اهمیت خرید کارتن اسباب کشی

کارتن اسباب کشی

مرداد 20, 1401

اسباب کشی با کیفیت مستلزم رعایت استانداردهای مرتبط با نحوه بسته بندی اسباب و اثاثیه و همچنین استفاده از پیشرفته‌ترین وسایل بسته بندی است.

یکی از ملزومات بسیار مهم بسته بندی، کارتن اسباب کشی است! که تقریبا در هر اثاث کشی نقش قابل توجه ای دارد.

اگر یادتان باشد در گذشته اغلب افراد برای بسته بندی اسباب و اثاثیه خود از کارتن‌های خالی و فرسوده سوپر مارکت‌ها یا میوه فروشی‌ها استفاده می‌کردند. در بسیاری از مواقع هم فروشنده کارتن خالی نداشت و افراد مجبور بودند زمان نقل و انتقال اسباب‌شان را به تاخیر بیندازند. اما در حال حاضر دغدغه تهیه کارتن‌های مختص به اسباب کشی برطرف شده است.

در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با انواع لوازم بسته بندی، ویژگی‌ها و فواید آن بپردازیم.

کارتن اسباب کشی

در ادامه می‌خوانیم؛

ویژگی‌های کارتن اسباب کشی

کارتن‌های اسباب کشی در دو نوع ۳ لایه و ۵ لایه در بازار عرضه می‌شود. ناگفته نماند کارتن های مخصوص بسته بندی لوازم دارای سایز و اندازه‌های متنوع بوده که شما می‌توانید بنا بر نوع نیاز مصرفی‌تان از هر یک از انواع آن استفاده کنید.

ویژگی شاخص این نوع کارتن‌ها استحکام، دوام و ماندگاری آن است. بسته بندی وسایل شکستنی، خرده ریز، عتیقه، اشیاء دکوری در داخل این نوع کارتون‌ها بدون شک صد در صد ایمن و سالم خواهند بود (خدایی ناکرده دلتان نمی خواهد که وسایل زیبایتان آسیبی ببینند؟! 😊)

در واقع ما این اطمینان را به شما می دهیم که کارتن های مناسب بسته بندی لوازم حافظ اسباب شما خواهند بود و بسیار تضمین شده هستند.

شاید باور این موضوع کمی سخت باشد اما دیواره‌های مقاوم این نوع کارتون‌ها به گونه‌ای است که حتی سالیان سال از دوام قابل توجهی برخوردار هستند. در واقع به دلیل استحکام قابل توجهی که این نوع کارتن‌ها دارند اصطلاحا به آن کارتن اسباب کشی گفته می‌شود.

فراموش نکنید که از وسایل بسیار مهم بسته بندی اثاثیه منزل همین کارتن ها هستند.

فواید استفاده از کارتن برای بسته بندی لوازم

برای یک اسباب کشی بی‌دغدغه ما فقط به شما توصیه ای داریم. آن هم استفاده از کارتن اسباب کشی است. یعنی با بسته بندی اسباب و اثاثیه درون این نوع کارتن‌ها، شما نصف راه اسباب کشی را رفته‌اید. مابقی اسباب کشی به نیروی کار و نحوه جابجایی مرتبط است.

یکی از مهمترین فواید اصلی برخورداری از کارتن مخصوص اسباب کشی، عدم پارگی کارتن، عدم گسستگی و همچنین عدم وارد شدن آسیب‌های احتمالی به محتویات درون کارتن است. ضد ضربه بودن این کارتن ها از جمله ویژگی‌های شاخص آن است. 

به طور خلاصه می‌توان فواید استفاده از کارتن اسباب کشی را به شرح زیر خلاصه کرد:

۱. دوام، پایداری، استحکام

۲. مقاومت قابل توجه برای حمل اشیاء بسیار سنگین

۳. عدم فرسودگی یا پوسیدگی

۴. عدم گسستگی یا پاره شدگی های احتمالی

۵. مقاوم در برابر هرگونه ضربه و آسیب های جانبی

۶. ارزش خرید محصول

۷. کارایی بالا

۸. قیمت مناسب و مقرون به صرفه

۹. اصلی‌ترین وسیله بسته بندی برای اسباب کشی

۱۰. سفارش محصول و تحویل آن در اسرع وقت

وسایل بسته بندی لوازم منزل

انتخاب کارتن مناسب

برای هر یک از اسباب و اثاثیه باید کارتن خاصی را مد نظر قرار دهیم. از آنجایی که هر یک از کارتن‌ها دارای ابعاد و سایزهای متفاوت است، بنا بر میزان و حجم وسیله‌ها می‌بایست سایز کارتن را انتخاب کنیم.

به مراتب کارتن‌های با ابعاد بزرگتر را می‌توان برای جای دادن وسایل بزرگتر اختصاص داد. یا اگر حجم وسایل‌تان زیاد است، انتخاب کارتن های با ابعاد بزرگتر، گزینه مناسب‌تری است. در ادامه نحوه بسته بندی اسباب و اثاثیه را با توجه به انتخاب کارتن مناسب برایتان بازگو می‌کنیم.

کارتن مخصوص وسایل شکستنی

کارتن مخصوص برای بسته بندی وسایل شکستنی مانند ظرف و ظروف، لیوان، استکان، بشقاب، اشیاء دکوری شکستنی، قاب عکس، آینه و مواردی از این قبیل حتما باید ۵ لایه باشد.

کارتن‌های ۵ لایه از دوام و استحکام بیشتری نسبت به کارتن‌های ۳ لایه برخوردار هستند.  دیواره های کارتن اسباب کشی ۵ لایه به گونه‌ای است که هیچ ضربه ای به محتویات داخل جعبه آسیب نمی زند.

کارتن مخصوص کتاب

برای جمع آوری و بسته بندی کتاب‌ها بهتر آن است که از کارتن مخصوص اسباب کشی ۳ لایه استفاده شود. اگر چنانچه حجم کتاب‌هایتان زیاد است، انتخاب کارتن ۵ لایه نیز گزینه مناسبی خواهد بود.

برای جمع آوری کتاب‌ها حتما به سایز و ابعاد کارتن توجه داشته باشید. توجه به حجم و تعدد اسباب و اثاثیه به شما کمک می‌کند که به راحتی ابعاد کارتن مناسب را انتخاب کنید.

کارتن مخصوص وسایل برقی خانگی

برای بسته بندی اسباب و اثاثیه لوازم خانگی مانند مایکروویو، قهوه ساز، چای ساز، زودپز، قابلمه و مواردی از این قبیل که احیانا دارای کارتن‌های پوسیده ای هستند یا کارتن اینگونه وسایل دور ریخته شده، شما می توانید از کارتن اسباب کشی ۵ لایه استفاده کنید.

عملکرد کارتن ۵ لایه حتی از کارتن اصلی دستگاه‌های برقی بهتر بوده و از دستگاه در حین نقل و انتقال به خوبی محافظت می‌کند. در فضاهای خالی کارتن می توانید از پوشال، پارچه، نایلون‌های مشبک و وسایل این چنینی بهره بگیرید. به طور کلی کارتن های 5 لایه و 3 لایه از جمله اصلی ترین وسیله بسته بندی برای حمل و نقل بوده و حتما اگر قصد انتقال به محل جدیدی را دارید، از این نوع کارتن‌های کاربردی و با دوام استفاده کنید.

کاربردهای کارتن مخصوص اسباب کشی

در بخش قبلی به توضیح مختصری درباره چگونگی بسته بندی اسباب و اثاثیه با استفاده از انواع کارتن اسباب کشی پرداختیم. شما می‌توانید برای هر یک از اسباب و وسایل خود از یک نوع کارتن به خصوص استفاده کنید. برای نمونه کارتن‌های ۵ لایه را برای وسایل شکستنی قرار دهید و کارتن‌های سه لایه را مختص بسته بندی کیف، کفش، کتاب و مواردی از این قبیل اختصاص دهید.

اما به طور خلاصه می‌توان گفت که کارتن اسباب کشی با توجه به میزان کارایی و کیفیت بالا، کاربردهای بالایی را شامل می‌شوند. شما می‌توانید از این نوع کارتن‌ها برای بسته بندی کفش، بسته بندی کیف، بسته بندی ظروف، بسته بندی کتاب، بسته بندی اشیاء شکستنی و بلوری،  بسته بندی وسایل خرده ریز و حتی بسته بندی مواد غذایی استفاده کنید.

ضرورت استفاده از کارتن های اسباب کشی

همیشه در هنگام اسباب کشی، اولین وسیله بسته بندی که به ذهن هر کسی می رسد، تهیه جعبه و کارتن‌های مناسب است. از آنجایی که بیشتر اسباب و اثاثیه منزل یا حتی محل کار بیشتر خرده ریز است، حتما باید از جعبه برای جمع آوری این نوع وسایل استفاده شود.

در نتیجه کارتن مخصوص اسباب کشی به عنوان ضروری‌ترین وسیله بسته بندی شناخته شده است. اما نکته اینجاست که اگر شما از کارتن‌های معمولی استفاده کنید که معمولا این کارتن ها از مغازه‌ها گرفته می‌شود. این کارتن ها یا جعبه‌ها نه تنها بسیار آلوده و فرسوده هستند، بلکه قدرت تحمل نگهداری وسایل را نخواهند داشت.

به دلیل آنکه کارتن های سوپر مارکت ها بیشتر برای حمل مواد غذایی بوده و از دیواره‌های با دوامی ساخته نشده‌اند. در نتیجه هر لحظه امکان پاره شدگی و یا گسستگی این نوع جعبه‌ها وجود دارد. پس چه بهتر که برای هر گونه نقل و انتقال از کارتن مخصوص اسباب کشی استفاده کنیم.

تفاوت کارتن مخصوص اسباب کشی با کارتن معمولی

 قائدتا و با یک نگاه اجمالی می‌توان کارتن اسباب کشی را با کارتن معمولی به راحتی تشخیص داد. معمولا کارتن معمولی به نوعی فرسوده و خراب هستند. پارگی یا ایجاد سوراخ‌های متعدد بر اثر فرسودگی در کارتن‌های معمولی به خوبی دیده می‌شود.

اما کارتن مخصوص اسباب کشی بسیار تمیز و فاقد هرگونه آلودگی بوده و حتی زدگی یا ترک خوردگی در این کارتن‌ها دیده  نمی‌شود. در این بخش به برخی از تفاوت کارتن مخصوص بسته بندی با کارتن معمولی به صورت تیتروار اشاره می‌کنیم.

۱. میزان دوام و استحکام قابل توجه کارتن های مناسب بسته بندی در قیاس با کارتن معمولی

۲. تولید و ساخت با کیفیت کارتن مخصوص با دیواره‌های مقاوم در برابر هرگونه ضربه و آسیب

۳. میزان مقاومت کارتن اسباب کشی برای تحمل اسباب حجیم و سنگین

۴. قیمت مقرون به صرفه در برابر کارایی بالای کارتن مخصوص اسباب کشی

تهیه کارتن اسباب کشی

چگونگی تهیه انواع کارتن

خرید ارزان کارتن در تمامی نقاط تهران و همچنین سایر شهرستان‌ها به راحتی امکان پذیر است. شما می‌توانید برای ثبت سفارش باربری اسباب و اثاثیه، به طور همزمان تعداد کارتن‌های مورد نیاز خود را در سایزهای متنوع سفارش دهید.

در واقع تمامی افرادی که قصد نقل و انتقال دارند، می‌توانند به راحتی کارتن اسباب کشی ۵ لایه و یا ۳ لایه را در سایزها و اندازه‌های گوناگون سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرند.

خرید آنلاین کارتن اسباب کشی و تحویل آن در اسرع وقت بهترین گزینه برای آن دسته از افرادی است که زمان برایشان حائز اهمیت است. شما با خرید آنلاین کارتن دست دوم می‌توانید به راحتی در زمان خود صرفه‌جویی کرده و کارتان را زودتر از حد امکان جلو ببرید.

قیمت انواع کارتن های اسباب کشی

قیمت کارتن های بسته بندی با توجه به تعداد و نوع کارتن اعم از ۳ لایه یا ۵ لایه ارزیابی می‌شود. قاعدتا کارتن مخصوص اسباب کشی ۵ لایه گران تر از کارتن های ۳ لایه است. اما با وجود این هر دو گزینه از جمله باکیفیت‌ترین وسایل بسته بندی محسوب می‌شوند که کارایی و نحوه حمل و نقل اسباب و اثاثیه را تا حد بسیار زیادی افزایش می‌دهد.

برای اطلاع از لیست قیمت انواع کارتن مخصوص اسباب کشی و یا سایر وسایل بسته بندی می‌توانید با مشاوران این حوزه تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت نمایید.

نحوه خرید کارتن اسباب کشی

اسباب کشی و نقل مکان به محیط تازه به خودی خود، دلشوره‌های خاص خود را دارد. اگر بخواهید در این موقعیت از وسایل نامرغوب و کارتن‌های فرسوده هم استفاده کنید، امکان ضرر و زیان‌های احتمالی وجود خواهد داشت. پس ریسک نکنید و بهترین محصول را برای حمل و نقل اسباب خود تهیه کنید.

خرید مقاوم‌ترین و با کیفیت‌ترین کارتن مناسب بسته بندی، این امکان را به شما می‌دهد تا با خیال راحت وسایل خود را به محل جدید منتقل کنید. دوام و استحکام قابل توجه اینگونه وسایل بسته بندی به نوعی است که قابلیت تحمل وزن سنگین و حجیم انواع وسایل مختلف را دارا می‌باشند.

آن دسته از افرادی که در فکر جابجایی یا نقل مکان هستند، می‌توانند انواع کارتن را از شرکت‌های خدمات باربری، شرکت‌های بسته بندی یا شرکت‌های تولید کننده کارتن مخصوص اسباب کشی، خریداری کنند.

خرید آنلاین کارتن اسباب کشی از دیگر راحت‌ترین گزینه‌هایی است که می‌توان با ثبت سفارش، درب منزل تحویل گرفت.

ثبت سفارش تلفنی برای خرید کارتن اسباب کشی نیز مانند خرید آنلاین امکان‌پذیر بوده که با پیک مرسوله در محل برایتان ارسال می‌شود. شما می‌توانید برای تهیه   و خرید کارتن خالی مخصوص اسباب کشی با شرکت‌های خدمات باربری تماس حاصل کنید.

فروش کارتن دست دوم

اسباب کشی و نحوه انتقال اسباب و اثاثیه از جمله دغدغه تمام افرادی است که قصد اسباب کشی دارند. در برخی از موارد دیده شده که مشتری در صدد صرف هزینه کمتر برای خرید کارتن مخصوص اسباب کشی است. در این صورت می‌توان از فرصت خرید کارتن اسباب کشی دست دوم استفاده کرد.

در این حالت کارتن‌های دست دوم با مبلغ کمتری به مشتری عرضه می‌شود. توجه داشته باشید که این در حالی است که کارتن‌ها همچنان از کیفیت قابل توجهی برخوردار هستند. می‌توان این چنین بیان کرد که فروش کارتن دست دوم، به دلیل قیمت ارزان آن هم مورد استقبال بسیاری از افراد قرار می‌گیرد.

مزیت کارتن دست دوم تنها در قیمت ارزان آن است. به دلیل آن‌که کارتن دست دوم نیز از همان استحکام و مقاومت برخوردار بوده اما با وجود این همچنان کارایی قابل توجهی دارد و می توان از آن به دفعات استفاده نمود.

جمع بندی

 بدون شک خرید کارتن مخصوص اسباب کشی از جمله ضروری ترین و ابتدایی ترین موارد حائز اهمیتی است که در حمل و نقل اسباب و اثاثیه باید به آن توجه شود.

برای اطلاع از چگونگی خرید کارتن اسباب کشی، نحوه بسته بندی، انتقال بار و خدمات باربری می‌توانید به بخش پشتیبانی سایت مراجعه کرده و اطلاعات لازم را از سوی تیم مجرب و کارشناسان مربوطه دریافت نمایید.

اگر در صدد هرگونه اسباب کشی هستید، فرصت را از دست نداده و همین حالا سفارش خود را برای وسایل بسته بندی و کارتن‌های ۳ لایه و ۵ لایه ثبت کنید.

کارتن سه لایه

کارتن 3 لایه بسته بندی

کارتن 5 لایه بسته بندی

کارتن بسته بندی 5 لایه

ویژگی‌های کارتن اسباب کشی

کارتن‌های اسباب کشی در دو نوع ۳ لایه و ۵ لایه در بازار عرضه می‌شود. ناگفته نماند کارتن های مخصوص بسته بندی لوازم دارای سایز و اندازه‌های متنوع بوده که شما می‌توانید بنا بر نوع نیاز مصرفی‌تان از هر یک از انواع آن استفاده کنید.

ویژگی شاخص این نوع کارتن‌ها استحکام، دوام و ماندگاری آن است. بسته بندی وسایل شکستنی، خرده ریز، عتیقه، اشیاء دکوری در داخل این نوع کارتون‌ها بدون شک صد در صد ایمن و سالم خواهند بود (خدایی ناکرده دلتان نمی خواهد که وسایل زیبایتان آسیبی ببینند؟! 😊)

در واقع ما این اطمینان را به شما می دهیم که کارتن های مناسب بسته بندی لوازم حافظ اسباب شما خواهند بود و بسیار تضمین شده هستند.

شاید باور این موضوع کمی سخت باشد اما دیواره‌های مقاوم این نوع کارتون‌ها به گونه‌ای است که حتی سالیان سال از دوام قابل توجهی برخوردار هستند. در واقع به دلیل استحکام قابل توجهی که این نوع کارتن‌ها دارند اصطلاحا به آن کارتن اسباب کشی گفته می‌شود.

فراموش نکنید که از وسایل بسیار مهم بسته بندی اثاثیه منزل همین کارتن ها هستند.

فواید استفاده از کارتن برای بسته بندی لوازم

برای یک اسباب کشی بی‌دغدغه ما فقط به شما توصیه ای داریم. آن هم استفاده از کارتن اسباب کشی است. یعنی با بسته بندی اسباب و اثاثیه درون این نوع کارتن‌ها، شما نصف راه اسباب کشی را رفته‌اید. مابقی اسباب کشی به نیروی کار و نحوه جابجایی مرتبط است.

یکی از مهمترین فواید اصلی برخورداری از کارتن مخصوص اسباب کشی، عدم پارگی کارتن، عدم گسستگی و همچنین عدم وارد شدن آسیب‌های احتمالی به محتویات درون کارتن است. ضد ضربه بودن این کارتن ها از جمله ویژگی‌های شاخص آن است. 

به طور خلاصه می‌توان فواید استفاده از کارتن اسباب کشی را به شرح زیر خلاصه کرد:

۱. دوام، پایداری، استحکام

۲. مقاومت قابل توجه برای حمل اشیاء بسیار سنگین

۳. عدم فرسودگی یا پوسیدگی

۴. عدم گسستگی یا پاره شدگی های احتمالی

۵. مقاوم در برابر هرگونه ضربه و آسیب های جانبی

۶. ارزش خرید محصول

۷. کارایی بالا

۸. قیمت مناسب و مقرون به صرفه

۹. اصلی‌ترین وسیله بسته بندی برای اسباب کشی

۱۰. سفارش محصول و تحویل آن در اسرع وقت

وسایل بسته بندی لوازم منزل

انتخاب کارتن مناسب

برای هر یک از اسباب و اثاثیه باید کارتن خاصی را مد نظر قرار دهیم. از آنجایی که هر یک از کارتن‌ها دارای ابعاد و سایزهای متفاوت است، بنا بر میزان و حجم وسیله‌ها می‌بایست سایز کارتن را انتخاب کنیم.

به مراتب کارتن‌های با ابعاد بزرگتر را می‌توان برای جای دادن وسایل بزرگتر اختصاص داد. یا اگر حجم وسایل‌تان زیاد است، انتخاب کارتن های با ابعاد بزرگتر، گزینه مناسب‌تری است. در ادامه نحوه بسته بندی اسباب و اثاثیه را با توجه به انتخاب کارتن مناسب برایتان بازگو می‌کنیم.

کارتن مخصوص وسایل شکستنی

کارتن مخصوص برای بسته بندی وسایل شکستنی مانند ظرف و ظروف، لیوان، استکان، بشقاب، اشیاء دکوری شکستنی، قاب عکس، آینه و مواردی از این قبیل حتما باید ۵ لایه باشد.

کارتن‌های ۵ لایه از دوام و استحکام بیشتری نسبت به کارتن‌های ۳ لایه برخوردار هستند.  دیواره های کارتن اسباب کشی ۵ لایه به گونه‌ای است که هیچ ضربه ای به محتویات داخل جعبه آسیب نمی زند.

کارتن مخصوص کتاب

برای جمع آوری و بسته بندی کتاب‌ها بهتر آن است که از کارتن مخصوص اسباب کشی ۳ لایه استفاده شود. اگر چنانچه حجم کتاب‌هایتان زیاد است، انتخاب کارتن ۵ لایه نیز گزینه مناسبی خواهد بود.

برای جمع آوری کتاب‌ها حتما به سایز و ابعاد کارتن توجه داشته باشید. توجه به حجم و تعدد اسباب و اثاثیه به شما کمک می‌کند که به راحتی ابعاد کارتن مناسب را انتخاب کنید.

کارتن مخصوص وسایل برقی خانگی

برای بسته بندی اسباب و اثاثیه لوازم خانگی مانند مایکروویو، قهوه ساز، چای ساز، زودپز، قابلمه و مواردی از این قبیل که احیانا دارای کارتن‌های پوسیده ای هستند یا کارتن اینگونه وسایل دور ریخته شده، شما می توانید از کارتن اسباب کشی ۵ لایه استفاده کنید.

عملکرد کارتن ۵ لایه حتی از کارتن اصلی دستگاه‌های برقی بهتر بوده و از دستگاه در حین نقل و انتقال به خوبی محافظت می‌کند. در فضاهای خالی کارتن می توانید از پوشال، پارچه، نایلون‌های مشبک و وسایل این چنینی بهره بگیرید. به طور کلی کارتن های 5 لایه و 3 لایه از جمله اصلی ترین وسیله بسته بندی برای حمل و نقل بوده و حتما اگر قصد انتقال به محل جدیدی را دارید، از این نوع کارتن‌های کاربردی و با دوام استفاده کنید.

کاربردهای کارتن مخصوص اسباب کشی

در بخش قبلی به توضیح مختصری درباره چگونگی بسته بندی اسباب و اثاثیه با استفاده از انواع کارتن اسباب کشی پرداختیم. شما می‌توانید برای هر یک از اسباب و وسایل خود از یک نوع کارتن به خصوص استفاده کنید. برای نمونه کارتن‌های ۵ لایه را برای وسایل شکستنی قرار دهید و کارتن‌های سه لایه را مختص بسته بندی کیف، کفش، کتاب و مواردی از این قبیل اختصاص دهید.

اما به طور خلاصه می‌توان گفت که کارتن اسباب کشی با توجه به میزان کارایی و کیفیت بالا، کاربردهای بالایی را شامل می‌شوند. شما می‌توانید از این نوع کارتن‌ها برای بسته بندی کفش، بسته بندی کیف، بسته بندی ظروف، بسته بندی کتاب، بسته بندی اشیاء شکستنی و بلوری،  بسته بندی وسایل خرده ریز و حتی بسته بندی مواد غذایی استفاده کنید.

ضرورت استفاده از کارتن های اسباب کشی

همیشه در هنگام اسباب کشی، اولین وسیله بسته بندی که به ذهن هر کسی می رسد، تهیه جعبه و کارتن‌های مناسب است. از آنجایی که بیشتر اسباب و اثاثیه منزل یا حتی محل کار بیشتر خرده ریز است، حتما باید از جعبه برای جمع آوری این نوع وسایل استفاده شود.

در نتیجه کارتن مخصوص اسباب کشی به عنوان ضروری‌ترین وسیله بسته بندی شناخته شده است. اما نکته اینجاست که اگر شما از کارتن‌های معمولی استفاده کنید که معمولا این کارتن ها از مغازه‌ها گرفته می‌شود. این کارتن ها یا جعبه‌ها نه تنها بسیار آلوده و فرسوده هستند، بلکه قدرت تحمل نگهداری وسایل را نخواهند داشت.

به دلیل آنکه کارتن های سوپر مارکت ها بیشتر برای حمل مواد غذایی بوده و از دیواره‌های با دوامی ساخته نشده‌اند. در نتیجه هر لحظه امکان پاره شدگی و یا گسستگی این نوع جعبه‌ها وجود دارد. پس چه بهتر که برای هر گونه نقل و انتقال از کارتن مخصوص اسباب کشی استفاده کنیم.

تفاوت کارتن مخصوص اسباب کشی با کارتن معمولی

 قائدتا و با یک نگاه اجمالی می‌توان کارتن اسباب کشی را با کارتن معمولی به راحتی تشخیص داد. معمولا کارتن معمولی به نوعی فرسوده و خراب هستند. پارگی یا ایجاد سوراخ‌های متعدد بر اثر فرسودگی در کارتن‌های معمولی به خوبی دیده می‌شود.

اما کارتن مخصوص اسباب کشی بسیار تمیز و فاقد هرگونه آلودگی بوده و حتی زدگی یا ترک خوردگی در این کارتن‌ها دیده  نمی‌شود. در این بخش به برخی از تفاوت کارتن مخصوص بسته بندی با کارتن معمولی به صورت تیتروار اشاره می‌کنیم.

۱. میزان دوام و استحکام قابل توجه کارتن های مناسب بسته بندی در قیاس با کارتن معمولی

۲. تولید و ساخت با کیفیت کارتن مخصوص با دیواره‌های مقاوم در برابر هرگونه ضربه و آسیب

۳. میزان مقاومت کارتن اسباب کشی برای تحمل اسباب حجیم و سنگین

۴. قیمت مقرون به صرفه در برابر کارایی بالای کارتن مخصوص اسباب کشی

تهیه کارتن اسباب کشی

چگونگی تهیه انواع کارتن

خرید ارزان کارتن در تمامی نقاط تهران و همچنین سایر شهرستان‌ها به راحتی امکان پذیر است. شما می‌توانید برای ثبت سفارش باربری اسباب و اثاثیه، به طور همزمان تعداد کارتن‌های مورد نیاز خود را در سایزهای متنوع سفارش دهید.

در واقع تمامی افرادی که قصد نقل و انتقال دارند، می‌توانند به راحتی کارتن اسباب کشی ۵ لایه و یا ۳ لایه را در سایزها و اندازه‌های گوناگون سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرند.

خرید آنلاین کارتن اسباب کشی و تحویل آن در اسرع وقت بهترین گزینه برای آن دسته از افرادی است که زمان برایشان حائز اهمیت است. شما با خرید آنلاین کارتن دست دوم می‌توانید به راحتی در زمان خود صرفه‌جویی کرده و کارتان را زودتر از حد امکان جلو ببرید.

قیمت انواع کارتن های اسباب کشی

قیمت کارتن های بسته بندی با توجه به تعداد و نوع کارتن اعم از ۳ لایه یا ۵ لایه ارزیابی می‌شود. قاعدتا کارتن مخصوص اسباب کشی ۵ لایه گران تر از کارتن های ۳ لایه است. اما با وجود این هر دو گزینه از جمله باکیفیت‌ترین وسایل بسته بندی محسوب می‌شوند که کارایی و نحوه حمل و نقل اسباب و اثاثیه را تا حد بسیار زیادی افزایش می‌دهد.

برای اطلاع از لیست قیمت انواع کارتن مخصوص اسباب کشی و یا سایر وسایل بسته بندی می‌توانید با مشاوران این حوزه تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت نمایید.

نحوه خرید کارتن اسباب کشی

اسباب کشی و نقل مکان به محیط تازه به خودی خود، دلشوره‌های خاص خود را دارد. اگر بخواهید در این موقعیت از وسایل نامرغوب و کارتن‌های فرسوده هم استفاده کنید، امکان ضرر و زیان‌های احتمالی وجود خواهد داشت. پس ریسک نکنید و بهترین محصول را برای حمل و نقل اسباب خود تهیه کنید.

خرید مقاوم‌ترین و با کیفیت‌ترین کارتن مناسب بسته بندی، این امکان را به شما می‌دهد تا با خیال راحت وسایل خود را به محل جدید منتقل کنید. دوام و استحکام قابل توجه اینگونه وسایل بسته بندی به نوعی است که قابلیت تحمل وزن سنگین و حجیم انواع وسایل مختلف را دارا می‌باشند.

آن دسته از افرادی که در فکر جابجایی یا نقل مکان هستند، می‌توانند انواع کارتن را از شرکت‌های خدمات باربری، شرکت‌های بسته بندی یا شرکت‌های تولید کننده کارتن مخصوص اسباب کشی، خریداری کنند.

خرید آنلاین کارتن اسباب کشی از دیگر راحت‌ترین گزینه‌هایی است که می‌توان با ثبت سفارش، درب منزل تحویل گرفت.

ثبت سفارش تلفنی برای خرید کارتن اسباب کشی نیز مانند خرید آنلاین امکان‌پذیر بوده که با پیک مرسوله در محل برایتان ارسال می‌شود. شما می‌توانید برای تهیه   و خرید کارتن خالی مخصوص اسباب کشی با شرکت‌های خدمات باربری تماس حاصل کنید.

فروش کارتن دست دوم

اسباب کشی و نحوه انتقال اسباب و اثاثیه از جمله دغدغه تمام افرادی است که قصد اسباب کشی دارند. در برخی از موارد دیده شده که مشتری در صدد صرف هزینه کمتر برای خرید کارتن مخصوص اسباب کشی است. در این صورت می‌توان از فرصت خرید کارتن اسباب کشی دست دوم استفاده کرد.

در این حالت کارتن‌های دست دوم با مبلغ کمتری به مشتری عرضه می‌شود. توجه داشته باشید که این در حالی است که کارتن‌ها همچنان از کیفیت قابل توجهی برخوردار هستند. می‌توان این چنین بیان کرد که فروش کارتن دست دوم، به دلیل قیمت ارزان آن هم مورد استقبال بسیاری از افراد قرار می‌گیرد.

مزیت کارتن دست دوم تنها در قیمت ارزان آن است. به دلیل آن‌که کارتن دست دوم نیز از همان استحکام و مقاومت برخوردار بوده اما با وجود این همچنان کارایی قابل توجهی دارد و می توان از آن به دفعات استفاده نمود.

جمع بندی

 بدون شک خرید کارتن مخصوص اسباب کشی از جمله ضروری ترین و ابتدایی ترین موارد حائز اهمیتی است که در حمل و نقل اسباب و اثاثیه باید به آن توجه شود.

برای اطلاع از چگونگی خرید کارتن اسباب کشی، نحوه بسته بندی، انتقال بار و خدمات باربری می‌توانید به بخش پشتیبانی سایت مراجعه کرده و اطلاعات لازم را از سوی تیم مجرب و کارشناسان مربوطه دریافت نمایید.

اگر در صدد هرگونه اسباب کشی هستید، فرصت را از دست نداده و همین حالا سفارش خود را برای وسایل بسته بندی و کارتن‌های ۳ لایه و ۵ لایه ثبت کنید.

[/et_pb_text]
کارتن سه لایه

کارتن 3 لایه بسته بندی

کارتن 5 لایه بسته بندی

کارتن بسته بندی 5 لایه

[/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

ممکن است به موارد زیر هم علاقه مند باشید