کارشناسی و مشاوره رایگان – اتوبار و باربری تهران

اکتبر 3, 2022باربری تهران

امنیت باربری در حمل و نقل بین شهری – باربری تهران

امنیت باربری در حمل و نقل بین شهری – باربری تهران

امنیت باربری یا امنیت حمل بار چه داخلی، چه بین شهری و چه به صورت بین‌المللی از جمله پارامترهای اصلی برای جابجایی هرگونه اسباب و اثاثیه است. علاوه بر نوع بسته بندی و جابجایی، آنچه که امنیت حمل بار را صد در صد تضمین می‌کند، بیمه باربری است. از آنجایی که صاحبان کالا...

read more
منظور از باربری ارزان چیست؟ – باربری تهران

منظور از باربری ارزان چیست؟ – باربری تهران

یکی از دغدغه‌های تمام افرادی که قصد جابجایی و اسباب کشی را دارند، نرخ باربری ارزان و مقرون به صرفه است. هزینه باربری، بسته بندی، ارسال نیروی کار، نوع خودروی باربری و سایر خدمات تماما تعرفه‌های جداگانه‌ای دارند. اما چه کنیم تا از نرخ باربری ارزان و مقرون به صرفه...

read more
بهترین زمان برای جابجایی و حمل اثاث به شهرستان

بهترین زمان برای جابجایی و حمل اثاث به شهرستان

ممکن است به دلایلی از جمله تغییر شغل، نزدیکتر بودن به خانواده و یا صرفا برای لدت بردن از محیط جدید قصد جابجایی به شهر یا استان دیگری داشته باشید. کارهای زیادی وجود دارد که می توانید هنگام حمل اثاث به شهرستان انجام دهید تا جابجایی را تا حد امکان بدون استرس انجام دهید....

read more
8 نکته برای داشتن اسباب کشی ایمن

8 نکته برای داشتن اسباب کشی ایمن

نکات زیادی در مورد چگونگی داشتن یک فرایند جابجایی کار آمد و کم استرس وجود دارد. اما چیزی که اهمیت بیشتری دارد رعایت ایمنی در هنگام جابجایی است تا بتوانید اسباب کشی ایمن و در عین حال بدون استرسی داشته باشید. اسباب کشی ایمن جابجایی شامل فعالیت بدنی و بلند کردن اجسام...

read more
نرخ باربری مقرون به صرفه – باربری تهران

نرخ باربری مقرون به صرفه – باربری تهران

نرخ باربری مقرون به صرفه یکی از دغدغه‌های تمام افرادی که قصد جابجایی و اسباب کشی را دارند، نرخ باربری است. هزینه باربری، بسته بندی، ارسال نیروی کار، نوع خودروی باربری و سایر خدمات تماما تعرفه‌های جداگانه‌ای دارند. اما چه کنیم تا از نرخ باربری مقرون به صرفه برخوردار...

read more
صدور بارنامه دولتی – باربری تهران

صدور بارنامه دولتی – باربری تهران

صدور بارنامه دولتی از جمله مهمترین مدارکی که برای حمل و نقل کالا صادر می‌شود، بارنامه دولتی است. تمامی رانندگان حمل بار حتما بایستی دارای بارنامه دولتی باشند. بدون داشتن بارنامه دولتی، امکان جابجایی بار و انتقال آن از نظر قانونی ممکن نیست. اینکه بارنامه حمل بار دارای...

read more
انواع بیمه باربری

انواع بیمه باربری

از جمله قدیمی‌ترین راهکارهای بازرگانی برای تجارت در سراسر جهان، باربری حمل و نقل کالا است. برخورداری از انواع بیمه باربری برای حمل و نقل کالا، یکی از رایج‌ترین شیوه‌هایی است که امنیت انتقال بار را تا رسیدن به مقصد تضمین می‌کند. اینکه بدانیم بیمه باربری چیست و انواع آن...

read more
تعیین نرخ باربری – باربری تهرن

تعیین نرخ باربری – باربری تهرن

نحوه تعیین نرخ باربری تهران  نظارت دقیق بر بودجه حمل و نقل شما می تواند دشوار باشد، به خصوص زمانی که نمی دانید پول شما به کجا می رود، نرخ باربری چگونه محاسبه می شود یا چگونه از هزینه ای که دارید بهترین استفاده را ببرید. یکی از اولین و رایج ترین سوالاتی که مشتریان...

read more
ارسال کامیون به تمامی نقاط ایران – باربری تهران

ارسال کامیون به تمامی نقاط ایران – باربری تهران

قابل توجه تمامی تجار، وارد کنندگان کالا و محصولات، مغازه داران، کارخانه داران و فروشندگان و سایر افرادی که درخواست اسباب کشی و جابجایی محموله‌های باری خود را به سایر نقاط ایران دارند، خدمات باربری تهران فقط شامل خدمات درون شهری نشده و ارسال کامیون به تمامی نقاط ایران...

read more
8 ترفند جابجایی اسباب و اثاث منزل

8 ترفند جابجایی اسباب و اثاث منزل

جابجایی اسباب و اثاث منزل پاسخ به این سوال که چه کنیم تا اسباب کشی آسان داشته باشیم، باید بگوییم که اسباب کشی هیچ وقت آسان نمی‌شود. مگر آنکه برنامه ریزی دقیقی برایش داشته باشیم. در واقع اسباب کشی آسان را کسانی خواهند داشت که نه تنها برای جابجایی اسباب و اثاث منزل...

read more

بدون شک هماهنگی با یک تیم شاخص باربری از جمله موارد حائز اهمیتی است که بایستی به آن توجه شود. کارشناسی و مشاوره رایگان یکی از خدمات شاخص هر شرکتی است.

در واقع اگر شما برای حمل باربری و یا جابجایی اسباب با یک تیم معتبر باربری در تماس باشید، نصف راه را چشم بسته رفته‌اید. اتوبار و باربری تهران از جمله شرکت‌های معتبر حمل و نقل است که در این راستا سابقه بسیار درخشانی دارد.

آنچه که اتوبار و باربری تهران طی این سال ها مورد نظر قرار داده است، به دست اوردن سطح رضایتمندی مشتریان است. ارائه خدمات با کیفیت با بالاترین متدهای پیشرفته در زمینه هرگونه حمل و نقل از جمله امتیازهای شاخص اتوبار و باربری تهران است.

در ادامه می‌خوانیم؛

خدمات اتوبار و باربری تهران چیست؟

کارشناسی و مشاوره رایگان برای یک اسباب کشی بی دردسر

ضرورت کارشناسی و مشاوره رایگان برای بسته بندی وسایل اسباب کشی چیست؟

کارشناسی و مشاوره رایگان برای تهیه تجهیزات مناسب برای اسباب کشی

کارشناسی و مشاوره رایگان برای محاسبه هزینه بسته بندی بار

کارشناسی و مشاوره رایگان

خدمات اتوبار و باربری تهران چیست؟

آنچه که سبب شده باربری تهران در قیاس با سایر رقبا موفق‌تر عمل کند، مسئولیت پذیری در قبال مشتریان و همچنین ارائه کارشناسی و مشاوره رایگان است. در این بخش به برخی از خدمات اتوبار و باربری تهران اشاره می‌کنیم.

۱. خدمات باربری منزل و اسباب کشی به تمامی نقاط ایران

۲. خدمات باربری داخل شهری، برون شهری و حتی برون مرزی

۳. همکاری با  شرکت‌ها، سازمان‌ها، موسسات دولتی، موسسات خصوصی و سازمان‌های اداری به طور مستمر

۴. ارائه خدمات شبانه روزی برای مشتریان

۵. ارائه بررسی تخصصی، کارشناسی و مشاوره رایگان و استعلام از قیمت‌ها و هزینه‌های باربری

۶. امکان ارسال خودروهای باربری از قبیل وانت بار، نیسان بار، کامیون، تریلی، خاور همراه با رانندگان کاربلد

۷. حمل و نقل جابجایی بار با ارائه سرویس‌های VIP

۸. اعزام کارکنان خبره برای بسته بندی اسباب و اسباب کشی

۹. بسته بندی اسباب و اثاثیه با در اختیار گذاشتن بهترین وسایل مخصوص بسته بندی

۱۰. ارائه بهترین خدمات اسباب کشی با تضمین بهترین قیمت بازار

کارشناسی و مشاوره رایگان برای یک اسباب کشی بی دردسر

۱. بسته بندی وسایل

 با کارشناسی و مشاوره رایگان از سوی تیم باربری، برای اسباب کشی برنامه ریزی داشته باشید. بدون برنامه ریزی تمام کارهایتان آشفته می‌شود.

خدمات بسته بندی به همراه کارشناسی و مشاوره رایگان از جمله خدمات اولیه اتوبار و باربری تهران است. اما  اگر می خواهید در هزینه‌های بسته بندی اسباب و اثاثیه صرفه جویی کنید تصمیم بگیرید که هر یک از روزهای هفته را به بسته بندی یک سری اسباب بپردازید.

برای نمونه یک الی دو روز را برای بسته بندی وسایل شکستنی انتخاب کنید. یک الی دو روز را به بسته بندی کتاب‌ها و وسایل شخصی اختصاص دهید. البته تعداد روزهای انتخابی برای بسته بندی بستگی به حجم اسباب و وسایل شما دارد. به مراتب اگر چنانچه بسته بندی تمامی وسایل را در یک روز بگنجانید، دچار خستگی مفرط خواهید شد.

۲. استفاده از وسایل بسته بندی مرغوب

خرید وسایل بسته بندی مرغوب کمی هزینه بر است. به خصوص کارتن‌ها ۳ لایه و ۵ لایه از مهمترین وسایل بسته بندی به شمار می‌آید. حتما به تعداد مورد نیاز کارتن‌های سفارشی را تهیه کنید.

کارتن‌های چند لایه به دلیل ضخامت و مقاومت دیواره‌های آن باعث محافظت و نگهداری بهتر وسایل شما به خصوص وسایل شکستنی در حین جابجایی خواهد شد.

کارشناسی و مشاوره رایگان - اتوبار و باربری تهران

۳. مشاوره با کارشناسان اتوبار و باربری تهران

زمانی که برای دریافت کارشناسی و مشاوره رایگان با کارشناسان اتوبار و باربری تهران برای اسباب کشی تماس می‌گیرید، حتما اطلاعات درست را به آنان بدهید.

این اطلاعات شامل تعداد وسایل اسباب کشی، نوع وسایل، حجم اسباب و اثاثیه، تعداد وسایل سنگین و تعداد وسایل سبک می‌شود. اینگونه اطلاعات سبب می‌شود تا مشاوران اتوبار و باربری تهران به تعداد مورد نیاز برایتان نیروی کارگر بفرستد.

علاوه بر آن اگر قصد سپردن بسته بندی وسایل را به شرکت دارید، حتما روز مشخص را با شرکت هماهنگ کنید. معمولا یک الی دو روز قبل از اسباب کشی به بسته بندی اسباب اختصاص پیدا می‌کند.

ناگفته نماند که دانستن تعداد وسایل حجیم و یا سبک شما سبب می‌شود تا خودروی باربری مناسب برایتان در محل ارسال شود.

ضرورت کارشناسی و مشاوره رایگان برای بسته بندی وسایل اسباب کشی چیست؟

در درجه اول کارشناسی و مشاوره رایگان با پرسنل باربری تهران حرف اول را می‌زند. ایمنی و اطمینان در حین جابجایی وسایل از عوامل بسیار حائز اهمیت است.

بسته بندی صحیح وسایل را می‌توان تضمینی برای کاهش خسارت‌ها و آسیب‌های ناشی از هرگونه برخوردهای احتمالی دانست. علاوه بر آن کاهش هرگونه استهلاک برخی از وسایل نظیر اسباب چوبی، تابلوهای نقاشی، میز، کمد، وسایل شکستنی یا دکوری و یا وسایل صوتی و تصویری از دیگر مزایای بسته بندی درست است.

یکی دیگر از ویژگی‌های کارشناسی و مشاوره رایگان برای بسته بندی وسایل در حین جابجایی، ایجاد نظم و دوری از هرگونه سردرگمی است. در واقع با بسته بندی وسایل و استفاده از کارتن‌های مخصوص، می‌توان نظم را در حین اسباب کشی برقرار کرد.

برای نمونه برچسب گذاری روی کارتن‌ها به مراتب در چیدمان و باز کردن کارتن‌ها در محل جدید نقش موثری دارد. همچنین بسته بندی اسباب و اثاثیه مشخص کننده نوع خودروی باربری است. به طوری که با استفاده از بسته بندی می‌توان حجم تعداد بارها را مشخص کرد.

بدین ترتیب با کارشناسی و مشاوره رایگان از سوی شرکت اتوبار و باربری تهران و با توجه به حجم وسایل و تعداد کارتن‌های شما خودروی باربری مناسب برای شما در محل ارسال خواهد شد. دریافت کارشناسی و مشاوره رایگان از سوی پرسنل اتوبار و باربری تهران سبب می‌شود تا اسباب کشی بهتر و راحت تری داشته باشید.

کارشناسی و مشاوره رایگان برای تهیه تجهیزات مناسب برای اسباب کشی

اگر تا بحال تجربه اسباب کشی نداشتید و نمی‌دانید چطور و از کجا شروع کنید. ما به شما کارشناسی و مشاوره رایگان را پیشنهاد می‌کنیم.

تیم متخصص و مجرب اتوبار و باربری تهران اطلاعات بهینه را درباره هرگونه بسته بندی و جابجایی را در اختیارتان قرار می‌دهد.

در این بخش به مهمترین وسایل مخصوص بسته بندی اشاره می‌کنیم که تیم اتوبار و باربری تهران به تهیه این وسایل تاکید بسیار دارد. توجه داشته باشید که این وسایل را بایستی با توجه به مقدار و حجم اسباب و اثاثیه تهیه نمایید.

پیشنهاد می‌شود قبل از تهیه تجهیزات بسته بندی از کارشناسان این حوزه مشاوره‌های تخصصی لازم را دریافت نمایید.

۱. تهیه کارتن‌های ۳ لایه، ۵ لایه و یا ۷ لایه

۲. تهیه نایلون‌های مشبک یا نایلون‌های ضربه گیر ویژه بسته بندی وسایل صوتی و تصویری

۳. تهیه فویل‌های نایلونی برای بسته بندی وسایل چوبی

۴. تهیه کاورهای مخصوص رختخواب، کوسن، لباس و یا وسایلی از این قبیل

۵. تهیه چسب کارتن  ۵ سانتی با کیفیت

۶. تهیه طناب کارتن برای جابجایی

۷. تهیه فوم ضربه گیر برای بسته بندی وسایل برقی، وسایل شکستنی، وسایل دکوری و یا اشیاء قیمتی داخل جعبه

دریافت مشاوزه جهت ارسال خودروی مناسب برای اسباب کشی

کارشناسی و مشاوره رایگان برای محاسبه هزینه بسته بندی بار

از آنجایی که بسته بندی اسباب و اثاثیه دشوار و زمان بر است. بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند که این وظیفه را به شرکت باربری محول نمایند. 

همانطور که گفته شد بسته بندی اسباب و اثاثیه جزء خدمات تیم اتوبار و باربری تهران محسوب می‌شود.

محاسبه هزینه بستگی به مقدار وسایل مخصوص بسته بندی و متریال دارد. برای نمونه تعداد کارتن‌های۳ لایه، ۵ لایه یا ۷ لایه، مقدار نایلون، چسب کارتون، طناب، کش، فویل‌های مشبک و هر آنچه که برای یک اسباب کشی مطمئن لازم است، مورد بررسی قرار داده می‌شود.

همچنین مدت زمان بسته بندی اسباب از دیگر عواملی است که در تعیین هزینه آن موثر است. بدین ترتیب شما می‌توانید با دریافت کارشناسی و مشاوره تخصصی رایگان با تیم مجرب اتوبار و باربری تهران، از تعرفه هزینه‌های مرتبط با بسته بندی مطلع شوید.

خدمات اتوبار و باربری تهران شامل اسباب کشی کامل از کارشناسی و مشاوره رایگان و جمع آوری اسباب و اثاثیه گرفته تا بسته بندی اثاثیه، حمل بار و حتی چیدمان اسباب در محل جدید را بر عهده می‌گیرد. ارسال خودروی باربری مناسب و مجهز از دیگر امکانات این شرکت محسوب می‌شود.

همچنین نیروی کاری کاربلد، اعزام نیروی متخصص و رانندگان با تجربه از دیگر مزایای خدمات اتوبار و باربری تهران است. شما در هر نقطه‌ای از تهران که باشید می‌توانید از خدمات این شرکت از جمله کارشناسی و مشاوره رایگان برای جابجایی بار در داخل شهری و بین شهری بهره مند شوید.

شرکت اتوبار و باربری تهران با سال‌ها تجربه در زمینه ارائه خدمات مرتبط با اسباب کشی، از معدود شرکت‌هایی است که صفر تا صد نیازهای مشتریان را برای جابجایی اسباب و اثاثیه پوشش می‌دهد.

ناگفته نماند که پیش از اسباب کشی حتما از مشاوره حمل کالا، کارشناسی و مشاوره رایگان، مشاوره جهت حفاظت از بار، نوع خودروی ارسالی و تعداد نیروی کارگر با کارشناسان باربری تهران تماس حاصل فرمایید. کسب رضایت مشتریان، رمز اصلی موفقیت اتوبار و باربری تهران است.

با ما تماس بگیرید