خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی

خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی

خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی از جمله مهمترین فاکتورهای اسباب کشی است. در واقع اگر از وسایل بسته بندی مرغوب و با کیفیت استفاده نکنید، در حین اسباب کشی دچار مشکلات عدیده ای خواهید شد.

پیشنهاد می‌شود قبل از هرچیز برای جابجایی و بسته بندی اثاثیه منزل با خدمات باربری و باربری شهرستان تماس حاصل فرمایید. معمولا اغلب تیم‌های باربری خدمات بسته بندی را به همراه جابجایی به مشتریان ارائه می‌دهند.

برای جابجایی از شهری به شهر دیگر نیز اتوبار شهرستان کلیه خدمات مرتبط با بسته بندی وسایل را به مشتریان ارائه می‌دهد. در ادامه همراه ما باشید تا با جزئیات بیشتری درباره چگونگی خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی، نحوه بسته بندی و مواردی از این قبیل آشنا شوید.

خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی

اهمیت لوازم بسته بندی

اهمیت لوازم بسته بندی اثاثیه منزل به حدی است که تمامی کیفیت جابجایی اسباب کشی شما را در بر می‌گیرد.

به مراتب دیده شده افرادی که قصد جابجایی دارند اما از وسایل ارزان قیمت، کارتن‌های پوسیده و خراب استفاده کرده‌اند. کارتن‌های میوه یا کارتن‌های خالی سوپرمارکت‌ها برای جابجایی اصولی و استاندارد مناسب نیست.

چه بسا به دفعات دیده شده که همین کارتن‌ها به دلیل عدم تحمل حجم اسباب درون آن، از هم گسیخته و پاره شده اند. اسباب کشی این چنینی ضررهای مالی بسیاری را برای شخص به وجود می‌آورد. در نتیجه تا حد امکان پیشنهاد می‌شود که از وسایل بسته بندی مرغوب برای هرگونه جابجایی و بسته بندی اثاثیه منزل استفاده کنید.

یکبار صرف هزینه نسبتاً خوب بسیار بهتر از صدمات جبران ناپذیر به اسباب و وسایل است. حتی بهره‌مندی از لوازم بسته بندی مرغوب تا حد بسیار زیادی نحوه جابجایی را آسان می‌کند.

استفاده از کارتن‌های ۳ لایه و ۵ لایه با دوام و مقاوم، خیال شما را از هر نوع جابجایی اسباب آسوده خواهد کرد. شاید بتوان گفت در میان وسایل بسته بندی متنوع، استفاده از کارتن‌های مقاوم و مستحکم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

بنابراین برای خرید لوازم بسته بندی اثاثیه منزل و اثاث کشی صرفه جویی نکنید و بهترین وسایل را تهیه کنید.

فواید بسته بندی صحیح اسباب و وسایل

خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی فواید بسیاری را شامل می‌شود. می‌توان گفت بسته بندی صحیح از جهت‌های گوناگون پر فایده و موثر است.

۱.  از جمله فواید بسته بندی صحیح وسایل می‌توان به راحتی و حتی افزایش سرعت جابجایی اشاره کرد. به مراتب اگر از بهترین و مرغوب‌ترین وسایل بسته بندی استفاده کنید، سرعت عمل در جابجایی بالاتر خواهد رفت.

بدین ترتیب دیگر نگران آن نیستید که در راهروها یا راه پله کارتن ها پاره شوند و وسایل پخش زمین شود. به خصوص وسایل شکستنی مانند ظرف و ظروف باید از بسته بندی صحیحی برخوردار باشند.

۲.  از دیگر فواید بسته بندی صحیح اسباب می‌توان از کاهش خسارت در هنگام جابجایی نام برد. متاسفانه بسیاری از افراد در خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی صرفه‌جویی می‌کنند. یا حتی ارزان‌ترین و بی‌کیفیت‌ترین نوع وسایل بسته بندی را انتخاب می‌کنند. بسیار دیده شده که به دلیل بسته بندی نامناسب شخص چند برابر متضرر شده است.

۳.  برخی بر این باورند که اگر وسایل دارای بسته بندی صحیح و مناسبی باشند، جای کمتری را اشغال می‌کنند. در نتیجه می‌توان از وسایل نقلیه کوچک‌تری مانند وانت بار استفاده کرد. البته این موضوع چندان قطعیت ندارد. چرا که انتخاب نوع ماشین باربری بیشتر بستگی به تعداد وسایل بزرگ و تعداد کارتن‌های بسته بندی دارد.

۴. بهره‌مندی از بسته بندی صحیح سبب می‌شود تا در هنگام جابجایی بسته‌ها نیازی به گشتن وسایل نباشد. در واقع اگر بسته‌ها را برچسب بزنید و بسته بندی اصولی  را رعایت کنید، مشکلی برای پیدا کردن هر وسیله‌ای نخواهید داشت.

۵. توصیه می‌شود تا حد امکان از خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی مرغوب بهره‌مند شوید. خرید وسایل بسته بندی مرغوب و رعایت بسته بندی استاندارد، یک ذهنیت آرام در نحوه جایجایی را برایتان فراهم می‌کند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه بسته بندی لوازم منزل می توانید مقاله های چگونگی بسته بندی اثاثیه منزل و راهنمای بسته بندی حساس و ظریف را مطالعه کنید.

لوازم بسته بندی اسباب کشی کدامند؟

در این بخش قصد داریم به معرفی وسایل بسته بندی بپردازیم. بدین ترتیب برای خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی دچار مشکلات و سردرگمی‌های احتمالی نمی‌شوید.

بسته بندی اثاثیه منزل

خرید کارتن اسباب کشی

همانطور که گفته شد خرید کارتن اسباب کشی از جمله ملزومات اصلی جابجایی است. توصیه می‌شود اگر قصد جابجایی دارید، حتما کارتن‌های استاندارد و مناسب تهیه کنید.

کارتن‌های استاندارد مخصوص اسباب کشی باعث تحمل حجم اجسام سنگین می‌شود. همچنین دیواره‌ها و لایه‌های محکم کارتن سبب می شود تا اجسام درون آن کاملا محافظت شوند. به مراتب آسیب‌های احتمالی، ضربه‌های ناگهانی در حمل و نقل وسایل وجود دارد.

اگر حجم وسایل به اندازه‌ای باشد که بتوان آن را درون کارتن قرار داد، از تمامی این صدمات ایمن می‌ماند. ضخامت و تعداد لایه‌های به کار رفته در کارتن اهمیت ویژه ای دارد. همچنین با توجه به تعداد لایه‌ها، قیمت خرید کارتن‌ها متفاوت است.

در ادامه به انواع کارتن مخصوص اسباب کشی اشاره می‌کنیم.

انواع کارتن اسباب کشی عبارتند از:

کارتن های اسباب کشی ۳ لایه

کارتن های اسباب کشی ۵ لایه

کارتن های اسباب کشی ۷ لایه

اگر قصد بسته بندی ظروف و اشیاء شکستنی را دارید، پیشنهاد ما استفاده از کارتن‌های ۵ لایه است. کارتن‌های ۵ لایه به خوبی از وارد شدن ضربه‌های ناگهانی به درون بسته بندی جلوگیری می‌کند.

اگر قصد بسته بندی کتاب یا سایر اشیاء متفرقه را دارید، استفاده از کارتن های اسباب کشی ۳ لایه بسیار مناسب است. معمولا برای بسته بندی کتاب‌ها یا اشیاء دکوری و جانبی از کارتن‌های ۳ لایه استفاده می‌شود.

برخورداری از کارتن‌های اسباب کشی ۷ لایه مختص اشیاء بزرگ تر و گران قیمت است. دقت کنید که در زمان خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی کارتن ها حتما نو باشند. چه بسا برخی از شرکت‌ها کارتن‌های کهنه را با قیمت دست اول به فروش می‌رسانند.

اگرچه کارتن‌های دست دوم همچنان دارای قابلیت‌های کافی هستند. اما کارتن‌های نو تمیزتر، سالم‌تر و فاقد هرگونه پارگی و پوسیدگی می باشند.

کارتن رگال دار مخصوص بسته بندی لباس

کارتن رگال‌دار چیست؟

کارتن‌های رگال‌دار از دیگر وسایلی است که هنگام خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی باید در نظر بگیرید. برخی از افراد تمایل به استفاده از کارتن رگال دار دارند.

شاید این پرسش در ذهن‌تان به وجود آید که کارتن رگال‌دار چیست و چه تفاوت‌هایی با کارتن‌های مخصوص اسباب کشی دارد؟

در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که کارتن رگال دار دقیقا مانند یک کمد لباس اما از جس مقوا است. البته مقوای با دوام و مستحکم که از وسایل به خوبی محافظت کند.

معمولا از کارتن رگال دار برای بسته بندی لباس‌های مجلسی مانند کت و شلوار، مانتو و البسه‌های مهم استفاده می‌شود. حتی می‌توان لباس‌ها را درون کارتن رگال دار به خوبی آویزان کرد. بدین ترتیب در هنگام جابجایی محتویات درون این کارتن که لباس‌ها هستند دچار چین و چروک یا آسیب نمی‌شوند.

علاوه بر آن سرعت نقل و انتقال این گونه وسایل نیز به راحتی انجام می‌شود. قابل ذکر است که به کارتن رگال دار، کارتن مخصوص بسته بندی لباس هم گفته می شود. با این توضیحات شاید بپرسید که ظرفیت درون این کارتن ها چقدر است! شما می‌توانید به راحتی ۱۲ دست لباس را درون کارتن رگال‌دار جای دهید.

سلفون یا استرچ رپ

سلفون برای خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی از دیگر وسایل حائز اهمیت است. می‌توان گفت سلفون به عنوان یکی از کاربردی‌ترین وسایل اسباب کشی عنوان می‌شود.

قابلیت کشسانی سلفونی به گونه‌ای است که به راحتی می‌توانید روی مبل، پایه‌ها، روی میز و سایر وسایل را با آن پوشش دهید. با استفاده از سلفون، اسباب و وسایل چوبی و شیشه‌ای تا حد امکان در حین جابجایی محفوظ می‌مانند.

در ادامه به کاربردهای سلفون اشاره می‌کنیم.

کاربرد سلفون‌ها در اسباب کشی عبارتند از؛

۱. محافظت از وسایل چوبی و شیشه‌ای یا دکوری، مبل، صندلی، میز، آینه و غیره

۲. جلوگیری از هرگونه خط، خش و آسیب‌های احتمالی به وسایل

۳. پوشش‌دهی سطح رویه کارتن‌های بسته بندی

۴. محافظت وسایل در برابر گرد و غبار

۵. محافظت از وسایل در برابر نور خورشید

دستگاه چسب زن روی کارتن

بااستفاده از دستگاه چسب زن به راحتی می‌توانید بسته بندی‌هایتان را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهید. در غیر اینصورت می‌توانید از چسب کارتن استفاده کنید.

خرید لوازم بسته بندی و اسباب کشی

استفاده از لیبل یا برچسب

لیبل‌ها این امکان را می‌دهد که کدام بسته بندی حاوی چه  نوع محتویاتی است. پیشنهاد می‌شود که حتما از لیبل‌ها یا برچسب‌ها برای مشخص شدن تعداد کارتن‌ها استفاده کنید.

ساک‌های پارچه‌ای زیپ‌دار

پیشنهاد می‌شود برای بسته بندی اثاثیه منزل مانند روتختی، تشک، ملحفه و مواردی از این قبیل حتما از ساک‌های پارچه ای زیپ دار استفاده کنید. این نوع ساک‌ها محافظی ایمن برای اسباب پارچه‌ای و حتی رختخواب است.

به خصوص در هنگام استفاده از اتوبار شهرستان که مسافت راه بسیار طولانی است، این نوع ساک‌های زیپ دار بسیار کاربردی هستند. ساک‌های پارچه‌ای در اندازه‌های مختلف از جمله ضروری‌ترین‌ها برای خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی است.

 بابل رپ یا پلاستیک های مشبک

از دیگر وسایل کارآمد برای بسته بندی اثاثیه منزل می‌توان به پلاستیک‌های مشبک اشاره کرد. این نوع پلاستیک‌ها از دوام قابل توجهی برخوردار هستند. به همین دلیل معمولا برای پوشش قاب عکس‌ها، وسایل دکوری و شکستنی از پلاستیک‌های مشبک استفاده می‌شود.

این نوع نایلون‌ها در اندازه‌های مختلفی در بازار عرضه می‌شوند. شما می‌توانید با توجه به نوع نیاز مصرفی خود، این نوع نایلون‌ها را به صورت متری خریداری کنید.

ناگفته نماند که نایلون‌های مشبک دارای ۳ لایه و ۵ لایه می‌باشند. به مراتب نوع ۵ لایه آن ضد ضربه بوده و در برابر هرگونه ضربه ها و آسیب های احتمالی بسیار مقاوم است.

چه موقع از پلاستیک های مشبک استفاده کنیم؟

از جمله موارد کاربردی نایلون‌های ضد ضربه مشبک برای بسته بندی اثاثیه منزل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • بسته بندی اثاثیه منزل شیشه ای نظیر انواع قاب عکس
  • بسته بندی اشیاء دکوری و تزیینی
  • بسته بندی نمایشگر کامپیوتر
  • بسته بندی وسایل صوتی و تصویری مانند تلویزیون

  • بسته بندی لوازم الکتریکی و برقی خانگی

جمع‌بندی

خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی به عنوان اصلی‌ترین بخش جابجایی شناخته شده است. بسته بندی اثاثیه منزل نیازمند مهارت و دانش خاصی است که عموم افراد از آن بی اطلاع هستند.

با روش‌های ساده و کاربردی برای بسته بندی هر گونه اثاثیه منزل، فرایند جابجایی از نقطه ای به نقطه دیگر برایتان آسان‌تر خواهد شد. همچنین با توجه به بسته بندی صحیح و اصولی می‌توانید از طریق اتوبار شهرستان به راحتی از شهری به شهر دیگر نقل مکان کنید.

باربری شهرستان با تیم مجرب و حرفه‌ای آماده ارائه خدمات مرتبط با هر گونه جابجایی به مشتریان عزیز است.

باربری بین شهری _ باربری تهران

باربری بین شهری _ باربری تهران

حمل بار بین شهری از دغدغه های افرادی است که می خواهند به شهری دیگر اسباب کشی کنند و یا کالاهایی برای حمل و انتقال به مقصد مورد نظر دارند. باربری بین شهری راه حلی مناسب برای حمل بار و انتقال اسباب و اثاثیه تان به شهرهای دیگر است.

شرکت باربری تهران علاوه بر خدمات بسته بندی اثاثیه منزل خدمات کاملی در حوزه باربری بین شهری نیز ارائه می دهد.

در ادامه به موضوعات و مسائلی خواهیم پرداخت که جوابگوی سوالات شما در حوزه باربری بین شهری است.

باربری بین شهری

باربری بین شهری

در زندگی مدرن امروز با توجه به گستردگی ارائه خدمات توسط شرکت های باربری افراد برای انتخاب بهترین شرکت در حوزه باربری بین شهری تحقیقاتی در جهت اطینان از امنیت حمل لوازمشان به مقصد مورد نظر انجام می دهند.

حمل و نقل بین شهری یکی از خدمات مهم باربری تهران می باشد. فارغ از نوع کالا و مسیر حمل و نقل این شرکت باربری خدمات خود را به مشتریان ارائه می دهد.

موضوع مهم در باربری بین شهری مربوط به نوع کالا و مقدار آن است. که با توجه به این موضوع، کامیون مناسب برای حمل بار بین شهری در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

مواردی که شامل باربری بین شهری می شود

در باربری بین شهری به دلیل طولانی تر بودن مسیر به افراد با تجربه تری نیاز داریم. همانطور که می دانید در حمل و نقل بین شهری میزان آسیبی که ممکن است به اثاثیه و لوازم شما وارد شود بسیار زیاد است.

بنابراین تمام خدماتی که از سوی شرکت باربری ارائه می شود باید بسیار ویژه باشد.

بسته بندی اثاثیه منزل و یا هر نوع کالای دیگری باید به دقت انجام شود. جدای از بسته بندی نوع کامیون و نحوه چیدن وسایل در ماشین بسیار اهمیت دارد بنابراین باید از بهترین وسایل ایمنی برای محکم کردن اثاث استفاده کرد.

از دیگر مسائلی که در باربری بین شهری اهمیت دارد داشتن بارنامه دولتی است بنابراین سعی کنید این بارنامه را از شرکت باربری دریافت کنید. بیمه نیز در این مورد بسیار اهمیت دارد. چنانچه وسیله ای آسیب ببیند می توانید از بیمه جبران خسارت کنید و در صورت نداشتن بیمه شرکت باربری طبق قوانین خودش جبران خسارت می کند.

بیمه نامه تمامی خدمات باربری را می تواند پوشش دهد که در این صورت با توجه به تصمیم خودتان می توانید  تنها بخشی از خدمات بیمه را قبول کنید.

در ادامه میرسیم به انتخاب نوع ماشین حمل و نقل که با توجه به شرایط باید مناسب ترین ماشین را به خدمت گرفت.

حمل و نقل بین شهری

کامیون های مورد استفاده در باربری بین شهری

انواع ماشین های حمل و نقل اعم از کامیون، نیسان، خاور مسقف یا روباز، وانت بار و تریلی با توجه به ظرفیت و میزان بار مورد نظر مورد استفاده قرار می گیرند.

با توجه به نوع کالا، وزن و مقدار آن و همچنین رعایت ایمنی، مناسب ترین ماشین را باید به کار گرفت. در ادامه به ظرفیت برخی از این ماشین های حمل و نقل اشاره می کنیم.

1_ هر چه میزان بار شما کمتر و سبک تر باشد از وانت بار برای انتقال اثاثیه شما استفاده می شود.

2_ نیسان معمولا باری تا حدود 2 تن را می توان با آن حمل کرد.

3_ خاورها معمولا باری با وزن 3 تا 6 تن را حمل می کنند و اکثرا برای حمل اثاثیه منزل از خاورهای روباز استفاده می شود.

هر کدام از این ماشین ها انواع متفاوتی دارند که با توجه به ظرفیتشان مورد استفاده باربری ها قرار می گیرند.

تفاوت باربری بین شهری و باربری درون شهری

می توان باربری را به دو نوع باربری درون شهری و باربری بین شهری تقیسم بندی کرد. که هر کدام طبق قوانین مختص به خود تعریف می شوند.

برای استفاده از خدمات باربری بین شهری باید از شرکت هایی که در پایانه باربری بین شهری مستقر هستند خدمات دریافت کنیم. این به این معناست که برخی از شرکت هایی که در حوزه باربری درون شهری فعالیت می کنند نمی توانند کامیون های خود را که دارای تابلو است در باربری بین شهری استفاده کنند و از محدوده شهری خارج شوند.

باربری های درون شهری نیز تحت نظارت اتحادیه حمل کالای شهری قرار می گیرند.

باربری تهران به شهرستان

قوانین باربری بین شهری

با توجه به پیشینه ی صنعت حمل و نقل، قوانین متعددی در راستای جلوگیری از بروز مشکلات چه برای شرکت حمل نقل و چه برای کسانی که از خدمات این شرکت ها استفاده می کنند به تصویب رسیده و اجرایی شده است.

این قوانین با پیشرفت صنعت حمل و نقل پخته تر شده و باعث ایجاد هماهنگی در جهت ارائه خدمات بهتر به مشتریان شده است.

شرکت هایی که ارائه دهنده خدمات باربری بین شهری هستند از قوانین سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای پیروی می کنند. با توجه به این موضوع این شرکت ها از قوانین صنفی پیروی نمی کنند.

در حوزه حمل و نقل کالا برخی از کالاها تنها در صورت داشتن مجوز اجازه حمل آن به شرکت های باربری داده می شود و در غیر این صورت شرکت با حمل کالا بدون مجوز متخلف محسوب می شود.

مجموعه این قوانین را می توانید در بخش قوانین راهداری کشور مشاهده بفرمایید. و می توانید قوانین مربوط به باربری بین شهری را در بخش حمل و نقل قانون تجارت مشاهده بفرمایید. در ادامه اشاره ای کوتاه به برخی از این قوانین می کنیم.

مشتری و یا صاحب بار و کالا موظف است وزن و نوع کالا، مقصد مورد نظر، مدت زمانی که کالا باید به مقصد برسد، مسیر حمل و نقل و قیمت اشیاء گران بها را به اطلاع شرکت حمل و نقل برساند. در صورت اعلام نکردن موارد فوق یا اشتباه اعلام کردن آن خسارات ناشی بر عهده صاحب مال است.

ارسال کننده باید از بسته بندی مناسب اثاثیه و کالای خود اطمینان حاصل کند. در غیر این صورت خسارات احتمالی بر عهده صاحب مال است.

اگر مالی مفقود شود متصدی حمل و نقل مسئول آن خواهد بود مگر اینکه ثابت کند تقصیر صاحب مال بوده است. اگر مالی مفقود شود و خارج از کنترل متصدی حمل و نقل باشد با توجه به قرارداد طرفین می توان مبلغی کمتر یا بیشتر از قیمت کامل مال تعیین نمایند.

در بالا به صورت مختصر تعدادی از قوانین را بیان کردیم.

همانطور که در بالا اشاره کردیم برای آگاه شدن از قوانین به صورت کامل می توانید قانون تجارت بخش حمل و نقل بین شهری را به صورت کامل مطالعه بفرمایید.

شرکت باربری تهران متعهد به تمامی قوانین باربری بین شهری است و با ارائه کامل خدمات از جمله بسته بندی اثاثیه و حمل بار به مشتریان خود همیشه دغدغه رضایت مشتریان را داشته و دارد.

امنیت باربری در حمل و نقل بین شهری – باربری تهران

امنیت باربری در حمل و نقل بین شهری – باربری تهران

امنیت باربری یا امنیت حمل بار چه داخلی، چه بین شهری و چه به صورت بین‌المللی از جمله پارامترهای اصلی برای جابجایی هرگونه اسباب و اثاثیه است. علاوه بر نوع بسته بندی و جابجایی، آنچه که امنیت حمل بار را صد در صد تضمین می‌کند، بیمه باربری است.

از آنجایی که صاحبان کالا مجبورند بار خود را به دست شرکت‌های باربری بسپارند، حتما باید از نوع بیمه باربری شرکت مطمئن شوند. معمولا شرکت‌های معتبر باربری، بیمه را جزء اصلی خدمات خود می‌دانند و برای مشتریان خود حق ویژه‌ای در این خصوص قائل می‌شوند.

توجه داشته باشید که اهمیت امنیت باربری برای حمل و نقل بین‌المللی بیشتر است. چرا که نه تنها طول مسیر بلکه وسیله حمل و نقل کالاها نظیر کشتی‌های باربری، خاور، قطارهای باربری یا حتی هواپیماهای باربری حائز اهمیت است.

در ادامه با ما همراه باشید تا با جزئیات بیشتری درباره امنیت حمل باربری آشنا شوید.

امنیت حمل بار

در ادامه می‌خوانیم؛

ضرورت امنیت باربری

امنیت حمل بار در باربری بین شهری

اهمیت امنیت باربری در حمل و نقل بین شهری

برای حفظ ایمنی بار به چه نکاتی توجه کنیم؟

انتخاب وسیله نقلیه باربری

ضرورت سپردن بسته بندی بار به شرکت باربری

تعیین مسیر مناسب برای حفظ امنیت حمل بار

ضرورت امنیت باربری

دغدغه تمامی صاحبان کالا آن است که بارشان با صحت و سلامت کامل به مقصد برسد. البته که انتظار چندان بزرگی نیست. چرا که تمامی شرکت‌های باربری موظف هستند که تا حد امکان امنیت باربری را برای مشتریان فراهم کنند.

اما این امنیت مبتنی بر یک سری پارامترها نظیر امنیت وسایل نقلیه باربری، امنیت مسیر، توانمندی کارگران برای عهده‌دار شدن مسئولیت کالاها، توانمندی رانندگان خودروهای باربری در پیدا کردن بهترین مسیر و موارد این چنینی است.

اگر چنانچه هر یک از این پارامترهای اصلی دچار اختلال و مشکل شود، فرایند حمل و نقل با ضررهای احتمالی مواجه خواهد شد. در نتیجه در پی بروز اختلال در نحوه جابجایی، سلامت و امنیت کالاها نیز به خطر می‌افتد. چاره کار چیست؟

چاره کار آن است که تا حد امکان جلوی ضرر و زیان‌های احتمالی گرفته شود. نحوه بسته بندی صحیح، انتخاب شرکت باربری معتبر، برخورداری از خودروهای باربری مطمئن و بهره مندی از نیروی باربری مجرب تمام آن چیزی است که درصد امنیت حمل بارهای شما را تا حد امکان بالا می‌برد.

امنیت حمل بار در باربری بین شهری

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید از شهری به شهر دیگر نقل مکان کنید. پروسه‌ای بسیار سخت و طاقت فرسا همراه با استرس‌های زیاد. دقیقا این شرایط، حال و هوای تمام افرادی است که دغدغه اسباب کشی را دارند. در این میان به دلیل حساسیت‌های زیاد در اسباب کشی بین شهری، امنیت حمل بار موضوع اصلی است.

احتمالا برای آنکه هزینه باربری برایتان مقرون به صرفه‌تر باشد، به تنهایی وظیفه بسته بندی اسباب و اثاثیه را بر عهده می‌گیرید. شروع می‌کنید به خریدن یک سری لوازم اسباب کشی نظیر کارتن‌های چند لایه، نایلون‌های مشبک، چسب کارتون و غیره.

تا اینجای کار همه چیز خوب است. شاید حتی هفته‌ها را به نحوه بسته بندی اسباب و وسایل‌تان اختصاص دهید تا از بسته بندی محکم آن مطمئن شوید. اما کار همین جا ختم نمی‌شود. چون حالا با وجود بسته بندی تمامی اسباب و وسایل بایستی برای ایجاد امنیت حمل بار خود به دنبال یک شرکت معتبر باربری باشید.

امنیت حمل بار در حین اسباب کشی

اهمیت امنیت باربری در حمل و نقل بین شهری

عموما علاوه بر افراد عادی، کاسبان مشاغل آزاد، بازاری‌ها و صاحبان کارگاه‌ها به وفور از باربری بین شهری بهره می‌برند. به دلیل طولانی بودن مسیر، قاعدتا نوع باربری و جابجایی کالاها از اهمیت بسیاری برخوردار است.

در این میان برخی از موارد غیر قابل پیش بینی نظیر تغییرات آب و هوایی، بارندگی، یخ زدگی جاده‌ها، ترافیک، تصادفات جاده‌ای و موارد این چنینی را برای باربری زمینی بایستی در نظر داشت. به همین دلیل ضمیمه کردن بیمه باربری برای سلامت و امنیت حمل بار جزء خدمات ویژه شرکت‌های باربری محسوب می‌شود. در نتیجه تجهیزاتی که برای باربری بین شهری استفاده می‌شود کمی متفاوت است.

برای نمونه برای تضمین امنیت حمل بار حتما از خاورهای سرپوشیده استفاده می‌شود. چرا که شرایط آب و هوایی در شهرهای گوناگون و مسیرهای جاده‌ای متغیر است.

همچنین استفاده از تجهیزات بسته بندی مانند استفاده از پوشش نایلونی بر روی کارتون‌ها از دیگر مواردی است که می‌توان به آن توجه داشت. در هر صورت حساسیت باربری برای حمل و نقل بین شهری تا حدودی بیشتر از باربری داخل شهری است.

برای حفظ ایمنی بار به چه نکاتی توجه کنیم؟

تمامی فرایند حمل و نقل باربری صحیح در حفظ ایمنی بار خلاصه می‌شود. این بدین معناست که اگر ضرری به بار وارد شود، به طور قطع اصول اولیه و استاندارد در نحوه جابجایی رعایت نشده است.

در این بخش برای ایمنی بیشتر در سلامت و امنیت حمل بار به یک سری نکات کلیدی و کاربردی اشاره می‌کنیم. نکات کلیدی برای امنیت حمل بار شامل موارد زیر است؛

۱. برای بسته بندی اسباب و وسایل خود و ایجاد حفظ امنیت حمل بار، حتما از نیروی متخصص و حرفه‌ای کمک بگیرید.

۲. شرکت‌های معتبر باربری این امکان را برای مشتریان فراهم می‌کنند تا از حداقل بیمه باربری بهره‌مند شوند.

۳. برای جابجایی و حمل و نقل بین شهری، حتما خدمات شرکت باربری مورد نظر را مانند تعداد نیروی ماهر اعزامی، نوع خودروی باربری، میزان تجربه راننده و مواردی از این نظر را جویا شوید.

۴. متناسب با تعداد اسباب و اثاثیه و با توجه به حجیم بودن وسایل، درخواست نیروی کارگری برای حمل بار دهید.

۵. انتخاب نوع وسیله و خودروی باربری از دیگر عوامل مهمی است که در امنیت باربری نقش بسزایی دارد.

۶. بارگیری اسباب و اثاثیه به شهرستان دشوارتر از باربری داخل شهری است. در نتیجه برای تعیین روز باربری حتما به تغییرات آب و هوایی، زمان ترافیک و انتخاب مسیر کوتاه‌تر توجه داشته باشید.

۷. در هنگام انتخاب شرکت باربری و حفظ امنیت حمل بار، حتما به سطح توانایی، مهارت و تجربه نیروی کارکنان و رانندگان شرکت توجه کنید. اگر شناختی از شرکت باربری مورد نظر ندارید، حتما از تجربه سایر مشتریان و سطح رضایت متقاضیان آن شرکت مطلع شوید.

ایمنی هنگام بسته بندی لوازم منزل

انتخاب وسیله نقلیه باربری

انتخاب وسیله نقلیه باربری از دیگر مواردی است که در تضمین امنیت حمل بار نقش کلیدی دارد. برای انتخاب نوع خودروی باربری به خصوص برای حمل و نقل زمینی باید به تعداد بار خود توجه کنید.

معمولا شرکت‌های باربری سوالاتی درباره تعداد کارتن‌های بسته بندی و تعداد وسایل حجیم را از مشتریان می‌پرسند. توصیه می‌شود حتما به سوالات شرکت به درستی پاسخ دهید تا خدمات مناسبی را در اختیارتان قرار دهد. در واقع تعداد بار یا کارتن‌های بسته بندی شده، تعیین کننده نوع وسیله حمل و نقل است.

به مراتب اگر بار شما تنها به تعدادی کارتن محدود شود، وانت بار یا نیسان بار برای جابجایی بارهای شما انتخاب مناسبی است. اما اگر اسباب‌تان شامل اسباب حجیم مانند گاوصندوق، یخچال فریزر، مبلمان، پیانو و موارد این چنینی است، قطعا خاور و یا کامیون گزینه مناسب‌تری خواهد بود.

همچنین بنا بر شرایط آب و هوایی شما می‌توانید درخواست کامیون‌ها و یا نیسان بارهای مسقف را بدهید که کالاها در مجاورت برف و باران‌های احتمالی قرار نداشته باشند. به طور کلی اگر نگران امنیت بار خود هستید، امور حمل و نقل بار خود را به شرکت‌های معتبر بسپارید.

ضرورت سپردن بسته بندی بار به شرکت باربری

پیش از این اشاره کوچکی به بسته بندی بار توسط افراد اشاره کردیم. اما اگر دغدغه شما امنیت باربری و امنیت حمل بار است، توصیه می‌شود که حتما از راهنمایی مشاوران شرکت برخوردار شوید.

قطعا عموم افراد به درستی نمی‌دانند که از چه نوع وسایل اسباب کشی استفاده کنند تا در حین مسیر جابجایی، بار دچار ضرر و زیان نشود. به همین جهت یکی از بارزترین خدمات شرکت‌های باربری، بسته بندی اسباب و وسایل شماست.

بدین ترتیب چند روز قبل از زمان اسباب کشی، می‌توانید روز بسته بندی اسباب و وسایل را با شرکت هماهنگ کنید. نیروهای باربری در زمان موعود در محل اعزام شده و با تجهیزات کاربردی مورد نیاز تمامی اسباب شما را یک به یک بسته بندی می‌کنند.

تعیین مسیر مناسب برای حفظ امنیت حمل بار

همانطور که توضیح داده شد، امنیت حمل بار در هر شرایطی اعم از باربری داخل شهری و یا باربری بین شهری لازم و ضروری است. در نتیجه یکی از فاکتورهایی که امنیت حمل بار شما را تا حدی تضمین می‌کند، انتخاب مسیر درست است.

برای حمل بار داخل شهری کافیست که به ساعت و زمان ترافیک در طی روز توجه داشته باشید. همچنین معمولا اوایل هفته مانند روزهای شنبه تا دوشنبه به دلیل ترافیک و شلوغی خیابان‌ها برای اسباب کشی توصیه نمی‌شود.

در نتیجه تا حد امکان اسباب کشی را در روزهای آخر هفته انجام دهید. علاوه بر آن صبح‌ها مناسب‌تر از بعدازظهرها برای اسباب کشی است. معمولا بعد از ظهرها با ترافیک‌های بسیار سنگین مواجه می‌شوید که مسافت نیم ساعته را برایتان به مسافت پنج ساعته تبدیل می‌کند.

امنیت باربری
شناخت مسیرهای بین شهری بسیار کمک کننده است

برای اسباب کشی بین شهری معمولا با توجه به شهر مقصد، چند مسیر متعدد وجود دارد. رانندگان مجرب که سابقه طولانی در جابجایی حمل بار دارند، به خوبی می‌دانند که بهترین و کوتاهترین مسیر چیست.

در فصل زمستان معمولا امنیت حمل بار ضرورت بیشتری پیدا می‌کند. چرا که اغلب جاده‌ها تا حدودی دچار یخ زدگی می‌شوند و حجم تصادفات تا حدی بالاتر از فصل‌های دیگر سال است. در نتیجه فصل، روز و ساعت جابجایی بار همراه با تعیین مسیر مناسب بایستی به درستی مشخص شود تا از ضرر و زیان‌های احتمالی جلوگیری شود.

جمع‌بندی

حفظ امنیت حمل بار در تمامی اسباب کشی‌ها در اولویت اول فهرست کاری شرکت‌ها قرار دارد. رضایت مشتریان نسبت به نحوه جابجایی و هر گونه انتقال بار از جمله اهداف اصلی تمامی شرکت‌های باربری است.

حداقل‌ترین بیمه باربری در جهت حفظ سلامت و امنیت باربری جزء خدماتی است که از سوی شرکت‌ها به مشتریان ارائه داده می‌شود. شما می‌توانید صفر تا صد جابجایی بار خود را  اعم از خدمات بسته بندی، جابجایی، چیدمان و غیره را به عهده شرکت باربری مطمئن بسپارید.

منظور از باربری ارزان چیست؟ – باربری تهران

منظور از باربری ارزان چیست؟ – باربری تهران

یکی از دغدغه‌های تمام افرادی که قصد جابجایی و اسباب کشی را دارند، نرخ باربری ارزان و مقرون به صرفه است. هزینه باربری، بسته بندی اثاثیه منزل، ارسال نیروی کار، نوع خودروی باربری و سایر خدمات تماما تعرفه‌های جداگانه‌ای دارند.

اما چه کنیم تا از نرخ باربری ارزان و مقرون به صرفه برخوردار شویم؟ چطور می‌توانیم در هزینه‌های اسباب کشی صرفه جویی کنیم؟ چطور می‌توان هزینه‌های کمتری برای جابجایی و یا هرگونه نقل و انتقال پرداخت کرد؟ پاسخ به تمامی این سوالات در این مطلب داده می‌شود.

البته ناگفته نماند که پرداخت هزینه‌های مقرون به صرفه نباید چیزی از کیفیت خدمات کم کند. برخی از شرکت‌های باربری با به کار بردن شیوه‌های بسیار کم هزینه، تا حد امکان مخارج باربری را پایین می‌آورند. در ادامه با ما همراه شوید تا به شرح مختصری درباره نرخ باربری مقرون به صرفه بپردازیم.

در ادامه می‌خوانیم؛

منظور از باربری ارزان چیست؟

تبلیغات باربری ارزان

منظور از باربری مقرون به صرفه چیست؟

از شرکت باربری چه خدماتی را بخواهیم؟

نکات قابل توجه برای انتخاب شرکت باربری مناسب

قیمت نرخ باربری مقرون به صرفه

موارد قابل توجه برای تعیین قیمت باربری از سوی اتحادیه باربری

اسباب کشی تخصصی با تضمین بهترین قیمت باربری

نرخ باربری مقرون به صرفه داخل محدوده شهری

نرخ باربری مقرون به صرفه خارج از محدوده

نرخ باربری مقرون به صرفه بین شهری

نرخ باربری مقرون به صرفه و دستمزد کارگر اسباب کشی

دریافت مشاوره با کارشناسان باربری درباره نرخ باربری مقرون به صرفه

نکات مفید برای تعیین نرخ باربری مقرون به صرفه

باربری ارزان

منظور از باربری ارزان چیست؟

متاسفانه بعضی از شرکت‌های باربری برای دریافت هزینه کمتر از مشتری، از شیوه‌های نامتعارفی استفاده می‌کنند. برای نمونه در نحوه بسته بندی اسباب و اثاثیه از وسایل نامرغوب استفاده می‌کنند. یا حتی امکان آن‌که از کیفیت برخی خدمات مانند عدم چیدن اسباب در محل، عدم اعزام نیروی کاری کافی، نقص خودروی باربری و مواردی از این قبیل بکاهند، وجود دارد.

طبیعتا این نوع شیوه کاری از پایه اشتباه است. متاسفانه اغلب گول تبلیغات باربری ارزان را می‌خورند. اما غافل از آنکه در حین باربری با مشکلات بسیاری مواجه می‌شوند. از نقص خودروی باربری گرفته و گیر افتادن آن در میانه راه تا نوع حمل و جابجایی اسباب.

در نتیجه مشتریان بایستی در خصوص نرخ باربری ارزان و مقرون به صرفه آگاه باشند. کیفیت کار نبایستی فدای قیمت باربری شود. برای داشتن باربری مقرون به صرفه بایستی تمامی جوانب کار در نظر گرفته شود.

دریافت اطلاعات لازم در حین مشاوره تخصصی با کارشناسان شرکت باربری تا حد امکان از این نوع گرفتاری ها می کاهد. هر چند که با توجه به تبلیغات گسترده شرکت‌های باربری نمی توان با یک پرسش و پاسخ ساده پی به کیفیت کار برد. اما در هر صورت دریافت مشاوره تخصصی برای نرخ باربری ارزان و مقرون به صرفه خالی از لطف نیست.

تبلیغات باربری ارزان

از ما به شما نصیحت فریب تبلیغات باربری ارزان را نخورید. آنچه که در حمل و نقل اسباب و اثاثیه قابل توجه است، ایمنی در کار، اطمینان از شرکت باربری، نیروی کاربلد و ماهر، برخورداری از رانندگان با تجربه، خودروهای نوین و مواردی از این قبیل می‌باشد.

معمولا شرکت‌های این چنینی از ارزان ترین امکانات برای جابجایی اسباب شما استفاده می‌کنند. در نتیجه نباید خیلی انتظار بیش از حد داشته باشید.

توجه کنید که احتمال آسیب دیدگی اسباب، تصادف در حین راه، خرابی خودروی باربری، نیروی کار بی تجربه و حتی استفاده از وسایل نامرغوب برای بسته بندی اسباب وجود دارد. اما راهکار چیست؟ شما می توانید نرخ باربری مقرون به صرفه را خودتان مدیریت کنید.

همانطور که در مقدمه گفته شد، قیمت باربری برای هر یک از خدمات به طور جداگانه تعریف می‌شود. شما می‌توانید برخی از خدمات را که فکر می‌کنید خودتان به راحتی از عهده آن بر می‌آیید، دریافت نکنید. از جمله این خدمات می‌توان به بسته بندی اسباب و وسایل اشاره کرد. تنها کافیست که بدانید چه نوع وسایل مخصوص بسته بندی را تهیه کنید. یا چگونه هر یک از انواع وسایل را با کیفیت بی نظیر بسته بندی کنید.

منظور از باربری ارزان چیست؟

منظور از باربری مقرون به صرفه چیست؟

شرکت‌های باربری کارآمد مانند اتوبار و باربری تهران، ابتدا میزان کیفیت خدمات باربری و همچنین تضمین امنیت جابجایی را می‌سنجند.

شرکت اتوبار و باربری تهران با هدف ارائه خدمات با بهترین کیفیت، بیشتر از هر چیز به جلب نظر حداکثری مخاطبان اهمیت می‌دهد. چرا که رضایت و اعتماد مشتری برای اتوبار و باربری تهران حرف اول و آخر را می‌زند.

در نتیجه باربری تهران با استخدام نیروی کارگر باتجربه و متخصص تا حد امکان از اتلاف وقت در زمان اسباب کشی می‌کاهد. علاوه بر آن در طی آموزش‌های دوره‌ای که به کارگران خود درباره نحوه بسته بندی، جابجایی، حمل و نقل اسباب می‌دهد، یک تیم حرفه‌ای را به دور خود جمع کرده است.

همین عوامل دست به دست هم می‌دهند تا سبب ایجاد امنیت خاطر در هرگونه جابجایی اسباب و اثاثیه شود. به همین جهت با توجه به تمامی این عوامل کلیدی می‌توان انتظار یک باربری مقرون به صرفه با بهترین کیفیت و تضمین بهترین قیمت بازار را داشت.

از شرکت باربری چه خدماتی را بخواهیم؟

در تمامی باربری های حرفه ای، از کارکنان ماهر و کار بلد استفاده می شود. علاوه بر نیروی انسانی ماهر آنچه که یک شرکت باربری بایستی به صورت خود جوش در اختیار شما قرار دهد، تجهیزات بسته بندی مرغوب، خودروهای باربری بی نقص و رانندگان با تجربه است.

اینگونه موارد در کنار یکدیگر  سبب بالا رفتن سرعت، دقت و نظم بیشتر در حین اسباب کشی می شود. در واقع مشتریان با دریافت بهترین خدمات باربری، نه تنها هزینه و نرخ باربری مقرون به صرفه را عهده دار می شوند، بلکه در وقت و زمان آنان نیز صرفه جویی می شود.

در نتیجه می توانید با مراجعه به یک شرکت باربری ویژه با یک تیر چند نشان پی در پی و کارآمد بزنید. حالا اینکه در هنگام دریافت مشاوره از شرکت باربری چه خدماتی را بخواهید در ادامه به آن اشاره می کنیم.

نکات قابل توجه برای انتخاب شرکت باربری مناسب عبارتند از؛

۱. درخواست مجوز و استانداردهای  قانونی مورد تایید سازمان اتحادیه باربری

۲. درخواست تمامی خدماتی جزئی و کلی از نحوه بسته بندی اسباب و اثاثیه تا نوع خودرو، نحوه جابجایی، تعداد نیروی کارگر و غیره

۳. مشاوره تخصصی درباره هزینه‌ها و نرخ باربری مقرون به صرفه با توجه به دریافت خدمات

۴. درخواست برای نحوه باربری سفارشی اعم از برخورداری از خدمات بسته بندی، اجاره انبار برای اسباب و اثاثیه تا نحوه چیدمان  و سایر سرویس ها

۵. درخواست سابقه کار شرکت باربری و میزان رضایت مشتریان برای درک بهتر از شیوه کاری

۶. درخواست برای تعداد نیروی کارگر با توجه به میزان و حجم بار و همچنین نوع خودروی باربری

۷. برخورداری از خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته  برای پاسخ به شما، هماهنگی برای تاریخ و روز اسباب کشی و سایر موارد

قیمت نرخ باربری مقرون به صرفه

پیش از آنکه به بررسی نرخ باربری ارزان و مقرون به صرفه بپردازیم، بایستی بگوییم که قیمت باربری بستگی به یک سری پارامترهای اصلی دارد. در واقع با توجه به نوع خدمات باربری و همچنین کیفیت کار، تعرفه‌ها متغیر خواهند بود. اما پارامترهای خدماتی برای تعیین نرخ باربری مقرون به صرفه که اتحادیه باربری تهران در نظر گرفته است شامل موارد زیر می‌شود.

بسته بندی لوازم منزل

موارد قابل توجه برای تعیین قیمت باربری از سوی اتحادیه باربری عبارتند از؛

۱. میزان مسافت جابجایی بار از مبدا تا مقصد- مسافت بین شهری

۲. نوع بار، حجم بار، تعداد بار با توجه به سنگینی و سبکی آن

۳. بررسی تعداد طبقات  هم در مبدا و هم در مقصد

۴. امکان استفاده از پله یا آسانسور برای حمل بار

۵. تعداد نیروی کارگر

۶. نوع خودروی باربری از قبیل کامیون، خاور، نیسان، وانت بار، کانتینرهای مسقف

۷. برخورداری از خدمات بسته بندی اسباب و اثاثیه

۸. چیدمان اسباب و اثاثیه در محل جدید

اسباب کشی تخصصی با تضمین بهترین قیمت باربری

با توجه به کمبود وقت و انرژی برای افراد شاغل، نگرانی درباره نحوه اسباب کشی و جابجایی اسباب و اثاثیه در میان این افراد بسیار رایج است. از سوی دیگر برخورداری از مناسب‌ترین نرخ باربری مقرون به صرفه از دیگر مواردی است که ذهن افراد را به خود درگیر می‌کند.

امروزه بسته بندی تمامی اسباب و اثاثیه هم جزء خدمات اصلی شرکت‌های باربری محسوب می‌شود. در نتیجه شما می توانید با خیال راحت مسئولیت بسته بندی تمامی اسباب خود را از صفر تا صد به دست کارکنان شرکت‌های باربری بسپارید و اسباب کشی راحتی داشته باشید.

نرخ باربری مقرون به صرفه داخل محدوده شهری

نرخ باربری مقرون به صرفه درون شهری علاوه بر آنکه به پارامترهای گفته شده بستگی دارد، اما ارزان تر از قیمت باربری خارج از محدوده و یا بین شهری است. به مراتب این ارزان بودن با مسافت راه از منطقه ای به منطقه دیگر بر می گردد. در واقع به هر اندازه که مسافت کوتاه تر باشد، به همان اندازه هم نرخ باربری ارزان تر و کمتر محاسبه می شود.

نرخ باربری مقرون به صرفه خارج از محدوده

نرخ باربری مقرون به صرفه برای اسباب کشی خارج از محدوده از جمله حساسیت‌هایی است که شرکت به آن توجه کافی دارد. منظور از خارج از محدوده خارج از شهر است. برای نمونه معمولا خارج از محدوده شهر تهران، لواسانات و یا محدوده‌های اطراف اما نزدیک به تهران است که با توجه به مسافت هزینه مختص به خود را شامل می‌شود.

نرخ باربری مقرون به صرفه بین شهری

نرخ باربری مقرون به صرفه بین شهری هم همانطور که از نامش پیداست، مسافت‌های میان شهر برای نمونه تهران تا کرج، تهران تا قزوین و یا سایر شهرها را شامل می‌شود. طبیعتا با توجه به مسافت جاده ای، قیمت باربری بین شهری در مقایسه با داخل شهری و یا خارج از محدوده بالاتر است.

پیشنهاد می‌شود برای اطلاع از تعرفه قیمت‌ها با مشاوران شرکت اتوبار و باربری تهران تماس حاصل فرمایید.

باربری تهران - باربری ارزان

نرخ باربری مقرون به صرفه و دستمزد کارگر اسباب کشی

با توجه به توضیحات گفته شده می‌رسیم به دستمزد کارگر برای اسباب کشی. در اینجا بایستی به این نکته اشاره کنیم که هزینه کارگر برای اسباب کشی به صورت ساعتی محاسبه می‌شود. در واقع به هر اندازه ساعت جابجایی به طول انجامد، به همان میزان دستمزد کارگر اسباب کشی تعیین می‌شود.

دریافت مشاوره با کارشناسان باربری درباره نرخ باربری مقرون به صرفه

مشاوره با کارشناسان اتوبار و باربری تهران این امکان را به شما می‌دهد تا از نرخ باربری مقرون به صرفه همراه با نوع خدمات مطلع شوید. همانطور که گفته شد قیمت باربری بستگی به عوامل بسیار زیادی دارد که در بخش قبلی درباره آن توضیح داده شد.

مشاوران اتوبار و باربری تهران با توجه به شرایط و نوع خدمات، توضیحات کاربردی را در اختیار شما قرار خواهند داد. مشاوره تخصصی رایگان به طور ۲۴ ساعته و در اختیار گذاشتن لیست تعرفه‌های نرخ باربری مقرون به صرفه برای مشتریان از جمله خدمات اصلی این شرکت است.

نکات مفید برای تعیین نرخ باربری

با توجه به توضیحات گفته شده برای نرخ باربری مقرون به صرفه می‌توانید شیوه‌هایی را به کار ببرید. برای نمونه در اسرع وقت اسباب و اثاثیه را به گونه‌ای بسته بندی کنید و بچینید که جابجایی آن برای کارگرها آماده و قابل دسترس باشد.

توصیه می‌شود اگر چنانچه خودتان می‌خواهید عهده دار بسته بندی وسایل شوید، یک هفته‌ای را به انجام این کار اختصاص دهید.

برای بسته بندی اسباب و اثاثیه از سوی شرکت چند روز قبل از اسباب کشی بایستی با شرکت اتوبار و باربری تهران هماهنگی‌های لازم را انجام دهید. علاوه بر آن روز و ساعت اسباب کشی را به گونه‌ای تنظیم کنید تا به ترافیک نخورید. مسیر را بررسی کنید تا راننده راحت‌تر به مقصد برسد.

از آنجایی که روزهای پایان هفته و به خصوص بعدازظهرها جزء شلوغ‌ترین ساعت ترافیک هستند، توصیه می‌شود که این روزها را برای جابجایی انتخاب نکنید. جابجایی و اسباب کشی بهتر است که در ساعت‌های اولیه روز و ابتدای هفته انجام شود.

کلام پایانی

نرخ باربری مقرون به صرفه بدون هیچگونه کم و کاستی از کیفیت خدمات، در اتوبار و باربری تهران به مشتریان عزیز ارائه داده می‌شود.

برخورداری از مجهزترین خودروهای باربری، نیروی کارگر ماهر و رانندگان با تجربه از جمله ویژگی‌های ممتاز شرکت باربری تهران است. شما می‌توانید بهترین شیوه‌های باربری و جابجایی را از ما بخواهید. تخصص ما باربری، جابجایی، حمل و نقل داخل شهری، خارج از محدوده و بین شهری است.

بهترین زمان برای جابجایی و حمل اثاث به شهرستان

بهترین زمان برای جابجایی و حمل اثاث به شهرستان

ممکن است به دلایلی از جمله تغییر شغل، نزدیکتر بودن به خانواده و یا صرفا برای لدت بردن از محیط جدید قصد جابجایی به شهر یا استان دیگری داشته باشید. کارهای زیادی وجود دارد که می توانید هنگام حمل اثاث به شهرستان انجام دهید تا جابجایی را تا حد امکان بدون استرس انجام دهید.

بهترین زمان حمل اثاث به شهرستان

تا جایی که ممکن است، باید در تابستان به دنبال جابجایی و تغییر محل زندگی خود باشید. اگر بچه دارید، در تابستان  این کار از ایجاد اختلال در مدرسه بچه هایتان جلوگیری می کند و به آنها اجازه می دهد قبل از شروع سال تحصیلی در مکان جدید مستقر شوند.

به علاوه، داشتن ساعات بیشتر در طول روز به این معنی است که می توانید هر روز کارهای بیشتری انجام دهید. همچنین هنگام حمل اثاث و لوازم، کمتر در معرض باد و باران و برف قرار می گیرید.

هنگام حمل اثاث به شهرستان باید برنامه ریزی کاملی انجام دهید و زمانی را نیز به اتفاقات غیر منتظره اختصاص دهید. اینگونه از برنامه خود عقب نمی افتید و می توانید مشکلات پیش رو را به راحتی حل کنید.

حمل اثاث به شهرستان

رعایت موارد زیر می تواند در تابستان هنگام اسباب کشی بسیار کارآمد باشد:

 • آب زیاد بنوشید. اطمینان حاصل کنید که همیشه یک بطری آب همراه خود داشته باشید، مخصوصاً هنگام جابجایی اثاثیه سعی کنید هیدراته بمانید.
 • برای مدت طولانی زیر نور خورشید نمانید. بارگیری و تخلیه را به افراد حرفه ای باربری بسپارید و تا حد امکان در داخل بمانید. اگر مجبورید بیرون بروید کلاه و کرم های ضد آفتاب را فراموش نکنید
 • اگر دمای اتاق 20 درجه سانتیگراد باشد و به بیرون بروید که دمای آن 35 درجه سانتیگراد و بالاتر است، دچار گرمازدگی خواهید شد. تفاوت نباید بیش از 5 درجه سانتیگراد باشد، در غیر این صورت بدن شما دچار شوک می شود.
 • کودکان و نوزاد را در ماشین باربری تنها نگذارید. گرما برای کودکان بسیار خطرناک است، بنابراین بسیار مراقب باشید که آنها را بدون مراقبت رها نکنید.
 • پک های خنک کننده و بطری های آب اضافی را در کیف لوازم ضروری خود قرار دهید. اگر پک خنک کننده دارید، به استفاده از آن نیاز پیدا می کنید.
 • روند جابجایی و حمل اثاث به شهرستان را با شرکت باربری خود هماهنگ کنید و با خیال راحت رانندگی کنید. لحظه ای که احساس ناخوشی می کنید، ماشین را در نزدیکترین پمپ بنزین متوقف کنید.
 • به گیاهان خود به اندازه کافی آب بدهید. به خاطر داشته باشید که در کامیون یا ون، در گرمای تابستان دما می تواند خیلی سریع افزایش یابد. اگر گیاهان ظریف و حساسی دارید، بهتر است گلدان ها را با در ماشین خود حمل کنید.
 • از جابجایی حیوانات خانگی خود در گرما خودداری کنید. مانند کودکان نو پا، حیوانات را نیز نمی توان در یک وسیله نقلیه در گرمای شدید رها کرد. همیشه حیوان خانگی خود را نزدیک خود نگه دارید و اجازه دهید سوار ماشین خودتان شود.
 • شرکت حمل و نقلی را انتخاب کنید که به مسیرها آشنا باشد. اینگونه در مسیر گم نمی شوید و با خیال راحت حمل و نقل انجام می شود. تابستان فصل تعمیرات جاده ها است و بسیاری از خیابان ها بسته هستند پس آشنایی با مسیرها برای از دست ندادن زمان مهم است.
 • گوشت و میان وعده های لبنی را بسته بندی نکنید. این محصولات در هوای گرم به راحتی خراب می شوند. سبزیجات و میوه ها به عنوان میان وعده بردارید و سعی کنید از به همراه داشتن سس مایونز، تخم مرغ و ژامبون خودداری کنید.
 • مواد غذایی را در بین جعبه های بسته بندی نگذارید زیرا خیلی سریع خراب می شود و پس از باز کردن بسته بندی با بوی بدی از مواد فاسد مواجه خواهید شد.
 • از پک های خنک کننده برای حمل داروهای خاص که باید در دمای خاصی نگهداری شوند استفاده کنید. آنها را در کامیون حمل بار قرار ندهید.

انتخاب شرکت حمل و نقل بین شهری

برای مسافت های طولانی بهتر است شرکتی را انتخاب کنید که خدمات جابجایی در سراسر کشور را ارائه می دهد، شرکتی که دانش محلی برای اطمینان از انتخاب بهترین مسیرهای ترافیکی را دارد و قادر خواهند بود تا به هر شرایط پیش بینی نشده به سرعت و کارآمد رسیدگی کنند.

حمل اثاث به شهرستان

برای جابجایی به شهری دیگر برنامه ریزی کنید

شما باید سفر خود را برنامه ریزی کنید تا در زمان مناسب با چیدن وسایل در خانه جدید خود مستقر شوید. برای جلوگیری از هرگونه هزینه اضافی ناشی از تاخیرهای پیش‌بینی نشده، می‌توانید با شرکت حمل‌ونقل راجع به انصراف رزرو نیز صحبت کنید.

مطمئن شوید که نقشه سفر خود را از قبل ترسیم کرده اید و هر توقفی برای استراحت را برنامه ریزی کنید. به شما توصیه می کنیم که هر دو ساعت یک بار 15 دقیقه استراحت کنید و بیش از 8 ساعت در روز رانندگی نکنید. ممکن است لازم باشد که برای یک شب اقامت نیز برنامه ریزی کنید.
اگر حیوان خانگی دارید، باید زمان بیشتری را برای استراحت در نظر بگیرید. کودکان همچنین به استراحت های بیشتری نیاز دارند، بنابراین فراموش نکنید که این زمان را در نظر بگیرید.

و بسیار مهم است که به یاد داشته باشید وسایل ضروری را در دسترس قرار دهید و مدارک مهم را در جایی مشخص با خود همراه داشته باشید.

برای حمل اثاث به شهرستان می توانید با استخدام یک شرکت باربری معتبر و قابل اعتماد صفر تا صد اسباب کشی خود را به آن ها بسپارید.

بسته بندی اثاثیه منزل می تواند کار بسیار سختی باشد اما اگر با افراد متخصص و با استفاده از وسایل مناسب انجام شود از سختی آن کاسته می شود.

با سپردن صفر تا صد اسباب کشی به شرکت باربری شما می توانید بدون هیچ مشکل و استرسی لوازم خود را در مقصد دریافت کنید.  

بیمه حمل بار به شهرستان

استراتژی حرکت مناسب را انتخاب کنید

همانطور که می دانید، نحوه تصمیم گیری شما برای جابجایی اثاثیه بر نحوه آماده سازی و رسیدن به خانه جدید تاثیر می گذارد. میزان وسایلی که باید جابجا کنید، بودجه خود و میزان زمان و تلاشی که می خواهید و قادر به صرف آن هستید را در نظر بگیرید.

جابجایی با خدمات کامل: اگر وسایل بزرگ زیادی دارید (مخصوصاً چیزهایی مانند پیانو) که ممکن است به تنهایی جابجایی آنها دشوار باشد، بهتر است به دنبال شرکت های حمل و نقل باشید. شرکت هایی که خدمات حمل اثاث به شهرستان را نیز پوشش می دهند. استفاده از خدمات شرکت باربری می تواند هزینه بر باشد اما موثر است.

 در واقع، میزان خسارت در صنعت خدمات کامل حدود 20٪ است. این به این دلیل است که ممکن است اقلام در هنگام بارگیری آسیب ببینند. اگر تصمیم به استفاده از خدمات باربری دارید، حتما بیمه بگیرید. اگر اتفاقی بیفتد، مطمئناً از خود بابت بیمه کردن وسایل تشکر می کنید.

می توانید یک شرکت حمل و نقل بار همچون شرکت باربری تهران را برای حمل اثاثیه خود در هنگام حمل اثاث به شهرستان استخدام کنید. این کار بر هزینه، زمان حمل، سطح امنیت و سایر عوامل تأثیر می گذارد. شرکت های باربری با در اختیار گذاشتن ماشین های مناسب میزان ضرر و زیان احتمالی را کاهش می دهند.

وسایل بسته بندی قابل حمل: استفاده از وسایل بسته بندی قابل حمل یک گزینه عالی برای جابجایی های طولانی مدت است بخصوص هنگام حمل اثاث به شهرستان زیرا به شما امکان جابجایی و نگهداری بهتر وسایل را می دهد.

یک کامیون با سطح شیب دار بارگیری

اگر شما می خواهید خودتا جابجایی را انجام دهید قطعا به یک کامیون با سطح بارگیری شیب دار نیاز دارید. ممکن است اجاره یک کامیون معمولی ارزان باشد، اما زحمت و تقلایی که در بلند کردن هر جعبه دارید و می خواهید وارد کامیون کنید، علاوه بر درد عضلات، ساعت‌ها به زمان کل اسباب کشی اضافه می‌کند.

تجهیزات اسباب کشی

چند روز قبل از جابجایی و حمل اثاث به شهرستان، تجهیزات را تهیه کنید. بهتر است هنگام بسته بندی و آماده سازی وسایل همه چیز در دسترستان باشد و در بحبوحه ی بسته بندی و جمع کردن وسایل به فروشگاه برای خرید ابزار و تجهیزات نروید.

قیچی، چسب، نشانگر، نوار بسته بندی، دستمال کاغذی و کیسه زباله لوازمی هستند که باید آن ها را سفارش دهید یا در فروشگاه ها خریداری کنید.

حمل بار به شهرستان

تیم باربری مسئولیت چه وسایلی را به عهده نمی گیرد؟

شرکت های باربری از حمل و نقل مواد خطرناک، مواد شیمیایی، مواد منفجره، مبالغ هنگفت پول خودداری خواهند کرد. برخی نیز از حمل اسلحه گرم، حیوانات خانگی، گیاهان و اشیای قیمتی خودداری می کنند.

شما باید از بسته بندی هر یک از این موارد خودداری کنید. علاوه بر این، و در راستای حفظ امنیت خود، موارد زیر را در کامیون های باربری قرار ندهید:

 • اسناد شخصی
 • دستگاه های الکترونیکی ظریف مانند تبلت و لپ تاپ
 • آثار هنری ارزشمند
 • عتیقه جات گران قیمت

سعی کنید یک چک لیست از وسایل خود تهیه کنید اینگونه آمار تمام وسایل خود را دارید. وسایل مهم را در جای امنی قرار دهید و مسئولیت آن را به کسی واگذار نکنید. وسایل با ارزش خود را با وسایل بسته بندی مناسب بسته بندی کنید تا آسیبی به آن ها وارد نشود.

می توانید در این مقاله آموزش داشتن اسباب کشی آسان را مطالعه کنید.

نرخ باربری مقرون به صرفه – باربری تهران

نرخ باربری مقرون به صرفه – باربری تهران

نرخ باربری مقرون به صرفه

یکی از دغدغه‌های تمام افرادی که قصد جابجایی و اسباب کشی را دارند، نرخ باربری است.

هزینه باربری، بسته بندی، ارسال نیروی کار، نوع خودروی باربری و سایر خدمات تماما تعرفه‌های جداگانه‌ای دارند. اما چه کنیم تا از نرخ باربری مقرون به صرفه برخوردار شویم؟ چطور می‌توانیم در هزینه‌های اسباب کشی صرفه جویی کنیم؟ چطور می‌توان هزینه‌های کمتری برای جابجایی و یا هرگونه نقل و انتقال پرداخت کرد؟

پاسخ به تمامی این سوالات در این مطلب داده می‌شود. البته ناگفته نماند که پرداخت هزینه‌های مقرون به صرفه نباید چیزی از کیفیت خدمات کم کند.

برخی از شرکت‌های باربری با به کار بردن شیوه‌های بسیار کم هزینه، تا حد امکان مخارج باربری را پایین می‌آورند. در ادامه با ما همراه شوید تا به شرح مختصری درباره نرخ باربری مقرون به صرفه بپردازیم.

در ادامه می‌خوانیم؛

منظور از باربری ارزان چیست؟

تبلیغات باربری ارزان

منظور از باربری مقرون به صرفه چیست؟

از شرکت باربری چه خدماتی را بخواهیم؟

نکات قابل توجه برای انتخاب شرکت باربری مناسب

قیمت نرخ باربری مقرون به صرفه

موارد قابل توجه برای تعیین قیمت باربری از سوی اتحادیه باربری

اسباب کشی تخصصی با تضمین بهترین قیمت باربری

نرخ باربری مقرون به صرفه داخل محدوده شهری

نرخ باربری مقرون به صرفه خارج از محدوده

نرخ باربری مقرون به صرفه بین شهری

نرخ باربری مقرون به صرفه و دستمزد کارگر اسباب کشی

دریافت مشاوره با کارشناسان باربری درباره نرخ باربری مقرون به صرفه

نکات مفید برای تعیین نرخ باربری مقرون به صرفه

نرخ باربری مقرون به صرفه

منظور از باربری ارزان چیست؟

متاسفانه بعضی از شرکت‌های باربری برای دریافت هزینه کمتر از مشتری، از شیوه‌های نامتعارفی استفاده می‌کنند.

برای نمونه در نحوه بسته بندی اسباب و اثاثیه از وسایل نامرغوب استفاده می‌کنند. یا حتی امکان آن‌که از کیفیت برخی خدمات مانند عدم چیدن اسباب در محل، عدم اعزام نیروی کاری کافی، نقص خودروی باربری و مواردی از این قبیل بکاهند، وجود دارد.

طبیعتا این نوع شیوه کاری از پایه اشتباه است. متاسفانه اغلب گول تبلیغات باربری ارزان را می‌خورند. اما غافل از آنکه در حین باربری با مشکلات بسیاری مواجه می‌شوند. از نقص خودروی باربری گرفته و گیر افتادن آن در میانه راه تا نوع حمل و جابجایی اسباب. در نتیجه مشتریان بایستی در خصوص نرخ باربری مقرون به صرفه آگاه باشند.

کیفیت کار نبایستی فدای قیمت باربری شود. برای داشتن باربری مقرون به صرفه بایستی تمامی جوانب کار در نظر گرفته شود. دریافت اطلاعات لازم در حین مشاوره تخصصی با کارشناسان شرکت باربری تا حد امکان از این نوع گرفتاری ها می کاهد.

هر چند که با توجه به تبلیغات گسترده شرکت‌های باربری نمی توان با یک پرسش و پاسخ ساده پی به کیفیت کار برد. اما در هر صورت دریافت مشاوره تخصصی برای نرخ باربری مقرون به صرفه خالی از لطف نیست.

تبلیغات باربری ارزان

از ما به شما نصیحت فریب تبلیغات باربری ارزان را نخورید. آنچه که در حمل و نقل اسباب و اثاثیه قابل توجه است، ایمنی در کار، اطمینان از شرکت باربری، نیروی کاربلد و ماهر، برخورداری از رانندگان با تجربه، خودروهای نوین و مواردی از این قبیل می‌باشد.

معمولا شرکت‌های این چنینی از ارزان ترین امکانات برای جابجایی اسباب شما استفاده می‌کنند. در نتیجه نباید خیلی انتظار بیش از حد داشته باشید.

توجه کنید که احتمال آسیب دیدگی اسباب، تصادف در حین راه، خرابی خودروی باربری، نیروی کار بی تجربه و حتی استفاده از وسایل نامرغوب برای بسته بندی اسباب وجود دارد. اما راهکار چیست؟

شما می توانید نرخ باربری مقرون به صرفه را خودتان مدیریت کنید. همانطور که در مقدمه گفته شد، قیمت باربری برای هر یک از خدمات به طور جداگانه تعریف می‌شود.

شما می‌توانید برخی از خدمات را که فکر می‌کنید خودتان به راحتی از عهده آن بر می‌آیید، دریافت نکنید. از جمله این خدمات می‌توان به بسته بندی اسباب و وسایل اشاره کرد.

تنها کافیست که بدانید چه نوع وسایل مخصوص بسته بندی را تهیه کنید. یا چگونه هر یک از انواع وسایل را با کیفیت بی نظیر بسته بندی کنید.

نرخ باربری مقرون به صرفه در باربری تهران

منظور از باربری مقرون به صرفه چیست؟

شرکت‌های باربری کارآمد مانند اتوبار و باربری تهران، ابتدا میزان کیفیت خدمات باربری و همچنین تضمین امنیت جابجایی را می‌سنجند.

شرکت اتوبار و باربری تهران با هدف ارائه خدمات با بهترین کیفیت، بیشتر از هر چیز به جلب نظر حداکثری مخاطبان اهمیت می‌دهد. چرا که رضایت و اعتماد مشتری برای اتوبار و باربری تهران حرف اول و آخر را می‌زند. در نتیجه با استخدام نیروی کارگر باتجربه و متخصص تا حد امکان از اتلاف وقت در زمان اسباب کشی می‌کاهد.

علاوه بر آن در طی آموزش‌های دوره‌ای که به کارگران خود درباره نحوه بسته بندی، جابجایی، حمل و نقل اسباب می‌دهد، یک تیم حرفه‌ای را به دور خود جمع آوری کرده است. همین عوامل دست به دست هم می‌دهند تا سبب ایجاد امنیت خاطر در هرگونه جابجایی اسباب و اثاثیه شود.

به همین جهت با توجه به تمامی این عوامل کلیدی می‌توان انتظار یک باربری مقرون به صرفه با بهترین کیفیت و تضمین بهترین قیمت بازار را داشت.

از شرکت باربری چه خدماتی را بخواهیم؟

در تمامی باربری های حرفه ای، از کارکنان ماهر و کار بلد استفاده می شود. علاوه بر نیروی انسانی ماهر آنچه که یک شرکت باربری بایستی به صورت خود جوش  در اختیار شما قرار دهد، تجهیزات بسته بندی مرغوب، خودروهای باربری بی نقص و رانندگان با تجربه است. اینگونه موارد در کنار یکدیگر  سبب بالا رفتن سرعت، دقت و نظم بیشتر در حین اسباب کشی می شود.

در واقع مشتریان با دریافت بهترین خدمات باربری، نه تنها هزینه و نرخ باربری مقرون به صرفه را عهده دار می شوند، بلکه در وقت و زمان آنان نیز صرفه جویی می شود. در نتیجه می توانید با مراجعه به یک شرکت باربری ویژه با یک تیر چند نشان پی در پی کارآمد بزنید.

حالا اینکه در هنگام دریافت مشاوره از شرکت باربری چه خدماتی را بخواهید در ادامه به آن اشاره می کنیم.

نکات قابل توجه برای انتخاب شرکت باربری مناسب عبارتند از؛

۱. درخواست مجوز و استانداردهای  قانونی مورد تایید سازمان اتحادیه باربری

۲. درخواست تمامی خدماتی جزئی و کلی از نحوه بسته بندی اسباب و اثاثیه تا نوع خودرو، نحوه جابجایی، تعداد نیروی کارگر و غیره

۳. مشاوره تخصصی درباره هزینه‌ها و نرخ باربری مقرون به صرفه با توجه به دریافت خدمات

۴. درخواست برای نحوه باربری سفارشی اعم از برخورداری از خدمات بسته بندی، اجاره انبار برای اسباب و اثاثیه تا نحوه چیدمان  و سایر سرویس ها

۵. درخواست سابقه کار شرکت باربری و میزان رضایت مشتریان برای درک بهتر از شیوه کاری

۶. درخواست برای تعداد نیروی کارگر با توجه به میزان و حجم بار و همچنین نوع خودروی باربری

۷. برخورداری از خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته  برای پاسخ به شما، هماهنگی برای تاریخ و روز اسباب کشی و سایر موارد

نرخ خدمات باربری مقرون به صرفه

قیمت نرخ باربری مقرون به صرفه

پیش از آنکه به بررسی نرخ باربری مقرون به صرفه بپردازیم، بایستی بگوییم که قیمت باربری بستگی به یک سری پارامترهای اصلی دارد.

در واقع با توجه به نوع خدمات باربری و همچنین کیفیت کار، تعرفه‌ها متغیر خواهند بود. اما پارامترهای خدماتی برای تعیین نرخ باربری مقرون به صرفه که اتحادیه باربری تهران در نظر گرفته است شامل موارد زیر می‌شود.

موارد قابل توجه برای تعیین قیمت باربری از سوی اتحادیه باربری عبارتند از؛

۱. میزان مسافت جابجایی بار از مبدا تا مقصد- مسافت بین شهری

۲. نوع بار، حجم بار، تعداد بار با توجه به سنگینی و سبکی آن

۳. بررسی تعداد طبقات  هم در مبدا و هم در مقصد

۴. امکان استفاده از پله یا آسانسور برای حمل بار

۵. تعداد نیروی کارگر

۶. نوع خودروی باربری از قبیل کامیون، خاور، نیسان، وانت بار، کانتینرهای مسقف

۷. برخورداری از خدمات بسته بندی اسباب و اثاثیه

۸. چیدمان اسباب و اثاثیه در محل جدید

اسباب کشی تخصصی با تضمین بهترین قیمت باربری

با توجه به کمبود وقت و انرژی برای افراد شاغل، نگرانی درباره نحوه اسباب کشی و جابجایی اسباب و اثاثیه در میان این افراد بسیار رایج است. از سوی دیگر برخورداری از مناسب‌ترین نرخ باربری مقرون به صرفه از دیگر مواردی است که ذهن افراد را به خود درگیر می‌کند.

امروزه بسته بندی تمامی اسباب و اثاثیه هم جزء خدمات اصلی شرکت‌های باربری محسوب می‌شود. در نتیجه شما می توانید با خیال راحت مسئولیت بسته بندی تمامی اسباب خود را از صفر تا صد به دست کارکنان شرکت‌های باربری بسپارید و اسباب کشی راحتی داشته باشید.

نرخ باربری مقرون به صرفه داخل محدوده شهری

نرخ باربری مقرون به صرفه درون شهری علاوه بر آنکه به پارامترهای گفته شده بستگی دارد، اما ارزان تر از قیمت باربری خارج از محدوده و یا بین شهری است.

به مراتب این ارزان بودن با مسافت راه از منطقه ای به منطقه دیگر بر می گردد. در واقع به هر اندازه که مسافت کوتاه تر باشد، به همان اندازه هم نرخ باربری کمتر محاسبه می شود.

نرخ باربری مقرون به صرفه خارج از محدوده

نرخ باربری مقرون به صرفه برای اسباب کشی خارج از محدوده از جمله حساسیت‌هایی است که شرکت به آن توجه کافی دارد.  منظور از خارج از محدوده خارج از شهر است.

برای نمونه معمولا خارج از محدوده شهر تهران، لواسانات و یا محدوده‌های اطراف اما نزدیک به تهران است که با توجه به مسافت هزینه مختص به خود را شامل می‌شود.

اسباب کشی تخصصی با تضمین بهترین قیمت باربری

نرخ باربری مقرون به صرفه بین شهری

نرخ باربری مقرون به صرفه بین شهری هم همانطور که از نامش پیداست، مسافت‌های میان شهر برای نمونه تهران تا کرج، تهران تا قزوین و یا سایر شهرها را شامل می‌شود.

طبیعتا با توجه به مسافت جاده ای، قیمت باربری بین شهری در مقایسه با داخل شهری و یا خارج از محدوده بالاتر است. پیشنهاد می‌شود برای اطلاع از تعرفه قیمت‌ها با مشاوران شرکت اتوبار و باربری تهران تماس حاصل فرمایید.

نرخ باربری مقرون به صرفه و دستمزد کارگر اسباب کشی

با توجه به توضیحات گفته شده می‌رسیم به دستمزد کارگر برای اسباب کشی. در اینجا بایستی به این نکته اشاره کنیم که هزینه کارگر برای اسباب کشی به صورت ساعتی محاسبه می‌شود. در واقع به هر اندازه ساعت جابجایی به طول انجامد، به همان میزان دستمزد کارگر اسباب کشی تعیین می‌شود.

دریافت مشاوره با کارشناسان باربری درباره نرخ باربری مقرون به صرفه

مشاوره با کارشناسان اتوبار و باربری تهران این امکان را به شما می‌دهد تا از نرخ باربری مقرون به صرفه همراه با نوع خدمات مطلع شوید.

همانطور که گفته شد قیمت باربری بستگی به عوامل بسیار زیادی دارد که در بخش قبلی درباره آن توضیح داده شد. مشاوران اتوبار و باربری تهران با توجه به شرایط و نوع خدمات، توضیحات کاربردی را در اختیار شما قرار خواهند داد.

مشاوره تخصصی رایگان به طور ۲۴ ساعته و در اختیار گذاشتن لیست تعرفه‌های نرخ باربری مقرون به صرفه برای مشتریان از جمله خدمات اصلی این شرکت است.

تعیین نرخ باربری مقرون به صرفه

نکات مفید برای تعیین نرخ باربری مقرون به صرفه

با توجه به توضیحات گفته شده برای نرخ باربری مقرون به صرفه می‌توانید شیوه‌هایی را به کار ببرید. برای نمونه در اسرع وقت اسباب و اثاثیه را به گونه‌ای بسته بندی کنید و بچینید که جابجایی آن برای کارگرها آماده و قابل دسترس باشد.

توصیه می‌شود اگر چنانچه خودتان می‌خواهید عهده دار بسته بندی وسایل شوید، یک هفته‌ای را به انجام این کار اختصاص دهید. برای بسته بندی اسباب و اثاثیه از سوی شرکت چند روز قبل از اسباب کشی بایستی با شرکت اتوبار و باربری تهران هماهنگی‌های لازم را انجام دهید.

علاوه بر آن روز و ساعت اسباب کشی را به گونه‌ای تنظیم کنید تا به ترافیک نخورید. مسیر را بررسی کنید تا راننده راحت‌تر به مقصد برسد.

از آنجایی که روزهای پایان هفته و به خصوص بعدازظهرها جزء شلوغ‌ترین ساعت ترافیک هستند، توصیه می‌شود که این روزها را برای جابجایی انتخاب نکنید. جابجایی و اسباب کشی بهتر است که در ساعت‌های اولیه روز و ابتدای هفته انجام شود.

کلام پایانی

نرخ باربری مقرون به صرفه بدون هیچگونه کم و کاستی از کیفیت خدمات، در اتوبار و باربری تهران به مشتریان عزیز ارائه داده می‌شود. همچنین می توانید از خدمات بسته بندی اثاثیه منزل که توسط افراد متخصص انجام می شود استفاده کنید.

برخورداری از مجهزترین خودروهای باربری، نیروی کارگر ماهر و رانندگان با تجربه از جمله ویژگی‌های ممتاز شرکت باربری تهران است. شما می‌توانید بهترین شیوه‌های باربری و جابجایی را از ما بخواهید. تخصص ما باربری، جابجایی، حمل و نقل داخل شهری، خارج از محدوده و بین شهری است.

با ما تماس بگیرید