خدمات بسته بندی اثاثیه منزل

خدمات بسته بندی 

اگر به خدمات بسته ‌بندی اثاثیه منزل نیاز دارید و به‌تنهایی نمی‌توانید عهده‌دار جابجایی و یا حتی بسته ‌بندی اثاثیه خود باشید، می‌توانید به‌راحتی و با یک تماس کوتاه با تیم مجرب باربری تهران تماس حاصل کنید.

اتوبار تهران تعداد نیروی مورد نیاز را به همراه وسایل بسته ‌بندی به‌روز، در اختیارتان می‌گذارد تا بتوانید با خیال آسوده بار خود را جابجا کنید.

امکان حمل بار به شهرستان، بهره‌گیری از کارکنان حرفه‌ای، استفاده از انواع خودروهای مجهز ویژه باربری، ضمانت و گارانتی حمل بار ازجمله خدمات حرفه‌ای باربری تهران محسوب می‌شود.

قیمت حمل بار و جابجایی اثاثیه

از جمله دغدغه‌های بسیاری از متقاضیان، قیمت حمل بار و جابجایی اثاثیه، باربری شهرستان در داخل تهران و یا حمل بار به شهرستان است.

ناگفته نماند که قیمت اسباب‌کشی با توجه به حجم اسباب، تعداد نیروی مورد نیاز و همچنین مسافت راه بررسی می‌شود. درواقع به هراندازه که اسباب شما بزرگ‌تر، بیشتر و حجیم‌تر باشد، نه‌تنها نیاز به خودروی مجهزتر است، بلکه تعداد نیروی کارکنان بیشتری بایستی به محل برای جابجایی اسباب اعزام شوند.

از سوی دیگر مسافت راه و جابجایی اسباب در داخل تهران و حمل بار به شهرستان متفاوت است.

نحوه سفارش برای نیروی کارگر اسباب‌کشی به‌راحتی از طریق سایت و همچنین شماره تماس‌های اعلام‌شده امکان‌پذیر است. برای اطلاع از لیست قیمت‌ها نیز به‌راحتی می‌توانید استعلام هزینه‌های بسته ‌بندی و حمل بار را دریافت نمایید.

به‌طور خلاصه می‌توان پارامترهای مؤثر در تعیین قیمت باربری را این‌چنین خلاصه کرد؛

  1. تعیین قیمت با توجه به نیروی کارگر اسباب‌کشی
  2. نوع ماشین باربری
  3. نوع وسایل
  4. طبقات منزل یا محل کار اسباب کشی
  5. تعداد وسایل و وزن اثاثیه
  6. نحوه بسته ‌بندی حرفه‌ای اثاثیه
بسته بندی

تعرفه بسته ‌بندی چیست؟

اتحادیه حمل باربری، تعرفه‌های قیمتی مناسبی را به شرکت‌ها ارائه می‌دهد که بایستی بر اساس همان تعرفه از مشتری مبلغ موردنظر دریافت شود.

چنانچه مبلغ دریافتی و مطالبه پول بیشتر از سوی کارکنان بیشتر بود، حتماً در اسرع وقت مشتری باید به شرکت گزارش دهد تا مورد رسیدگی قرار بگیرد.

گفتنی است که تعرفه قیمت بسته ‌بندی با توجه به نوع بار، نحوه بسته‌بندی، نوع ماشین باربری، میزان مسافت از مبدأ تا مقصد و همچنین مدت‌زمان مشخص برای بسته ‌بندی اسباب، تعیین می‌شود.

ویژگی‌های باربری مناسب عبارت‌اند از؛

با توجه به رقابت بالای شرکت‌های باربری و تلاش برای ارائه هرگونه خدمات از جمله خدمات بسته بندی مناسب، ما در اینجا به‌صورت تیتروار به برخی از ویژگی‌های شاخص یک شرکت باربری باکیفیت اشاره می‌کنیم تا انتخاب بهتری داشته باشید.

۱. برخورداری از سوابق کاری درخشان در حوزه باربری

۲. دریافت هزینه اسباب‌کشی بر اساس تعرفه‌های موجود

۳. برخورداری از پرسنل و کارکنان مجرب

۴. خوش‌نام بودن باربری برای جلب رضایت مشتریان

۵. سروقت بودن نیروی اعزامی و برنامه‌ریزی‌های اصولی برای هماهنگی‌های بیشتر

۶. برخورداری از خودروهای مجهز و انواع ماشین‌های باربری مبتنی بر نوع نیاز مشتری

سرویس اسباب‌کشی با اتوبار تهران

باربری تهران با سال‌ها تجربه در زمینه بسته‌ بندی اثاث و لوازم توانسته رضایت مشتریان زیادی را بدست بیاورد.

تمام افتخار ما چنیدن سال خدمت رسانی به شما عزیزان بوده و هست.

شما می‌توانید صفر تا صد باربری خود را اعم از بسته ‌بندی ویژه، بسته ‌بندی وسایل سنگین مانند لباسشویی، یخچال، مبلمان و غیره را تا حتی نوع چیدمان آن در مکان جدید به اتوبار تهران یا اگر در مرکز تهران هستید به باربری مرکز تهران، بسپارید.

با ثبت سفارش خود برای اسباب‌کشی و دریافت خدمات بسته بندی، می‌توانید با مطمئن ترین باربری و بهترین کارکنان کار کنید.

بدین ترتیب دیگر نیازی به نگرانی بابت سختی‌های اسباب‌کشی نباشید. ازجمله مزایای بهره‌گیری از خدمات باربری تهران می‌توان به هزینه‌های بسیار مقرون‌به‌صرفه، خدمات باکیفیت، خودروهای مجهز، سرویس‌دهی مناسب، استفاده از وسایل بسته ‌بندی به‌روز و تعداد نیروی کافی برای اعزام در محل می‌باشد.

تماس فوری