بهترین شرکت بسته بندی اثاثیه منزل + باربری تهران – 09191231500

بهترین شرکت بسته بندی اثاثیه منزل + باربری تهران – 09191231500

پیشگفتار

جابجایی و بسته بندی اثاثیه منزل، فرآیندی پیچیده و زمان‌بر است که نیازمند تجربه و مهارت است. در حالی که بسته‌بندی درست و مناسب می‌تواند مانع از خراب شدن و آسیب دیدن اثاثیه شما شود، حمل بار صحیح و با دقت نیز می‌تواند از خطرات ناشی از شکستن و خراب شدن اثاثیه با ارزش تان جلوگیری کند. برای این منظور، انتخاب بهترین شرکت بسته‌بندی اثاثیه منزل بسیار حائز اهمیت است.

در کلانشهر تهران، شرکت های باربری زیاد وجود دارند که هر کدام مدعی بهترین بودن در نوع خودش را دارد اما صحت و سقم این ادعا ها را باید از مشتریان و سابقه آنها پرسید!

 شرکت بسته‌بندی اثاثیه منزل و باربری”باربری تهران با بیش از 14 سال سابقه کار در زمینه باربری و کامیون های مجهز یکی مدعیان بازار است. این شرکت با ارائه خدمات حرفه‌ای و با کیفیت، توانسته است جایگاه مناسبی در بین شرکت‌های رقیب کسب کند.

بهترین شرکت بسته بندی اثاثیه منزل

بهترین شرکت بسته بندی اثاثیه منزل

اگر به دنبال یک شرکت با تجربه و مجرب در زمینه بسته‌بندی اثاثیه منزل هستید، باربری تهران می تواند گزینه ای شایسته برای شما باشد. با کادری مجرب و متعهد، این شرکت تمامی نیازهای شما را در زمینه بسته‌بندی و حمل بار اثاثیه منزل برآورده می‌کند.

فرض کنید در کنار سرعت بالا، نظافت محل پس از کار، نیروی کار با تجربه، صدور بارنامه و حتی حمل بار به خارج از کشور شما با شرکتی سر و کار دارید که دارای اعتبار بالا و خوش نامی است!

با استفاده از بهترین مواد بسته‌بندی، این شرکت تلاش می‌کند تا هر قطعه اثاثیه‌ی شما را با کیفیت و دقت بسته‌بندی کند و در هنگام جابجایی نیز با دقت و حوصله کافی مراحل را به اتمام برساند. رانندگان خوشنام و با حوصله را هم به تمامی مزایای نامبرده اضافه کنید.

برخی از خدمات ویژه‌ی شرکت باربری تهران عبارتند از:

 • استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌های بسته‌بندی و جابجایی اثاثیه منزل
 • استفاده از بسته‌بندی مناسب و بالاترین استانداردهای بین‌المللی
 • برخورداری از بیمه‌ی بار و صدور بارنامه
 • تخصص در بسته‌بندی و جابجایی اثاثیه منزل حساس و بزرگ
 • ارائه‌ی خدمات جانبی مانند خدمات نظافت، بسته بندی اروپایی با سرعت بالا
 • ارائه‌ی خدمات حمل بار برای ادارات و شرکت‌ها
 • ارائه‌ی خدمات باربری با بیش از 14 سال تجربه در این زمینه

بهترین شرکت بسته بندی اثاثیه منزل انتخاب ساده ای نیست و احتمالا شما هم در این راه قرار است کمی مردد شوید. به همین منظور ما همیشه آماده پاسخگویی به شما جهت ارائه مشاوره رایگان هستیم.

در کل، اگر به دنبال یک شرکت حرفه‌ای و با تجربه در زمینه بسته‌بندی و جابجایی اثاثیه منزل و باربری در تهران هستید، شرکت باربری تهران گزینه‌ی بسیار مناسبی برای شماست. با تلاش برای ارائه‌ی خدمات با کیفیت و بهترین قیمت، این شرکت به عنوان بهترین شرکت بسته‌بندی اثاثیه منزل و باربری در تهران شناخته شده است.

بسته بندی اثاثیه منزل

شرکت باربری تهران نه تنها ادعایی برای برترین بودن ندارد بلکه کاملا اعتبار خود را از مشتریان عزیز خواهد گرفت و معتقد است که اگر می خواهید بدانید خدمات ما تا چه حد کاربردی هستند فقط و فقط کافیست یکبار از خدمات ما استفاده کنید.

خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی

خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی

خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی از جمله مهمترین فاکتورهای اسباب کشی است. در واقع اگر از وسایل بسته بندی مرغوب و با کیفیت استفاده نکنید، در حین اسباب کشی دچار مشکلات عدیده ای خواهید شد.

پیشنهاد می‌شود قبل از هرچیز برای جابجایی و بسته بندی اثاثیه منزل با خدمات باربری و باربری شهرستان تماس حاصل فرمایید. معمولا اغلب تیم‌های باربری خدمات بسته بندی را به همراه جابجایی به مشتریان ارائه می‌دهند.

برای جابجایی از شهری به شهر دیگر نیز اتوبار شهرستان کلیه خدمات مرتبط با بسته بندی وسایل را به مشتریان ارائه می‌دهد. در ادامه همراه ما باشید تا با جزئیات بیشتری درباره چگونگی خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی، نحوه بسته بندی و مواردی از این قبیل آشنا شوید.

خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی

اهمیت لوازم بسته بندی

اهمیت لوازم بسته بندی اثاثیه منزل به حدی است که تمامی کیفیت جابجایی اسباب کشی شما را در بر می‌گیرد.

به مراتب دیده شده افرادی که قصد جابجایی دارند اما از وسایل ارزان قیمت، کارتن‌های پوسیده و خراب استفاده کرده‌اند. کارتن‌های میوه یا کارتن‌های خالی سوپرمارکت‌ها برای جابجایی اصولی و استاندارد مناسب نیست.

چه بسا به دفعات دیده شده که همین کارتن‌ها به دلیل عدم تحمل حجم اسباب درون آن، از هم گسیخته و پاره شده اند. اسباب کشی این چنینی ضررهای مالی بسیاری را برای شخص به وجود می‌آورد. در نتیجه تا حد امکان پیشنهاد می‌شود که از وسایل بسته بندی مرغوب برای هرگونه جابجایی و بسته بندی اثاثیه منزل استفاده کنید.

یکبار صرف هزینه نسبتاً خوب بسیار بهتر از صدمات جبران ناپذیر به اسباب و وسایل است. حتی بهره‌مندی از لوازم بسته بندی مرغوب تا حد بسیار زیادی نحوه جابجایی را آسان می‌کند.

استفاده از کارتن‌های ۳ لایه و ۵ لایه با دوام و مقاوم، خیال شما را از هر نوع جابجایی اسباب آسوده خواهد کرد. شاید بتوان گفت در میان وسایل بسته بندی متنوع، استفاده از کارتن‌های مقاوم و مستحکم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

بنابراین برای خرید لوازم بسته بندی اثاثیه منزل و اثاث کشی صرفه جویی نکنید و بهترین وسایل را تهیه کنید.

فواید بسته بندی صحیح اسباب و وسایل

خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی فواید بسیاری را شامل می‌شود. می‌توان گفت بسته بندی صحیح از جهت‌های گوناگون پر فایده و موثر است.

۱.  از جمله فواید بسته بندی صحیح وسایل می‌توان به راحتی و حتی افزایش سرعت جابجایی اشاره کرد. به مراتب اگر از بهترین و مرغوب‌ترین وسایل بسته بندی استفاده کنید، سرعت عمل در جابجایی بالاتر خواهد رفت.

بدین ترتیب دیگر نگران آن نیستید که در راهروها یا راه پله کارتن ها پاره شوند و وسایل پخش زمین شود. به خصوص وسایل شکستنی مانند ظرف و ظروف باید از بسته بندی صحیحی برخوردار باشند.

۲.  از دیگر فواید بسته بندی صحیح اسباب می‌توان از کاهش خسارت در هنگام جابجایی نام برد. متاسفانه بسیاری از افراد در خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی صرفه‌جویی می‌کنند. یا حتی ارزان‌ترین و بی‌کیفیت‌ترین نوع وسایل بسته بندی را انتخاب می‌کنند. بسیار دیده شده که به دلیل بسته بندی نامناسب شخص چند برابر متضرر شده است.

۳.  برخی بر این باورند که اگر وسایل دارای بسته بندی صحیح و مناسبی باشند، جای کمتری را اشغال می‌کنند. در نتیجه می‌توان از وسایل نقلیه کوچک‌تری مانند وانت بار استفاده کرد. البته این موضوع چندان قطعیت ندارد. چرا که انتخاب نوع ماشین باربری بیشتر بستگی به تعداد وسایل بزرگ و تعداد کارتن‌های بسته بندی دارد.

۴. بهره‌مندی از بسته بندی صحیح سبب می‌شود تا در هنگام جابجایی بسته‌ها نیازی به گشتن وسایل نباشد. در واقع اگر بسته‌ها را برچسب بزنید و بسته بندی اصولی  را رعایت کنید، مشکلی برای پیدا کردن هر وسیله‌ای نخواهید داشت.

۵. توصیه می‌شود تا حد امکان از خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی مرغوب بهره‌مند شوید. خرید وسایل بسته بندی مرغوب و رعایت بسته بندی استاندارد، یک ذهنیت آرام در نحوه جایجایی را برایتان فراهم می‌کند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه بسته بندی لوازم منزل می توانید مقاله های چگونگی بسته بندی اثاثیه منزل و راهنمای بسته بندی حساس و ظریف را مطالعه کنید.

لوازم بسته بندی اسباب کشی کدامند؟

در این بخش قصد داریم به معرفی وسایل بسته بندی بپردازیم. بدین ترتیب برای خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی دچار مشکلات و سردرگمی‌های احتمالی نمی‌شوید.

بسته بندی اثاثیه منزل

خرید کارتن اسباب کشی

همانطور که گفته شد خرید کارتن اسباب کشی از جمله ملزومات اصلی جابجایی است. توصیه می‌شود اگر قصد جابجایی دارید، حتما کارتن‌های استاندارد و مناسب تهیه کنید.

کارتن‌های استاندارد مخصوص اسباب کشی باعث تحمل حجم اجسام سنگین می‌شود. همچنین دیواره‌ها و لایه‌های محکم کارتن سبب می شود تا اجسام درون آن کاملا محافظت شوند. به مراتب آسیب‌های احتمالی، ضربه‌های ناگهانی در حمل و نقل وسایل وجود دارد.

اگر حجم وسایل به اندازه‌ای باشد که بتوان آن را درون کارتن قرار داد، از تمامی این صدمات ایمن می‌ماند. ضخامت و تعداد لایه‌های به کار رفته در کارتن اهمیت ویژه ای دارد. همچنین با توجه به تعداد لایه‌ها، قیمت خرید کارتن‌ها متفاوت است.

در ادامه به انواع کارتن مخصوص اسباب کشی اشاره می‌کنیم.

انواع کارتن اسباب کشی عبارتند از:

کارتن های اسباب کشی ۳ لایه

کارتن های اسباب کشی ۵ لایه

کارتن های اسباب کشی ۷ لایه

اگر قصد بسته بندی ظروف و اشیاء شکستنی را دارید، پیشنهاد ما استفاده از کارتن‌های ۵ لایه است. کارتن‌های ۵ لایه به خوبی از وارد شدن ضربه‌های ناگهانی به درون بسته بندی جلوگیری می‌کند.

اگر قصد بسته بندی کتاب یا سایر اشیاء متفرقه را دارید، استفاده از کارتن های اسباب کشی ۳ لایه بسیار مناسب است. معمولا برای بسته بندی کتاب‌ها یا اشیاء دکوری و جانبی از کارتن‌های ۳ لایه استفاده می‌شود.

برخورداری از کارتن‌های اسباب کشی ۷ لایه مختص اشیاء بزرگ تر و گران قیمت است. دقت کنید که در زمان خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی کارتن ها حتما نو باشند. چه بسا برخی از شرکت‌ها کارتن‌های کهنه را با قیمت دست اول به فروش می‌رسانند.

اگرچه کارتن‌های دست دوم همچنان دارای قابلیت‌های کافی هستند. اما کارتن‌های نو تمیزتر، سالم‌تر و فاقد هرگونه پارگی و پوسیدگی می باشند.

کارتن رگال دار مخصوص بسته بندی لباس

کارتن رگال‌دار چیست؟

کارتن‌های رگال‌دار از دیگر وسایلی است که هنگام خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی باید در نظر بگیرید. برخی از افراد تمایل به استفاده از کارتن رگال دار دارند.

شاید این پرسش در ذهن‌تان به وجود آید که کارتن رگال‌دار چیست و چه تفاوت‌هایی با کارتن‌های مخصوص اسباب کشی دارد؟

در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که کارتن رگال دار دقیقا مانند یک کمد لباس اما از جس مقوا است. البته مقوای با دوام و مستحکم که از وسایل به خوبی محافظت کند.

معمولا از کارتن رگال دار برای بسته بندی لباس‌های مجلسی مانند کت و شلوار، مانتو و البسه‌های مهم استفاده می‌شود. حتی می‌توان لباس‌ها را درون کارتن رگال دار به خوبی آویزان کرد. بدین ترتیب در هنگام جابجایی محتویات درون این کارتن که لباس‌ها هستند دچار چین و چروک یا آسیب نمی‌شوند.

علاوه بر آن سرعت نقل و انتقال این گونه وسایل نیز به راحتی انجام می‌شود. قابل ذکر است که به کارتن رگال دار، کارتن مخصوص بسته بندی لباس هم گفته می شود. با این توضیحات شاید بپرسید که ظرفیت درون این کارتن ها چقدر است! شما می‌توانید به راحتی ۱۲ دست لباس را درون کارتن رگال‌دار جای دهید.

سلفون یا استرچ رپ

سلفون برای خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی از دیگر وسایل حائز اهمیت است. می‌توان گفت سلفون به عنوان یکی از کاربردی‌ترین وسایل اسباب کشی عنوان می‌شود.

قابلیت کشسانی سلفونی به گونه‌ای است که به راحتی می‌توانید روی مبل، پایه‌ها، روی میز و سایر وسایل را با آن پوشش دهید. با استفاده از سلفون، اسباب و وسایل چوبی و شیشه‌ای تا حد امکان در حین جابجایی محفوظ می‌مانند.

در ادامه به کاربردهای سلفون اشاره می‌کنیم.

کاربرد سلفون‌ها در اسباب کشی عبارتند از؛

۱. محافظت از وسایل چوبی و شیشه‌ای یا دکوری، مبل، صندلی، میز، آینه و غیره

۲. جلوگیری از هرگونه خط، خش و آسیب‌های احتمالی به وسایل

۳. پوشش‌دهی سطح رویه کارتن‌های بسته بندی

۴. محافظت وسایل در برابر گرد و غبار

۵. محافظت از وسایل در برابر نور خورشید

دستگاه چسب زن روی کارتن

بااستفاده از دستگاه چسب زن به راحتی می‌توانید بسته بندی‌هایتان را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهید. در غیر اینصورت می‌توانید از چسب کارتن استفاده کنید.

خرید لوازم بسته بندی و اسباب کشی

استفاده از لیبل یا برچسب

لیبل‌ها این امکان را می‌دهد که کدام بسته بندی حاوی چه  نوع محتویاتی است. پیشنهاد می‌شود که حتما از لیبل‌ها یا برچسب‌ها برای مشخص شدن تعداد کارتن‌ها استفاده کنید.

ساک‌های پارچه‌ای زیپ‌دار

پیشنهاد می‌شود برای بسته بندی اثاثیه منزل مانند روتختی، تشک، ملحفه و مواردی از این قبیل حتما از ساک‌های پارچه ای زیپ دار استفاده کنید. این نوع ساک‌ها محافظی ایمن برای اسباب پارچه‌ای و حتی رختخواب است.

به خصوص در هنگام استفاده از اتوبار شهرستان که مسافت راه بسیار طولانی است، این نوع ساک‌های زیپ دار بسیار کاربردی هستند. ساک‌های پارچه‌ای در اندازه‌های مختلف از جمله ضروری‌ترین‌ها برای خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی است.

 بابل رپ یا پلاستیک های مشبک

از دیگر وسایل کارآمد برای بسته بندی اثاثیه منزل می‌توان به پلاستیک‌های مشبک اشاره کرد. این نوع پلاستیک‌ها از دوام قابل توجهی برخوردار هستند. به همین دلیل معمولا برای پوشش قاب عکس‌ها، وسایل دکوری و شکستنی از پلاستیک‌های مشبک استفاده می‌شود.

این نوع نایلون‌ها در اندازه‌های مختلفی در بازار عرضه می‌شوند. شما می‌توانید با توجه به نوع نیاز مصرفی خود، این نوع نایلون‌ها را به صورت متری خریداری کنید.

ناگفته نماند که نایلون‌های مشبک دارای ۳ لایه و ۵ لایه می‌باشند. به مراتب نوع ۵ لایه آن ضد ضربه بوده و در برابر هرگونه ضربه ها و آسیب های احتمالی بسیار مقاوم است.

چه موقع از پلاستیک های مشبک استفاده کنیم؟

از جمله موارد کاربردی نایلون‌های ضد ضربه مشبک برای بسته بندی اثاثیه منزل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • بسته بندی اثاثیه منزل شیشه ای نظیر انواع قاب عکس
  • بسته بندی اشیاء دکوری و تزیینی
  • بسته بندی نمایشگر کامپیوتر
  • بسته بندی وسایل صوتی و تصویری مانند تلویزیون

  • بسته بندی لوازم الکتریکی و برقی خانگی

جمع‌بندی

خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی به عنوان اصلی‌ترین بخش جابجایی شناخته شده است. بسته بندی اثاثیه منزل نیازمند مهارت و دانش خاصی است که عموم افراد از آن بی اطلاع هستند.

با روش‌های ساده و کاربردی برای بسته بندی هر گونه اثاثیه منزل، فرایند جابجایی از نقطه ای به نقطه دیگر برایتان آسان‌تر خواهد شد. همچنین با توجه به بسته بندی صحیح و اصولی می‌توانید از طریق اتوبار شهرستان به راحتی از شهری به شهر دیگر نقل مکان کنید.

باربری شهرستان با تیم مجرب و حرفه‌ای آماده ارائه خدمات مرتبط با هر گونه جابجایی به مشتریان عزیز است.

باربری بین شهری _ باربری تهران

باربری بین شهری _ باربری تهران

حمل بار بین شهری از دغدغه های افرادی است که می خواهند به شهری دیگر اسباب کشی کنند و یا کالاهایی برای حمل و انتقال به مقصد مورد نظر دارند. باربری بین شهری راه حلی مناسب برای حمل بار و انتقال اسباب و اثاثیه تان به شهرهای دیگر است.

شرکت باربری تهران علاوه بر خدمات بسته بندی اثاثیه منزل خدمات کاملی در حوزه باربری بین شهری نیز ارائه می دهد.

در ادامه به موضوعات و مسائلی خواهیم پرداخت که جوابگوی سوالات شما در حوزه باربری بین شهری است.

باربری بین شهری

باربری بین شهری

در زندگی مدرن امروز با توجه به گستردگی ارائه خدمات توسط شرکت های باربری افراد برای انتخاب بهترین شرکت در حوزه باربری بین شهری تحقیقاتی در جهت اطینان از امنیت حمل لوازمشان به مقصد مورد نظر انجام می دهند.

حمل و نقل بین شهری یکی از خدمات مهم باربری تهران می باشد. فارغ از نوع کالا و مسیر حمل و نقل این شرکت باربری خدمات خود را به مشتریان ارائه می دهد.

موضوع مهم در باربری بین شهری مربوط به نوع کالا و مقدار آن است. که با توجه به این موضوع، کامیون مناسب برای حمل بار بین شهری در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

مواردی که شامل باربری بین شهری می شود

در باربری بین شهری به دلیل طولانی تر بودن مسیر به افراد با تجربه تری نیاز داریم. همانطور که می دانید در حمل و نقل بین شهری میزان آسیبی که ممکن است به اثاثیه و لوازم شما وارد شود بسیار زیاد است.

بنابراین تمام خدماتی که از سوی شرکت باربری ارائه می شود باید بسیار ویژه باشد.

بسته بندی اثاثیه منزل و یا هر نوع کالای دیگری باید به دقت انجام شود. جدای از بسته بندی نوع کامیون و نحوه چیدن وسایل در ماشین بسیار اهمیت دارد بنابراین باید از بهترین وسایل ایمنی برای محکم کردن اثاث استفاده کرد.

از دیگر مسائلی که در باربری بین شهری اهمیت دارد داشتن بارنامه دولتی است بنابراین سعی کنید این بارنامه را از شرکت باربری دریافت کنید. بیمه نیز در این مورد بسیار اهمیت دارد. چنانچه وسیله ای آسیب ببیند می توانید از بیمه جبران خسارت کنید و در صورت نداشتن بیمه شرکت باربری طبق قوانین خودش جبران خسارت می کند.

بیمه نامه تمامی خدمات باربری را می تواند پوشش دهد که در این صورت با توجه به تصمیم خودتان می توانید  تنها بخشی از خدمات بیمه را قبول کنید.

در ادامه میرسیم به انتخاب نوع ماشین حمل و نقل که با توجه به شرایط باید مناسب ترین ماشین را به خدمت گرفت.

حمل و نقل بین شهری

کامیون های مورد استفاده در باربری بین شهری

انواع ماشین های حمل و نقل اعم از کامیون، نیسان، خاور مسقف یا روباز، وانت بار و تریلی با توجه به ظرفیت و میزان بار مورد نظر مورد استفاده قرار می گیرند.

با توجه به نوع کالا، وزن و مقدار آن و همچنین رعایت ایمنی، مناسب ترین ماشین را باید به کار گرفت. در ادامه به ظرفیت برخی از این ماشین های حمل و نقل اشاره می کنیم.

1_ هر چه میزان بار شما کمتر و سبک تر باشد از وانت بار برای انتقال اثاثیه شما استفاده می شود.

2_ نیسان معمولا باری تا حدود 2 تن را می توان با آن حمل کرد.

3_ خاورها معمولا باری با وزن 3 تا 6 تن را حمل می کنند و اکثرا برای حمل اثاثیه منزل از خاورهای روباز استفاده می شود.

هر کدام از این ماشین ها انواع متفاوتی دارند که با توجه به ظرفیتشان مورد استفاده باربری ها قرار می گیرند.

تفاوت باربری بین شهری و باربری درون شهری

می توان باربری را به دو نوع باربری درون شهری و باربری بین شهری تقیسم بندی کرد. که هر کدام طبق قوانین مختص به خود تعریف می شوند.

برای استفاده از خدمات باربری بین شهری باید از شرکت هایی که در پایانه باربری بین شهری مستقر هستند خدمات دریافت کنیم. این به این معناست که برخی از شرکت هایی که در حوزه باربری درون شهری فعالیت می کنند نمی توانند کامیون های خود را که دارای تابلو است در باربری بین شهری استفاده کنند و از محدوده شهری خارج شوند.

باربری های درون شهری نیز تحت نظارت اتحادیه حمل کالای شهری قرار می گیرند.

باربری تهران به شهرستان

قوانین باربری بین شهری

با توجه به پیشینه ی صنعت حمل و نقل، قوانین متعددی در راستای جلوگیری از بروز مشکلات چه برای شرکت حمل نقل و چه برای کسانی که از خدمات این شرکت ها استفاده می کنند به تصویب رسیده و اجرایی شده است.

این قوانین با پیشرفت صنعت حمل و نقل پخته تر شده و باعث ایجاد هماهنگی در جهت ارائه خدمات بهتر به مشتریان شده است.

شرکت هایی که ارائه دهنده خدمات باربری بین شهری هستند از قوانین سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای پیروی می کنند. با توجه به این موضوع این شرکت ها از قوانین صنفی پیروی نمی کنند.

در حوزه حمل و نقل کالا برخی از کالاها تنها در صورت داشتن مجوز اجازه حمل آن به شرکت های باربری داده می شود و در غیر این صورت شرکت با حمل کالا بدون مجوز متخلف محسوب می شود.

مجموعه این قوانین را می توانید در بخش قوانین راهداری کشور مشاهده بفرمایید. و می توانید قوانین مربوط به باربری بین شهری را در بخش حمل و نقل قانون تجارت مشاهده بفرمایید. در ادامه اشاره ای کوتاه به برخی از این قوانین می کنیم.

مشتری و یا صاحب بار و کالا موظف است وزن و نوع کالا، مقصد مورد نظر، مدت زمانی که کالا باید به مقصد برسد، مسیر حمل و نقل و قیمت اشیاء گران بها را به اطلاع شرکت حمل و نقل برساند. در صورت اعلام نکردن موارد فوق یا اشتباه اعلام کردن آن خسارات ناشی بر عهده صاحب مال است.

ارسال کننده باید از بسته بندی مناسب اثاثیه و کالای خود اطمینان حاصل کند. در غیر این صورت خسارات احتمالی بر عهده صاحب مال است.

اگر مالی مفقود شود متصدی حمل و نقل مسئول آن خواهد بود مگر اینکه ثابت کند تقصیر صاحب مال بوده است. اگر مالی مفقود شود و خارج از کنترل متصدی حمل و نقل باشد با توجه به قرارداد طرفین می توان مبلغی کمتر یا بیشتر از قیمت کامل مال تعیین نمایند.

در بالا به صورت مختصر تعدادی از قوانین را بیان کردیم.

همانطور که در بالا اشاره کردیم برای آگاه شدن از قوانین به صورت کامل می توانید قانون تجارت بخش حمل و نقل بین شهری را به صورت کامل مطالعه بفرمایید.

شرکت باربری تهران متعهد به تمامی قوانین باربری بین شهری است و با ارائه کامل خدمات از جمله بسته بندی اثاثیه و حمل بار به مشتریان خود همیشه دغدغه رضایت مشتریان را داشته و دارد.

راهنمای بسته بندی حساس و ظریف

راهنمای بسته بندی حساس و ظریف

در روزگار کنونی و با توجه به هزینه های سرسام آور زندگی مراقبت از وسایل در موقع حمل بار بی نهایت ضروری است. پس بهتر است برای بسته بندی حساس و ظریف اثاثیه شکستنی خود برنامه ریزی کنید.

همچنین شایان ذکر است که گاها برخی از وسایل نه ارزش ذاتی آن ها بلکه ارزش معنوی و خاطرات پیرامونشان برای ما مهم هستند. به همین خاطر است که قرار است در مقاله پیش رو از راهنمای بسته بندی حساس و ظریف بگوییم.

اگر دغدغه باربری و بسته بندی اثاثیه منزل را دارید این مقاله مناسب شماست.

بسته بندی حساس و ظریف

بسته بندی حساس و ظریف

بسته بندی حساس و ظریف مناسب وسایل شکستنی، وسایل بسیار گران قیمت، عتیقه ها و یا وسایل با ارزش معنوی بالا هستند.

در این نوع بسته بندی برخی موارد باید رعایت شود که در بسته بندی های معمولی اهمیتی به آن ها داده نمی شود و به همین دلیل است که این نوع بسته بندی زمان بیشتری نیاز دارد.

همچنین اگر قرار است خدمات بسته بندی و باربری شما را شرکت های باربری انجام دهند توقع قیمت بالای این نوع بسته بندی را نیز داشته باشید.

در ادامه با راه های بسته بندی حساس و ظریف آشنا خواهید شد.

آموزش بسته بندی ظریف و حساس

قبل از هر چیزی بهتر است که اگر توانایی مالی این کار را دارید، بسته بندی اشیاء با ارزشتان را به متخصصین با تجربه بسپارید!

مشاوره بسته بندی

اما چه خودتان بخواهید بسته بندی ظریف و حساس لوازم منزلتان را انجام دهید و چه شخصی دیگر بهتر است قواعد این کار را بدانید.

بسته بندی باربری تهران

موارد مهم در بسته بندی ظریف و حساس:

 • حتماً از کارتن های ضخیم و جعبه های مناسب استفاده کنید، استفاده از کارتن های نازک موجب آسیب به لوازم حساس و شکستنی می شوند.
 • از مقاومت و سلامت جعبه های کارتن اطمینان حاصل کنید.
 • کف جعبه ها را چند لایه اضافه پر کنید.
 • قبل از قرار دادن وسایل در جعبه ها آن‌ها را به خوبی بسته بندی کنید.
 • بسته بندی حساس و ظریف حتماً باید توسط متخصصین یا افراد با تجربه انجام شود (مخصوصاً مقوله حمل بار باید حتماً توسط افراد مجرب صورت گیرد)
 • لوازم بزرگ‌تر را در ابتدا در کارتن ها بگذارید و سپس لوازم کوچک‌تر
 • حتماً درون وسایل شکستنی را با کاغذ باطله پرکنید تا لرزشی نداشته باشند.
 • اگر قرار است بسته بندی اثاثیه منزل را خودتان انجام دهید و حمل بار را به شرکت های باربری بسپارید حتماً روی کارتن لوازم شکستنی، برچسب شکستنی بزنید.

ظروف مسطح و اجسام این‌چنینی را عمودی در کارتن قرار ندهید! بلکه همه را خوابانده و بسته بندی را ادامه دهید.

وسایل مورد نیاز در بسته بندی حساس و ظریف

خب اگر به خوبی نکات بسته بندی حساس و ظریف را به خاطر سپردید، حال ببینید که به چه مواردی نیاز دارید:

 • کاغذ بسته بندی یا روزنامه باطله و هر چیزی که بتوان با آن یک لایه ی اضافی به اجسام شکستنی اضافه کرد برای پر کردن فضای خالی بین وسایل
 • نوار چسب محکم مناسب بسته بندی
 • فوم ضربه‌گیر
 • کارتن های کوچک و بزرگ
 • پوشش پلاستیکی حباب دار
 • استرچ رپ
 • چسب زن
 • لیبل
 • فوم های اینستاپک
 • و …

نه تنها موارد بالا بلکه شما به کارگران حرفه ای برای بسته بندی نیز نیاز دارید و نباید اگر تجربه قبلی و توانش را ندارید این کار را شخصاً به عهده بگیرید.

بسته بندی اثاثیه منزل

نحوه بسته بندی وسایل شکستنی

نحوه بسته بندی هر اثاثی متفاوت است. پس باید نحوه بسته بندی را بر اساس نوع اثاثیه انتخاب کنیم.

در ادامه به نحوه بسته بندی چند قلم از وسایلی که شکستنی هستند می پردازیم.

بشقاب ها

بهتر است بشقاب ها را متناسب با سایز آن ها در جعبه های کوچک و متوسط بسته بندی کنید و آن ها را به صورت عمودی یا افقی با قرار دادن کاغذ مناسب بین بشقاب ها در جعبه ها قرار دهید.

بشقاب ها را در پلاستیک حباب دار بپیچید و با نوار چسب محکم کنید. بهتر است متناسب با ظرفیت جعبه بشقاب ها را قرار دهید این‌گونه ایمنی را نیز رعایت می‌کنید و احتمال آسیب را به حداقل می رسانید.

لیوان ها

از جعبه های مخصوص لیوان برای جابجایی استفاده کنید اما اگر جعبه مخصوص در اختیار ندارید می توانید لیوان ها را با کاغذ بپیچید و در داخل جعبه قرار دهید. فضای بین لیوان ها را با کاغذ پر کنید و هیچ فضای خالی باقی نگذارید.

سعی کنید اقلام سنگین تر را در پایین جعبه و اقلام سبک را در بالای جعبه قرار دهید.

لامپ ها

متناسب با نوع لامپ از جعبه ها با سایز های مختلف استفاده کنید. سعی کنید لامپ ها را با کاغذ بسته بندی کنید و پایه ها را نیز با پوشش حباب دار بپوشانید.

تلویزیون

بسته بندی تلویزیون های صفحه تخت کمی دشوار است. با جدا کردن کابل ها و پایه های آن شروع کنید و سعی کنید این وسایل را داخل یک جعبه با برچسب مشخص بسته بندی کنید.

صفحه نمایش را با یک پتوی نرم مخصوص بسته بندی بپوشانید و با نوار بسته بندی محکم کنید و سپس داخل جعبه قرار دهید. مطمئن شوید که اندازه جعبه مناسب است.

نکته: بسته بندی ها را با دقت انجام دهید. سعی کنید بسته بندی نه به گونه ای باشد که در اثر فشار زیاد اجسام به یکدیگر باعث آسیب رساندن و شکستن لوازم شود و نه آن‌قدر فضای خالی باقی بگذارید که با ضربه دیدن در اثر لرزش آسیب ببینند.

اگر به شیوه ی قدیمی از پتوهای کوچک، حوله های قدیمی، روزنامه و کاغذ های نامناسب برای بسته بندی لوازم شکننده خود استفاده می کنید هیچ تضمینی برای سالم ماندن وسایلتان وجود نخواهد داشت. پس سعی کنید با تهیه لوازم بسته بندی مناسب از آسیب دیدن لوازمتان جلوگیری کنید.

اگر خودتان بسته بندی را انجام می دهید افرادی که وسایل را جابجا و حمل می کنند اطلاع دهید که کدام جعبه ها حاوی لوازم شکننده و با ارزش هستند.

بسته بندی

باربری مناسب بسته بندی حساس و ظریف

اگر شما هم به حمل بار و به خصوص بسته بندی وسایل باارزشتان بهای بسیاری می دهید، خب حتماً باید قبل از هر کاری به فکر مشاوره با یک باربری مناسب باشید.

یک باربری مناسب علاوه بر دارا بودن کارگران مجرب و رانندگان کارکشته دارای خدمات بسته بندی اثاثیه منزل مناسب نیز است. می توانید بسته بندی اثاثیه خود را به افراد متخصص بسپارید.

باربری تهران علاوه بر ارائه خدمات حمل و انتقال وسایل، خدمات بسته بندی را نیز به طور کامل ارائه می دهد.

همین الان می توانید با ما تماس حاصل کنید (02144442259) تا از مشاوره رایگان حمل بار و بسته بندی ویژه بهره‌مند شوید.

بسته بندی حساس و ظریف تخصص ماست.

منظور از باربری ارزان چیست؟ – باربری تهران

منظور از باربری ارزان چیست؟ – باربری تهران

یکی از دغدغه‌های تمام افرادی که قصد جابجایی و اسباب کشی را دارند، نرخ باربری ارزان و مقرون به صرفه است. هزینه باربری، بسته بندی اثاثیه منزل، ارسال نیروی کار، نوع خودروی باربری و سایر خدمات تماما تعرفه‌های جداگانه‌ای دارند.

اما چه کنیم تا از نرخ باربری ارزان و مقرون به صرفه برخوردار شویم؟ چطور می‌توانیم در هزینه‌های اسباب کشی صرفه جویی کنیم؟ چطور می‌توان هزینه‌های کمتری برای جابجایی و یا هرگونه نقل و انتقال پرداخت کرد؟ پاسخ به تمامی این سوالات در این مطلب داده می‌شود.

البته ناگفته نماند که پرداخت هزینه‌های مقرون به صرفه نباید چیزی از کیفیت خدمات کم کند. برخی از شرکت‌های باربری با به کار بردن شیوه‌های بسیار کم هزینه، تا حد امکان مخارج باربری را پایین می‌آورند. در ادامه با ما همراه شوید تا به شرح مختصری درباره نرخ باربری مقرون به صرفه بپردازیم.

در ادامه می‌خوانیم؛

منظور از باربری ارزان چیست؟

تبلیغات باربری ارزان

منظور از باربری مقرون به صرفه چیست؟

از شرکت باربری چه خدماتی را بخواهیم؟

نکات قابل توجه برای انتخاب شرکت باربری مناسب

قیمت نرخ باربری مقرون به صرفه

موارد قابل توجه برای تعیین قیمت باربری از سوی اتحادیه باربری

اسباب کشی تخصصی با تضمین بهترین قیمت باربری

نرخ باربری مقرون به صرفه داخل محدوده شهری

نرخ باربری مقرون به صرفه خارج از محدوده

نرخ باربری مقرون به صرفه بین شهری

نرخ باربری مقرون به صرفه و دستمزد کارگر اسباب کشی

دریافت مشاوره با کارشناسان باربری درباره نرخ باربری مقرون به صرفه

نکات مفید برای تعیین نرخ باربری مقرون به صرفه

باربری ارزان

منظور از باربری ارزان چیست؟

متاسفانه بعضی از شرکت‌های باربری برای دریافت هزینه کمتر از مشتری، از شیوه‌های نامتعارفی استفاده می‌کنند. برای نمونه در نحوه بسته بندی اسباب و اثاثیه از وسایل نامرغوب استفاده می‌کنند. یا حتی امکان آن‌که از کیفیت برخی خدمات مانند عدم چیدن اسباب در محل، عدم اعزام نیروی کاری کافی، نقص خودروی باربری و مواردی از این قبیل بکاهند، وجود دارد.

طبیعتا این نوع شیوه کاری از پایه اشتباه است. متاسفانه اغلب گول تبلیغات باربری ارزان را می‌خورند. اما غافل از آنکه در حین باربری با مشکلات بسیاری مواجه می‌شوند. از نقص خودروی باربری گرفته و گیر افتادن آن در میانه راه تا نوع حمل و جابجایی اسباب.

در نتیجه مشتریان بایستی در خصوص نرخ باربری ارزان و مقرون به صرفه آگاه باشند. کیفیت کار نبایستی فدای قیمت باربری شود. برای داشتن باربری مقرون به صرفه بایستی تمامی جوانب کار در نظر گرفته شود.

دریافت اطلاعات لازم در حین مشاوره تخصصی با کارشناسان شرکت باربری تا حد امکان از این نوع گرفتاری ها می کاهد. هر چند که با توجه به تبلیغات گسترده شرکت‌های باربری نمی توان با یک پرسش و پاسخ ساده پی به کیفیت کار برد. اما در هر صورت دریافت مشاوره تخصصی برای نرخ باربری ارزان و مقرون به صرفه خالی از لطف نیست.

تبلیغات باربری ارزان

از ما به شما نصیحت فریب تبلیغات باربری ارزان را نخورید. آنچه که در حمل و نقل اسباب و اثاثیه قابل توجه است، ایمنی در کار، اطمینان از شرکت باربری، نیروی کاربلد و ماهر، برخورداری از رانندگان با تجربه، خودروهای نوین و مواردی از این قبیل می‌باشد.

معمولا شرکت‌های این چنینی از ارزان ترین امکانات برای جابجایی اسباب شما استفاده می‌کنند. در نتیجه نباید خیلی انتظار بیش از حد داشته باشید.

توجه کنید که احتمال آسیب دیدگی اسباب، تصادف در حین راه، خرابی خودروی باربری، نیروی کار بی تجربه و حتی استفاده از وسایل نامرغوب برای بسته بندی اسباب وجود دارد. اما راهکار چیست؟ شما می توانید نرخ باربری مقرون به صرفه را خودتان مدیریت کنید.

همانطور که در مقدمه گفته شد، قیمت باربری برای هر یک از خدمات به طور جداگانه تعریف می‌شود. شما می‌توانید برخی از خدمات را که فکر می‌کنید خودتان به راحتی از عهده آن بر می‌آیید، دریافت نکنید. از جمله این خدمات می‌توان به بسته بندی اسباب و وسایل اشاره کرد. تنها کافیست که بدانید چه نوع وسایل مخصوص بسته بندی را تهیه کنید. یا چگونه هر یک از انواع وسایل را با کیفیت بی نظیر بسته بندی کنید.

منظور از باربری ارزان چیست؟

منظور از باربری مقرون به صرفه چیست؟

شرکت‌های باربری کارآمد مانند اتوبار و باربری تهران، ابتدا میزان کیفیت خدمات باربری و همچنین تضمین امنیت جابجایی را می‌سنجند.

شرکت اتوبار و باربری تهران با هدف ارائه خدمات با بهترین کیفیت، بیشتر از هر چیز به جلب نظر حداکثری مخاطبان اهمیت می‌دهد. چرا که رضایت و اعتماد مشتری برای اتوبار و باربری تهران حرف اول و آخر را می‌زند.

در نتیجه باربری تهران با استخدام نیروی کارگر باتجربه و متخصص تا حد امکان از اتلاف وقت در زمان اسباب کشی می‌کاهد. علاوه بر آن در طی آموزش‌های دوره‌ای که به کارگران خود درباره نحوه بسته بندی، جابجایی، حمل و نقل اسباب می‌دهد، یک تیم حرفه‌ای را به دور خود جمع کرده است.

همین عوامل دست به دست هم می‌دهند تا سبب ایجاد امنیت خاطر در هرگونه جابجایی اسباب و اثاثیه شود. به همین جهت با توجه به تمامی این عوامل کلیدی می‌توان انتظار یک باربری مقرون به صرفه با بهترین کیفیت و تضمین بهترین قیمت بازار را داشت.

از شرکت باربری چه خدماتی را بخواهیم؟

در تمامی باربری های حرفه ای، از کارکنان ماهر و کار بلد استفاده می شود. علاوه بر نیروی انسانی ماهر آنچه که یک شرکت باربری بایستی به صورت خود جوش در اختیار شما قرار دهد، تجهیزات بسته بندی مرغوب، خودروهای باربری بی نقص و رانندگان با تجربه است.

اینگونه موارد در کنار یکدیگر  سبب بالا رفتن سرعت، دقت و نظم بیشتر در حین اسباب کشی می شود. در واقع مشتریان با دریافت بهترین خدمات باربری، نه تنها هزینه و نرخ باربری مقرون به صرفه را عهده دار می شوند، بلکه در وقت و زمان آنان نیز صرفه جویی می شود.

در نتیجه می توانید با مراجعه به یک شرکت باربری ویژه با یک تیر چند نشان پی در پی و کارآمد بزنید. حالا اینکه در هنگام دریافت مشاوره از شرکت باربری چه خدماتی را بخواهید در ادامه به آن اشاره می کنیم.

نکات قابل توجه برای انتخاب شرکت باربری مناسب عبارتند از؛

۱. درخواست مجوز و استانداردهای  قانونی مورد تایید سازمان اتحادیه باربری

۲. درخواست تمامی خدماتی جزئی و کلی از نحوه بسته بندی اسباب و اثاثیه تا نوع خودرو، نحوه جابجایی، تعداد نیروی کارگر و غیره

۳. مشاوره تخصصی درباره هزینه‌ها و نرخ باربری مقرون به صرفه با توجه به دریافت خدمات

۴. درخواست برای نحوه باربری سفارشی اعم از برخورداری از خدمات بسته بندی، اجاره انبار برای اسباب و اثاثیه تا نحوه چیدمان  و سایر سرویس ها

۵. درخواست سابقه کار شرکت باربری و میزان رضایت مشتریان برای درک بهتر از شیوه کاری

۶. درخواست برای تعداد نیروی کارگر با توجه به میزان و حجم بار و همچنین نوع خودروی باربری

۷. برخورداری از خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته  برای پاسخ به شما، هماهنگی برای تاریخ و روز اسباب کشی و سایر موارد

قیمت نرخ باربری مقرون به صرفه

پیش از آنکه به بررسی نرخ باربری ارزان و مقرون به صرفه بپردازیم، بایستی بگوییم که قیمت باربری بستگی به یک سری پارامترهای اصلی دارد. در واقع با توجه به نوع خدمات باربری و همچنین کیفیت کار، تعرفه‌ها متغیر خواهند بود. اما پارامترهای خدماتی برای تعیین نرخ باربری مقرون به صرفه که اتحادیه باربری تهران در نظر گرفته است شامل موارد زیر می‌شود.

بسته بندی لوازم منزل

موارد قابل توجه برای تعیین قیمت باربری از سوی اتحادیه باربری عبارتند از؛

۱. میزان مسافت جابجایی بار از مبدا تا مقصد- مسافت بین شهری

۲. نوع بار، حجم بار، تعداد بار با توجه به سنگینی و سبکی آن

۳. بررسی تعداد طبقات  هم در مبدا و هم در مقصد

۴. امکان استفاده از پله یا آسانسور برای حمل بار

۵. تعداد نیروی کارگر

۶. نوع خودروی باربری از قبیل کامیون، خاور، نیسان، وانت بار، کانتینرهای مسقف

۷. برخورداری از خدمات بسته بندی اسباب و اثاثیه

۸. چیدمان اسباب و اثاثیه در محل جدید

اسباب کشی تخصصی با تضمین بهترین قیمت باربری

با توجه به کمبود وقت و انرژی برای افراد شاغل، نگرانی درباره نحوه اسباب کشی و جابجایی اسباب و اثاثیه در میان این افراد بسیار رایج است. از سوی دیگر برخورداری از مناسب‌ترین نرخ باربری مقرون به صرفه از دیگر مواردی است که ذهن افراد را به خود درگیر می‌کند.

امروزه بسته بندی تمامی اسباب و اثاثیه هم جزء خدمات اصلی شرکت‌های باربری محسوب می‌شود. در نتیجه شما می توانید با خیال راحت مسئولیت بسته بندی تمامی اسباب خود را از صفر تا صد به دست کارکنان شرکت‌های باربری بسپارید و اسباب کشی راحتی داشته باشید.

نرخ باربری مقرون به صرفه داخل محدوده شهری

نرخ باربری مقرون به صرفه درون شهری علاوه بر آنکه به پارامترهای گفته شده بستگی دارد، اما ارزان تر از قیمت باربری خارج از محدوده و یا بین شهری است. به مراتب این ارزان بودن با مسافت راه از منطقه ای به منطقه دیگر بر می گردد. در واقع به هر اندازه که مسافت کوتاه تر باشد، به همان اندازه هم نرخ باربری ارزان تر و کمتر محاسبه می شود.

نرخ باربری مقرون به صرفه خارج از محدوده

نرخ باربری مقرون به صرفه برای اسباب کشی خارج از محدوده از جمله حساسیت‌هایی است که شرکت به آن توجه کافی دارد. منظور از خارج از محدوده خارج از شهر است. برای نمونه معمولا خارج از محدوده شهر تهران، لواسانات و یا محدوده‌های اطراف اما نزدیک به تهران است که با توجه به مسافت هزینه مختص به خود را شامل می‌شود.

نرخ باربری مقرون به صرفه بین شهری

نرخ باربری مقرون به صرفه بین شهری هم همانطور که از نامش پیداست، مسافت‌های میان شهر برای نمونه تهران تا کرج، تهران تا قزوین و یا سایر شهرها را شامل می‌شود. طبیعتا با توجه به مسافت جاده ای، قیمت باربری بین شهری در مقایسه با داخل شهری و یا خارج از محدوده بالاتر است.

پیشنهاد می‌شود برای اطلاع از تعرفه قیمت‌ها با مشاوران شرکت اتوبار و باربری تهران تماس حاصل فرمایید.

باربری تهران - باربری ارزان

نرخ باربری مقرون به صرفه و دستمزد کارگر اسباب کشی

با توجه به توضیحات گفته شده می‌رسیم به دستمزد کارگر برای اسباب کشی. در اینجا بایستی به این نکته اشاره کنیم که هزینه کارگر برای اسباب کشی به صورت ساعتی محاسبه می‌شود. در واقع به هر اندازه ساعت جابجایی به طول انجامد، به همان میزان دستمزد کارگر اسباب کشی تعیین می‌شود.

دریافت مشاوره با کارشناسان باربری درباره نرخ باربری مقرون به صرفه

مشاوره با کارشناسان اتوبار و باربری تهران این امکان را به شما می‌دهد تا از نرخ باربری مقرون به صرفه همراه با نوع خدمات مطلع شوید. همانطور که گفته شد قیمت باربری بستگی به عوامل بسیار زیادی دارد که در بخش قبلی درباره آن توضیح داده شد.

مشاوران اتوبار و باربری تهران با توجه به شرایط و نوع خدمات، توضیحات کاربردی را در اختیار شما قرار خواهند داد. مشاوره تخصصی رایگان به طور ۲۴ ساعته و در اختیار گذاشتن لیست تعرفه‌های نرخ باربری مقرون به صرفه برای مشتریان از جمله خدمات اصلی این شرکت است.

نکات مفید برای تعیین نرخ باربری

با توجه به توضیحات گفته شده برای نرخ باربری مقرون به صرفه می‌توانید شیوه‌هایی را به کار ببرید. برای نمونه در اسرع وقت اسباب و اثاثیه را به گونه‌ای بسته بندی کنید و بچینید که جابجایی آن برای کارگرها آماده و قابل دسترس باشد.

توصیه می‌شود اگر چنانچه خودتان می‌خواهید عهده دار بسته بندی وسایل شوید، یک هفته‌ای را به انجام این کار اختصاص دهید.

برای بسته بندی اسباب و اثاثیه از سوی شرکت چند روز قبل از اسباب کشی بایستی با شرکت اتوبار و باربری تهران هماهنگی‌های لازم را انجام دهید. علاوه بر آن روز و ساعت اسباب کشی را به گونه‌ای تنظیم کنید تا به ترافیک نخورید. مسیر را بررسی کنید تا راننده راحت‌تر به مقصد برسد.

از آنجایی که روزهای پایان هفته و به خصوص بعدازظهرها جزء شلوغ‌ترین ساعت ترافیک هستند، توصیه می‌شود که این روزها را برای جابجایی انتخاب نکنید. جابجایی و اسباب کشی بهتر است که در ساعت‌های اولیه روز و ابتدای هفته انجام شود.

کلام پایانی

نرخ باربری مقرون به صرفه بدون هیچگونه کم و کاستی از کیفیت خدمات، در اتوبار و باربری تهران به مشتریان عزیز ارائه داده می‌شود.

برخورداری از مجهزترین خودروهای باربری، نیروی کارگر ماهر و رانندگان با تجربه از جمله ویژگی‌های ممتاز شرکت باربری تهران است. شما می‌توانید بهترین شیوه‌های باربری و جابجایی را از ما بخواهید. تخصص ما باربری، جابجایی، حمل و نقل داخل شهری، خارج از محدوده و بین شهری است.

8 نکته برای داشتن اسباب کشی ایمن

8 نکته برای داشتن اسباب کشی ایمن

نکات زیادی در مورد چگونگی داشتن یک فرایند جابجایی کار آمد و کم استرس وجود دارد. اما چیزی که اهمیت بیشتری دارد رعایت ایمنی در هنگام جابجایی است تا بتوانید اسباب کشی ایمن و در عین حال بدون استرسی داشته باشید.

برای داشتن اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه منزل کلیک کنید.

اسباب کشی ایمن

جابجایی شامل فعالیت بدنی و بلند کردن اجسام سنگین است، که می تواند به نوبه ی خود خطرناک باشد. و اگر آماده نباشید، عواقب آن می تواند جدی تر از آن چیزی باشد که فکر می کنید.

خبر خوب این است که بسیاری از آسیب‌های متداول یا خطرات مرتبط در جابه‌جایی و اسباب کشی را می‌توان به راحتی خنثی کرد. در اینجا سعی شده که نکاتی را که به شما در انجام این کار کمک می کند، بیان کنیم.

اسباب کشی ایمن

1. از تکنیک های ایمن برای بلند کردن اثاث استفاده کنید

تکنیک‌های مناسب برای بلند کردن ممکن است بیشتر برای کسانی که وزنه بردار هستند و یا برای امرار معاش یخچال و وسایل بزرگ را حمل می‌کنند مرتبط به نظر برسد، اما اینکه بتوانید به درستی از بدن خود استفاده کنید و اجسام سنگین را به روشی ایمن بلند کنید، می‌تواند برای همه مفید باشد، به‌ویژه زمانی که در حال اسباب کشی و جابجایی هستید.

چند نکته مهم دیگر برای بلند کردن وسایل برای داشتن اسباب کشی ایمن:

 • در همه حال دست های محکمی برای نگه داشتن وسایل و اثاثیه داشته باشید.
 • هنگام بلند کردن اثاث و حمل کردن، همیشه پشت خود را صاف نگه دارید.
 • اجسام سنگین را در مرکز بدن خود قرار دهید و آنها را محکم به سمت خود نگه دارید تا مطمئن شوید که تعادل شما را بهم نمی زند.
 • اگر در حین حمل وسایل سنگین نیاز به چرخیدن دارید، این کار را با حرکت دادن پاهای خود به همراه برداشتن قدم های کوچک انجام دهید.

2. اگر احساس می کنید خیلی سنگین است، پس خیلی سنگین است

این ممکن است بدیهی به نظر برسد، اما هنگام اسباب کشی، به راحتی می‌توان بیش از حد به خود فشار آورد. زمانی که برای انجام کارها عجله دارید یا در حالت ناامیدی هستید، ممکن است وزنی بیشتر از حد توانتان را حمل کنید. متأسفانه، این کار معمولا به آسیب و همچنین خسته شدن می انجامد.

 اگر حتی تصور می کنید که ممکن است به تنهایی قادر به کنترل یک جعبه خاص نباشید، آن را هول ندهید. کوچکترین نکات به داشتن یک اسباب کشی ایمن کمک بزرگی می کنند.

در جعبه ها وسایل زیادی قرار ندهید، مطمئن شوید که تجهیزاتی دارید که کمک کننده هستند، و مهمتر از همه به غریزه خود توجه کنید.

 3.  تجهیزات بسیار مهم است

برخی چیزها وجود دارد که نمی توانید به تنهایی انجام دهید مگر اینکه توانایی های فوق العاده داشته باشید. این جایی است که داشتن تجهیزات صحیح می تواند به کمک شما بیاید. به خصوص اگر شما اسباب کشی را خودتان انجام دهید، داشتن تجهیزات جابجایی مناسب برای انجام ایمن همه چیز ضروری است.

با اجاره یا خرید یک چرخ دستی، جابه‌جایی و اسباب کشی را هم برای خود و هم برای آسیب نرسیدن به وسایلتان ایمن‌تر کنید. برای کاهش فشار وارده بر بدن و جلوگیری از هر گونه خطر صدمات از چرخ دستی لوازم خانگی 2 چرخ (معروف به کامیون دستی) یا چرخ دستی 4 چرخ استفاده کنید.

تجهیزات اسباب کشی ایمن

 تجهیزات جابجایی مانند چرخ دستی را نیز می توانید در فروشگاه آنلاین در کنار خرید جعبه ها و تجهیزات بسته بندی به صورت یکجا خریداری کنید.

لغزنده های وسایل یکی دیگر از تجهیزات مهم است. این ها قطعات پلاستیکی هستند که به شما امکان می دهند وسایل را به جای حمل کردن آن ها بکشید که از افراد حرفه ای نیز زمان و نیروی زیادی می گیرد. با کشیدن وسایل و اثاث خود روی زمین، می توانید برخی از کارها را با سرعت و سهولت نسبی انجام دهید.

4.  لباس و کفش مناسب بپوشید

وقتی صحبت از جابجایی به میان می آید، لباسی که می پوشید نیز می تواند بخشی از “تجهیزات” باشد. تجهیز کردن خود هنگام جابجایی برای اطمینان از داشتن اسباب کشی ایمن است، اما همیشه مهم نیست. و نوع نامناسب لباس یا کفش به راحتی می تواند منجر به آسیب جدی شود.

متناسب با موقعیت لباس بپوشید. لباس های راحت از پارچه انعطاف پذیر و قابل تنفس بپوشید. از لباس های گشاد که ممکن است به راحتی به چیزی گیر کنند، خودداری کنید.

به خصوص بسیار مهم است که یک جفت کفش بسته بپوشید که سطح خوبی از حمایت را فراهم کند. دمپایی، کفش پاشنه دار نپوشید و از انگشتان خود محافظت کنید.

وسایل پوشیدنی دیگری نیز وجود دارد که ممکن است کارآمد باشد. این تجهیزات را که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم ابزاری هستند که ممکن است در اطراف خانه داشته باشید، یا می توانید آنها را در هر فروشگاهی خریداری کنید.

دستکش کار: دستکش ها می توانند به شما کمک کنند تا اشیا را بهتر در دست بگیرید و همچنین از دستان  شما و ناخن ها در برابر خراش ها، خاک یا هر چیز بد دیگری که ممکن است در حین جابجایی با آن مواجه شوید، محافظت می کند.

این دستکش ها از دستکش های معمولی محکم تر هستند. این دستکش ها از پارچه و بالشتک مقاوم در برابر تعریق ساخته شده اند و انعطاف پذیر هستند و به دستان شما آسیبی نمی رسد و در عین حال سهولت در بلند کردن وسایل و اثاثیه و کار کردن را افزایش می دهند.

کمربند ابزار: کمربند ابزار می تواند ابزار مفیدی برای نگه داشتن نوار، ماژیک، پیچ گوشتی و هر ابزار دیگری باشد که در حین جابجایی به آن نیاز دارید. اگر دائماً به دنبال ابزار بگردید، می تواند به کارآمدی شما ضربه بزرگی وارد کند.

بنابراین در دسترس نگه‌داشتن ابزارها می‌تواند هم برای کارایی و هم برای سلامت روان شما بسیار مفید باشد. این نکات شاید کوچک به نظر برسند اما هوشیاری و در نتیجه ایمنی در داشتن یک اسباب کشی ایمن را تضمین می کنند.

تجهیزات اسباب کشی

تسمه های متحرک: این مورد آخر کمی جذاب تر است، اگر اجسام سنگین زیادی دارید و کاملا مصمم هستید که خودتان آنها را جابجا کنید، تهیه آن ممکن است ارزشش را داشته باشد. تسمه‌ها و تکیه‌گاه‌های متحرک برای کاهش خطرات احتمالی در نواحی مانند کمر، شانه‌ها و زانو طراحی شده‌اند. فقط مطمئن شوید که قبل از استفاده دستورالعمل ها را به دقت بخوانید.

5. مسیرهای خروجی خود را تا حد امکان ایمن کنید

یکی از نکات ایمنی که به راحتی فراموش می شود این است که مطمئن شوید همه راهروها، مسیرها، پله ها و مناطق بیرونی از هرگونه مانعی پاک باشند. این یک راه آسان برای محافظت از خود در برابر خطرات احتمالی است که می تواند ایمنی شما را در هنگام جابجایی یا موارد دیگر به خطر بیندازد.

قبل از شروع جابجایی – قبل از شروع به تنظیم جعبه ها، مسیر خود را برنامه ریزی و بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که هیچ مانع یا دریچه ای وجود نداشته باشد که بتوانید به راحتی حرکت کنید، مطمئن شوید فضایی که می خواهید وسایل را در آن جابجا کنید و یا در آن جا دهید خیلی تنگ نباشد، و جعبه و وسایل دیگری در مسیر وجود نداشته باشد.

وسایل پراکنده مانند رول‌های نوار، اقلام بسته‌بندی نشده یا جعبه‌های شکسته نیز می‌توانند مانع شوند، بنابراین مطمئن شوید که در حین جابجایی آن ها را جمع ‌کنید و اسباب کشی ایمنی را رقم بزنید.

موانع بیرونی را نیز یادداشت کنید – این موانع ممکن است به صورت روزانه اضافه یا کم شوند. اما قبل از اینکه جابجایی را شروع کنید، مطمئن شوید که اطراف خانه خود را از نظر شرایط گل آلود بودن زمین، ریخته شدن آب یا یخ زدن زمین در صورت لزوم بررسی کرده‌ تا از مسیر خود و داشتن اسباب کشی ایمن اطمینان حاصل کنید.

6.  کودکان و حیوانات خانگی را در روز جابجایی دور نگه دارید

راه‌های زیادی وجود دارد که کودکان می‌توانند در هنگام جابه‌جایی کمک کنند. بسته‌بندی، سازماندهی، چسباندن جعبه‌ها  کارهایی است که کودکان می توانند کمک کنند. اما جابجایی وسایل و اثاثیه سنگین قطعا یکی از این موارد نخواهد بود. در باربری تهران هدف اصلی ما نه تنها امنیت وسایل شما، بلکه امنیت شما و خانواده‌تان است، که شامل کودکان و حیوانت خانگی شما نیز می‌شود.

اگرچه ازدحام جعبه‌های اسباب کشی ممکن است مکانی سرگرم‌کننده برای مخفی شدن و بازی کودکان به نظر برسد، اما مطمئناً جایی نیست که کودکان در آن بدوند و بازی کنند.

بهترین راه برای اطمینان از اینکه کودک یا حیوان خانگی تان در حین جابجایی و اسباب کشی آسیب نمی بیند، حذف کامل آنها از معادله است.

داشتن دوستان و نزدیکانی برای مراقبت از فرزندان یا حیوانات خانگی شما در طول روز نه تنها می تواند ایمنی آنها را تضمین کند، بلکه می تواند به شما و تیم باربری اجازه دهد تا تمرکز و تلاش بیشتری برای داشتن اسباب کشی ایمن داشته باشید. اهمیت به این موضوع زمان جابجایی را سریع‌تر می‌کند و هر گونه نگرانی را از طرف شما در مورد آسیب دیدن کودکان و حیوانات خانگی تان از بین می‌برد.

آمادگی لازم برای داشتن اسباب کشی ایمن

7.  غذای سالم بخورید، هیدراته بمانید، خوب بخوابید

اهمیت تغذیه مناسب، نوشیدن و خواب کافی را در طول دوره آماده سازی قبل از جابجایی دست کم نگیرید.

خیلی آسان است که بخواهید همه چیز را سریع انجام دهید، و فکر کنید که فعالیت هایی مانند نوشیدن آب یا استراحت برای ناهار، زمان اسباب کشی شما را عقب می اندازد، اما باید بدانید ناتوانی در مراقبت از خودتان می تواند شما را ضعیف کند و منجر به ایجاد وقفه در زمان جابجاییتان شود.

برای جلوگیری از این امر، استراحت های مکرر داشته باشید، هیدراته بمانید و با وعده های غذایی منظم و متعادل به بدن خود قدرت دهید. حتی می توانید یک بسته میان وعده پر از غذاهای حاوی مواد مغذی مانند آجیل مخلوط یا میوه های خشک را حین کار همراه خود داشته باشید.

بدن و ذهن خود را نیز از خواب محروم نکنید، به خصوص که فقط برای تمام کردن یک بخش از کار باشد. بی خوابی مطمئناً کارآمدی شما را زیر سوال خواهد برد و اینگونه تمرکز کافی برای جابجایی و بسته بندی نخواهید داشت.

لباس مناسب جابجایی و اسباب کشی

8.  از افراد حرفه ای مانند تیم باربری تهران استفاده کنید

راه‌های زیادی برای ایمن ماندن در هنگام جابه‌جایی وجود دارد، اما ممکن است بپرسید ایمن‌ترین مکان در حین اسباب کشی کجاست؟ پاسخ: در یک جا بنشینید و نگاه کنید، ما کار را به درستی انجام می‌دهیم، بنابراین شما اصلاً مجبور به انجام آن نیستید یا حداقل ما کارهای سنگین را انجام خواهیم داد و همه جوانب را در نظر می گیریم.

به همین دلیل است که شرکت‌های باربری مانند باربری تهران وجود دارند، که نه تنها برای اطمینان از اینکه شما به راحتی به خانه جدید خود نقل مکان می‌کنید، بلکه برای اینکه اسباب کشی ایمن داشته باشید و با خیال راحت آن را به انجام برسانید به شما خدمات رسانی می کنند.

تیم با تجربه و متخصصان اسباب کشی باربری تهران می توانند هر جابجایی را به طور موثر انجام دهند، و شما نیز می توانید نفس راحتی بکشید و بدانید که وسایل تان و خود شما نیز ایمن هستند. همچنین می توانید بسته بندی خود را نیز به آن ها بسپارید.