بسته بندی ویژه اثاثیه منزل + خدمات باربری تهران

بسته بندی ویژه اثاثیه منزل + خدمات باربری تهران

مقدمه

بسته بندی ویژه اثاثیه منزل یکی از مراحل مهم و حساس در فرآیند اسباب کشی است. بسته بندی صحیح و اصولی لوازم منزل می‌تواند از خطر آسیب دیدن آن‌ها در حین حمل و نقل جلوگیری کند و همچنین فضای کمتری را در خودرو یا کامیون اشغال کند.

برای بسته بندی ویژه اثاثیه منزل، نیاز به دانش و تجربه فنی، مواد و ابزار مناسب و زمان کافی است. اگر شما هم قصد دارید اسباب کشی کنید و به دنبال یک شرکت حرفه‌ای و مطمئن برای بسته بندی اثاثیه منزل خود به طور ویژه هستید، پس با ما همراه باشید.

در این مقاله به شما خدمات باربری تهران را معرفی می‌کنیم، یک شرکت مجرب و قابل اعتماد در زمینه بسته بندی و حمل و نقل لوازم منزل که می توانید به آن اعتماد کنید.

بسته بندی اثاثیه منزل + خدمات برابری تهران

خدمات باربری تهران چیست؟

خدمات باربری تهران یک شرکت پیشرو در زمینه خدمات باربری، حمل و نقل، جابجایی، تخلیه و تحويل لوازم منزل است. این شرکت با سال‌ها تجربه در این حوزه، توانسته است رضایت مشتريان خود را جلب کند و با استفاده از نيروي انساني مجرب و متخصص، خودرو‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رو های مجهز و مدرن و مواد و ابزار بسته بندی با کیفیت، خدمات متنوع و با کیفیتی را به مشتريان خود ارائه دهد. خدمات باربری تهران با داشتن مجوز رسمی از سازمان حمل و نقل جاده ای، از تمامی حقوق مشتريان خود پاسداری می کند و در صورت بروز هرگونه خسارت به لوازم منزل، مسئولیت کامل آن را به عهده می گیرد.

 با داشتن سایت خدمات باربری تهران رسمی https://barbariytehran.com  آماده پاسخگویی به سوالات و نیازهای شما در زمینه بسته بندی اثاثیه و اسباب کشی است.

چرا باید از خدمات باربری تهران برای بسته بندی ویژه اثاثیه منزل استفاده کنید؟

بسته بندی ویژه اثاثیه منزل یک کار دقیق و زمانبر است که نمی توان به راحتی انجام داد. اگر شما خودتان بخواهید لوازم منزل خود را بسته بندی کنید، ممکن است با چالش های زیر روبرو شوید:

 • عدم دسترسی به مواد و ابزار مناسب برای بسته بندی لوازم حساس و شکننده
 • عدم تسلط به روش های صحیح و اصولی بسته بندی لوازم مختلف
 • عدم تخصيص زمان کافي و مناسب برای بسته بندی تمام لوازم
 • عدم توانایی جابجایی لوازم سنگین و حجيم به تنهایي
 • عدم اطلاع از قوانین و مقررات حمل و نقل لوازم منزل

اما با استفاده از خدمات باربری تهران، شما می توانید این چالش ها را به راحتی حل کنید. چرا که:

 • خدمات باربری تهران دارای نيروي انساني مجرب و متخصص در زمینه بسته بندی لوازم منزل است. این نيرو ها با دقت و حرفه اي لازم، لوازم شما را با استفاده از مواد و ابزار مناسب، به صورت جداگانه، دسته بندي، شماره گذاري، نشان گذاري و ايمن سازي و بسته بندی مي كنند.
 • خدمات باربری تهران دارای خودرو‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رو های مجهز و مدرن برای حمل و نقل لوازم منزل است. این خودرو ها با داشتن جعبه های فلزی، بالابر، کش، بند و سایر لوازم جانبی، امکان حمل لوازم سنگین و حجيم را به راحتی فراهم می کنند. همچنین این خودرو ها با رعایت استانداردهای ایمنی و بهداشتی، از انتقال آلودگی و عفونت به لوازم منزل جلوگیری می کنند.
 • خدمات باربری تهران با داشتن سابقه طولانی و موفق در زمینه اسباب کشی، آشنایی کامل با قوانین و مقررات حمل و نقل لوازم منزل دارد. این شرکت با رعایت حقوق مشتريان، از پرداخت هرگونه عوارض، جريمه و تخلفات جاده ای پیشگیری می کند و در صورت بروز هرگونه خسارت به لوازم منزل، مسئولیت کامل آن را به عهده می گیرد.
 • خدمات باربری تهران با داشتن قيمت مناسب و رقابتي، از هزينه بالای اسباب کشی شما کاسته و به صرفه ترین خدمات را به شما ارائه می دهد. این شرکت با توجه به نوع و تعداد لوازم منزل، مسافت حمل و نقل، زمان اسباب کشی و سایر عوامل، قيمت دقيق و شفافی را به شما اعلام می کند و هيچ گونه هزينه پنهانی دریافت نمی کند.

بسته بندی اثاثیه منزل

چگونه از خدمات باربری تهران برای بسته بندی ویژه اثاثیه منزل استفاده کنید؟

برای استفاده از خدمات باربری تهران برای بسته بندی ویژه اثاثیه منزل، شما فقط کافي است با شماره تماس 09191231500 تماس بگیرید یا به سایت رسمی https://barbariytehran.com مراجعه کنید. پس از ثبت درخواست خود، یک نفر از کارشناسان شرکت با شما تماس خواهد گرفت و جزئيات خدمات را با شما هماهنگ خواهد کرد. سپس یک تيم حرفه اي به منزل شما خواهد آمد و با استفاده از مواد و ابزار مناسب، لوازم منزل شما را به صورت کامل و ایمن بسته بندی خواهند کرد. سپس لوازم بسته بندی شده را به خودرو‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رو های مجهز شرکت منتقل و به مقصد مورد نظر شما حمل خواهند کرد. در مقصد، لوازم منزل را از خودرو بارگیری و در صورت درخواست شما، باز کرده و مرتب خواهند کرد.

چه مزایایی دارد اگر از خدمات باربری تهران برای بسته بندی ویژه اثاثیه منزل استفاده کنید؟

با استفاده از خدمات باربری تهران برای بسته بندی ویژه اثاثیه منزل، شما می توانید از مزایای زیر بهره مند شوید:

 • صرفه جويي در زمان و هزينه
 • حفظ سلامت و ايمني لوازم منزل
 • رفع دغدغه و استرس اسباب کشی
 • اطمينان از کيفيت و قابليت اعتماد خدمات
 • رضایت از نتيجه نهایي

 

 

پایان

خلاصه: خدمات باربری تهران یک شرکت حرفه اي و معتبر در زمینه بسته بندی ویژه و حمل و نقل لوازم منزل است. این شرکت با داشتن نيروي انساني مجرب، خودرو‌رو های مجهز، مواد و ابزار با کيفيت، قيمت مناسب و رقابتي، سابقه طولانی و موفق، مجوز رسمی و سایت رسمی، خدمات متنوع و با کيفيتی را به مشتريان خود ارائه می دهد. با استفاده از خدمات باربری تهران، شما می توانید لوازم منزل خود را به راحتی، سريع، ايمن و به صرفه بسته بندی، حمل و نقل و ترتيب دهید.

بهترین شرکت بسته بندی اثاثیه منزل + باربری تهران – 09191231500

بهترین شرکت بسته بندی اثاثیه منزل + باربری تهران – 09191231500

پیشگفتار

جابجایی و بسته بندی اثاثیه منزل، فرآیندی پیچیده و زمان‌بر است که نیازمند تجربه و مهارت است. در حالی که بسته‌بندی درست و مناسب می‌تواند مانع از خراب شدن و آسیب دیدن اثاثیه شما شود، حمل بار صحیح و با دقت نیز می‌تواند از خطرات ناشی از شکستن و خراب شدن اثاثیه با ارزش تان جلوگیری کند. برای این منظور، انتخاب بهترین شرکت بسته‌بندی اثاثیه منزل بسیار حائز اهمیت است.

در کلانشهر تهران، شرکت های باربری زیاد وجود دارند که هر کدام مدعی بهترین بودن در نوع خودش را دارد اما صحت و سقم این ادعا ها را باید از مشتریان و سابقه آنها پرسید!

 شرکت بسته‌بندی اثاثیه منزل و باربری”باربری تهران با بیش از 14 سال سابقه کار در زمینه باربری و کامیون های مجهز یکی مدعیان بازار است. این شرکت با ارائه خدمات حرفه‌ای و با کیفیت، توانسته است جایگاه مناسبی در بین شرکت‌های رقیب کسب کند.

بهترین شرکت بسته بندی اثاثیه منزل

بهترین شرکت بسته بندی اثاثیه منزل

اگر به دنبال یک شرکت با تجربه و مجرب در زمینه بسته‌بندی اثاثیه منزل هستید، باربری تهران می تواند گزینه ای شایسته برای شما باشد. با کادری مجرب و متعهد، این شرکت تمامی نیازهای شما را در زمینه بسته‌بندی و حمل بار اثاثیه منزل برآورده می‌کند.

فرض کنید در کنار سرعت بالا، نظافت محل پس از کار، نیروی کار با تجربه، صدور بارنامه و حتی حمل بار به خارج از کشور شما با شرکتی سر و کار دارید که دارای اعتبار بالا و خوش نامی است!

با استفاده از بهترین مواد بسته‌بندی، این شرکت تلاش می‌کند تا هر قطعه اثاثیه‌ی شما را با کیفیت و دقت بسته‌بندی کند و در هنگام جابجایی نیز با دقت و حوصله کافی مراحل را به اتمام برساند. رانندگان خوشنام و با حوصله را هم به تمامی مزایای نامبرده اضافه کنید.

برخی از خدمات ویژه‌ی شرکت باربری تهران عبارتند از:

 • استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌های بسته‌بندی و جابجایی اثاثیه منزل
 • استفاده از بسته‌بندی مناسب و بالاترین استانداردهای بین‌المللی
 • برخورداری از بیمه‌ی بار و صدور بارنامه
 • تخصص در بسته‌بندی و جابجایی اثاثیه منزل حساس و بزرگ
 • ارائه‌ی خدمات جانبی مانند خدمات نظافت، بسته بندی اروپایی با سرعت بالا
 • ارائه‌ی خدمات حمل بار برای ادارات و شرکت‌ها
 • ارائه‌ی خدمات باربری با بیش از 14 سال تجربه در این زمینه

بهترین شرکت بسته بندی اثاثیه منزل انتخاب ساده ای نیست و احتمالا شما هم در این راه قرار است کمی مردد شوید. به همین منظور ما همیشه آماده پاسخگویی به شما جهت ارائه مشاوره رایگان هستیم.

در کل، اگر به دنبال یک شرکت حرفه‌ای و با تجربه در زمینه بسته‌بندی و جابجایی اثاثیه منزل و باربری در تهران هستید، شرکت باربری تهران گزینه‌ی بسیار مناسبی برای شماست. با تلاش برای ارائه‌ی خدمات با کیفیت و بهترین قیمت، این شرکت به عنوان بهترین شرکت بسته‌بندی اثاثیه منزل و باربری در تهران شناخته شده است.

بسته بندی اثاثیه منزل

شرکت باربری تهران نه تنها ادعایی برای برترین بودن ندارد بلکه کاملا اعتبار خود را از مشتریان عزیز خواهد گرفت و معتقد است که اگر می خواهید بدانید خدمات ما تا چه حد کاربردی هستند فقط و فقط کافیست یکبار از خدمات ما استفاده کنید.

بسته بندی اثاثیه منزل با کیفیت بالا

بسته بندی اثاثیه منزل با کیفیت بالا

بسته بندی اثاثیه منزل و اهمیت آن

بسته بندی اثاثیه منزل یکی از مراحل مهم و حساس اسباب کشی است که اگر به درستی انجام نشود، ممکن است باعث آسیب دیدن و خراب شدن لوازم منزل شود.

برای جلوگیری از این مشکلات، بهتر است از خدمات شرکت های حرفه ای بسته بندی استفاده کنید که با تجربه و دقت بالا، تمام وسایل شما را با استفاده از مواد و تجهیزات مناسب، به صورت ایمن و محکم بسته بندی کنند.

شرکت باربری تهران یکی از بهترین شرکت های بسته بندی اثاثیه منزل در تهران است که با سابقه طولانی و نیروهای مجرب، خدمات بسته بندی را با کیفیت بالا و قیمت مناسب ارائه می دهد.

شرکت باربری تهران اگر بخواهید قبل از شروع بسته بندی، بازدید رایگان از منزل شما را انجام می دهد و با توجه به حجم و نوع لوازم منزل، هزینه دقیق و قطعی را به شما اعلام می کند. سپس نیروهای ما با هماهنگی شما، در روز و ساعت مقرر، به منزل شما مراجعه کرده و با استفاده از کارتن های مقاوم، نایلون حباب دار، سلفون، چسب، رگال لباس و … تمام وسایل شما را به صورت تخصصی و حرفه ای بسته بندی می کنند.

بسته بندی اثاثیه منزل با کیفیت بالا

شرکت باربری تهران در زمینه بسته بندی لوازم حساس و شکستنی همچون ظروف چینی، لوستر، آینه، پلاسما، پارچه های گران قیمت و … دارای تخصص و دانش فوق العاده ای است و با رعایت تمام اصول فنی، آن ها را به گونه ای بسته بندی می کند که در طول حمل و نقل هیچ گونه خطر آسیب دیدگی نداشته باشند. همچنین شرکت باربری تهران در زمینه بسته بندی لوازم حجیم و سنگین همچون گاوصندوق، پینگ پنگ، یخچال و … می تواند کارگشا باشد.

بعلاوه:

برای چیدمان وسایل پس از اسباب کشی، باید به چند نکته توجه کنید:

 • ابتدا وسایل ضروری و مورد نیاز روزانه را باز کنید و سر جای خود قرار دهید. مثلا لوازم بهداشتی، لباس‌های مورد استفاده، ظروف آشپزخانه و …
 • سعی کنید وسایل هر اتاق را در همان اتاق قرار دهید تا بعدا راحت‌تر بتوانید آن‌ها را بچینید.
 • از دکوراسیون اتاق کودکان شروع کنید تا آن‌ها در فضای جدید احساس راحتی کنند و به شما فرصت دهند تا با سرعت بیشتری وسایل دیگر را مرتب بچینید

 اگر به هرگونه مشاوره در امر بسته بندی اثاثیه منزل نیاز داشتید شرکت باربری تهران در خدمت شماست.

 • برای دکوراسیون آشپزخانه، ابتدا ظروفی را که بیشتر استفاده می‌کنید سر جای خود قرار دهید و سپس به سراغ لوازم دیگر بروید. همچنین محل مناسب برای قابلمه‌ها، ادویه‌جات، وسایل مهم آشپزخانه و … را مشخص کنید.
 • برای چیدمان پذیرایی، ابتدا مبلمان و میز را در جای مناسب قرار دهید و سپس فرش، پرده، تابلو و … را چیدمان کنید. سعی کنید فضای پذیرایی را با توجه به نور، فضای خالی و سلیقه خود طراحی کنید.
 • برای چیدمان اتاق خواب، ابتدا تخت خواب، ملحفه، بالشت و … را آماده کنید تا در شب بتوانید استراحت کنید. سپس لباس‌های خود را در کمد بچینید و لوازم شخصی خود را در میز لوازم آرایش یا کنار تخت قرار دهید.
 • برای چیدن حمام، ابتدا لوازم بهداشتی، حوله، پادری یا فرش حمام و … را در جای مناسب قرار دهید. سپس محصولات شوینده، دستگیره حوله، آینه و … را در جای خود قرار دهید.
 • برای دکوراسیون بالکن یا حیاط، ابتدا گل‌های خود را در جای مناسب قرار دهید. سپس صندلی‌ها، میز، چادر و … را بچینید. همچنین می‌توانید لوستر، فانوس، پرچم و … را در جای مناسب نصب کنید.
بسته بندی اثاثیه منزل

شرکت باربری تهران بسته بندی اثاثیه منزل

شرکت باربری تهران از جمله شرکت هایی است که تعهد بسته بندی اثاثیه منزل با کیفیت بالا را به شما می دهد و می توانید به سابقه و نیروی کار این شرکت باربری اعتماد کنید.

همچنین شرکت باربری تهران ارائه دهنده خدماتی چون باربری شهرستان، حمل بار به خارج از کشور، بسته بندی به شیوه اروپایی، حمل بار به تمام نقاط تهران و رزرو نوبت باربری است.

سفارش بسته بندی اثاثیه منزل

سفارش بسته بندی اثاثیه منزل

مقدمه

خب اگر اینجایید به احتمال زیاد نیازی به بسته بندی اثاثیه منزل یا هر نوع دیگر از خدمات باربری دارید و ما خوشحال خواهیم شد که بتوانیم نیاز هایتان را در این زمینه رفع کنیم.

در مقاله پیش رو قرار است از سفارش بسته بندی اثاثیه منزل و اینکه چگونه باید این کار انجام گیرد یا به طور کل به چه شرکتی باید اعتماد کنید بگوییم.

در ادامه می خوانید:

بسته بندی اثاثیه

سفارش بسته بندی اثاثیه منزل

حقیقت اینکه در روزگار کنونی ما اعتماد کردن یکی از دشوار ترین کار هاست!

و همین سفارش بسته بندی اثاثیه منزل هم موضوعی نیست که بتوان به هر شرکت یا فردی اعتماد کرد چرا که شما دارید یک غریبه را وارد خانه و زندگی تان می کنید و اصلا معلوم نیست چه اتفاقی در آینده بیفتد!

در حالی که با سفارش بسته بندی اثاثیه در شرکتی درست شما می تواند خیالتان از بابت امنیت کالاها، حفظ اسرار و هر نوع مشکل دیگری راحت باشد.

در مقاله کنونی ما شرکت باربری تهران را به شما پیشنهاد می دهیم چرا که همواره خود را مسئول در کسب تجربه و دقت در حمل بار مشتریان خود دانسته ایم و اعتبار برند ما چیز کمی نیست.

پس حتما از صفحه سفارش بسته بندی اثاثیه ما بازدید کنید و اگر صلاح دانستید همکاری با باربری ما را آغاز کنید.

همچنین در باربری تهران می توانید از خدماتی مثل حمل بار شهرستان، باربری شمال تهران و حمل بار خارج از کشور استفاده کنید.

بسته بندی اثاثیه منزل به شیوه اروپایی

بسیاری از شرکت های باربری تهران اکنون ادعای بسته بندی اثاثیه منزل به روش اروپایی را دارند در حالی که نمی توان گفت تا چه حد این ادعا درست است و می توان به آن تکیه کرد یا نه!

در باربری تهران هم ما در حین سفارش بسته بندی اثاثیه منزل به شما قول بسته بندی لوازم با ارزش تان را به شیوه اروپایی می دهیم.

و با توجه به سابقه بالای ما این به عهده خود شماست که حرفمان را باور کنید یا نه!

برای سفارش بسته بندی اثاثیه به کی اعتماد کنم؟

اگر خودتان از پس این مهم بر نمی آیید، خب شرکت های زیادی وجود دارند که تضمین کار مناسب برای شما را دارند، اما باید به سابقه و اعتبار آنها دقت کنید.

شرکت باربری تهران نیز خود را از مدعیان کیفیت و تجربه بالا می داند.

برای ثبت سفارش یا رزرو باربری در وبسایت ما می توانید به این صفحه مراجعه کنید.

البته قبل از سفارش بسته بندی اثاثیه حتما، حتما با کارشناس ما مشورت بفرمایید و هر سوالی که دارید را مطرح بفرمایید.

بسته بندی اثاثیه منزل

آیا بسته بندی اثاثیه مراحل خاصی دارد؟

بله و ما تاکنون مقالات زیادی درباره بسته بندی اثاثیه و مراحل انجام آن نگارش کرده ایم. یکی از بهترین مقالات ما در این حوزه که می تواند برای شما مفید باشد، مقاله بهترین روش بسته بندی لوازم منزل است.

چرا بسته بندی اثاثیه قبل از باربری اهمیت بالایی دارد؟

با تورم کنونی واقعا می توان گفت که هزینه تهیه اسباب و اثاثیه مناسب سرسام آور است! فارغ از هزینه و قیمت ها، برخی لوازم برای ما جنبه معنوی دارند و تحت هیچ عنوان نمی توان قیمتی برای آنها گذاشت.

این لوازم اگر کوچک ترین ترکی بردارند، قلب ما هم همراه با خاطرات و ارزش معنوی که دارند ترک بر می دارد.

پس چه بحث هزینه باشد چه ارزش معنوی اسباب و اثاثیه شما به یک بسته بندی بسیار منظم و درست و حسابی پیش از باربری یا جابجایی اثاث تان نیاز دارید.

سفارش بسته بندی اثاثیه از این جهت حائز اهمیت است که با اینکار نیروی متخصص و با تجربه بالا وسایل با ارزش شما را بسته بندی خواهند کرد پس دیگر لازم به نگرانی بابت حمل بار نخواهید داشت.

شما فقط و فقط به رویاپردازی برای محل کار یا خانه جدیدتان مشغول شوید.

خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی

خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی

خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی از جمله مهمترین فاکتورهای اسباب کشی است. در واقع اگر از وسایل بسته بندی مرغوب و با کیفیت استفاده نکنید، در حین اسباب کشی دچار مشکلات عدیده ای خواهید شد.

پیشنهاد می‌شود قبل از هرچیز برای جابجایی و بسته بندی اثاثیه منزل با خدمات باربری و باربری شهرستان تماس حاصل فرمایید. معمولا اغلب تیم‌های باربری خدمات بسته بندی را به همراه جابجایی به مشتریان ارائه می‌دهند.

برای جابجایی از شهری به شهر دیگر نیز اتوبار شهرستان کلیه خدمات مرتبط با بسته بندی وسایل را به مشتریان ارائه می‌دهد. در ادامه همراه ما باشید تا با جزئیات بیشتری درباره چگونگی خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی، نحوه بسته بندی و مواردی از این قبیل آشنا شوید.

خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی

اهمیت لوازم بسته بندی

اهمیت لوازم بسته بندی اثاثیه منزل به حدی است که تمامی کیفیت جابجایی اسباب کشی شما را در بر می‌گیرد.

به مراتب دیده شده افرادی که قصد جابجایی دارند اما از وسایل ارزان قیمت، کارتن‌های پوسیده و خراب استفاده کرده‌اند. کارتن‌های میوه یا کارتن‌های خالی سوپرمارکت‌ها برای جابجایی اصولی و استاندارد مناسب نیست.

چه بسا به دفعات دیده شده که همین کارتن‌ها به دلیل عدم تحمل حجم اسباب درون آن، از هم گسیخته و پاره شده اند. اسباب کشی این چنینی ضررهای مالی بسیاری را برای شخص به وجود می‌آورد. در نتیجه تا حد امکان پیشنهاد می‌شود که از وسایل بسته بندی مرغوب برای هرگونه جابجایی و بسته بندی اثاثیه منزل استفاده کنید.

یکبار صرف هزینه نسبتاً خوب بسیار بهتر از صدمات جبران ناپذیر به اسباب و وسایل است. حتی بهره‌مندی از لوازم بسته بندی مرغوب تا حد بسیار زیادی نحوه جابجایی را آسان می‌کند.

استفاده از کارتن‌های ۳ لایه و ۵ لایه با دوام و مقاوم، خیال شما را از هر نوع جابجایی اسباب آسوده خواهد کرد. شاید بتوان گفت در میان وسایل بسته بندی متنوع، استفاده از کارتن‌های مقاوم و مستحکم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

بنابراین برای خرید لوازم بسته بندی اثاثیه منزل و اثاث کشی صرفه جویی نکنید و بهترین وسایل را تهیه کنید.

فواید بسته بندی صحیح اسباب و وسایل

خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی فواید بسیاری را شامل می‌شود. می‌توان گفت بسته بندی صحیح از جهت‌های گوناگون پر فایده و موثر است.

۱.  از جمله فواید بسته بندی صحیح وسایل می‌توان به راحتی و حتی افزایش سرعت جابجایی اشاره کرد. به مراتب اگر از بهترین و مرغوب‌ترین وسایل بسته بندی استفاده کنید، سرعت عمل در جابجایی بالاتر خواهد رفت.

بدین ترتیب دیگر نگران آن نیستید که در راهروها یا راه پله کارتن ها پاره شوند و وسایل پخش زمین شود. به خصوص وسایل شکستنی مانند ظرف و ظروف باید از بسته بندی صحیحی برخوردار باشند.

۲.  از دیگر فواید بسته بندی صحیح اسباب می‌توان از کاهش خسارت در هنگام جابجایی نام برد. متاسفانه بسیاری از افراد در خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی صرفه‌جویی می‌کنند. یا حتی ارزان‌ترین و بی‌کیفیت‌ترین نوع وسایل بسته بندی را انتخاب می‌کنند. بسیار دیده شده که به دلیل بسته بندی نامناسب شخص چند برابر متضرر شده است.

۳.  برخی بر این باورند که اگر وسایل دارای بسته بندی صحیح و مناسبی باشند، جای کمتری را اشغال می‌کنند. در نتیجه می‌توان از وسایل نقلیه کوچک‌تری مانند وانت بار استفاده کرد. البته این موضوع چندان قطعیت ندارد. چرا که انتخاب نوع ماشین باربری بیشتر بستگی به تعداد وسایل بزرگ و تعداد کارتن‌های بسته بندی دارد.

۴. بهره‌مندی از بسته بندی صحیح سبب می‌شود تا در هنگام جابجایی بسته‌ها نیازی به گشتن وسایل نباشد. در واقع اگر بسته‌ها را برچسب بزنید و بسته بندی اصولی  را رعایت کنید، مشکلی برای پیدا کردن هر وسیله‌ای نخواهید داشت.

۵. توصیه می‌شود تا حد امکان از خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی مرغوب بهره‌مند شوید. خرید وسایل بسته بندی مرغوب و رعایت بسته بندی استاندارد، یک ذهنیت آرام در نحوه جایجایی را برایتان فراهم می‌کند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه بسته بندی لوازم منزل می توانید مقاله های چگونگی بسته بندی اثاثیه منزل و راهنمای بسته بندی حساس و ظریف را مطالعه کنید.

لوازم بسته بندی اسباب کشی کدامند؟

در این بخش قصد داریم به معرفی وسایل بسته بندی بپردازیم. بدین ترتیب برای خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی دچار مشکلات و سردرگمی‌های احتمالی نمی‌شوید.

بسته بندی اثاثیه منزل

خرید کارتن اسباب کشی

همانطور که گفته شد خرید کارتن اسباب کشی از جمله ملزومات اصلی جابجایی است. توصیه می‌شود اگر قصد جابجایی دارید، حتما کارتن‌های استاندارد و مناسب تهیه کنید.

کارتن‌های استاندارد مخصوص اسباب کشی باعث تحمل حجم اجسام سنگین می‌شود. همچنین دیواره‌ها و لایه‌های محکم کارتن سبب می شود تا اجسام درون آن کاملا محافظت شوند. به مراتب آسیب‌های احتمالی، ضربه‌های ناگهانی در حمل و نقل وسایل وجود دارد.

اگر حجم وسایل به اندازه‌ای باشد که بتوان آن را درون کارتن قرار داد، از تمامی این صدمات ایمن می‌ماند. ضخامت و تعداد لایه‌های به کار رفته در کارتن اهمیت ویژه ای دارد. همچنین با توجه به تعداد لایه‌ها، قیمت خرید کارتن‌ها متفاوت است.

در ادامه به انواع کارتن مخصوص اسباب کشی اشاره می‌کنیم.

انواع کارتن اسباب کشی عبارتند از:

کارتن های اسباب کشی ۳ لایه

کارتن های اسباب کشی ۵ لایه

کارتن های اسباب کشی ۷ لایه

اگر قصد بسته بندی ظروف و اشیاء شکستنی را دارید، پیشنهاد ما استفاده از کارتن‌های ۵ لایه است. کارتن‌های ۵ لایه به خوبی از وارد شدن ضربه‌های ناگهانی به درون بسته بندی جلوگیری می‌کند.

اگر قصد بسته بندی کتاب یا سایر اشیاء متفرقه را دارید، استفاده از کارتن های اسباب کشی ۳ لایه بسیار مناسب است. معمولا برای بسته بندی کتاب‌ها یا اشیاء دکوری و جانبی از کارتن‌های ۳ لایه استفاده می‌شود.

برخورداری از کارتن‌های اسباب کشی ۷ لایه مختص اشیاء بزرگ تر و گران قیمت است. دقت کنید که در زمان خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی کارتن ها حتما نو باشند. چه بسا برخی از شرکت‌ها کارتن‌های کهنه را با قیمت دست اول به فروش می‌رسانند.

اگرچه کارتن‌های دست دوم همچنان دارای قابلیت‌های کافی هستند. اما کارتن‌های نو تمیزتر، سالم‌تر و فاقد هرگونه پارگی و پوسیدگی می باشند.

کارتن رگال دار مخصوص بسته بندی لباس

کارتن رگال‌دار چیست؟

کارتن‌های رگال‌دار از دیگر وسایلی است که هنگام خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی باید در نظر بگیرید. برخی از افراد تمایل به استفاده از کارتن رگال دار دارند.

شاید این پرسش در ذهن‌تان به وجود آید که کارتن رگال‌دار چیست و چه تفاوت‌هایی با کارتن‌های مخصوص اسباب کشی دارد؟

در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که کارتن رگال دار دقیقا مانند یک کمد لباس اما از جس مقوا است. البته مقوای با دوام و مستحکم که از وسایل به خوبی محافظت کند.

معمولا از کارتن رگال دار برای بسته بندی لباس‌های مجلسی مانند کت و شلوار، مانتو و البسه‌های مهم استفاده می‌شود. حتی می‌توان لباس‌ها را درون کارتن رگال دار به خوبی آویزان کرد. بدین ترتیب در هنگام جابجایی محتویات درون این کارتن که لباس‌ها هستند دچار چین و چروک یا آسیب نمی‌شوند.

علاوه بر آن سرعت نقل و انتقال این گونه وسایل نیز به راحتی انجام می‌شود. قابل ذکر است که به کارتن رگال دار، کارتن مخصوص بسته بندی لباس هم گفته می شود. با این توضیحات شاید بپرسید که ظرفیت درون این کارتن ها چقدر است! شما می‌توانید به راحتی ۱۲ دست لباس را درون کارتن رگال‌دار جای دهید.

سلفون یا استرچ رپ

سلفون برای خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی از دیگر وسایل حائز اهمیت است. می‌توان گفت سلفون به عنوان یکی از کاربردی‌ترین وسایل اسباب کشی عنوان می‌شود.

قابلیت کشسانی سلفونی به گونه‌ای است که به راحتی می‌توانید روی مبل، پایه‌ها، روی میز و سایر وسایل را با آن پوشش دهید. با استفاده از سلفون، اسباب و وسایل چوبی و شیشه‌ای تا حد امکان در حین جابجایی محفوظ می‌مانند.

در ادامه به کاربردهای سلفون اشاره می‌کنیم.

کاربرد سلفون‌ها در اسباب کشی عبارتند از؛

۱. محافظت از وسایل چوبی و شیشه‌ای یا دکوری، مبل، صندلی، میز، آینه و غیره

۲. جلوگیری از هرگونه خط، خش و آسیب‌های احتمالی به وسایل

۳. پوشش‌دهی سطح رویه کارتن‌های بسته بندی

۴. محافظت وسایل در برابر گرد و غبار

۵. محافظت از وسایل در برابر نور خورشید

دستگاه چسب زن روی کارتن

بااستفاده از دستگاه چسب زن به راحتی می‌توانید بسته بندی‌هایتان را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهید. در غیر اینصورت می‌توانید از چسب کارتن استفاده کنید.

خرید لوازم بسته بندی و اسباب کشی

استفاده از لیبل یا برچسب

لیبل‌ها این امکان را می‌دهد که کدام بسته بندی حاوی چه  نوع محتویاتی است. پیشنهاد می‌شود که حتما از لیبل‌ها یا برچسب‌ها برای مشخص شدن تعداد کارتن‌ها استفاده کنید.

ساک‌های پارچه‌ای زیپ‌دار

پیشنهاد می‌شود برای بسته بندی اثاثیه منزل مانند روتختی، تشک، ملحفه و مواردی از این قبیل حتما از ساک‌های پارچه ای زیپ دار استفاده کنید. این نوع ساک‌ها محافظی ایمن برای اسباب پارچه‌ای و حتی رختخواب است.

به خصوص در هنگام استفاده از اتوبار شهرستان که مسافت راه بسیار طولانی است، این نوع ساک‌های زیپ دار بسیار کاربردی هستند. ساک‌های پارچه‌ای در اندازه‌های مختلف از جمله ضروری‌ترین‌ها برای خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی است.

 بابل رپ یا پلاستیک های مشبک

از دیگر وسایل کارآمد برای بسته بندی اثاثیه منزل می‌توان به پلاستیک‌های مشبک اشاره کرد. این نوع پلاستیک‌ها از دوام قابل توجهی برخوردار هستند. به همین دلیل معمولا برای پوشش قاب عکس‌ها، وسایل دکوری و شکستنی از پلاستیک‌های مشبک استفاده می‌شود.

این نوع نایلون‌ها در اندازه‌های مختلفی در بازار عرضه می‌شوند. شما می‌توانید با توجه به نوع نیاز مصرفی خود، این نوع نایلون‌ها را به صورت متری خریداری کنید.

ناگفته نماند که نایلون‌های مشبک دارای ۳ لایه و ۵ لایه می‌باشند. به مراتب نوع ۵ لایه آن ضد ضربه بوده و در برابر هرگونه ضربه ها و آسیب های احتمالی بسیار مقاوم است.

چه موقع از پلاستیک های مشبک استفاده کنیم؟

از جمله موارد کاربردی نایلون‌های ضد ضربه مشبک برای بسته بندی اثاثیه منزل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • بسته بندی اثاثیه منزل شیشه ای نظیر انواع قاب عکس
  • بسته بندی اشیاء دکوری و تزیینی
  • بسته بندی نمایشگر کامپیوتر
  • بسته بندی وسایل صوتی و تصویری مانند تلویزیون

  • بسته بندی لوازم الکتریکی و برقی خانگی

جمع‌بندی

خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی به عنوان اصلی‌ترین بخش جابجایی شناخته شده است. بسته بندی اثاثیه منزل نیازمند مهارت و دانش خاصی است که عموم افراد از آن بی اطلاع هستند.

با روش‌های ساده و کاربردی برای بسته بندی هر گونه اثاثیه منزل، فرایند جابجایی از نقطه ای به نقطه دیگر برایتان آسان‌تر خواهد شد. همچنین با توجه به بسته بندی صحیح و اصولی می‌توانید از طریق اتوبار شهرستان به راحتی از شهری به شهر دیگر نقل مکان کنید.

باربری شهرستان با تیم مجرب و حرفه‌ای آماده ارائه خدمات مرتبط با هر گونه جابجایی به مشتریان عزیز است.

راهنمای بسته بندی حساس و ظریف

راهنمای بسته بندی حساس و ظریف

در روزگار کنونی و با توجه به هزینه های سرسام آور زندگی مراقبت از وسایل در موقع حمل بار بی نهایت ضروری است. پس بهتر است برای بسته بندی حساس و ظریف اثاثیه شکستنی خود برنامه ریزی کنید.

همچنین شایان ذکر است که گاها برخی از وسایل نه ارزش ذاتی آن ها بلکه ارزش معنوی و خاطرات پیرامونشان برای ما مهم هستند. به همین خاطر است که قرار است در مقاله پیش رو از راهنمای بسته بندی حساس و ظریف بگوییم.

اگر دغدغه باربری و بسته بندی اثاثیه منزل را دارید این مقاله مناسب شماست.

بسته بندی حساس و ظریف

بسته بندی حساس و ظریف

بسته بندی حساس و ظریف مناسب وسایل شکستنی، وسایل بسیار گران قیمت، عتیقه ها و یا وسایل با ارزش معنوی بالا هستند.

در این نوع بسته بندی برخی موارد باید رعایت شود که در بسته بندی های معمولی اهمیتی به آن ها داده نمی شود و به همین دلیل است که این نوع بسته بندی زمان بیشتری نیاز دارد.

همچنین اگر قرار است خدمات بسته بندی و باربری شما را شرکت های باربری انجام دهند توقع قیمت بالای این نوع بسته بندی را نیز داشته باشید.

در ادامه با راه های بسته بندی حساس و ظریف آشنا خواهید شد.

آموزش بسته بندی ظریف و حساس

قبل از هر چیزی بهتر است که اگر توانایی مالی این کار را دارید، بسته بندی اشیاء با ارزشتان را به متخصصین با تجربه بسپارید!

مشاوره بسته بندی

اما چه خودتان بخواهید بسته بندی ظریف و حساس لوازم منزلتان را انجام دهید و چه شخصی دیگر بهتر است قواعد این کار را بدانید.

بسته بندی باربری تهران

موارد مهم در بسته بندی ظریف و حساس:

 • حتماً از کارتن های ضخیم و جعبه های مناسب استفاده کنید، استفاده از کارتن های نازک موجب آسیب به لوازم حساس و شکستنی می شوند.
 • از مقاومت و سلامت جعبه های کارتن اطمینان حاصل کنید.
 • کف جعبه ها را چند لایه اضافه پر کنید.
 • قبل از قرار دادن وسایل در جعبه ها آن‌ها را به خوبی بسته بندی کنید.
 • بسته بندی حساس و ظریف حتماً باید توسط متخصصین یا افراد با تجربه انجام شود (مخصوصاً مقوله حمل بار باید حتماً توسط افراد مجرب صورت گیرد)
 • لوازم بزرگ‌تر را در ابتدا در کارتن ها بگذارید و سپس لوازم کوچک‌تر
 • حتماً درون وسایل شکستنی را با کاغذ باطله پرکنید تا لرزشی نداشته باشند.
 • اگر قرار است بسته بندی اثاثیه منزل را خودتان انجام دهید و حمل بار را به شرکت های باربری بسپارید حتماً روی کارتن لوازم شکستنی، برچسب شکستنی بزنید.

ظروف مسطح و اجسام این‌چنینی را عمودی در کارتن قرار ندهید! بلکه همه را خوابانده و بسته بندی را ادامه دهید.

وسایل مورد نیاز در بسته بندی حساس و ظریف

خب اگر به خوبی نکات بسته بندی حساس و ظریف را به خاطر سپردید، حال ببینید که به چه مواردی نیاز دارید:

 • کاغذ بسته بندی یا روزنامه باطله و هر چیزی که بتوان با آن یک لایه ی اضافی به اجسام شکستنی اضافه کرد برای پر کردن فضای خالی بین وسایل
 • نوار چسب محکم مناسب بسته بندی
 • فوم ضربه‌گیر
 • کارتن های کوچک و بزرگ
 • پوشش پلاستیکی حباب دار
 • استرچ رپ
 • چسب زن
 • لیبل
 • فوم های اینستاپک
 • و …

نه تنها موارد بالا بلکه شما به کارگران حرفه ای برای بسته بندی نیز نیاز دارید و نباید اگر تجربه قبلی و توانش را ندارید این کار را شخصاً به عهده بگیرید.

بسته بندی اثاثیه منزل

نحوه بسته بندی وسایل شکستنی

نحوه بسته بندی هر اثاثی متفاوت است. پس باید نحوه بسته بندی را بر اساس نوع اثاثیه انتخاب کنیم.

در ادامه به نحوه بسته بندی چند قلم از وسایلی که شکستنی هستند می پردازیم.

بشقاب ها

بهتر است بشقاب ها را متناسب با سایز آن ها در جعبه های کوچک و متوسط بسته بندی کنید و آن ها را به صورت عمودی یا افقی با قرار دادن کاغذ مناسب بین بشقاب ها در جعبه ها قرار دهید.

بشقاب ها را در پلاستیک حباب دار بپیچید و با نوار چسب محکم کنید. بهتر است متناسب با ظرفیت جعبه بشقاب ها را قرار دهید این‌گونه ایمنی را نیز رعایت می‌کنید و احتمال آسیب را به حداقل می رسانید.

لیوان ها

از جعبه های مخصوص لیوان برای جابجایی استفاده کنید اما اگر جعبه مخصوص در اختیار ندارید می توانید لیوان ها را با کاغذ بپیچید و در داخل جعبه قرار دهید. فضای بین لیوان ها را با کاغذ پر کنید و هیچ فضای خالی باقی نگذارید.

سعی کنید اقلام سنگین تر را در پایین جعبه و اقلام سبک را در بالای جعبه قرار دهید.

لامپ ها

متناسب با نوع لامپ از جعبه ها با سایز های مختلف استفاده کنید. سعی کنید لامپ ها را با کاغذ بسته بندی کنید و پایه ها را نیز با پوشش حباب دار بپوشانید.

تلویزیون

بسته بندی تلویزیون های صفحه تخت کمی دشوار است. با جدا کردن کابل ها و پایه های آن شروع کنید و سعی کنید این وسایل را داخل یک جعبه با برچسب مشخص بسته بندی کنید.

صفحه نمایش را با یک پتوی نرم مخصوص بسته بندی بپوشانید و با نوار بسته بندی محکم کنید و سپس داخل جعبه قرار دهید. مطمئن شوید که اندازه جعبه مناسب است.

نکته: بسته بندی ها را با دقت انجام دهید. سعی کنید بسته بندی نه به گونه ای باشد که در اثر فشار زیاد اجسام به یکدیگر باعث آسیب رساندن و شکستن لوازم شود و نه آن‌قدر فضای خالی باقی بگذارید که با ضربه دیدن در اثر لرزش آسیب ببینند.

اگر به شیوه ی قدیمی از پتوهای کوچک، حوله های قدیمی، روزنامه و کاغذ های نامناسب برای بسته بندی لوازم شکننده خود استفاده می کنید هیچ تضمینی برای سالم ماندن وسایلتان وجود نخواهد داشت. پس سعی کنید با تهیه لوازم بسته بندی مناسب از آسیب دیدن لوازمتان جلوگیری کنید.

اگر خودتان بسته بندی را انجام می دهید افرادی که وسایل را جابجا و حمل می کنند اطلاع دهید که کدام جعبه ها حاوی لوازم شکننده و با ارزش هستند.

بسته بندی

باربری مناسب بسته بندی حساس و ظریف

اگر شما هم به حمل بار و به خصوص بسته بندی وسایل باارزشتان بهای بسیاری می دهید، خب حتماً باید قبل از هر کاری به فکر مشاوره با یک باربری مناسب باشید.

یک باربری مناسب علاوه بر دارا بودن کارگران مجرب و رانندگان کارکشته دارای خدمات بسته بندی اثاثیه منزل مناسب نیز است. می توانید بسته بندی اثاثیه خود را به افراد متخصص بسپارید.

باربری تهران علاوه بر ارائه خدمات حمل و انتقال وسایل، خدمات بسته بندی را نیز به طور کامل ارائه می دهد.

همین الان می توانید با ما تماس حاصل کنید (02144442259) تا از مشاوره رایگان حمل بار و بسته بندی ویژه بهره‌مند شوید.

بسته بندی حساس و ظریف تخصص ماست.