اتوبار تهران

 

اتوبار تهران یکی از معتبرترین و باسابقه‌ترین شرکت‌های خدماتی حمل بار در تهران و دیگر شهرهای کشور است که با به‌کارگیری کارگران حمل‌ و نقل آموزش‌دیده، رانندگان کامیون باسابقه، خودروها و تجهیزات مدرن و مناسب حمل بار، سال‌هاست نامی آشنا و مورد اعتماد در بین مشتریان خود دارد.

اتوبار تهران می‌تواند در زمینه بسته‌بندی اثاثیه و حمل‌ و نقل بار، اسباب‌کشی در تهران و مناطق بین‌شهری، جابه‌جایی اثاثیه منزل و ادارات به شهروندان تهرانی و سایر نقاط کشور خدمات برساند.

محدوده خدمت­ رسانی اتوبار تهران کجاست؟      

شرکت خدماتی اتوبار تهران مفتخر است که پتانسیل خدمت‌رسانی و حمل بار در تمام نقاط تهران را دارد. اتوبار تهران با بهره‌مندی از بهترین و باکیفیت‌ترین وسایل حمل‌ و نقل بار و اثاثیه در تهران، آماده خدمت‌رسانی به شهروندان تهرانی در تمام نقاط پایتخت اعم از مناطق شمالی، غربی، شرقی، جنوبی و مرکزی و همچنین حومه می‌باشد.

چنانچه مایل به استفاده از خدمات باربری و حمل و نقل شرکت اتوبار تهران هستید، کافی است با برقراری تماس تلفنی با پشتیبانان این مجموعه درخواست خود را مطرح نمایید. تیم پشتیبانی خدمات باربری اتوبار تهران به‌صورت ۲۴ ساعته پشتیبان و پاسخ‌گوی مشتریان خود می‌باشد.

اتوبار تهران چه خدماتی را انجام می­دهد؟

شرکت اتوبار تهران با سابقه 15 ‌ساله در زمینه حمل‌ و نقل شهری و بین‌شهری آماده خدمت‌رسانی در زمینه‌های زیر می‌باشد:

اسباب‌کشی و جابجایی اثاثیه منزل و ادارات

حمل بار به تمام مناطق شهر تهران و حومه

حمل ‌و نقل محصولات کارخانه‌ای

حمل ‌و نقل محصولات ظریف و شکننده

باربری اثاثیه سنگین و خاص مانند انواع پیانو و گاوصندق

حمل ‌و نقل بار به سایر شهرهای کشور

حمل بار به خارج از کشور

بسته‌بندی ظریف و ایمن اثاثیه منزل و ادارات

چیدمان اسباب و اثاثیه منزل و ادارات

نصب وسایل منزل توسط کادر فنی

نظافت قبل و بعد از اسباب­ کشی توسط نیروهای مجرب

اتوبار تهران - باربری تهران

اتوبار تهران از چه خودروهایی جهت حمل بار استفاده می­کند؟

برای حمل بار به‌صورت استاندارد و مناسب به صورتی که امنیت تمام لوازمی که جابه‌جا می‌شوند در تمام مدت جابجایی تامین شود، انتخاب خودرو مناسب بسیار حائز اهمیت است. اتوبار تهران با در اختیار داشتن انواع خودروهای مدرن با پتانسیل حمل بار در حجم‌های متفاوت، آماده خدمت‌رسانی به مشتریان خود در تهران و سایر نقاط ایران می‌باشد.

کامیون بزرگ VIP

کامیون‌های بزرگ VIP اتوبار تهران دارای اتاق‌هایی با ارتفاع حدود ی5/1 متر هستند که جنس دیواره آن‌ها نسبت‌به رطوبت و شرایط جوی مختلف بسیار مقاوم است. چنانچه بار شما نیاز به یک محیط نسبتاً ایزوله دارد که رطوبت و حرارت محیط نتواند بر روی آن اثر بگذارد، بهتر است که از کامیون‌های بزرگ VIP اتاق‌دار استفاده نمایید. این خودروها جهت حمل برنج و محصولات کشاورزی مناسب است.

کامیونت 3 تن

کامیونت­های 3 تن موجود در اتوبار تهران، خودروهایی با ابعادی بزرگ‌تر از نیسان و وانت­بار و کوچک‌تر از کامیون‌های VIP هستند که بهترین گزینه برای جابجایی اسباب و اثاثیه منزل و ادارات در مناطق شهری به حساب می‌آیند. اسباب و اثاثیه منزل به‌راحتی در اتاقک این کامیونت‌ها جای می‌گیرند. استفاده از کامیونت در حمل‌ونقل بار در مناطق شهری باعث کاهش هزینه‌های جابه‌جایی می‌شود.

نیسان و وانت­ بار

چنانچه بار شما به گونه‌ای است که قابلیت سوار شدن بر روی یکدیگر را دارد (مانند انواع مبلمان یا میز و صندلی اداری)، بهتر است که جهت جابجایی آن از انواع وانت‌بار و نیسان اتوبار تهران استفاده نمایید. این خودروها با توجه به اندازه‌ی کوچک‌تری که دارند و مصرف سوخت پایین‌تر آن‌ها، هزینه حمل بار کمتری را برای شما خواهند داشت.

نکته مهم در حمل بار با نیسان و وانت­بار، ایجاد پوشش مناسب بین اجزاء حمل شونده است به‌طوری‌که در اثر تماس با یکدیگر در اتاقک این خودروها دچار آسیب و خسارت نشوند.

اتوبار تهران جهت حمل ‌و نقل بارهای با حجم مختلف به مناطق شهری و بین­شهری، آماده اعزام تمام خودروهای ذکر شده می­باشد.

حمل بار در اتوبار تهران

چرا استفاده از خدمات باربری شرکت اتوبار تهران انتخابی هوشمندانه است؟

1. جابجایی ایمن بار و اثاثیه

قبل‌ از انتخاب یک شرکت باربری مناسب برای حمل ‌و نقل و اسباب‌کشی در تهران، لازم است ویژگی‌های حائز اهمیت برای انتخاب یک اتوبار خوب را بدانیم.

امروزه در اکثر منازل و ادارات لوازم لوکس و سنگین زیادی استفاده می‌شود. از طرفی حمل ‌و نقل لوازم منزل و اداری به شیوه مناسب و استاندارد، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. یک شرکت حمل ‌و نقل بار به صورت استاندارد از نیروی انسانی مجربی استفاده می‌کند که به بسته‌بندی و حمل‌ و نقل اسباس مختلف اعم از اثاثیه شکستنی، سنگین، برقی، لوکس و غیر کاملاً مسلط هستند.

اولین و مهم‌ترین مرحله اسباب‌کشی و حمل بار آماده‌سازی آن برای جابجایی می‌باشد. بسته به این‌که بار شما چه نوعی است، کارگر اسباب‌کشی باید به‌خوبی آن را بسته‌بندی کند و حمل نماید. چنانچه کارگر از راه‌پله برای جابه‌جایی بار استفاده می‌کند باید مراقب وارد شدن ضربات ناگهانی و مخرب به بار باشد. همچنین وسایل سنگین و شکستنی در کامیون حمل بار باید به‌خوبی مهار شوند تا در زمان طی مسیر، به‌ویژه در مسافت‌های طولانی، دچار آسیب و خسارت نشوند.

شرکت اتو بار تهران با بهره‌مندی از نیروی انسانی مجرب و آموزش‌دیده و همچنین با استفاده از وسایل بسته‌بندی استاندارد و انتخاب خودروهای باربری مناسب و مدرن افتخار کسب رضایتمندی در بین مشتریان مختلف خود در تمام سطح پایتخت را دارد.

اتوبار تهران برای حمل ‌و نقل وسایل سنگین مانند یخچال، فریز، ماشین لباس‌شویی و یا انواع مبلمان از بسته‌بندی و مهارسازی ویژه­ای استفاده می‌کند که در تمام مدت حمل بار، انتقال آن به کامیون باربری و جابجایی آن در شهر کوچک‌ترین آسیبی به این وسائل وارد نشود.

2. حمل سریع و دقیق بار

از دیگر ویژگی‌های یک شرکت حمل ‌و نقل مناسب میزان سرعت آن در بسته‌بندی و حمل بار می‌باشد. ازآنجاکه زندگی شهری انسان را در وضعیتی قرار داده ‌است که مایل به انجام کارهای خود با حداکثر سرعت ممکن است، انتخاب یک باربری سریع و درعین‌حال دقیق از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می­باشد. اتوبان تهران در بین رقبای خود به یکی از سریع‌ترین شرکت‌های حمل ‌و نقل معروف شده‌ است که سرعت و دقت در خدمات حمل بار را با هم فراهم می­کند.

3. پشتیبانی و پاسخگویی مناسب

همواره اسباب‌کشی و حمل اثاثیه از جمله کارهای پر دغدغه برای انسان شهری به حساب می‌آمده ‌است. ازآنجاکه امروزه اسباب و اثاثیه منزل و اداری نیازمند نگهداری ویژه‌ای هستند، حمل‌ و نقل آن‌ها به‌صورت فردی کاری بسیار دشوار و غیرممکن است. ازاین‌رو سپردن کار اسباب‌کشی به شرکت‌های خدمات حمل و نقل امری ضروری و معمول بشمار می‌آید. در انتخاب یک شرکت حمل‌ و نقل مناسب توجه به وجود پشتیبانی و پاسخ‌گویی ۲۴ ساعته آن امری بسیار ضروری و حائز اهمیت است.

اتوبار تهران با بهره‌مندی از نیروی پشتیبانی و پاسخ‌گویی حرفه‌ای توانایی پاسخ‌گویی به تمام سوالات مشتریان خود را در تمام ساعات شبانه­روز و تمام روزهای هفته دارد.

یک تیم پشتیبانی خوب باید بتواند به تمام سوالات مشتریان خود پاسخ مناسب ارائه دهد. شما باید قبل ‌از سپردن خدمات حمل ‌و نقل خود به یک شرکت باربری، سوالاتی همچون نحوه بسته‌بندی اثاثیه توسط نیروهای شرکت، نحوه مهار بار در کامیون حمل‌ و نقل، مدل و اندازه اتاق بار ماشین باربری، تعداد کارگرهای ارسالی و همچنین نحوه تضمین امنیت حمل بار توسط شرکت را جویا شوید.

تیم مجرب پشتیبانی و پاسخ‌گویی ۲۴ ساعته اتوبار تهران آماده ارائه تمام اطلاعات لازم برای ثبت درخواست حمل ‌و نقل بار به مشتریان خود می‌باشد.

تعرفه حمل اثاثیه در اتوبار تهران چقدر است؟

تعرفه حمل ‌و نقل بار و اثاثیه در تهران ثابت نبوده و به عوامل مختلفی بستگی دارد. اتوبار تهران هزینه اسباب‌کشی و حمل بار مشتریان را براساس عوامل زیر محاسبه می‌نماید:

1. مدت زمان انجام کار:

معمولاً تمام شرکت‌های باربری مطرح در تهران یک نرخ ثابت برای ۲ یا ۳ ساعت انجام کار دارند و با اضافه شدن زمان، به‌ازای هر ساعت مبلغی مشخص به هزینه نهایی اضافه می‌شود. برای اطلاع از هزینه نرخ ثابت باربری اتوبار تهران با پشتیبانی این شرکت تماس تلفنی برقرار نمایید.

2. تعداد کارگر باربری و نوع سرویس:

حجم و نوع بار شما تعیین‌کننده تعداد نیروهای لازم و سرویس مناسب برای حمل و نقل آن می‌باشد. معمولاً دستمزد کارگران باربری در تهران به‌صورت ساعتی محاسبه می‌گردد. تیم مجرب پشتیبانی شرکت اتوبار تهران می­تواند به صورت تلفنی تعداد نیروی لازم برای حمل بار و هزینه آن را اعلام نماید. همچنین این شرکت آماده اعزام سورس­های مختلف اعم از خاور، نیسان و غیره می­باشد.

3. مسافت حمل بار:

فاصله بین محل بارگیری تا مقصد تحویل بار یک فاکتور مهم در محاسبه تعرفه حمل بار در تمامی شرکت‌های باربری از جمله اتوبار تهران می‌باشد.

4. بیمه کردن بار:

از دیگر خدمات قابل ارائه در شرکت اتوبار تهران بیمه کردن بار می‌باشد. چنانچه مشتری تمایل داشته باشد که اسباب و اثاثیه خود را بیمه کند، باید هزینه جزئی برای آن بپردازد.

جهت برآورد هزینه حمل بار کافی‌ است با تیم پشتیبانی شرکت اتوبار تهران تماس حاصل فرمایید و جزئیات حمل ‌و نقل مورد نیاز خود را توضیح دهید. تیم مجرب پشتیبانی ۲۴ ساعته ما قادر است به صورت تلفنی هزینه باربری شما را محاسبه نماید.

حمل بار - بیمه نامه بار

قبل و حین اسباب­ کشی چه نکاتی را باید رعایت نماییم؟

اسباب‌کشی و جابجایی یک مقوله زمان‌بر و خسته‌کننده است که می‌تواند بسیار اضطراب­آور باشد؛ اما با رعایت چندین نکته اصولی می‌توانید از دوران اسباب‌کشی خود لذت برده و به خوش­آمدگویی تغییرات پیش رو بروید.

برای اسباب‌کشی تاریخی را در نظر بگیرید که در آن مشغله‌ی فکری و ذهنی کمتری را دشته باشید.

اسباب و اثاثیه خود را براساس نوع آن‌ها از هم جدا کرده و دسته‌بندی نمایید. برای مثال اسباب شکستنی، اسباب سنگین، لباس‌ها و وسایل برقی را از هم جدا نمایید.

حتما لوازم خود را به‌صورت اصولی و ایمن بسته‌بندی کنید. جهت استفاده از تجهیزات مناسب بسته‌بندی اسباب و اثاثیه می‌توانید از خدمات بسته­بندی اتوبار تهران استفاده نمایید.

محلی که قرار است بار در آن‌جا تحویل داده شود را تمیز و آماده کنید. اتوبار تهران می‌تواند در زمینه نظافت و آماده‌سازی مقصد به شما یاری رساند.

یک شرکت باربری ایمن و مطمئن را انتخاب نموده و قبل‌از سپردن کار از خدمات مشاوره‌ای آن استفاده نمایید.

راه­های ثبت درخواست حمل بار در اتوبار تهران

شرکت اتوبار تهران برای سهولت در انجام کار مشتریان خود ۲ روش ساده و قابل دسترس جهت ثبت سفارش حمل بار در تهران و سایر نقاط کشور در نظر گرفته‌ است:

رزرو اینترنتی

ازآنجاکه اینترنت و نقش آن در افزایش سرعت خدمت‌رسانی مشاغل مختلف بر همگان آشکار است، شرکت اتوبار تهران نیز اقدام به ایجاد امکان رزرو اینترنتی باربری برای مشتریان خود نموده ‌است. مشتریان عزیز می‌توانند با مراجعه به بخش رزرو باربری در وبسایت رسمی اتوبار تهران درخواست خود را ثبت نمایند. شما تنها با مشخص کردن اطلاعات خواسته‌شده اعم از نوع حمل بار، مشخصات کامل بار، تاریخ شروع حمل بار و مسیر موردنظر می­توانید از قیمت پایانی انجام کار مطلع شوید. با رزرو اینترنتی باربری شما می‌توانید علاوه‌بر صرفه‌جویی در زمان با خیالی آسوده سفارش حمل بار خود را درخواست نمایید.

باربری تهران

تماس تلفنی

اگر شما هم جزء آن دسته از افراد هستید که برای درخواست خدمات تمایل دارید با کارشناسان مجرب در زمینه خدمت‌رسانی مکالمه داشته باشید و پاسخ تمام سوالات خود را به‌صورت شفاف دریافت نمایید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که با تیم مجرب پشتیبانی اتوبار تهران تماس بگیرید و از خدمات مشاوره‌ای رایگان آن‌ها استفاده نمایید. تیم پشتیبانی و پاسخ‌گویی ۲۴ ساعته ما آماده‌ است تا در هر زمان از شبانه‌روز و در تمام روزهای هفته مشتریان عزیز خود را در زمینه باربری و حمل ‌و نقل شهری، بین‌شهری و خارج از کشور مشاوره و راهنمایی نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

تغییر و جابجایی امری لذت‌بخش و درعین‌حال اضطراب‌آور است. گاهی ما می‌اندیشیم که برای جابجایی وسایل خود می‌توانیم از توانایی‌های فردی و امکانات جزئی مانند خودرو شخصی استفاده نماییم؛ اما در نهایت شاهد آسیب زدن به روان و اثاثه خود خواهیم بود.

چنانچه خدمات باربری، باربری شهرستان و اسباب‌کشی خود را به شرکتی معتبر، مطمئن و دارای کادری دقیق و سریع بسپارید، می­توانید از بسیاری از اتفاقات جانبی باربری که سبب آزرده‌خاطر شدن شما می‌شود، جلوگیری نمایید.

با سپردن وظیفه حمل و نقل و اسباب‌کشی خود به افراد باتجربه در این زمینه، علاوه‌بر صرفه‌جویی در وقت و هزینه از وارد شدن خسارت به وسایل ارزشمند خود جلوگیری نمایید.

اتوبار تهران با 15 سال سابقه درخشان در زمینه حمل و نقل شهری، بین­ شهری و خارج از کشور آماده خدمت­ رسانی به هموطنان عزیز می­ باشد.

تماس فوری