تعرفه های باربری شهرستان

تعرفه های باربری شهرستان

مقدمه 

هزینه باربری شهرستان با توجه به یک سری موارد محاسبه می‌شود. این موارد شامل حجم بار، میزان بار، مسافت، وسیله نقلیه، تعداد نیروی کارگر و … است.. به همین جهت تعرفه باربری شهرستان فقط شامل یک مورد نیست. بلکه چندین عامل را در بر می‌گیرد. نحوه حمل و نقل اسباب و وسایل از اهمیت بالایی برخوردار است. بسته بندی باربری ایمنی، اطمینان، نحوه بسته‌بندی، نوع خودرو وارسال بار به مقصد از جمله موارد تاثیرگذار در هزینه‌های باربری شهرستان است. توصیه می‌شود که حتماً به شرکت‌های باربری معتبر مراجعه کنید. معمولاً شرکت‌های باربری معتبر دارای تعرفه‌های مشخصی هستند. می‌توانید با توجه به نوع نیازتان از خدمات مختلف باربری با مناسب‌ترین هزینه باربری شهرستان بهره‌مند شوید.

تعرفه های باربری شهرستان

خدمات باربری بین شهری کدامند؟

استفاده از خدمات باربری بین شهری مستلزم داشتن یک سری اطلاعات کاربردی است. چرا که بسیاری از افراد از این خدمات مطلع نیستند. معمولاً نوع خودرو، اولین و مهمترین موضوع اصلی برای تعیین هزینه باربری شهرستان است. حمل و نقل بار از شهری به شهر دیگر با خودروهای مختلفی انجام می‌شود. البته حجم بار، تعداد بار و نوع بار تعیین‌کننده خودرو مناسب است.  تمام این موارد در هزینه باربری شهرستان نقش موثری دارد.

خدمات ارسال انواع خودروهای باربری

قابل ذکر است که خودروهای ارسالی از سوی شرکت کاملاً بایستی بی‌نقص و با کیفیت باشد. چرا که بخش عمده‌ای از امنیت بار به کیفیت خودرو مرتبط است. همچنین زمان ارسال بار بایستی طبق برنامه‌ریزی انجام شود. در صورت داشتن نقص فنی در خودرو، به مراتب ارسال بار به مقصد با تاخیرهایی همراه بود. طبیعتاً دیرکردهای بین راهی باعث از بین رفتن اعتماد مشتری به شرکت می‌شود. در نتیجه در هنگام سفارش باربری حتماً از کیفیت نوع خودروهای ارسالی اطمینان حاصل کنید. توجه کنید که نوع خودروی باربری در هزینه باربری شهرستان مهم است.

انواع خودروهای باربری بین شهری شامل:

 • انواع کامیونت روباز و مسقف
 • انواع وانت بار
 • انواع وانت نیسان
 • کامیون یا خاور
 • تریلی، ترانزیت و …

خدمات حمل انواع اسباب و وسایل

از دیگر خدمات مؤثر در هزینه‌های باربری شهرستان و بسته بندی اثاثیه منزل می‌توان به حمل و نقل اسباب اشاره کرد. توجه داشته باشید که سنگینی و یا سبکی بار برای شرکت باربری تفاوتی ندارد. چون بار شما به هر اندازه سنگین‌تر باشد، خودروهای سنگین‌تر و بزرگ‌تری ارسال می‌کند. برعکس برای تعداد بار کم و سبک از خودروهای سبک مانند وانت بار استفاده می‌شود. در هنگام سفارش خودرو حتماً تعداد بار، نوع بار و مقدار وزن بار را عنوان کنید. همچنین بایستی به طور کامل هزینه باربری شهرستان تعیین شود. بدین ترتیب بخش پذیرش شرکت با درک بهتری، اقدام به ارسال خودرو در محل می‌کند. قابل ذکر است که تمامی اسباب و وسایل با باربری شهرستان قابل جابجایی است. اما برای درک بهتر در این بخش به اسباب و لوازم باربری بین شهری اشاره می‌کنیم.

وسایل باربری قابل حمل شامل:

 • باربری دستگاه‌های صنعتی، وسایل برقی، وسایل پزشکی، ابزارهای کشاورزی، ماشین‌آلات
 • باربری اسباب و لوازم خانگی اعم از مبلمان، وسایل چوبی، وسایل برقی، جهیزیه
 • باربری مواد اولیه، محصولات کارخانه‌ای و تولیدی
 • ابزارآلات و لوازم ساختمانی، گچ، سیمان، آجر و …
 • مواد خام کشاورزی، دامداری، پرورشی دام
 • باربری هرگونه لوازم اداری، لوازم شرکتی اعم از گاوصندوق، شبکه‌های کامپیوتری و غیره

خدمات اعزام کارگر برای بارگیری و تخلیه بار

از دیگر موارد مؤثر در تعیین هزینه باربری شهرستان تعداد نیروی ارسالی است. تعداد نیروی ارسالی برای جابجایی بارها از اهمیت بسیاری برخوردار است. چرا که اگر به نسبت بزرگی و کوچکی اسباب، کارگر نباشد جابجایی به سختی انجام می‌شود. در نتیجه شرکت بایستی با توجه به حجم و تعداد بار به محل مورد نظر، نیرو ارسال کند. معمولاً برای جابجایی بار و بارگیری یا تخلیه بار از کارگران ماهر و با تجربه استفاده می‌شود. چون نحوه بلند کردن و یا قرار دادن بار در خودرو یا در محل، نیاز به تکنیک‌های خاصی است. برخورداری از تکنیک‌هایی که سبب می‌شود حمل و نقل بار، با سهولت بهتری انجام می‌شود. برخی از مشتریان بر این تصورند که هر کسی می‌تواند بارها را جابجا کند. در صورتی که تمام نیروها به خوبی با تکنیک‌های بارگیری آشنا هستند. در نتیجه کمتر دچار دردهای فیزیکی و بدنی می‌شوند.

 

باربری شهرستان و تعرفه باربری شهرستان

خدمات مدیریت بارگیری، زمان تخلیه بار

مدیریت بارگیری با برنامه‌ریزی دقیق ارسال و جابجایی، از دیگر موارد قابل توجه است. چرا که بدون مدیریت زمان و یا فرایند کار با اختلالاتی روبرو خواهد شد. حتی برنامه‌ریزی برای حمل بار در شرایط اقلیمی متفاوت، قابل توجه است. بررسی مسافت، جاده، میزان ترافیک و راننده با تجربه همه از جمله ویژگی‌های مؤثر در تعیین قیمت باربری شهرستان است.

رانندگان بایستی با جاده‌های سراسر ایران، آشنایی کافی داشته باشند. همچنین نحوه رانندگی مطمئن، امنیت اسباب در جاده باید در نظر گرفته شود. تمام این مجموعه باعث می‌شود تا اعتماد مشتری به شرکت باربری چندین برابر شود. با توجه به خدمات باربری شهرستان قیمت کاملاً تعیین شده‌ای در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت. این قیمت کاملاً مورد تأیید سازمان حمل و نقل ایران است. شما می‌توانید برای دریافت هزینه باربری شهرستان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قرارداد باربری شهرستان 

برای مشخص شدن هزینه باربری شهرستان یک سری موارد میان شرکت و مشتری هماهنگ می‌شود. در‌واقع با توجه به قرارداد بسته شده، شرکت و مشتری به توافق‌هایی می‌رسند. از جمله مواردی که در قرارداد میان طرفین تنظیم می‌شود، شامل:

 • تعیین قیمت باربری شهرستان
 • خدمات ارائه داده شده نظیر بسته‌بندی
 • انتخاب نوع ماشین باربری
 • زمان تعیین شده برای بارگیری و تخلیه بار در مقصد
 • تعداد نیروی اعزامی برای بارگیری
 • صدور بارنامه برای جابجایی بار
 • صدور بیمه نامه برای امنیت بار
 • پشتیبانی و پیگیری‌های مرتبط با خدمات باربری از سوی شرکت
تعرفه باربری شهرستان و باربری های ایران

مراحل باربری بین شهری 

مراحل باربری بین شهری بایستی کاملاً طبق برنامه‌ریزی انجام شود. با توجه به تعیین تعرفه باربری شهرستان تمامی خدمات باید با کیفیت و با بهترین نحو صورت پذیرد. در مرحله آخر با توجه به خدمات تعیینی، هزینه باربری شهرستان مشخص می‌شود.

مراحل باربری شهرستان  شامل موارد زیر می شود:

مشاوره تخصصی و رایگان

قبل از آنکه تصمیم به سفارش باربری شهرستان بگیرید، می‌توانید از مشاوره رایگان با کارشناسان بهره‌مند شوید. در مشاوره با کارشناسان سؤالاتی از قبیل نوع بار، حجم بار، تعداد نیروی درخواستی، نوع خودروی سفارش، مقصد، مسافت و مواردی از این قبیل از شما پرسیده می‌شود. به مراتب با پاسخ‌دهی صحیح به سؤالات می‌توانید از خدمات کافی و با کیفیتی برخوردار شوید.

اعزام نیرو برای خدمات بسته‌بندی

خدمات بسته‌بندی از جمله موارد اختیاری است. برخی از مشتریان ترجیح می‌دهند که وسایل را خودشان بسته‌بندی کنند. برخی دیگر هم انجام امور بسته‌بندی را به نیروی شرکت می‌سپارند. توجه داشته باشید که خدمات بسته‌بندی به عنوان یکی از خدمات جانبی در تعیین هزینه باربری شهرستان تاثیرگذار است. بسته‌بندی وسایل با بهترین وسایل با کیفیت نظیر نایلون‌های مخصوص، کارتن‌های چند لایه و سایر تجهیزات مناسب انجام می‌شود.

مدیریت برای جابجایی حمل بار

پس از بسته‌بندی، نوبت به بارگیری می‌شود. در این شرایط معمولاً شخصی به عنوان مدیر و یا راننده مدیریت نحوه بارگیری توسط کارگران را بر عهده خواهد داشت. همچنین برنامه‌ریزی برای تعیین زمان درخواستی برای ارسال بار به مقصد، شرایط جاده و مسیر مورد بررسی قرار می‌گیرد. بدین ترتیب با توجه به چنین برنامه منظمی می‌توان انتظارات قابل توجهی از امنیت کالاها و اسباب در طول مسیر داشت. البته مواردی مانند مشاوره، مدیریت و برنامه‌ریزی‌ها شامل هزینه باربری شهرستان نمی‌شود.

تخلیه بار در مقصد

مرحله آخر مربوط به تخلیه بار توسط کارگران می‌شود. تخلیه بار بایستی با ظرافت‌های دقیقی انجام شود. چرا که هرگونه ضربه احتمالی باعث آسیب دیدگی بار می‌شود. در اینجا مجدد مدیریت کارگران نقش مهمی دارد. به مراتب به هر اندازه که کیفیت خدمات باربری بهتر باشد، به همان نسبت می‌توان انتظار نتایج بهتری داشت. در نهایت قیمت باربری شهرستان بایستی کاملاً با توجه به خدمات ارائه داده شده محاسبه شود. طبیعتاً درخواست هرگونه وجه اضافی توسط نیروی کارگر از مشتری، قابل قبول نبوده و از سوی شرکت مورد بررسی قرار می‌گیرد.

تعرفه و قیمت باربری شهرستان-باربری تهران<br />

قیمت باربری شهرستان 

هزینه‌های باربری شهرستان طبق مصوبه‌های تعیین شده از سوی صنف حمل و نقل ایران محاسبه می‌شود. سرویس‌های باربری موظف به حمل هرگونه کالاهای سنگین صنعتی، ساختمانی، کشاورزی، پزشکی و … هستند. خدمات باربری بین شهری بسیار گسترده است. به همین دلیل هزینه باربری شهرستان بیشتر از باربری داخل شهری محاسبه می‌شود. از دیگر عوامل بالا بودن تعرفه باربری بین شهری، حساسیت بیشتر در امنیت بار است.

 با توجه به چنین شرایطی حفظ امنیت بار، وظیفه سنگینی است که شرکت بر عهده می‌گیرد. امنیت بالا، اعتماد مشتریان و ارسال سریع سرویس‌های متفرقه باعث شده تا خدمات باربری شهرستان مورد استقبال عموم شهروندان قرار بگیرد.

باربری تهران-باربری شهرستان

باربری تهران از جمله شرکت‌های معتبری است که در زمینه باربری شهری و بین شهری سابقه طولانی دارد. در حال حاضر روزانه بارهای تجاری و غیرتجاری به صورت زمینی توسط باربری تهران از نقطه‌ای به نقطه دیگر جابجا می‌شود. باربری تهران مفتخر به برآورده کردن رضایت حداکثری هموطنان عزیز است. برای دریافت هزینه باربری شهرستان همین حالا با کارشناسان باربری تهران تماس بگیرید.

باربری شهرستان مقرون به صرفه

باربری شهرستان مقرون به صرفه

پیشگفتار

چرا یک باربری شهرستان ارزان یا باربری شهرستان مقرون به صرفه در تهران اهمیت دارد را باید از شرایط اقتصادی امروز پرسید!!

چرا که هزینه های خانوار به حدی بالاست که نمی توان برای حمل بار یا بسته بندی اثاثیه نیز هزینه بالایی کنار گذاشت.

به همین خاطر در این مقاله یک باربری شهرستان مقرون به صرفه را به شما معرفی می کنیم که تا حدی خیالتان از بابت هزینه و کیفیت بالای کار آسوده باشد.

باربری شهرستان مقرون به صرفه

باربری شهرستان مقرون به صرفه

در شهر بزرگ و جنجالی مثل تهران سخت است به هر کس اعتماد کرد و تعداد شرکت هایی که امروزه ادعای بهترین بودن را دارند به هیچ وجه کم نیست!

در بحث باربری نیز پیدا کردن باربری شهرستان مقرون به صرفه امری ساده نیست و قطعا مستلزم شناخت بازار و تجربه بالا در کار با باربری های مختلف است!!

به همین خاطر است که بخش باربری شهرستان، باربری تهران با سابقه بالای 15 سال کار و خدمت صادقانه در خدمت شماست تا بتوانید به راحتی به سابقه کار بالا و صلاحیت ما در حوزه های مختلف اعتماد کنید 🥰

اما بحث بسیار مهم مقاله ما قیمت باربری شهرستان یا اتوبار شهرستان است، باربری تهران همیشه در تلاش بوده که خلاقیت و امکانات را به حوزه باربری بیاورد در همین راستا، می خواهیم که اعلام کنیم قیمت های باربری تهران مقرون به صرفه و همراه با نظر مشتری تعیین خواهد شد!

ما همیشه قبل از اینکه قیمتی را تعیین کنیم از مشتری می خواهیم که با مشاوره رایگان 20 ثانیه ای از قیمت توافقی، منصفانه و مقرون به صرفه بهره مند شود.

باربری شهرستان ارزان

بجز قیمت مقرون به صرفه چه مواردی در باربری شهرستان مهم هستند؟!

باربری شهرستان مقرون به صرفه مورد بسیار بسیار مهمی است اما جدای از آن شما باید به موارد دیگری در انتخاب باربری مورد نظرتان دقت کنید که در اینجا لیست خواهد شد:

 1. نیروی کار مطمئن و مجرب
 2. نظافت پس از انجام کار
 3. حمل بار به شهرستان بدون معطلی
 4. تضمین سلامت بار و بسته بندی عالی
 5. استفاده از رانندگان مطمئن و دارای مدارک
 6. قیمت های اتحادیه و قانونی
 7. باربری به تمام 1300 شهر ایران با تنوع خدمات
 8. سابقه کار و اعتبار بالای باربری
باربری شهرستان مقرون به صرفه
باربری شهرستان مقرون به صرفه

باربری شهرستان از باربری تهران به کدام شهر ها حمل بار دارد؟

فرقی ندارد کجای ایران باشید یا حتی در کدام یک از 1300 شهر ایران عزیزمان ساکن باشید در هر صورت با تعیین شرایط توافقی باربری تهران در خدمت شماست.

باربری شهرستان مقرون به صرفه از تهران به مشهد، تهران به تبریز، تهران به اصفهان، تهران به شیراز و … ما در خدمت شماییم.

امید این است که از خدمات باربری شهرستان کمال رضایت را داشته باشید مسافت برای ما مهم نیست همیشه آماده خدمت گذاری شما بوده ایم.

باربری تهران به مشهد، اصفهان، تبریز، سنندج

در چه شرایطی باربری شهرستان به ما تخفیف خواهد داد؟

اگر از مشتریان سابق ما هستید و یا به دلایل دیگر دوست دارید از باربری تهران تخفیف بگیرید هیچ جای نگرانی نیست فقط و فقط با شما 09191231500  تماس بگیرید و درخواست خود را به کارشناس مربوطه اعلام فرمایید.

در ضمن در مناسبت های خاص همیشه برای شما درصدی تخفیف داریم پس تماس بگیرید.

باربری شهرستان مقرون به صرفه در خدمت شما عزیزان هست و خواهیم بود.

سخن پایانی

با توجه به عملکردمان در چند سال اخیر و اعتبار باربری تهران می توان این قضیه را به راحتی تائید نمود که بخش باربری شهرستان ما هم مقرون به صرفه و یک باربری شهرستان ارزان و هم باربری شهرستان سریع است.

برای مخاطب امروزی که هزینه مناسب، سرعت، کیفیت بالا، تجربه کار و بسیاری از فاکتور های دیگر مهم است شاید بخش باربری شهرستان ما همان چیزی باشد که دنبال آن هستید، به خصوص اینکه استارت آپ رز یکی از بهترین شرکت های برندسازی ایران قویا پشت ماست و مسائل فنی را از آنها توقع داشته باشید.

بهترین باربری شهرستان

بهترین باربری شهرستان

مقدمه

خب اگر اینجایید و قرار است چند دقیقه ای از روز ارزشمند تان را در اختیار ما قرار دهید باید بگوییم که ما دوستتان داریم و تمام امیدمان این است که چه در حوزه باربری شهرستان و چه در سایر حوزه ها خدمت گذاری صادق باشیم. پیدا کردن بهترین باربری شهرستان امری بسیار مهم در تهران است.

در این مقاله بهترین باربری شهرستان که در کلان شهر تهران می توانید به آنها اعتماد کنید را به شما معرفی می کنیم (امیدوارم خدایی نکرده فکر نکنید قرار است از خودمان تعریف کنیم 😊😎).

بهترین باربری شهرستان 

در ایران باربری های زیادی وجود دارد و کمااینکه بسیاری از آنها ادعای بهترین بودن را دارند اما باید دید کدام یک تجربه بیشتری دارد، با مشتریان صادق تر است یا حتی وبسایت و پشتیبانی قوی تر دارد!!

بهترین باربری شهرستان مهم است زیرا با انتخاب یک باربری شهرستان بسیار خوب شما دیگر نگران جابجایی اثاثیه تان از تهران به تبریز، تهران به مشهد یا تهران با اصفهان نخواهید بود.

باربری تهران بهترین باربری تهران

اما به راستی بهترین باربری شهرستان در تهران عزیز کدام است؟

خب با توجه به تجربه چندین ساله ما در حوزه های مختلف باربری و بسته بندی و رصد تمامی باربری های مشهور شهر تهران می توان گفت این سوال جواب قاطعی ندارد و قطعا نمی توان فقط به سابقه و برند شرکت ها اعتماد کرد!

بلکه عوامل فراوانی برای تعیین این مهم وجود دارند، که در ادامه برخی از آنها را به شما معرفی می کنیم.

فاکتور های مهم در تعیین بهترین باربری شهرستان 

 1. هزینه های منصفانه و قانونی – باربری شهرستان مناسب این ویژگی را قطعا دارد
 2. امنیت بالا – داشتن بیمه نامه، کارگران تست شده و رانندگان ماهر
 3. مجوز ها و مدارک قانونی – بهترین باربری شهرستان باید حتما دارای مجوزات قانونی باشد
 4. تجهیزات مناسب – یک باربری شهرستان عالی دارای تجهیزات مناسب باربری و کامیون های مناسب است.
 5. نیروی کار مناسب – یکی دیگر از مهمترین فاکتور ها در انتخاب بهترین باربری شهرستان، انتخاب شرکتی با نیروی کار مجرب و ورزیده است.
 6. تعهد و مسئولیت – باید باربری آنقدر متعهد باشد که هیچ دل نگرانی از بابت تضمین سلامت وسایل و مسئولیت پذیری آنها نداشته

باربری شهرستان و بهترین باربری های تهران

و اما بهترین باربری شهرستان کدام است؟ 

خب یکی از بهترین ها قطعا بخش باربری شهرستان از باربری تهران است! این برند با کلی خلاقیت و تلاش به همراه نیرو های زبده در راستای اثر بخشی در زندگی افراد برای ارائه بهترین خدمات حمل و نقل شهرستان و بسته بندی اثاثیه منزل فعالیت دارد.

مورد دوم شاید باید ظریف بار باشد با کلی اعتبار و سابقه چندین و چند ساله در این راه! (شعارشان: ما شما را دوست داریم)

مورد سوم شاید اطلس بار که آنهم با توجه به سابقه بالا و قدرتی که در بین مردم کسب کرده است می توان گفت برندی قابل اعتماد محسوب می شود.

بد نیست باراست را هم در زمره باربری های شهرستان خوب کشور بگذاریم این برند نیز با سابقه و قدرتمند در سال های اخیر ظاهر شده است. شعار این باربری این است: “بار راست به مقصد می رسد”

بهترین شرکت بسته بندی اثاثیه منزل + باربری تهران – 09191231500

بهترین شرکت بسته بندی اثاثیه منزل + باربری تهران – 09191231500

پیشگفتار

جابجایی و بسته بندی اثاثیه منزل، فرآیندی پیچیده و زمان‌بر است که نیازمند تجربه و مهارت است. در حالی که بسته‌بندی درست و مناسب می‌تواند مانع از خراب شدن و آسیب دیدن اثاثیه شما شود، حمل بار صحیح و با دقت نیز می‌تواند از خطرات ناشی از شکستن و خراب شدن اثاثیه با ارزش تان جلوگیری کند. برای این منظور، انتخاب بهترین شرکت بسته‌بندی اثاثیه منزل بسیار حائز اهمیت است.

در کلانشهر تهران، شرکت های باربری و باربری شهرستان زیاد وجود دارند که هر کدام مدعی بهترین بودن در نوع خودش را دارد اما صحت و سقم این ادعا ها را باید از مشتریان و سابقه آنها پرسید!

 شرکت بسته‌بندی اثاثیه منزل و باربری”باربری تهران با بیش از 14 سال سابقه کار در زمینه باربری و کامیون های مجهز یکی مدعیان بازار است. این شرکت با ارائه خدمات حرفه‌ای و با کیفیت، توانسته است جایگاه مناسبی در بین شرکت‌های رقیب کسب کند.

بهترین شرکت بسته بندی اثاثیه منزل

بهترین شرکت بسته بندی اثاثیه منزل

اگر به دنبال یک شرکت با تجربه و مجرب در زمینه بسته‌بندی اثاثیه منزل هستید، باربری تهران می تواند گزینه ای شایسته برای شما باشد. با کادری مجرب و متعهد، این شرکت تمامی نیازهای شما را در زمینه بسته‌بندی و حمل بار اثاثیه منزل برآورده می‌کند.

فرض کنید در کنار سرعت بالا، نظافت محل پس از کار، نیروی کار با تجربه، صدور بارنامه و حتی حمل بار به خارج از کشور شما با شرکتی سر و کار دارید که دارای اعتبار بالا و خوش نامی است!

با استفاده از بهترین مواد بسته‌بندی، این شرکت تلاش می‌کند تا هر قطعه اثاثیه‌ی شما را با کیفیت و دقت بسته‌بندی کند و در هنگام جابجایی نیز با دقت و حوصله کافی مراحل را به اتمام برساند. رانندگان خوشنام و با حوصله را هم به تمامی مزایای نامبرده اضافه کنید.

برخی از خدمات ویژه‌ی شرکت باربری تهران عبارتند از:

 • استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌های بسته‌بندی و جابجایی اثاثیه منزل
 • استفاده از بسته‌بندی مناسب و بالاترین استانداردهای بین‌المللی
 • برخورداری از بیمه‌ی بار و صدور بارنامه
 • تخصص در بسته‌بندی و جابجایی اثاثیه منزل حساس و بزرگ
 • ارائه‌ی خدمات جانبی مانند خدمات نظافت، بسته بندی اروپایی با سرعت بالا
 • ارائه‌ی خدمات حمل بار برای ادارات و شرکت‌ها
 • ارائه‌ی خدمات باربری با بیش از 14 سال تجربه در این زمینه

بهترین شرکت بسته بندی اثاثیه منزل انتخاب ساده ای نیست و احتمالا شما هم در این راه قرار است کمی مردد شوید. به همین منظور ما همیشه آماده پاسخگویی به شما جهت ارائه مشاوره رایگان هستیم.

در کل، اگر به دنبال یک شرکت حرفه‌ای و با تجربه در زمینه بسته‌بندی و جابجایی اثاثیه منزل و باربری در تهران هستید، شرکت باربری تهران گزینه‌ی بسیار مناسبی برای شماست. با تلاش برای ارائه‌ی خدمات با کیفیت و بهترین قیمت، این شرکت به عنوان بهترین شرکت بسته‌بندی اثاثیه منزل و باربری در تهران شناخته شده است.

بسته بندی اثاثیه منزل

شرکت باربری تهران نه تنها ادعایی برای برترین بودن ندارد بلکه کاملا اعتبار خود را از مشتریان عزیز خواهد گرفت و معتقد است که اگر می خواهید بدانید خدمات ما تا چه حد کاربردی هستند فقط و فقط کافیست یکبار از خدمات ما استفاده کنید.

خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی

خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی

خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی از جمله مهمترین فاکتورهای اسباب کشی است. در واقع اگر از وسایل بسته بندی مرغوب و با کیفیت استفاده نکنید، در حین اسباب کشی دچار مشکلات عدیده ای خواهید شد.

پیشنهاد می‌شود قبل از هرچیز برای جابجایی و بسته بندی اثاثیه منزل با خدمات باربری و باربری شهرستان تماس حاصل فرمایید. معمولا اغلب تیم‌های باربری خدمات بسته بندی را به همراه جابجایی به مشتریان ارائه می‌دهند.

برای جابجایی از شهری به شهر دیگر نیز اتوبار شهرستان کلیه خدمات مرتبط با بسته بندی وسایل را به مشتریان ارائه می‌دهد. در ادامه همراه ما باشید تا با جزئیات بیشتری درباره چگونگی خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی، نحوه بسته بندی و مواردی از این قبیل آشنا شوید.

خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی

اهمیت لوازم بسته بندی

اهمیت لوازم بسته بندی اثاثیه منزل به حدی است که تمامی کیفیت جابجایی اسباب کشی شما را در بر می‌گیرد.

به مراتب دیده شده افرادی که قصد جابجایی دارند اما از وسایل ارزان قیمت، کارتن‌های پوسیده و خراب استفاده کرده‌اند. کارتن‌های میوه یا کارتن‌های خالی سوپرمارکت‌ها برای جابجایی اصولی و استاندارد مناسب نیست.

چه بسا به دفعات دیده شده که همین کارتن‌ها به دلیل عدم تحمل حجم اسباب درون آن، از هم گسیخته و پاره شده اند. اسباب کشی این چنینی ضررهای مالی بسیاری را برای شخص به وجود می‌آورد. در نتیجه تا حد امکان پیشنهاد می‌شود که از وسایل بسته بندی مرغوب برای هرگونه جابجایی و بسته بندی اثاثیه منزل استفاده کنید.

یکبار صرف هزینه نسبتاً خوب بسیار بهتر از صدمات جبران ناپذیر به اسباب و وسایل است. حتی بهره‌مندی از لوازم بسته بندی مرغوب تا حد بسیار زیادی نحوه جابجایی را آسان می‌کند.

استفاده از کارتن‌های ۳ لایه و ۵ لایه با دوام و مقاوم، خیال شما را از هر نوع جابجایی اسباب آسوده خواهد کرد. شاید بتوان گفت در میان وسایل بسته بندی متنوع، استفاده از کارتن‌های مقاوم و مستحکم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

بنابراین برای خرید لوازم بسته بندی اثاثیه منزل و اثاث کشی صرفه جویی نکنید و بهترین وسایل را تهیه کنید.

فواید بسته بندی صحیح اسباب و وسایل

خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی فواید بسیاری را شامل می‌شود. می‌توان گفت بسته بندی صحیح از جهت‌های گوناگون پر فایده و موثر است.

۱.  از جمله فواید بسته بندی صحیح وسایل می‌توان به راحتی و حتی افزایش سرعت جابجایی اشاره کرد. به مراتب اگر از بهترین و مرغوب‌ترین وسایل بسته بندی استفاده کنید، سرعت عمل در جابجایی بالاتر خواهد رفت.

بدین ترتیب دیگر نگران آن نیستید که در راهروها یا راه پله کارتن ها پاره شوند و وسایل پخش زمین شود. به خصوص وسایل شکستنی مانند ظرف و ظروف باید از بسته بندی صحیحی برخوردار باشند.

۲.  از دیگر فواید بسته بندی صحیح اسباب می‌توان از کاهش خسارت در هنگام جابجایی نام برد. متاسفانه بسیاری از افراد در خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی صرفه‌جویی می‌کنند. یا حتی ارزان‌ترین و بی‌کیفیت‌ترین نوع وسایل بسته بندی را انتخاب می‌کنند. بسیار دیده شده که به دلیل بسته بندی نامناسب شخص چند برابر متضرر شده است.

۳.  برخی بر این باورند که اگر وسایل دارای بسته بندی صحیح و مناسبی باشند، جای کمتری را اشغال می‌کنند. در نتیجه می‌توان از وسایل نقلیه کوچک‌تری مانند وانت بار استفاده کرد. البته این موضوع چندان قطعیت ندارد. چرا که انتخاب نوع ماشین باربری بیشتر بستگی به تعداد وسایل بزرگ و تعداد کارتن‌های بسته بندی دارد.

۴. بهره‌مندی از بسته بندی صحیح سبب می‌شود تا در هنگام جابجایی بسته‌ها نیازی به گشتن وسایل نباشد. در واقع اگر بسته‌ها را برچسب بزنید و بسته بندی اصولی  را رعایت کنید، مشکلی برای پیدا کردن هر وسیله‌ای نخواهید داشت.

۵. توصیه می‌شود تا حد امکان از خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی مرغوب بهره‌مند شوید. خرید وسایل بسته بندی مرغوب و رعایت بسته بندی استاندارد، یک ذهنیت آرام در نحوه جایجایی را برایتان فراهم می‌کند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه بسته بندی لوازم منزل می توانید مقاله های چگونگی بسته بندی اثاثیه منزل و راهنمای بسته بندی حساس و ظریف را مطالعه کنید.

لوازم بسته بندی اسباب کشی کدامند؟

در این بخش قصد داریم به معرفی وسایل بسته بندی بپردازیم. بدین ترتیب برای خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی دچار مشکلات و سردرگمی‌های احتمالی نمی‌شوید.

بسته بندی اثاثیه منزل

خرید کارتن اسباب کشی

همانطور که گفته شد خرید کارتن اسباب کشی از جمله ملزومات اصلی جابجایی است. توصیه می‌شود اگر قصد جابجایی دارید، حتما کارتن‌های استاندارد و مناسب تهیه کنید.

کارتن‌های استاندارد مخصوص اسباب کشی باعث تحمل حجم اجسام سنگین می‌شود. همچنین دیواره‌ها و لایه‌های محکم کارتن سبب می شود تا اجسام درون آن کاملا محافظت شوند. به مراتب آسیب‌های احتمالی، ضربه‌های ناگهانی در حمل و نقل وسایل وجود دارد.

اگر حجم وسایل به اندازه‌ای باشد که بتوان آن را درون کارتن قرار داد، از تمامی این صدمات ایمن می‌ماند. ضخامت و تعداد لایه‌های به کار رفته در کارتن اهمیت ویژه ای دارد. همچنین با توجه به تعداد لایه‌ها، قیمت خرید کارتن‌ها متفاوت است.

در ادامه به انواع کارتن مخصوص اسباب کشی اشاره می‌کنیم.

انواع کارتن اسباب کشی عبارتند از:

کارتن های اسباب کشی ۳ لایه

کارتن های اسباب کشی ۵ لایه

کارتن های اسباب کشی ۷ لایه

اگر قصد بسته بندی ظروف و اشیاء شکستنی را دارید، پیشنهاد ما استفاده از کارتن‌های ۵ لایه است. کارتن‌های ۵ لایه به خوبی از وارد شدن ضربه‌های ناگهانی به درون بسته بندی جلوگیری می‌کند.

اگر قصد بسته بندی کتاب یا سایر اشیاء متفرقه را دارید، استفاده از کارتن های اسباب کشی ۳ لایه بسیار مناسب است. معمولا برای بسته بندی کتاب‌ها یا اشیاء دکوری و جانبی از کارتن‌های ۳ لایه استفاده می‌شود.

برخورداری از کارتن‌های اسباب کشی ۷ لایه مختص اشیاء بزرگ تر و گران قیمت است. دقت کنید که در زمان خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی کارتن ها حتما نو باشند. چه بسا برخی از شرکت‌ها کارتن‌های کهنه را با قیمت دست اول به فروش می‌رسانند.

اگرچه کارتن‌های دست دوم همچنان دارای قابلیت‌های کافی هستند. اما کارتن‌های نو تمیزتر، سالم‌تر و فاقد هرگونه پارگی و پوسیدگی می باشند.

کارتن رگال دار مخصوص بسته بندی لباس

کارتن رگال‌دار چیست؟

کارتن‌های رگال‌دار از دیگر وسایلی است که هنگام خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی باید در نظر بگیرید. برخی از افراد تمایل به استفاده از کارتن رگال دار دارند.

شاید این پرسش در ذهن‌تان به وجود آید که کارتن رگال‌دار چیست و چه تفاوت‌هایی با کارتن‌های مخصوص اسباب کشی دارد؟

در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که کارتن رگال دار دقیقا مانند یک کمد لباس اما از جس مقوا است. البته مقوای با دوام و مستحکم که از وسایل به خوبی محافظت کند.

معمولا از کارتن رگال دار برای بسته بندی لباس‌های مجلسی مانند کت و شلوار، مانتو و البسه‌های مهم استفاده می‌شود. حتی می‌توان لباس‌ها را درون کارتن رگال دار به خوبی آویزان کرد. بدین ترتیب در هنگام جابجایی محتویات درون این کارتن که لباس‌ها هستند دچار چین و چروک یا آسیب نمی‌شوند.

علاوه بر آن سرعت نقل و انتقال این گونه وسایل نیز به راحتی انجام می‌شود. قابل ذکر است که به کارتن رگال دار، کارتن مخصوص بسته بندی لباس هم گفته می شود. با این توضیحات شاید بپرسید که ظرفیت درون این کارتن ها چقدر است! شما می‌توانید به راحتی ۱۲ دست لباس را درون کارتن رگال‌دار جای دهید.

سلفون یا استرچ رپ

سلفون برای خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی از دیگر وسایل حائز اهمیت است. می‌توان گفت سلفون به عنوان یکی از کاربردی‌ترین وسایل اسباب کشی عنوان می‌شود.

قابلیت کشسانی سلفونی به گونه‌ای است که به راحتی می‌توانید روی مبل، پایه‌ها، روی میز و سایر وسایل را با آن پوشش دهید. با استفاده از سلفون، اسباب و وسایل چوبی و شیشه‌ای تا حد امکان در حین جابجایی محفوظ می‌مانند.

در ادامه به کاربردهای سلفون اشاره می‌کنیم.

کاربرد سلفون‌ها در اسباب کشی عبارتند از؛

۱. محافظت از وسایل چوبی و شیشه‌ای یا دکوری، مبل، صندلی، میز، آینه و غیره

۲. جلوگیری از هرگونه خط، خش و آسیب‌های احتمالی به وسایل

۳. پوشش‌دهی سطح رویه کارتن‌های بسته بندی

۴. محافظت وسایل در برابر گرد و غبار

۵. محافظت از وسایل در برابر نور خورشید

دستگاه چسب زن روی کارتن

بااستفاده از دستگاه چسب زن به راحتی می‌توانید بسته بندی‌هایتان را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهید. در غیر اینصورت می‌توانید از چسب کارتن استفاده کنید.

خرید لوازم بسته بندی و اسباب کشی

استفاده از لیبل یا برچسب

لیبل‌ها این امکان را می‌دهد که کدام بسته بندی حاوی چه  نوع محتویاتی است. پیشنهاد می‌شود که حتما از لیبل‌ها یا برچسب‌ها برای مشخص شدن تعداد کارتن‌ها استفاده کنید.

ساک‌های پارچه‌ای زیپ‌دار

پیشنهاد می‌شود برای بسته بندی اثاثیه منزل مانند روتختی، تشک، ملحفه و مواردی از این قبیل حتما از ساک‌های پارچه ای زیپ دار استفاده کنید. این نوع ساک‌ها محافظی ایمن برای اسباب پارچه‌ای و حتی رختخواب است.

به خصوص در هنگام استفاده از اتوبار شهرستان که مسافت راه بسیار طولانی است، این نوع ساک‌های زیپ دار بسیار کاربردی هستند. ساک‌های پارچه‌ای در اندازه‌های مختلف از جمله ضروری‌ترین‌ها برای خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی است.

 بابل رپ یا پلاستیک های مشبک

از دیگر وسایل کارآمد برای بسته بندی اثاثیه منزل می‌توان به پلاستیک‌های مشبک اشاره کرد. این نوع پلاستیک‌ها از دوام قابل توجهی برخوردار هستند. به همین دلیل معمولا برای پوشش قاب عکس‌ها، وسایل دکوری و شکستنی از پلاستیک‌های مشبک استفاده می‌شود.

این نوع نایلون‌ها در اندازه‌های مختلفی در بازار عرضه می‌شوند. شما می‌توانید با توجه به نوع نیاز مصرفی خود، این نوع نایلون‌ها را به صورت متری خریداری کنید.

ناگفته نماند که نایلون‌های مشبک دارای ۳ لایه و ۵ لایه می‌باشند. به مراتب نوع ۵ لایه آن ضد ضربه بوده و در برابر هرگونه ضربه ها و آسیب های احتمالی بسیار مقاوم است.

چه موقع از پلاستیک های مشبک استفاده کنیم؟

از جمله موارد کاربردی نایلون‌های ضد ضربه مشبک برای بسته بندی اثاثیه منزل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • بسته بندی اثاثیه منزل شیشه ای نظیر انواع قاب عکس
  • بسته بندی اشیاء دکوری و تزیینی
  • بسته بندی نمایشگر کامپیوتر
  • بسته بندی وسایل صوتی و تصویری مانند تلویزیون

  • بسته بندی لوازم الکتریکی و برقی خانگی

جمع‌بندی

خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی به عنوان اصلی‌ترین بخش جابجایی شناخته شده است. بسته بندی اثاثیه منزل نیازمند مهارت و دانش خاصی است که عموم افراد از آن بی اطلاع هستند.

با روش‌های ساده و کاربردی برای بسته بندی هر گونه اثاثیه منزل، فرایند جابجایی از نقطه ای به نقطه دیگر برایتان آسان‌تر خواهد شد. همچنین با توجه به بسته بندی صحیح و اصولی می‌توانید از طریق اتوبار شهرستان به راحتی از شهری به شهر دیگر نقل مکان کنید.

باربری شهرستان با تیم مجرب و حرفه‌ای آماده ارائه خدمات مرتبط با هر گونه جابجایی به مشتریان عزیز است.

باربری بین شهری _ باربری تهران

باربری بین شهری _ باربری تهران

حمل بار بین شهری از دغدغه های افرادی است که می خواهند به شهری دیگر اسباب کشی کنند و یا کالاهایی برای حمل و انتقال به مقصد مورد نظر دارند. باربری بین شهری راه حلی مناسب برای حمل بار و انتقال اسباب و اثاثیه تان به شهرهای دیگر است.

شرکت باربری تهران علاوه بر خدمات بسته بندی اثاثیه منزل خدمات کاملی در حوزه باربری بین شهری نیز ارائه می دهد.

در ادامه به موضوعات و مسائلی خواهیم پرداخت که جوابگوی سوالات شما در حوزه باربری بین شهری است.

باربری بین شهری

باربری بین شهری

در زندگی مدرن امروز با توجه به گستردگی ارائه خدمات توسط شرکت های باربری افراد برای انتخاب بهترین شرکت در حوزه باربری بین شهری تحقیقاتی در جهت اطینان از امنیت حمل لوازمشان به مقصد مورد نظر انجام می دهند.

حمل و نقل بین شهری یکی از خدمات مهم باربری تهران می باشد. فارغ از نوع کالا و مسیر حمل و نقل این شرکت باربری خدمات خود را به مشتریان ارائه می دهد.

موضوع مهم در باربری بین شهری مربوط به نوع کالا و مقدار آن است. که با توجه به این موضوع، کامیون مناسب برای حمل بار بین شهری در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

مواردی که شامل باربری بین شهری می شود

در باربری بین شهری به دلیل طولانی تر بودن مسیر به افراد با تجربه تری نیاز داریم. همانطور که می دانید در حمل و نقل بین شهری میزان آسیبی که ممکن است به اثاثیه و لوازم شما وارد شود بسیار زیاد است.

بنابراین تمام خدماتی که از سوی شرکت باربری ارائه می شود باید بسیار ویژه باشد.

بسته بندی اثاثیه منزل و یا هر نوع کالای دیگری باید به دقت انجام شود. جدای از بسته بندی نوع کامیون و نحوه چیدن وسایل در ماشین بسیار اهمیت دارد بنابراین باید از بهترین وسایل ایمنی برای محکم کردن اثاث استفاده کرد.

از دیگر مسائلی که در باربری بین شهری اهمیت دارد داشتن بارنامه دولتی است بنابراین سعی کنید این بارنامه را از شرکت باربری دریافت کنید. بیمه نیز در این مورد بسیار اهمیت دارد. چنانچه وسیله ای آسیب ببیند می توانید از بیمه جبران خسارت کنید و در صورت نداشتن بیمه شرکت باربری طبق قوانین خودش جبران خسارت می کند.

بیمه نامه تمامی خدمات باربری را می تواند پوشش دهد که در این صورت با توجه به تصمیم خودتان می توانید  تنها بخشی از خدمات بیمه را قبول کنید.

در ادامه میرسیم به انتخاب نوع ماشین حمل و نقل که با توجه به شرایط باید مناسب ترین ماشین را به خدمت گرفت.

حمل و نقل بین شهری

کامیون های مورد استفاده در باربری بین شهری

انواع ماشین های حمل و نقل اعم از کامیون، نیسان، خاور مسقف یا روباز، وانت بار و تریلی با توجه به ظرفیت و میزان بار مورد نظر مورد استفاده قرار می گیرند.

با توجه به نوع کالا، وزن و مقدار آن و همچنین رعایت ایمنی، مناسب ترین ماشین را باید به کار گرفت. در ادامه به ظرفیت برخی از این ماشین های حمل و نقل اشاره می کنیم.

1_ هر چه میزان بار شما کمتر و سبک تر باشد از وانت بار برای انتقال اثاثیه شما استفاده می شود.

2_ نیسان معمولا باری تا حدود 2 تن را می توان با آن حمل کرد.

3_ خاورها معمولا باری با وزن 3 تا 6 تن را حمل می کنند و اکثرا برای حمل اثاثیه منزل از خاورهای روباز استفاده می شود.

هر کدام از این ماشین ها انواع متفاوتی دارند که با توجه به ظرفیتشان مورد استفاده باربری ها قرار می گیرند.

تفاوت باربری بین شهری و باربری درون شهری

می توان باربری را به دو نوع باربری درون شهری و باربری بین شهری تقیسم بندی کرد. که هر کدام طبق قوانین مختص به خود تعریف می شوند.

برای استفاده از خدمات باربری بین شهری باید از شرکت هایی که در پایانه باربری بین شهری مستقر هستند خدمات دریافت کنیم. این به این معناست که برخی از شرکت هایی که در حوزه باربری درون شهری فعالیت می کنند نمی توانند کامیون های خود را که دارای تابلو است در باربری بین شهری استفاده کنند و از محدوده شهری خارج شوند.

باربری های درون شهری نیز تحت نظارت اتحادیه حمل کالای شهری قرار می گیرند.

باربری تهران به شهرستان

قوانین باربری بین شهری

با توجه به پیشینه ی صنعت حمل و نقل، قوانین متعددی در راستای جلوگیری از بروز مشکلات چه برای شرکت حمل نقل و چه برای کسانی که از خدمات این شرکت ها استفاده می کنند به تصویب رسیده و اجرایی شده است.

این قوانین با پیشرفت صنعت حمل و نقل پخته تر شده و باعث ایجاد هماهنگی در جهت ارائه خدمات بهتر به مشتریان شده است.

شرکت هایی که ارائه دهنده خدمات باربری بین شهری هستند از قوانین سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای پیروی می کنند. با توجه به این موضوع این شرکت ها از قوانین صنفی پیروی نمی کنند.

در حوزه حمل و نقل کالا برخی از کالاها تنها در صورت داشتن مجوز اجازه حمل آن به شرکت های باربری داده می شود و در غیر این صورت شرکت با حمل کالا بدون مجوز متخلف محسوب می شود.

مجموعه این قوانین را می توانید در بخش قوانین راهداری کشور مشاهده بفرمایید. و می توانید قوانین مربوط به باربری بین شهری را در بخش حمل و نقل قانون تجارت مشاهده بفرمایید. در ادامه اشاره ای کوتاه به برخی از این قوانین می کنیم.

مشتری و یا صاحب بار و کالا موظف است وزن و نوع کالا، مقصد مورد نظر، مدت زمانی که کالا باید به مقصد برسد، مسیر حمل و نقل و قیمت اشیاء گران بها را به اطلاع شرکت حمل و نقل برساند. در صورت اعلام نکردن موارد فوق یا اشتباه اعلام کردن آن خسارات ناشی بر عهده صاحب مال است.

ارسال کننده باید از بسته بندی مناسب اثاثیه و کالای خود اطمینان حاصل کند. در غیر این صورت خسارات احتمالی بر عهده صاحب مال است.

اگر مالی مفقود شود متصدی حمل و نقل مسئول آن خواهد بود مگر اینکه ثابت کند تقصیر صاحب مال بوده است. اگر مالی مفقود شود و خارج از کنترل متصدی حمل و نقل باشد با توجه به قرارداد طرفین می توان مبلغی کمتر یا بیشتر از قیمت کامل مال تعیین نمایند.

در بالا به صورت مختصر تعدادی از قوانین را بیان کردیم.

همانطور که در بالا اشاره کردیم برای آگاه شدن از قوانین به صورت کامل می توانید قانون تجارت بخش حمل و نقل بین شهری را به صورت کامل مطالعه بفرمایید.

شرکت باربری تهران متعهد به تمامی قوانین باربری بین شهری است و با ارائه کامل خدمات از جمله بسته بندی اثاثیه و حمل بار به مشتریان خود همیشه دغدغه رضایت مشتریان را داشته و دارد.

تماس فوری