چگونگی بسته بندی اثاثیه منزل

خدمات بسته بندی

تیر 24, 1401

بسته‌ بندی اثاث برای اسباب‌کشی، کاری سخت و پیچیده یا هیجان‌انگیز؟

شاید این موضوع برایتان جالب و تعجب‌برانگیز باشد که می‌توان بسته‌ بندی اثاثیه منزل را به یک کار هیجان‌انگیز تبدیل کرد. البته بسته‌ بندی وسایل، نیاز به صبر و حوصله فراوان دارد و نمی‌توان خستگی‌های پس از آن را نادیده گرفت.

همیشه جابجایی و نقل‌ مکان به‌جای جدید، هیجان‌انگیز بوده و شوق بسیاری را در افراد به وجود می‌آورد اما دغدغه اسباب‌کشی و بسته‌ بندی تمامی وسایل ازجمله مشکلات عموم افراد محسوب می‌شود. هرچند که برخی از افراد، بسته‌ بندی را به یک کار ذوقی تبدیل می‌کنند.

در مجموع اگر حوصله و یا وقت زیادی برای بسته‌ بندی ویژه را ندارید، ما به شما بهره‌گیری از خدمات شرکت‌های فعال در حوزه باربری را پیشنهاد می‌کنیم.

شرکت‌های باربری با بهره‌گیری از جدیدترین فناوری‌های روز دنیا و همچنین استفاده از وسایل بسته‌ بندی به‌روز، خواسته‌های شما را از یک بسته‌ بندی باکیفیت و جابجایی آن برآورده می‌کنند. در همین راستا اتوبار تهران خدمات خود را حتی در حوزه بسته‌ بندی اثاث به روش اروپایی در اختیار شما قرار می‌دهد.

ارائه خدمات بسته‌ بندی توسط افراد کار بلد

در چند دهه اخیر، عموم افراد به‌خوبی با عملکرد و کارایی بهینه اتوبار تهران آشنا شده‌اند. باربری تهران به‌عنوان یکی از پیشتازان حرفه‌ای، درزمینهٔ حمل بار به شهرستان، بسته‌ بندی اثاث منزل و برخورداری از وسایل بسته‌ بندی به‌روز، به‌عنوان بهترین و ارجح‌ترین اتوبار تهران شناخته‌شده است.

ازجمله ویژگی‌های این باربری می‌توان به استفاده از به‌روزترین وسایل بسته‌ بندی اشاره کرد. شما به‌راحتی و در هرکجای تهران که باشید، می‌توانید بسته‌ بندی لوازم و اثاث خود را بر عهده نیروی مجرب اتوبار تهران بسپارید.

حمل بار در داخل تهران و همچنین حمل بار به سایر شهرها نیز ازجمله خدمات اصلی این شرکت محسوب می‌شود. نحوه بسته‌ بندی مناسب برای انواع وسایل موردنظر این امکان را برایتان میسر می‌کند تا با خیال آسوده‌تر اسباب‌کشی کنید.

با ما در ادامه همراه شوید تا شما را با مزایای استفاده از خدمات این شرکت آشنا کنیم.

بسته بندی اثاثیه منزل

مزایای بسته‌ بندی ویژه برای اسباب‌کشی

هیچ‌چیز بهتر از آن نیست که اسباب و وسایل را به بهترین شکل ممکن برای اسباب‌کشی، بسته‌ بندی کنیم.

همه ما برای یک‌بار هم که شده تجربه اسباب‌کشی و جابجایی اسباب را داشتیم. درنتیجه به‌خوبی با دغدغه‌ها و حجم استرس‌های نقل مکان آشنا هستیم. امروزه بسته‌ بندی اسباب و وسایل، دیگر یک کار طاقت‌فرسا و دردسرساز نیست.

درگذشته برای اسباب‌کشی مجبور بودیم که خودمان تمامی مراحل کار بسته‌ بندی اسباب وسایل منزل را انجام دهیم. اما امروزه شاهد فعالیت بسیاری از شرکت‌های باربری ازجمله باربری تهران هستیم و دیگر نیاز نیست دغدغه‌های اسباب‌کشی را خودمان بر دوش بکشیم.

ازجمله خدمات مؤثر این‌گونه شرکت‌ها، استفاده از وسایل بسته‌ بندی به‌روز برای باربری تهران و یا باربری شهرستان است. بسته‌ بندی ویژه از سوی این شرکت‌ها مزایای بسیاری را به همراه دارد که در ادامه به برخی از این مزایا اشاره مختصری می‌کنیم.

مزایای بسته‌ بندی ویژه اتوبار تهران عبارت‌اند از؛

۱. بسته‌ بندی اسباب و وسایل توسط کارکنان حرفه‌ای و مجرب

۲. برخورداری از وسایل بسته‌ بندی به‌روز

۳. صرفه‌جویی در زمان

۴. صرفه‌جویی در انرژی

۵. امکان بیمه اسباب و اثاثیه

۶. امکان بسته‌ بندی تمامی وسایل اعم از وسایل و اثاثیه منزل، اسباب‌ حجیم، اسباب ظریف و شکستنی و سایر وسایل

۷. امکان بسته‌ بندی تمامی وسایل و حمل بار به شهرستان

نحوه بسته‌ بندی

یکی از دغدغه‌های رایج مشتریان و کسانی که قصد جابجایی و اسباب‌کشی به محل تازه‌ای را دارند، چگونگی بسته‌ بندی لوازم و وسایل کوچک، سنگین و یا حجیم است.

متأسفانه آن دسته از افرادی که برای نوع بسته‌ بندی وسایل خود هزینه چندانی نکرده و از کارتون‌های کهنه و یا فرسوده برای بسته‌ بندی اثاث خود استفاده می‌کنند، با ضررهای شایع بسیاری روبرو می‌شوند.

در برخی از مواقع این ضررها تا حدی است که خسارت‌های جبران‌ناپذیری را در دست فرد می‌گذارد که به‌هیچ‌عنوان جبران‌پذیر نیست. درنتیجه تا حد امکان سعی کنید برای بسته‌ بندی وسایل و یا اثاث منزل خود از تیم مجرب و حرفه‌ای این حیطه بهره بگیرید.

بسته بندی اثاثیه

بسته‌ بندی اثاث به روش اروپایی

بسته‌ بندی اثاث به روش اروپایی در اصل یک اصطلاح برای استفاده از شیوه صحیح بسته‌ بندی است. درواقع اگر چنانچه بخواهید در نحوه بسته‌ بندی اثاث و اسباب خود نظم بیشتری بدهید، بهتر آن است که از نیروی مجرب و توانای این حوزه کمک بگیرید.

علاوه بر آن شما می‌توانید طرز صحیح بسته‌ بندی اسباب خود را با مدرن‌ترین شیوه روز دنیا به کارکنان اتوبار تهران بسپارید.

آنچه در بسته‌ بندی اثاث به روش اروپایی به آن پرداخته می‌شود، نظم، برنامه‌ریزی، هماهنگی پیش از اسباب‌کشی و بسته‌ بندی‌های مناسب برای هر یک از اسباب و اثاثیه محسوب می‌شود.

به هر میزان که نظم بیشتری برای بسته‌ بندی اسباب داشته باشید، به همان اندازه نیز انتقال و جابجایی اسباب و همچنین در پی آن چیدمان اسباب ساده‌تر خواهد بود.

لوازم مورد نیاز برای بسته‌ بندی اثاث به روش اروپایی

همان‌طور که گفته شد، بسته‌ بندی اثاث به روش اروپایی ازجمله بسته‌ بندی ویژه برای اسباب‌کشی محسوب می‌شود. برای بسته‌ بندی بهتر، قاعدتاً باید از لوازم کاربردی و باکیفیت استفاده شود. ازجمله این لوازم می‌توان به موارد زیر اشاره کرد؛

۱. کارتون‌های سه لایه و پنج لایه مقاوم و ضد ضدضربه؛ برای بسته‌ بندی انواع ظروف، اشیاء دکوری و شکستنی، کتاب و غیره

۲. نایلون‌های مشبک و حبابدار؛ برای بسته‌ بندی تلویزیون، وسایل صوتی و تصویری، میز تلویزیون و مانند این‌ها

۳. چسب‌های پهن پنج سانتی‌متری؛ برای استحکام کارتون‌های بسته‌ بندی

۴. یونولیت و کائوچو برای پر کردن منافذ خالی کارتون؛ بیشتر برای کارتون‌های با محتویات ظروف شکستنی استفاده می‌شود.

۵. انواع کاور زیپ‌دار در اندازه‌های مختلف؛ برای بسته‌ بندی رختخواب، پوشاک و غیره

۶. استفاده از روفرشی مناسب با اندازه فرش؛ برای بسته‌ بندی انواع فرش

۷. طناب، کش، نوار نایلونی و مواردی از این قبیل؛ برای استحکام بیشتر در بسته‌ بندی

۸. سلفون و یا استفاده از نایلون‌های استرچ؛ برای بسته‌ بندی مبلمان

قابل‌ذکر است که نیروی خدماتی برای بسته‌ بندی اثاثیه و اسباب از تمامی لوازم اصلی فوق بهره می‌برند. بهره‌مندی از افراد خبره و کار بلد برای بسته‌ بندی اسباب، نه‌تنها باعث صرفه‌جویی در زمان می‌شود، بلکه دیگر نیازی به صرف انرژی بیش‌ازحد برای بسته‌ بندی تک‌تک لوازم نیست.

از سوی دیگر بسیاری از افراد به‌تنهایی زندگی می‌کنند و یا توانایی لازم را برای بسته‌ بندی اسباب و لوازم منزل خودشان  را ندارند. درنتیجه بهتر آن است که از خدمات شرکت‌های باربری نظیر اتوبار تهران استفاده شود.

نحوه بسته‌ بندی اثاث منزل

به دلیل شکنندگی احتمالی اثاث منزل مانند وسایل آشپزخانه و یا اشیاء دکوری و تزیینی، بایستی برای جابجایی این نوع وسایل، از بسته‌ بندی محکمی استفاده شود. به همین دلیل معمولاً برای ظروف از کارتون‌های سه لایه و برای ظروف بزرگ‌تر کریستالی از کارتون‌های پنج لایه مناسب برای اسباب‌کشی بهره گرفته می‌شود.

تا حد امکان سعی کنید از نایلون‌های مشبک در لابه‌لای ظروف استفاده کنید تا نه‌تنها از اصطکاک و سایش بین ظروف جلوگیری شود، بلکه در برابر ضربه‌های احتمالی هم مصون و ایمن باشند.

نحوه بسته‌ بندی اثاثیه توسط تیم مجرب

معمولاً یک یا دو روز پیش از زمان اسباب‌کشی و جابجایی اثاثیه، تیم باربری تهران در محل اعزام‌شده و مراحل بسته‌ بندی تمامی اسباب شما را انجام می‌دهند.

اما قبل از آنکه برای روز بسته‌ بندی اسباب هماهنگی کنید بایستی کارکنان را از حجیم بودن وسایل خودآگاه کنید. این آگاهی برای تعداد نیروی کافی در محل، تعداد وسایل بسته‌ بندی، نوع وسایل بسته‌ بندی، نوع اتومبیل ارسالی برای جابجایی و مواردی از این قبیل می‌باشد.

بررسی وسایل مورد نیاز برای اسباب‌کشی با بهترین متد روز دنیا

با توجه به پیشرفت فناوری، حتی نحوه باربری هم با تغییرات قابل‌توجهی روبرو بوده است. امروزه برای اسباب‌کشی دیگر خبر از شیوه‌های قدیمی نیست.

ازجمله وسایل بسته‌ بندی به‌روز می‌توان به وسایلی مانند جعبه‌های بسته‌ بندی ویژه، چسب و فوم‌های ضدضربه، وکیوم‌های حجیم برای اسباب سنگین نظیر مبلمان، بهره‌مندی از نایلون‌های ضخیم و ضدضربه برای بسته‌ بندی وسایل بزرگ آشپزخانه مانند ماشین لباسشویی، ظرف‌شویی و مواردی از این قبیل، استفاده از کارتون‌های ۳ لایه و همچنین ۵ لایه مناسب برای بسته‌ بندی اسباب مختلف را می‌توان بخشی از وسایل مورد نیاز برای یک اسباب‌کشی ایمن برشمرد.

بسته بندی اثاثیه منزل

نحوه بسته‌ بندی سایر اسباب و اثاثیه منزل

شما می‌توانید برای حمل و جابجایی اسباب شخصی خود از خودروهای شخصی اتوبار تهران استفاده کنید. این نوع بسته‌ بندی را اصولاً بسته‌ بندی حرفه‌ای می‌گویند. معمولاً اسبابی مانند گاوصندوق، چمدان و یا وسایل باارزش از طریق خودروهای شخصی خاص جابجا می‌شوند.

برخی دیگر از اسباب مانند تلویزیون، میز تلویزیون و مانند این‌ها که احتمال شکنندگی و یا آسیب دیدن آن‌ها زیاد است، نیز معمولاً با خودروی شخصی جابجا می‌شود.

بهره‌مندی از خودروی شخصی برای مسافت‌های طولانی و حتی کوتاه‌مدت بسیار به‌صرفه می‌باشد. برای سلامت و ایمنی بیشتر در بسته‌ بندی این‌گونه اسباب می‌توانید از تیم مجرب و آموزش‌دیده باربری تهران بهره‌مند شوید.

نحوه بسته‌ بندی اثاث شرکت‌ها- سازمان‌ها و اداره‌ها

بسته بندی اثاثیه مراکز اداری شامل انواع پرونده‌ها، زونکن، دستگاه‌های اداری مانند کامپیوتر، پرینتر، اسکن و مانند این‌ها می‌باشد.  به دلیل حجم وسیعی از انواع پرونده‌ها و همچنین ایمنی دستگاه‌های مختلف، معمولاً برای جابجایی این‌گونه اثاث از کارتون‌های پنج لایه استفاده می‌شود.

کارتون‌های پنج لایه از دوام و استحکام قابل‌توجهی برخوردار هستند. علاوه بر آن این نوع کارتون‌ها قابلیت حمل دستگاه‌های بزرگ الکترونیکی را نیز دارا می‌باشند. اما پیشنهاد می‌شود قبل از قرار دادن دستگاه به فرض مثال دستگاه اسکن حتماً در پارچه و یا نایلون‌های مشبک پیچیده شوند.

درواقع تمامی این اقدامات برای ایمن‌سازی بیشتر اسباب و اثاثیه به‌کار برده می‌شوند. شما می‌توانید با توجه به حجم وسایل موردنظر، از انواع وسایل نقلیه مانند کامیون، خاور و یا حتی وانت باز استفاده کنید.

پارامترهای مهم در نحوه بسته‌ بندی اثاثیه عبارت‌اند از؛

نوع بار

نوع اثاثیه

حجم اثاث

بسته بندی اثاث منزل و حمل بار به شهرستان

بسته بندی بار و جابجایی آن به شهرستان

آنچه بیشتر از همه برای جابجایی بار به شهرستان و نحوه بسته‌ بندی وسایل مورد توجه قرار می‌گیرد، مسافت میان مبدأ و مقصد است.

ازآنجایی‌که معمولاً استفاده از اتوبار تهران به شهرستان، مسافت بسیاری را شامل می‌شود، حتماً از وسایل بسته‌ بندی  ویژه باید استفاده شود.

بهره‌مندی از کارتون‌های مقاوم پنج لایه و چسب‌های پهن مختص به اسباب‌کشی، بهترین شیوه برای حمل بار به شهرستان می‌باشد. قابل‌ذکر است که این موضوع  در سرویس‌های خدمات باربری تهران بسیار موردتوجه قرار می‌گیرد.

در مجموع نحوه اسباب‌کشی، طریقه بسته‌ بندی اثاثیه به روش اروپایی و به بهترین شکل ممکن، نوع چیدمان صحیح اسباب، استفاده از وسایل بسته‌ بندی به‌روز، فهرست برداری از لوازم موجود در هر کارتون، شمارش تعداد کارتون‌های موجود، برچسب زدن برای محتویات داخل کارتون‌ها، استفاده از پوشش‌های محافظتی مخصوصاً برای باربری در فصل‌های سرد سال ازجمله سایر نکاتی است که باید در اولویت برنامه‌ریزی‌های مشتریان برای اسباب‌کشی قرار داشته باشد.

آموزش نحوه بسته‌ بندی اثاثیه و اسباب

برای آموزش نحوه بسته‌ بندی اثاثیه و اسباب در ابتدا باید وسایل کاربردی و ویژه آن را به همراه داشته باشید. ازجمله وسایل بسته‌ بندی به‌روز می‌توان به کارتون‌ها، نایلون‌های حباب‌دار و چسب‌های پهن اشاره کرد.

در ادامه به توضیح مختصری درباره این‌گونه وسایل و همچنین طرز بسته‌ بندی اثاثیه و اسباب گوناگون می‌پردازیم.

کارتون‌های ویژه برای اسباب‌کشی

برای بسته‌ بندی اسباب مختلف، کارتون‌های ویژه اسباب‌کشی در ابعاد و اندازه‌های گوناگونی تولید می‌شوند که می‌توانید برحسب نوع نیاز خود از انواع این کارتون‌ها بهره ببرید.

همان‌طور که از پیش‌گفته شد تفکیک اسباب مانند پوشاک، لوازم شکستنی، کتاب و لوازم‌تحریر ازجمله موارد مهمی است که باید به آن توجه شود. شما می‌توانید به‌راحتی کارتون‌های موردنظر خود را با تعداد معین و اندازه‌های مختلف سفارش دهید.

ویژگی‌های کارتون‌های بسته‌ بندی

ازآنجایی‌که بسیاری از افراد با شیوه بسته‌ بندی آشنا نیستند، از هر کارتونی برای بسته‌ بندی اسباب استفاده می‌کنند. اما این روش، کاملاً روش نامناسب و متضرری خواهد بود. چراکه اگر چنانچه از کارتون‌های نامناسب به فرض مثال از کارتون‌های میوه استفاده کنید، امکان حمل اسباب شکستنی و سنگین غیرممکن خواهد بود.

این نوع کارتون‌ها از ساختار بسیار ضعیفی ساخته‌شده‌اند و هرلحظه امکان وارفتگی و از هم گسستگی آن وجود دارد. درنتیجه پیشنهاد می‌شود که حتماً برای بسته‌ بندی ویژه از کارتون‌های مخصوص اسباب‌کشی استفاده کنید.

برای سهولت در کار بسته‌ بندی، می‌توانید مسئولیت بسته‌ بندی تمامی اسباب خود را اعم از اشیاء خرد و کوچک تا اثاثیه شکستنی و سایر وسایل دیگر را به تیم اتوبار تهران بسپارید.

تیم مجرب با دانش روز بهترین روش بسته‌ بندی مدرن را با مجهزترین وسایل بسته‌ بندی به‌روز را در اختیارتان قرار می‌دهد.

بسته بندی اسباب و اثاث منزل

نایلون‌های مشبک و حبابدار

نایلون‌های حبابدار برای اسباب‌کشی، کاربردهای فراوانی دارند. ازجمله کاربردهای آن می‌توان به جلوگیری از آسیب‌ها و ضربات احتمالی به وسایل اشاره کرد. همچنین این نوع نایلون‌ها به‌عنوان یک پوشش محافظتی بسیار قوی شناخته‌شده‌اند.

شما می‌توانید برای بسته‌ بندی هرگونه اشیاء شکستنی و گران‌بها از این نوع نایلون‌های مشبک استفاده کنید.

بسته‌ بندی تلویزیون

تلویزیون، میز تلویزیون، دستگاه دی‌وی‌دی، پلی‌استیشن و دستگاه‌های این‌چنینی بسیار ظریف هستند و با کوچک‌ترین ضربه‌ای، احتمال آسیب دیدن به آن‌ها هست. درنتیجه اگر همچنان جعبه‌های مخصوص به خود دستگاه‌ها را دارید، حتماً هر یک از آن‌ها را در داخل جعبه مختص به خودشان قرار دهید. در غیر این صورت پیشنهاد می‌شود که حتماً دستگاه را به‌خوبی با نایلون‌های حباب‌دار بپوشانید و سپس داخل کارتون پنج لایه قرار دهید.

برای بسته‌ بندی لوازم صوتی و تصویری حتماً از کائوچوهای مختلف نیز استفاده کنید. در صورت نیاز می‌توانید منافذ خالی داخل کارتون را با پارچه و یا روزنامه پرکنید تا در صورت تکان‌های شدید، دستگاه در داخل کارتون جابجا و یا حرکت نکند.

بسته‌ بندی ظروف و یا اشیاء شکستنی

برای بسته‌ بندی ظروف و وسایل شکستنی حتماً روزنامه‌های قدیمی به کارتان می‌آید. می‌توانید تک‌به‌تک ظروف را داخل روزنامه بپیچید و میان آن‌ها نایلون‌های مشبک قرار دهید. بدین ترتیب از ایمنی این‌گونه وسایل شکستنی مطمئن می‌شوید.

پس‌ازآنکه ظرف‌ها را داخل کارتون قراردادید، برای اطمینان بیشتر می‌توانید روی کارتون را با فویل‌های مختص به اسباب‌کشی بپوشانید.

فراموش نکنید که کارتون‌های پنج لایه برای حمل ظروف  بسیار مناسب می‌باشند. این نوع کارتون‌ها تحمل وزن بیشتر را داشته و کاملاً از محتویات داخل بسته محافظت می‌کند.

بسته‌ بندی رختخواب

برای بسته‌ بندی ویژه رختخواب‌ها می‌توانید از کاورهای مختلفی که در بازار به فروش می‌رسند، استفاده کنید. این نوع کاورها دارای اندازه و ابعاد مختلفی بوده و شما به‌راحتی می‌توانید پتو، بالش، ملحفه و یا هر آنچه فکرش را کنید در این نوع کاورها جای دهید.

بسته‌ بندی وسایل الکترونیکی

وسایل الکترونیکی مانند وسایل صوتی و تصویری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند و بایستی در حمل و جابجایی این‌گونه وسایل کمال دقت و حوصله را به کار برد. پیشنهاد می‌شود از کائوچو برای بسته‌ بندی این‌گونه وسایل استفاده کنید. علاوه بر آن استفاده از نایلون‌های مشبک و همچنین کارتون‌های پنج لایه برای بسته‌ بندی این‌گونه وسایل ضروری است.

بسته‌ بندی مبلمان

معمولاً اغلب افراد از روکش‌های مختص به مبل برای جابجایی آن استفاده می‌کنند. روکش‌ها در انواع مختلف پارچه‌ای و نایلونی در بازار مناسب با سایز و اندازه مبلمان شما به فروش می‌رسد. اما هزینه سفارش برای این‌گونه روکش‌ها بسیار گران برایتان تمام می‌شود.

درنتیجه اگر چنانچه مبلمان و سرویس ناهارخوری شما روکش ندارد، نگران نباشید. شما می‌توانید از نایلون‌های پلاستیکی مشبک برای پوشاندن پایه‌های چوبی مبلمان استفاده کنید. علاوه بر آن فویل‌های مختص به اسباب‌کشی را می‌توانید از بازار تهیه کنید و بخش پارچه‌ای مبلمان خود را با این فویل‌ها بپوشانید.

اگر مبلمان دارای کوسن می‌باشد، پیشنهاد می‌شود که کوسن‌ها را داخل کاورهای جداگانه قرار دهید.

بسته‌ بندی فرش

اولین راهکاری که برای بسته‌ بندی فرش به ذهن هر فردی می‌رسد، استفاده از روفرشی است. شما به‌راحتی می‌توانید برای جلوگیری از هرگونه آسیب‌های احتمالی فرش را با روفرشی بپوشانید و برای بستن آن از نوارهای نایلونی استفاده کنید.

بسته بندی ویژه اثاث منزل

بسته‌ بندی لوازم شخصی

توصیه می‌شود بسته‌ بندی لوازم شخصی به‌خصوص طلا و جواهرات زینتی را خودتان بر عهده بگیرید و یا حتماً از گاوصندوق استفاده کنید.

نکات قابل‌توجه برای ایمنی وسایل ارزشمند در هنگام جابجایی عبارت‌اند از؛

نکته اول- پیشنهاد می‌شود بسته‌ بندی لوازم شخصی مانند مدارک شخصی، مدارک سازمانی، پرونده‌های مهم، طلا و جواهرات، بعضی از اشیاء دکوری مانند عتیقه، یادگاری‌های قدیمی، سازهای موسیقی مانند پیانو و مواردی از این قبیل را خودتان بر عهده بگیرید.

نکته دوم- معمولاً جابجایی وسایل سنگین و اما ارزشمند مانند پیانو، با استفاده از وانت‌بار و به‌طور جداگانه حمل می‌شود که آسیبی به ساز وارد نشود.

نکته سوم- پیش از زمان جابجایی حتماً برای بسته‌ بندی سایر وسایل منزل حتماً با تیم اتوبار تهران هماهنگی کنید.

نکته چهارم- نحوه بسته‌ بندی اسباب از اهمیت بسیاری برخوردار است، به همین دلیل بسته‌ بندی خوب و باکیفیت مستلزم صبر و حوصله بسیار است.

نکته پنجم- مقاله‌های آموزشی درباره چگونگی بسته‌ بندی و نحوه جابجایی را حتماً مطالعه کنید. علاوه بر آن پیش از سفارش و یا هماهنگی برای جابجایی اسباب و وسایل خود، حتماً از جزئیات خدمات باربری شرکت، تعداد نیروی اعزامی به محل برای بسته‌ بندی ویژه، نحوه حمل بار به شهرستان، نوع ماشین باربری و مواردی از این قبیل را آگاه شوید.

نکته ششم- استعلام هزینه بسته‌ بندی، اطلاع از نوع ماشین باربری و همچنین اطمینان از کیفیت بالای بسته‌ بندی اثاثیه به روش اروپایی از دیگر نکات مهمی است که باید به آن توجه شود.

نکته هفتم- اگر چنانچه تابه‌حال تجربه اسباب‌کشی نداشتید و از نحوه بسته‌ بندی اثاث اطلاع چندانی ندارید، توصیه می‌شود که حتماً از خدمات باربری تهران استفاده کنید. بدین ترتیب مدت‌زمان کمتر و همچنین انرژی کمتری برای بسته‌ بندی اثاثیه منزل صرف می‌کنید.

نکته هشتم- از دیگر موارد مهمی که باید برای بسته‌ بندی ویژه به آن توجه شود، تفکیک اسباب و اثاثیه مانند کتاب، وسایل ارزشمند، لوازم شکستنی، مواد آتش‌زا، مواد شوینده و سایر وسایل است. درواقع هر یک از وسایل باید به‌طور جداگانه و منظم در جعبه‌های مختص به خودشان بسته‌ بندی شوند.

نکته نهم- اگر چنانچه قصد دارید خودتان، کار بسته‌ بندی را بر عهده بگیرید، پیشنهاد می‌شود که به این کار به‌عنوان یک کار سرگرم‌کننده نگاه کنید. اگر بسته‌ بندی وسایل را به‌عنوان یک کار ذوقی انجام دهید، نه‌تنها از آن لذت می‌برید، بلکه بسته‌ بندی دقیق‌تری را نیز خواهید داشت.

نکته دهم- برای بسته‌ بندی اسباب خود، برنامه‌ریزی کنید. اگر خودتان مسئول بسته‌ بندی‌ها هستید، پیشنهاد می‌شود که برای جلوگیری از خستگی بیش‌ازحد، بسته‌ بندی وسایل را در چند روز متوالی انجام دهید.

دلایل انتخاب بسته‌ بندی باربری تهران چیست؟

۱. مدیریت جامع و کامل

۲. تعیین زمان‌بندی مناسب برای بسته‌ بندی

۳. بررسی مسافت مبدأ و مقصد

۴. برآورد انتخاب اتوبار مناسب نظیر کامیون، خاور، وانت‌بار و غیره

۵. تضمین در نوع بسته‌ بندی و جابجایی اسباب و اثاثیه از سوی اتوبار تهران

۶. دارای خدمات شبانه‌روزی و بدون تعطیلی

۷. قابلیت بسته‌ بندی اسباب و لوازم در انواع مختلف

۸. امکان بیمه اسباب و اثاثیه از سوی باربری تهران

۹. استفاده از وسایل بسته‌ بندی به‌روز، بسته‌ بندی ویژه و بسته‌ بندی به روش اروپایی

۱۰. امکان ارسال و جابجایی اسباب و حمل بار به شهرستان

جمع‌بندی

با توجه به توضیحات گفته‌شده، پیشنهاد می‌شود که اگر قصد اسباب‌کشی دارید، حتماً قبل از آن اطلاعات لازم و ضروری را در این زمینه به‌طور جامع دریافت نمایید. اطلاعاتی مانند استعلام هزینه‌های مرتبط با نحوه اسباب‌کشی، نوع بسته‌ بندی و شرایط مرتبط با آن ازجمله مواردی است که باید به آن توجه داشته باشید.

خدمات باربری تهران با بهترین امکانات و مجهزترین خودروهای باربری همراه با کارکنان توانا و آموزش‌دیده آماده ارائه خدمات خود به مشتریان عزیز می‌باشد. جهت دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از هزینه اسباب‌کشی می‌توانید با تیم مجرب اتوبار تهران تماس حاصل فرمایید. ما به‌طور شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به سؤالات شما عزیزان هستیم.

ممکن است به موارد زیر هم علاقه مند باشید