خدمات اتوبار و باربری تهران

باربری

مرداد 6, 1401

اتوبار و باربری تهران

ازجمله شرکت‌های خدماتی باکیفیت که سابقه طولانی در زمینه حمل‌ونقل بار، بسته‌بندی بار، اتوبار شهرستان، حمل اسباب‌کشی، حمل اثاثیه منزل و ادارات را دارد، اتوبار و باربری تهران است.

این شرکت توانسته با برخورداری از نیروی انسانی مجرب و متخصص، استفاده از تجهیزات  مدرن بسته بندی و همچنین انواع خودروهای مناسب حمل بار، رضایتمندی مشتریان را به دست آورد.

در ادامه به خلاصه‌ای از خدمات شرکت اتوبار و باربری تهران می‌پردازیم پس تا انتهای مطلب ما را همراهی کنید.

خدمات اتوبار و باربری تهران کدام است؟

به ‌طور کلی خدمات اتوبار و باربری تهران به سه مرحله تقسیم می‌شود؛

مرحله اول) ارائه خدمات بسته بندی

مرحله دوم) حمل‌ونقل بار

مرحله سوم) چیدمان اسباب و اثاثیه

توضیح درباره جزئیات خدمات شرکت اتوبار و باربری تهران

ارائه خدمات بسته بندی

در گذشته عموم افراد برای اسباب‌کشی، خودشان مجبور به بسته بندی اسباب و اثاثیه لوازم منزلشان بودند. آن‌ها از سوپرمارکت‌ها و میوه فروشی‌ها کارتن‌های فرسوده تهیه می‌کردند و روزها و شاید هفته‌ها برای جمع آوری اسبابشان وقت صرف می‌کردند.

از آنجایی که هیچ‌گونه تجربه و مهارت خاصی در بسته بندی لوازم و اثاثیه نداشتند، در حین حمل‌ونقل بار با مشکلاتی نظیر ازهم‌گسیختگی جعبه‌ها، آسیب‌های واردشده به اسباب و بسته بندی نامناسب مواجه می‌شدند. اما امروزه اوضاع تغییر کرده است.

شرکت‌های خدماتی بسیاری هستند که قبل از حمل‌ونقل بار، به محل شما اعزام‌شده و با تجهیزات نو آماده بسته بندی وسایل و اسباب شما هستند.

مقاله چگونگی بسته بندی اثاثیه منزل را برای دریافت اطلاعات بیشتر مطالعه بفرمایید

نحوه بسته بندی

شاید بر این تصور باشید که بسته بندی کار چندان پیچیده‌ای نیست. اما کافیست تنها یک‌بار تجربه بسته بندی و اسباب‌کشی را داشته باشید و بهتر این شرایط را درک کنید.

برای بسته بندی اثاثیه منزل از کارتون‌های سه لایه و یا پنج لایه مخصوص اسباب‌کشی استفاده می‌شود. این کارتون‌ها باعث جلوگیری از هرگونه ضربات احتمالی به محتویات درون جعبه می‌شود. 

قابل‌ذکر است که برای هر نوع لوازمی باید از کارتون مختص به همان استفاده شود. برای نمونه بسته بندی وسایل شکستنی مانند ظروف، اشیاء گران‌قیمت عتیقه، اشیاء دکوری شکستنی و مانند این‌ها باید حتماً از کارتون‌های پنج لایه که از مقاومت و استحکام قابل‌توجهی برخوردار هستند، استفاده شود.

در مقابل کارتون‌های سه لایه، مناسب برای جمع‌آوری کتاب‌ها و سایر اسباب غیر شکستنی هستند.

اتوبار و باربری تهران

تجهیزات اسباب ‌کشی

باید به این نکته اشاره‌کنیم که میزان استفاده از تعدد ابزار و تجهیزات بسته بندی، کاملاً بستگی به حجم و تعدد اسباب شما دارد. این یعنی که هرچقدر اسباب بیشتری داشته باشید، قاعدتاً استفاده از جعبه‌های گوناگون در سایزهای متعدد، چسب، طناب و سایر لوازم ضروری بیشتر است.

نحوه هماهنگی برای بسته بندی لوازم و اسباب

شما با تماس به مشاوران و خدمات پشتیبانی شرکت اتوبار و باربری تهران می‌توانید اطلاعات مورد نیاز را که شامل تاریخ دقیق اسباب کشی، حجم اسباب و لوازم، تعداد لوازم قابل حمل و مواردی از این قبیل می‌شود را بدهید.

علاوه بر آن تعداد لوازم حجیم مانند یخچال‌فریزر، اجاق‌گاز، لباسشویی، ظرف‌شویی و لوازم این‌چنینی که برای حمل آن نیاز به تعداد نیروی انسانی بیشتری است، از شما پرسیده می‌شود. بدین ترتیب یک الی دو روز قبل از تاریخ اسباب کشی، به بسته بندی اسباب و اثاثیه اختصاص پیدا می‌کند.

نوع وسیله نقلیه برای حمل بار

انتخاب نوع وسیله نقلیه کاملاً به تعداد و حجم بار و اثاثیه شما بستگی دارد. به فرض اگر فرد مجردی هستید که به‌تنهایی در یک سوئیت زندگی می‌کنید، طبیعتاً بار چندان زیادی ندارید و می‌توان یک وانت بار در اختیار شما گذاشت. اما اگر یک خانواده پنج نفره با اسباب‌های بسیار هستید، قاعدتاً خاور و کامیون برای حمل‌ونقل اسباب شما به محل ارسال می‌شود.

انتخاب انواع وسایل نقلیه برای حمل و نقل بار

ازجمله وسایل نقلیه جهت حمل‌ونقل بار از سوی شرکت خدماتی اتوبار و باربری تهران می‌توان به انواع کامیون، تریلر، وانت‌بار، خاور، نیسان بار و کامیونت بار اشاره کرد. شما می‌توانید با توجه به نوع نیاز خود از انواع خودروهای مجهز برای اسباب‌کشی استفاده کنید.

از دیگر مزایای بهره‌مندی از خدمات اتوبار تهران، برخورداری از رانندگان کاملاً مجرب و ماهر است.

با توجه به برخورداری از تجهیزات مناسب، وسایل نقلیه مجهز و همچنین کارکنان دوره دیده، شرکت موفق خدماتی اتوبار و باربری تهران با سازمان‌ها، شرکت‌ها، ادارات ، موسسات عمومی و خصوصی، همکاری طولانی‌مدت و صمیمانه‌ای دارد. 

بهترین سرویس خدمات اسباب کشی و حمل بار تنها در اتوبار و باربری تهران

بهترین خدمات، سرویس‌های اسباب کشی، سرویس حمل بار، خدمات بسته بندی، خدمات جابجایی، چیدمان اسباب و اثاثیه و سایر خدمات مرتبط با اسباب کشی از صفر تا صد را از ما بخواهید.

استفاده از خدمات باربری و اتوبار تهران نه‌تنها در قیاس با سایر رقبا ارزان‌تر و مقرون به صرفه‌تر است، بلکه از کیفیت خدماتی قابل‌توجهی نیز برخوردار می‌باشد.

به همین جهت اتوبار و باربری تهران، سهم عمده‌ای از خدمات داخل شهری و بین‌شهری را برای جابجایی اسباب و اثاثیه حتی به سایر شهرستان‌ها را در کشور به خود اختصاص داده است.

اتوبار

ویژگی‌های اتوبار و باربری تهران به طور خلاصه عبارت‌اند از؛

۱. سرعت عمل در نحوه بسته بندی و جابجایی اسباب

۲. توانایی قابل‌توجه نیروی انسانی برای جابجایی اسباب

۳. ارائه خدماتی مانند بسته بندی، جابجایی و چیدمان اسباب و وسایل

۴. آماده همکاری با سازمان‌ها، ادارات، شرکت‌ها و مؤسسات جهت هرگونه جابجایی باربری

۵. استفاده از تجهیزات بسته بندی به روز مناسب برای هر یک از اسباب و وسایل

میزان اطمینان و رضایت شهروندان از خدمات اتوبار و باربری تهران

شرکت خدماتی موفق و مردمی اتوبار و باربری تهران باسابقه درخشان در حوزه ارائه خدمات جامع و کامل مرتبط با اسباب کشی اعم از خدمات حمل‌ونقل، جابجایی اسباب و لوازم، بسته بندی تمامی اجناس و وسایل به‌خصوص وسایل شکستنی، وسایل صوتی و تصویری و یا وسایلی که مستلزم نگهداری‌های بسیاری هستند، توانسته انتظارات و خواسته‌های مشتریان را از یک اسباب کشی ایمن و مطمئن فراهم کند.

شرکت اتوبار و باربری تهران با برخورداری از تجربیات تیم پرسنل و مجرب خود و همچنین رانندگان مطمئن، شرایطی را فراهم آورده تا مشتریان در هرلحظه از شبانه‌روز از مشاوره با تیم متخصص حمل‌ونقل بهره‌مند شده و تماس حاصل کنند. درنتیجه به طور شبانه‌روزی می‌توانید راهنمایی‌های ضروری را جهت مراحل و پروسه‌های حمل و نقل بار دریافت نمایند.

مزایای خدمات اتوبار و باربری تهران کدم‌اند؟

۱. اسباب کشی و جابجایی سریع و ایمن

۲. برخورداری از کارکنان ماهر و آموزش‌دیده

۳. ارائه خدمات صفر تا صد بسته بندی اسباب و لوازم شکستنی و غیر شکستنی

۴. انجام خدمات بسته بندی وسایل صوتی و تصویری با تجهیزات مناسب و اصولی

۵. در اختیار داشتن انواع وسایل نقلیه حمل‌ونقل ویژه اسباب‌کشی

۶. امکان اسباب‌کشی در سراسر تهران و شهرستان‌ها

۷. امکان مشاوره و دریافت راهنمایی‌ها از تیم حرفه‌ای به‌صورت شبانه‌روزی

۸. حمل و نقل بار و اسباب منزل، اسباب اداری، اسباب شرکتی به‌صورت تضمین‌شده

۹. برخورداری از خودروهای باربری مجاز و آماده انجام اسباب کشی

۱۰. سرعت عمل در نحوه بسته بندی، امور حمل‌ونقل، بسته بندی، جابجایی و همچنین چیدمان اسباب

۱۱. رعایت نکات دقیق و بهداشتی جهت جابجایی و بسته بندی اسباب

۱۲. برخورداری از نیروی انسانی توانا برای جابجایی اسباب و وسایل حجیم و سنگین

۱۳. امکان ارائه بیمه‌نامه معتبر به مشتریان برای صحت و سلامت اسباب از مبدأ تا مقصد

خدمات باربری به شهرستان- اتوبار شهرستان

اتوبار شهرستان

مسافت تنها پارامتری است که در اتوبار شهرستان بیشتر از سایر موارد موردتوجه قرار می‌گیرد. به‌مراتب هرچقدر که مسافت میان مبدأ تا مقصد بیشتر باشد، بایستی از تجهیزات حرفه‌ای‌تر و ایمنی‌تری استفاده کرد. علاوه بر آن نوع خودرو باربری از دیگر موارد حائز اهمیت در اتوبار شهرستان برای شرکت خدماتی اتوبار و باربری تهران است.

ازآنجایی‌که معمولاً استفاده از اتوبار تهران به شهرستان، مسافت بسیاری را شامل می‌شود، حتماً از وسایل بسته بندی  ویژه باید استفاده شود.

امکانات موردنیاز برای حمل‌ونقل اتوبار شهرستان

بهره‌مندی از کارتون‌های مقاوم پنج لایه و چسب‌های پهن مختص به اسباب کشی، بهترین شیوه برای حمل بار به شهرستان می‌باشد. قابل‌ذکر است که این موضوع در سرویس‌های خدمات باربری تهران بسیار موردتوجه قرار می‌گیرد.

به‌طورکلی چگونگی اسباب‌کشی، نحوه بسته بندی اثاث به روش کاملاً نوین و استاندارد و به بهترین شکل ممکن، نوع چیدمان صحیح اسباب در محل موردنظر، استفاده از وسایل بسته بندی به‌روز، تهیه لیست از لوازم موجود در هر کارتون، شمارش تعداد کارتون‌های بسته بندی، برچسب زدن برای محتویات داخل کارتون‌ها، استفاده از پوشش‌های محافظتی چندلایه مخصوصاً برای باربری در فصل‌های سرد سال ازجمله سایر نکاتی است که باید در اولویت برنامه‌ریزی‌های مشتریان برای اسباب‌کشی اتوبار شهرستان قرار داشته باشد.

باید به این موضوع هم اشاره‌کنیم که تنها تفاوت اتوبار شهرستان با اتوبار تهران در این است که جابجایی اسباب در میان شهری انجام‌شده و احتمال نیاز به نیروی انسانی بیشتری است.

هزینه اسباب کشی با شرکت خدماتی اتوبار و باربری تهران

هزینه اتوبار در تهران با هزینه اتوبار شهرستان کمی متفاوت است. این تفاوت قیمتی بیشتر به دلیل مسافت راه، تعداد نیروی انسانی و همچنین میزان امنیت اسباب و وسایلی است که در حین اسباب‌کشی جابجا می‌شود.

هزینه اتوبار و باربری تهران

برای اسباب کشی و هرگونه جابجایی اسباب و لوازم درون‌شهری از خدمات باربری تهران استفاده می‌شود. شما در هر نقطه از تهران که باشید می‌توانید به‌راحتی با خدمات اتوبار و باربری تهران تماس حاصل کرده و سفارش‌های لازم را در خصوص هماهنگی برای اسباب‌کشی بدهید.

به‌مراتب هزینه اسباب کشی با توجه به میزان مسافت مبدأ تا مقصد، نوع تجهیزات به‌کاررفته در بسته بندی اثاث و لوازم، نوع خودروی باربری، تعداد کارکنان نیروی انسانی، حجم و تعداد اسباب و لوازم محاسبه می‌شود.

باربری تهران-اتوبار

هزینه اتوبار شهرستان

هزینه‌های اتوبار شهرستان مانند اتوبار تهران، کاملاً بستگی به میزان مسافت مسیر و نحوه سرویس خدماتی و همچنین بهره‌مندی از وسایل بسته بندی به‌روز دارد.

فاصله تهران با برخی از شهرستان‌ها کم و با بعضی از شهرستان‌ها بسیار زیاد است. درنتیجه میزان مسافت، نوع بسته بندی لوازم برای ایمنی بیشتر و همچنین تعداد نیروی کار ازجمله مهم‌ترین فاکتورها برای محاسبه هزینه اتوبار شهرستان می‌باشد.

درنتیجه اگر تصمیم به نقل‌مکان به شهر دیگر با بهترین روش بسته بندی لوازم منزل را دارید، همچنان می‌توانید از خدمات شرکت اتوبار و باربری تهران بهره‌مند شوید.

نکات قابل‌توجه در زمان اسباب کشی

در این بخش که بخش نهایی است، به برخی از نکات قابل‌توجهی که بایستی برای جابجایی اسباب خود تدارک ببینید، اشاره می‌کنیم.

۱. پیش از آنکه به فکر اسباب کشی باشید، اول برنامه‌ریزی کنید. برنامه‌ریزی برای آنکه چه نوع لوازمی نیاز به چه نوع نحوه بسته بندی دارد.

۲. از تجهیزات مرغوب و باکیفیت بسته بندی استفاده کنید. نایلون‌های مشبک،کارتون‌های چندلایه، چسب‌های پهن از اصلی‌ترین وسایل بسته بندی اسباب و وسایل هستند.

۳. مناسب با هر نوع وسیله‌ای از بسته بندی خاص استفاده کنید. برای نمونه بسته بندی تلویزیون نیاز به استفاده از نایلون‌های مشبک دارد. این نوع نایلون‌ها از هرگونه ضربه و آسیب‌های احتمالی به تلویزیون جلوگیری می‌کند.

۴. اگر سررشته‌ای از نحوه بسته بندی اسباب و وسایل ندارید، حتماً برای هماهنگی جهت بسته بندی با تیم مجرب اتوبار و باربری تهران تماس بگیرید تا کارکنان ما در اسرع وقت در محل اعزام شوند.

۵. روی جعبه‌های بسته بندی برچسب بزنید. بدین ترتیب برای چیدمان وسایل به‌خوبی می‌دانید که محتویات هر یک از جعبه‌ها چیست.

۶. فهرستی از تعداد کارتون‌های بسته بندی تهیه کنید.

۷. مسیر مبدأ و مقصد را به‌درستی به راننده بدهید تا راننده در حین مسیر دچار سردرگمی نشود.

۸. اگر چیدمان اسباب و وسایل، به‌خصوص اسباب حجیم مانند یخچال‌فریزر، لباسشویی، ظرف‌شویی، کمد، مبلمان و غیره برایتان سخت و دشوار است، از کارکنان نیروی باربری بخواهید که هر وسیله‌ای را در جای درست و مناسب خود قرار دهند.

۹. اگر چنانچه نیروی باربری از شما وجه و یا پولی را برای خدمات درخواست کرد، با شرکت تماس گرفته و موضوع را اطلاع دهید.

۱۰. از مزایای خدمات باکیفیت شرکت‌های باربری معتبر برخوردار شوید.

ممکن است به موارد زیر هم علاقه مند باشید

خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی

خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی

خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی از جمله مهمترین فاکتورهای اسباب کشی است. در واقع اگر از وسایل بسته بندی مرغوب و با...

باربری بین شهری _ باربری تهران

باربری بین شهری _ باربری تهران

حمل بار بین شهری از دغدغه های افرادی است که می خواهند به شهری دیگر اسباب کشی کنند و یا کالاهایی برای حمل و انتقال به...