمل بار
 3. فاصله بین مبدا و مقصد
 4. مدت‌زمانی که بار باید در حالت بسته‌بندی قرار داشته باشد
 5. حداکثر میزان شوک و فشارهایی که بار در زمان جابه‌جایی و حمل‌ونقل تحمل خواهد کرد
 6. و غیره

شما با دریافت مشاوره رایگان از باربری تهران می­توانید به راحتی و در عرض چند دقیقه شرایط حمل بار به شهرستان را برای محموله خود بررسی نمایید.

باربری تهران و خدمات حمل بار به شهرستان

برای حمل بار به شهرستان از چه خودرو و تجهیزاتی استفاده می‌شود؟

حمل بار در مسیرهای بین‌شهری و خارج از کشور امری حساس و مستلزم رعایت نکات اصولی و استاندارد است. از آنجا که در این نوع حمل ‌و نقل، اسباب و بارهای مختلف مدت‌ زمان طولانی به‌صورت بسته‌بندی و در حال جابه‌جایی و حرکت هستند، نیاز است نسبت‌به نوع بار، خودرو حمل و نقل و تجهیزات مناسبی جهت بسته‌بندی و حمل انتخاب شوند.

خودروهای مورد استفاده در حمل بار به شهرستان شامل موارد زیر می‌باشد:

انواع وانت بار

وانت­ بارها شامل وانت‌های پی پراید، پیکان، مزدا و نیسان است که تا 2 تن وزن را می‌توانند تحمل کنند. مزیت حمل ‌و نقل با انواع وانت‌بارها سرعت مناسب آن‌ها در باربری است.

خاورهای روباز و مسقف

انواع خاورها خودروهایی مناسب جهت اثاث‌کشی و جابجایی اسباب و اثاثیه منزل و جهیزیه عروس می‌باشند. این خودروها معمولاً تا ۶ تن بار را حمل می‌کنند.

کامیون‌های تک با ظرفیت ۱۰ تن بار

این کامیون‌ها ظرفیت بیشتری در حمل بار به شهرستان نسبت‌به خاورها دارند. اتاق کامیون­های تک گنجایش بارهایی تا طول حدود ۷ متر را دارد. از این کامیون‌ها جهت جابجایی لوازم سنگین استفاده می‌شود.

انواع تریلی‌ها

در بین تمام خودروهای حمل بار به شهرستان و نقاط خارج از کشور تریلی‌ها بیشترین ظرفیت حمل بار را دارند. انواع تریلی‌ها می‌توانند وزن‌های بالاتر از ۱۵ تن تا ۲۵ تن را حمل کنند. تریلی‌های کمرشکن در بین انواع این خودروها بیشترین پتانسیل حمل بار را دارند که برای بارهای فوق سنگین صنعتی استفاده می‌شوند.

قبل از هر اقدامی با مشاوران مجرب ما در تیم پشتیبانی باربری تهران تماس حاصل نمایید.

تجهیزات مورد استفاده در حمل بار به شهرستان

از آنجا که حمل ‌و نقل بین‌شهری در مسافت‌های طولانی انجام می‌گیرد، امکان تغییر شرایط آب‌ و هوایی در طول مسیر وجود دارد.

از طرفی در مسافت‌های بین‌شهری پستی ‌و بلندی جاده، سربالایی‌ها و سرازیری‌ها و وضعیت ­های غیرقابل‌ پیش‌بینی سبب پیش‌آمدن شرایطی می‌شوند که اسباب و اثاثیه و بارهای در حال جابجایی تحت تاثیر فشارها و شوک‌های ناگهانی قرار بگیرند. از این‌ رو استفاده از تجهیزات استاندارد در حمل بار به شهرستان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

خودروهای حمل بار

قبل‌ از هر چیز توجه به انتخاب نوع خودرو از نظر گنجایش حمل بار، ظرفیت وزنی حمل بار و پتانسیل کاهش فشارهای وارده به بار حائز اهمیت است. در حمل بار به شهرستان بسیار ضروری است از خودرویی استفاده کنید که کمک فنرهای قوی و ضربه‌گیرهای استاندارد داشته باشد.

تجهیزات استاندارد بسته‌بندی جهت حمل بار به شهرستان

در مسیرهای طولانی استفاده از انواع فوم ­های ضربه­ گیر، نایلون‌های حباب­دار، انواع کارتن‌های استاندارد با ضخامت مناسب، کائوچو و یونولیت جهت پوشش فضاهای خالی در بسته‌بندی اسباب و اثاثیه، پتوهای سبک مسافرتی جهت پوشش مبلمان و طناب­ های محکم جهت ثابت نگه­داشتن بار ضروری است.

تجهیزات استاندارد مهار و پوشش بار

طبق قوانین و اصول استاندارد حمل بار به شهرستان و مناطق برون‌مرزی، استفاده از تجهیزات و روش‌های مهار بار و بارگیری اصولی امری ضروری است. از این‌ رو پیشنهاد می‌شود که وظیفه حمل ‌و نقل و باربری خود را به شرکت‌های معتبر که دارای مجوزهای رسمی حمل بار به شهرستان می‌باشند بسپارید.

بارگیری صحیح نیاز به استفاده از کارگرهای آموزش‌دیده و با مهارت می‌باشد. از طرفی انواع بار در کامیون و تریلی‌ها باید با انواع تسمه‌های فولادی، زنجیرهای مناسب مهار بار، طناب‌های ضخیم و محکم، سیم بکسل­ های فولادی در وسیله نقلیه مهار شوند تا از تکان­ ها و جابجایی ­های ناگهانی و غیرضروری جلوگیری شود. در غیر این صورت بدون شک حمل بار به شهرستان همراه با خسارت و آسیب­ های جبران ناپذیر خواهد بود.

علاوه ‌بر این‌ استفاده از چادرها و پوشش‌های ضدآب در حمل‌ و نقل با خودروهای روباز و انواع وانت و نیسان ضروری است.

حمل بار به شهرستان و خارج از کشور

تعرفه باربری بین‌شهری و حمل بار به شهرستان

حمل ‌و نقل بین‌شهری چه برای جابجایی اسباب و اثاثیه منزل و اداری و چه برای محصولات کارخانه‌ای و صنعتی، امری حساس و هزینه‌بر است. از آنجا که بسته بندی اثاثیه منزل، بارگیری صحیح، مهار استاندارد بار و حمل و نقل اصولی بار فقط توسط‌ کارگران ماهر و راننده‌های خبره در حمل بار به شهرستان انجام می­ شود، پیشنهاد می­ کنیم به خدمات باربری بین‌شهری ارزان ‌قیمت با وسواس بیشتری توجه بفرمایید.

تعرفه باربری بین‌شهری تحت تاثیر فاکتورهای مختلف محاسبه می‌شود. طبق بیانیه‌ی سازمان حمل ‌و نقل جاده ­ای، هزینه حمل بار به شهرستان متأثر از عوامل زیر است:

 1. مدت‌زمانی بارگیری، حمل ‌و نقل بار در مسیر و تخلیه آن در مقصد
 2. تعداد کارگرانی که برای بارگیری و تخلیه بار مورد نیاز است
 3. طول پیموده شده در مسیر یا همان فاصله بین مبدا و مقصد بارگیری و تخلیه بار
 4. نوع خودروهای بارگیری شده
 5. نوع بار
 6. نوع بسته‌بندی و هزینه آن
 7. شرایط آب ‌و هوایی به‌خصوص در طول مسیر حمل بار
 8. شرایط بارگیری مبدا و مقصد از نظر تعداد طبقات ساختمان­های مبدا و مقصد
 9. ارزش بار که در تعیین هزینه بیمه و بارنامه مؤثر است.

تیم پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته بابری تهران آماده است که با مشاوره تلفنی رایگان، تعرفه حمل بار به شهرستان را برای شما محاسبه نماید.

نکاتی برای کاهش هزینه حمل بار به شهرستان

لازم است بدانید که هزینه حمل ‌و نقل بار به مناطق خارج از شهر و شهرهای دیگر بیشتر از باربری درون ‌شهری است؛ اما با رعایت چندین نکته می‌توانید هزینه کلی باربری بین‌شهری را کاهش دهید.

اولین و مهم‌ترین نکته انتخاب یک شرکت باربری معتبر و با سابقه است که با فراهم آوردن خودرو و تجهیزات مناسب و افراد متخصص در ابتدا امنیت حمل ‌و نقل بار شما را تضمین کند و درنهایت از ایجاد هزینه‌های اضافی جلوگیری نماید.

تا جایی‌که امکان دارد از حمل اسباب اضافی خودداری کنید. این نکته بیشتر مورد استفاده افرادی است که قصد مهاجرت و حمل و نقل اسباب و اثاثیه به شهری دیگر را دارند. قبل از مهاجرت حتما وسایل اضافی خود را بفروشید.

تلاش کنید تمام کارهای بسته‌بندی و آماده­سازی اسباب و اثاثیه و بار را قبل‌از بارگیری انجام دهید تا زمان کمتری صرف بارگیری محموله شما شود.

امکانات لازم برای تحویل گرفتن بار در مقصد را پیش ‌از رسیدن بار فراهم نمایید تا به‌محض ورود خودروهای باربری به مقصد بار تخلیه شود.

از خودروهای باربری مناسب با حجم و وزن بار خود استفاده نمایید. در حمل بار به شهرستان بهتر است خودرویی انتخاب شود که نه بیش‌ از اندازه ظرفیت آن بارگیری شده باشد و نه این‌که فضای خالی و پرت در اتاقک حمل بار آن وجود داشته باشد.

زمانی را برای بارگیری و حمل‌ و نقل اسباب و اثاثیه خود انتخاب نمایید که شرایط آب‌ و هوایی مناسب باشد تا بارندگی یا وضعیت آب‌ و هوایی نامطلوب سبب کند شدن حرکت خودرو و فرایند بارگیری و تخلیه بار نگردد.

قبل‌از به خدمت­گیری کارگران باربری با شرکت حمل بار به شهرستان مد نظر خود مشورت کنید و بسته به نوع و حجم بار تعداد کارگرانی که نیاز دارید را مشخص نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان می‌توانید با تیم پشتیبانی و پاسخ‌گویی 24 ساعته باربری تهران تماس بگیرید.

اسامی شرکت­های باربری‌ معتبر حمل بار به شهرستان

امروزه شرکت‌ها و مجموعه‌های مختلفی در زمینه اسباب‌کشی و حمل‌ و نقل درون‌شهری و برون‌شهری فعالیت دارند. شما با یک جستجوی ساده در اینترنت می‌توانید به شماره تماس و یا وب‌سایت بسیاری از این باربری‌ها دسترسی پیدا کنید. از آنجا که بستر اینترنت فضایی مناسب برای معرفی بسیاری از باربری‌ها است، در این قسمت از مقاله شما را با اتو­بارهایی آشنا می‌کنیم که وب‌سایت اینترنتی دارند.

شما با بررسی وب‌سایت این باربری‌ها و اطلاعات موجود در آن‌ها بهتر می‌توانید در انتخاب باربری مورد نیاز خود برای حمل بار به شهرستان تصمیم بگیرید.

سریع بار با سرویس شبانه‌روزی در کلیه مناطق تهران و مناطق برون‌شهری فعالیت می­کند. این باربری با در اختیار داشتن انواع کامیون، خاور، نیسان، وانت و ارائه خدماتی مانند بسته‌بندی اسباب و اثاثیه و صدور بیمه‌نامه معتبر دولتی به‌صورت شبانه‌روزی به شهروندان تهرانی خدمات حمل بار به شهرستان می‌رساند.

خدمات باربری ویژه در تمام مناطق تهران، حومه و مسیرهای برون‌شهری به‌همراه کادر مجرب و راننده‌های ماهر. این باربری خدمات بسته‌بندی و صدور بیمه‌نامه جهت حفظ امنیت بار را نیز انجام می‌دهد. پشتیبانی این باربری ۲۴ ساعت می‌باشد.

این باربری متخصص در حمل بار به شهرستان، جابجایی اثاثیه و بسته‌بندی حرفه‌ای اثاثیه و بار در سراسر تهران و مناطق خارج از تهران می­باشد.

اتو تهران یک شرکت باربری با مجوز رسمی از اتحادیه حمل و نقل شهری و بین­شهری است که خدمات باربری شبانه‌روزی را در داخل تهران و به شهرستان‌ها انجام می‌دهد.

شرکت حمل ‌و نقل اتو ایران حامل انواع بارهای کارخانه‌ای است و مجهز به انواع کامیون، خاور۱۰ چرخ، تریلی کفی تریلی، بغل دار و خودروهای ترانزیت می‌باشد. این باربری خدمات حمل بار به شهرستان ۲۰ چهارساعته را با تعرفه مصوب به هم‌وطنان ارائه می‌دهد.

باربری بین‌شهری با مبدا تهران و مقصد سایر شهرستان‌ها جهت حمل جهیزیه عروس، لوازم تجاری، اثاثیه منزل و بارهای کارخانه‌ای می‌باشد.

شرکت باربری ارائه‌دهنده خدمات حمل ‌و نقل و جابجایی اثاثیه و بسته‌بندی لوازم می‌باشد. اطلاعات این شرکت از طریق این وب‌سایت در دسترس است.

یکی از معتبرترین و معروف‌ترین شرکت‌های باربری و حمل بار به شهرستان باربری تهران می‌باشد. این شرکت به‌ همراه خدمات باربری خدمات بسته‌بندی و نظافت قبل و بعد از اسباب‌کشی را نیز ارائه می‌نماید. باربری تهران باسابقه‌ای 15 ‌ساله نامی آشنا در بین مشتریان خود دارد. تیم پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته باربری تهران آماده ارائه مشاوره رایگان به شما در خصوص حمل و نقل شهری و حمل بار به شهرستان می­باشد.

حمل بار به شهرستان با راحت¬ترین و سریع¬ترین حالت

چرا از خدمات حمل بار به شهرستان باربری تهران استفاده کنیم؟

 1. به‌کارگیری کارگران مجرب و فنی
 2. استفاده از خودروهای مدرن و مناسب حمل بار در ظرفیت‌ها و وزن‌های مختلف
 3. استفاده از تجهیزات مناسب و ایمن جهت بسته‌بندی و مهار بار و اسباب و اثاثیه
 4. صدور بیمه‌نامه و بارنامه
 5. حمل سریع و مطمئن بار
 6. پشتیبانی و پاسخ‌گویی ۲۴ ساعته و در دسترس
 7. امکان ارائه مشاوره رایگان قبل‌از دریافت خدمات حمل بار به شهرستان
 8. امکان استفاده از نیروهای نظافتی قبل و بعد از اسباب‌کشی
 9. اماکان حمل و نقل شهری و بین­ شهری انواع بار اعم از اسباب و اثاثیه منزل و اداری، تولیدات کارخانه­ ای، محصولات کشاورزی، تجهیزات صنعتی و غیره.

برای دریافت مشاوره رایگان و تصمیم ­گیری در خصوص تعداد کارگر مورد نیاز، خودرو مناسب حمل بار به شهرستان و تعیین هزینه باربری با تیم پشتیبانی و پاسخگویی ما که 24 ساعته آماده خدمت ­رسانی به شما عزیزان هستند تماس بگیرید.

تماس فوری