سفارش بسته بندی اثاثیه منزل

سفارش بسته بندی اثاثیه منزل

مقدمه

خب اگر اینجایید به احتمال زیاد نیازی به بسته بندی اثاثیه منزل یا هر نوع دیگر از خدمات باربری دارید و ما خوشحال خواهیم شد که بتوانیم نیاز هایتان را در این زمینه رفع کنیم.

در مقاله پیش رو قرار است از سفارش بسته بندی اثاثیه منزل و اینکه چگونه باید این کار انجام گیرد یا به طور کل به چه شرکتی باید اعتماد کنید بگوییم.

در ادامه می خوانید:

بسته بندی اثاثیه

سفارش بسته بندی اثاثیه منزل

حقیقت اینکه در روزگار کنونی ما اعتماد کردن یکی از دشوار ترین کار هاست!

و همین سفارش بسته بندی اثاثیه منزل هم موضوعی نیست که بتوان به هر شرکت یا فردی اعتماد کرد چرا که شما دارید یک غریبه را وارد خانه و زندگی تان می کنید و اصلا معلوم نیست چه اتفاقی در آینده بیفتد!

در حالی که با سفارش بسته بندی اثاثیه در شرکتی درست شما می تواند خیالتان از بابت امنیت کالاها، حفظ اسرار و هر نوع مشکل دیگری راحت باشد.

در مقاله کنونی ما شرکت باربری تهران را به شما پیشنهاد می دهیم چرا که همواره خود را مسئول در کسب تجربه و دقت در حمل بار مشتریان خود دانسته ایم و اعتبار برند ما چیز کمی نیست.

پس حتما از صفحه سفارش بسته بندی اثاثیه ما بازدید کنید و اگر صلاح دانستید همکاری با باربری ما را آغاز کنید.

همچنین در باربری تهران می توانید از خدماتی مثل حمل بار شهرستان، باربری شمال تهران و حمل بار خارج از کشور استفاده کنید.

بسته بندی اثاثیه منزل به شیوه اروپایی

بسیاری از شرکت های باربری تهران اکنون ادعای بسته بندی اثاثیه منزل به روش اروپایی را دارند در حالی که نمی توان گفت تا چه حد این ادعا درست است و می توان به آن تکیه کرد یا نه!

در باربری تهران هم ما در حین سفارش بسته بندی اثاثیه منزل به شما قول بسته بندی لوازم با ارزش تان را به شیوه اروپایی می دهیم.

و با توجه به سابقه بالای ما این به عهده خود شماست که حرفمان را باور کنید یا نه!

برای سفارش بسته بندی اثاثیه به کی اعتماد کنم؟

اگر خودتان از پس این مهم بر نمی آیید، خب شرکت های زیادی وجود دارند که تضمین کار مناسب برای شما را دارند، اما باید به سابقه و اعتبار آنها دقت کنید.

شرکت باربری تهران نیز خود را از مدعیان کیفیت و تجربه بالا می داند.

برای ثبت سفارش یا رزرو باربری در وبسایت ما می توانید به این صفحه مراجعه کنید.

البته قبل از سفارش بسته بندی اثاثیه حتما، حتما با کارشناس ما مشورت بفرمایید و هر سوالی که دارید را مطرح بفرمایید.

بسته بندی اثاثیه منزل

آیا بسته بندی اثاثیه مراحل خاصی دارد؟

بله و ما تاکنون مقالات زیادی درباره بسته بندی اثاثیه و مراحل انجام آن نگارش کرده ایم. یکی از بهترین مقالات ما در این حوزه که می تواند برای شما مفید باشد، مقاله بهترین روش بسته بندی لوازم منزل است.

چرا بسته بندی اثاثیه قبل از باربری اهمیت بالایی دارد؟

با تورم کنونی واقعا می توان گفت که هزینه تهیه اسباب و اثاثیه مناسب سرسام آور است! فارغ از هزینه و قیمت ها، برخی لوازم برای ما جنبه معنوی دارند و تحت هیچ عنوان نمی توان قیمتی برای آنها گذاشت.

این لوازم اگر کوچک ترین ترکی بردارند، قلب ما هم همراه با خاطرات و ارزش معنوی که دارند ترک بر می دارد.

پس چه بحث هزینه باشد چه ارزش معنوی اسباب و اثاثیه شما به یک بسته بندی بسیار منظم و درست و حسابی پیش از باربری یا جابجایی اثاث تان نیاز دارید.

سفارش بسته بندی اثاثیه از این جهت حائز اهمیت است که با اینکار نیروی متخصص و با تجربه بالا وسایل با ارزش شما را بسته بندی خواهند کرد پس دیگر لازم به نگرانی بابت حمل بار نخواهید داشت.

شما فقط و فقط به رویاپردازی برای محل کار یا خانه جدیدتان مشغول شوید.

خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی

خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی

خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی از جمله مهمترین فاکتورهای اسباب کشی است. در واقع اگر از وسایل بسته بندی مرغوب و با کیفیت استفاده نکنید، در حین اسباب کشی دچار مشکلات عدیده ای خواهید شد.

پیشنهاد می‌شود قبل از هرچیز برای جابجایی و بسته بندی اثاثیه منزل با خدمات باربری و باربری شهرستان تماس حاصل فرمایید. معمولا اغلب تیم‌های باربری خدمات بسته بندی را به همراه جابجایی به مشتریان ارائه می‌دهند.

برای جابجایی از شهری به شهر دیگر نیز اتوبار شهرستان کلیه خدمات مرتبط با بسته بندی وسایل را به مشتریان ارائه می‌دهد. در ادامه همراه ما باشید تا با جزئیات بیشتری درباره چگونگی خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی، نحوه بسته بندی و مواردی از این قبیل آشنا شوید.

خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی

اهمیت لوازم بسته بندی

اهمیت لوازم بسته بندی اثاثیه منزل به حدی است که تمامی کیفیت جابجایی اسباب کشی شما را در بر می‌گیرد.

به مراتب دیده شده افرادی که قصد جابجایی دارند اما از وسایل ارزان قیمت، کارتن‌های پوسیده و خراب استفاده کرده‌اند. کارتن‌های میوه یا کارتن‌های خالی سوپرمارکت‌ها برای جابجایی اصولی و استاندارد مناسب نیست.

چه بسا به دفعات دیده شده که همین کارتن‌ها به دلیل عدم تحمل حجم اسباب درون آن، از هم گسیخته و پاره شده اند. اسباب کشی این چنینی ضررهای مالی بسیاری را برای شخص به وجود می‌آورد. در نتیجه تا حد امکان پیشنهاد می‌شود که از وسایل بسته بندی مرغوب برای هرگونه جابجایی و بسته بندی اثاثیه منزل استفاده کنید.

یکبار صرف هزینه نسبتاً خوب بسیار بهتر از صدمات جبران ناپذیر به اسباب و وسایل است. حتی بهره‌مندی از لوازم بسته بندی مرغوب تا حد بسیار زیادی نحوه جابجایی را آسان می‌کند.

استفاده از کارتن‌های ۳ لایه و ۵ لایه با دوام و مقاوم، خیال شما را از هر نوع جابجایی اسباب آسوده خواهد کرد. شاید بتوان گفت در میان وسایل بسته بندی متنوع، استفاده از کارتن‌های مقاوم و مستحکم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

بنابراین برای خرید لوازم بسته بندی اثاثیه منزل و اثاث کشی صرفه جویی نکنید و بهترین وسایل را تهیه کنید.

فواید بسته بندی صحیح اسباب و وسایل

خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی فواید بسیاری را شامل می‌شود. می‌توان گفت بسته بندی صحیح از جهت‌های گوناگون پر فایده و موثر است.

۱.  از جمله فواید بسته بندی صحیح وسایل می‌توان به راحتی و حتی افزایش سرعت جابجایی اشاره کرد. به مراتب اگر از بهترین و مرغوب‌ترین وسایل بسته بندی استفاده کنید، سرعت عمل در جابجایی بالاتر خواهد رفت.

بدین ترتیب دیگر نگران آن نیستید که در راهروها یا راه پله کارتن ها پاره شوند و وسایل پخش زمین شود. به خصوص وسایل شکستنی مانند ظرف و ظروف باید از بسته بندی صحیحی برخوردار باشند.

۲.  از دیگر فواید بسته بندی صحیح اسباب می‌توان از کاهش خسارت در هنگام جابجایی نام برد. متاسفانه بسیاری از افراد در خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی صرفه‌جویی می‌کنند. یا حتی ارزان‌ترین و بی‌کیفیت‌ترین نوع وسایل بسته بندی را انتخاب می‌کنند. بسیار دیده شده که به دلیل بسته بندی نامناسب شخص چند برابر متضرر شده است.

۳.  برخی بر این باورند که اگر وسایل دارای بسته بندی صحیح و مناسبی باشند، جای کمتری را اشغال می‌کنند. در نتیجه می‌توان از وسایل نقلیه کوچک‌تری مانند وانت بار استفاده کرد. البته این موضوع چندان قطعیت ندارد. چرا که انتخاب نوع ماشین باربری بیشتر بستگی به تعداد وسایل بزرگ و تعداد کارتن‌های بسته بندی دارد.

۴. بهره‌مندی از بسته بندی صحیح سبب می‌شود تا در هنگام جابجایی بسته‌ها نیازی به گشتن وسایل نباشد. در واقع اگر بسته‌ها را برچسب بزنید و بسته بندی اصولی  را رعایت کنید، مشکلی برای پیدا کردن هر وسیله‌ای نخواهید داشت.

۵. توصیه می‌شود تا حد امکان از خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی مرغوب بهره‌مند شوید. خرید وسایل بسته بندی مرغوب و رعایت بسته بندی استاندارد، یک ذهنیت آرام در نحوه جایجایی را برایتان فراهم می‌کند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه بسته بندی لوازم منزل می توانید مقاله های چگونگی بسته بندی اثاثیه منزل و راهنمای بسته بندی حساس و ظریف را مطالعه کنید.

لوازم بسته بندی اسباب کشی کدامند؟

در این بخش قصد داریم به معرفی وسایل بسته بندی بپردازیم. بدین ترتیب برای خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی دچار مشکلات و سردرگمی‌های احتمالی نمی‌شوید.

بسته بندی اثاثیه منزل

خرید کارتن اسباب کشی

همانطور که گفته شد خرید کارتن اسباب کشی از جمله ملزومات اصلی جابجایی است. توصیه می‌شود اگر قصد جابجایی دارید، حتما کارتن‌های استاندارد و مناسب تهیه کنید.

کارتن‌های استاندارد مخصوص اسباب کشی باعث تحمل حجم اجسام سنگین می‌شود. همچنین دیواره‌ها و لایه‌های محکم کارتن سبب می شود تا اجسام درون آن کاملا محافظت شوند. به مراتب آسیب‌های احتمالی، ضربه‌های ناگهانی در حمل و نقل وسایل وجود دارد.

اگر حجم وسایل به اندازه‌ای باشد که بتوان آن را درون کارتن قرار داد، از تمامی این صدمات ایمن می‌ماند. ضخامت و تعداد لایه‌های به کار رفته در کارتن اهمیت ویژه ای دارد. همچنین با توجه به تعداد لایه‌ها، قیمت خرید کارتن‌ها متفاوت است.

در ادامه به انواع کارتن مخصوص اسباب کشی اشاره می‌کنیم.

انواع کارتن اسباب کشی عبارتند از:

کارتن های اسباب کشی ۳ لایه

کارتن های اسباب کشی ۵ لایه

کارتن های اسباب کشی ۷ لایه

اگر قصد بسته بندی ظروف و اشیاء شکستنی را دارید، پیشنهاد ما استفاده از کارتن‌های ۵ لایه است. کارتن‌های ۵ لایه به خوبی از وارد شدن ضربه‌های ناگهانی به درون بسته بندی جلوگیری می‌کند.

اگر قصد بسته بندی کتاب یا سایر اشیاء متفرقه را دارید، استفاده از کارتن های اسباب کشی ۳ لایه بسیار مناسب است. معمولا برای بسته بندی کتاب‌ها یا اشیاء دکوری و جانبی از کارتن‌های ۳ لایه استفاده می‌شود.

برخورداری از کارتن‌های اسباب کشی ۷ لایه مختص اشیاء بزرگ تر و گران قیمت است. دقت کنید که در زمان خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی کارتن ها حتما نو باشند. چه بسا برخی از شرکت‌ها کارتن‌های کهنه را با قیمت دست اول به فروش می‌رسانند.

اگرچه کارتن‌های دست دوم همچنان دارای قابلیت‌های کافی هستند. اما کارتن‌های نو تمیزتر، سالم‌تر و فاقد هرگونه پارگی و پوسیدگی می باشند.

کارتن رگال دار مخصوص بسته بندی لباس

کارتن رگال‌دار چیست؟

کارتن‌های رگال‌دار از دیگر وسایلی است که هنگام خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی باید در نظر بگیرید. برخی از افراد تمایل به استفاده از کارتن رگال دار دارند.

شاید این پرسش در ذهن‌تان به وجود آید که کارتن رگال‌دار چیست و چه تفاوت‌هایی با کارتن‌های مخصوص اسباب کشی دارد؟

در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که کارتن رگال دار دقیقا مانند یک کمد لباس اما از جس مقوا است. البته مقوای با دوام و مستحکم که از وسایل به خوبی محافظت کند.

معمولا از کارتن رگال دار برای بسته بندی لباس‌های مجلسی مانند کت و شلوار، مانتو و البسه‌های مهم استفاده می‌شود. حتی می‌توان لباس‌ها را درون کارتن رگال دار به خوبی آویزان کرد. بدین ترتیب در هنگام جابجایی محتویات درون این کارتن که لباس‌ها هستند دچار چین و چروک یا آسیب نمی‌شوند.

علاوه بر آن سرعت نقل و انتقال این گونه وسایل نیز به راحتی انجام می‌شود. قابل ذکر است که به کارتن رگال دار، کارتن مخصوص بسته بندی لباس هم گفته می شود. با این توضیحات شاید بپرسید که ظرفیت درون این کارتن ها چقدر است! شما می‌توانید به راحتی ۱۲ دست لباس را درون کارتن رگال‌دار جای دهید.

سلفون یا استرچ رپ

سلفون برای خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی از دیگر وسایل حائز اهمیت است. می‌توان گفت سلفون به عنوان یکی از کاربردی‌ترین وسایل اسباب کشی عنوان می‌شود.

قابلیت کشسانی سلفونی به گونه‌ای است که به راحتی می‌توانید روی مبل، پایه‌ها، روی میز و سایر وسایل را با آن پوشش دهید. با استفاده از سلفون، اسباب و وسایل چوبی و شیشه‌ای تا حد امکان در حین جابجایی محفوظ می‌مانند.

در ادامه به کاربردهای سلفون اشاره می‌کنیم.

کاربرد سلفون‌ها در اسباب کشی عبارتند از؛

۱. محافظت از وسایل چوبی و شیشه‌ای یا دکوری، مبل، صندلی، میز، آینه و غیره

۲. جلوگیری از هرگونه خط، خش و آسیب‌های احتمالی به وسایل

۳. پوشش‌دهی سطح رویه کارتن‌های بسته بندی

۴. محافظت وسایل در برابر گرد و غبار

۵. محافظت از وسایل در برابر نور خورشید

دستگاه چسب زن روی کارتن

بااستفاده از دستگاه چسب زن به راحتی می‌توانید بسته بندی‌هایتان را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهید. در غیر اینصورت می‌توانید از چسب کارتن استفاده کنید.

خرید لوازم بسته بندی و اسباب کشی

استفاده از لیبل یا برچسب

لیبل‌ها این امکان را می‌دهد که کدام بسته بندی حاوی چه  نوع محتویاتی است. پیشنهاد می‌شود که حتما از لیبل‌ها یا برچسب‌ها برای مشخص شدن تعداد کارتن‌ها استفاده کنید.

ساک‌های پارچه‌ای زیپ‌دار

پیشنهاد می‌شود برای بسته بندی اثاثیه منزل مانند روتختی، تشک، ملحفه و مواردی از این قبیل حتما از ساک‌های پارچه ای زیپ دار استفاده کنید. این نوع ساک‌ها محافظی ایمن برای اسباب پارچه‌ای و حتی رختخواب است.

به خصوص در هنگام استفاده از اتوبار شهرستان که مسافت راه بسیار طولانی است، این نوع ساک‌های زیپ دار بسیار کاربردی هستند. ساک‌های پارچه‌ای در اندازه‌های مختلف از جمله ضروری‌ترین‌ها برای خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی است.

 بابل رپ یا پلاستیک های مشبک

از دیگر وسایل کارآمد برای بسته بندی اثاثیه منزل می‌توان به پلاستیک‌های مشبک اشاره کرد. این نوع پلاستیک‌ها از دوام قابل توجهی برخوردار هستند. به همین دلیل معمولا برای پوشش قاب عکس‌ها، وسایل دکوری و شکستنی از پلاستیک‌های مشبک استفاده می‌شود.

این نوع نایلون‌ها در اندازه‌های مختلفی در بازار عرضه می‌شوند. شما می‌توانید با توجه به نوع نیاز مصرفی خود، این نوع نایلون‌ها را به صورت متری خریداری کنید.

ناگفته نماند که نایلون‌های مشبک دارای ۳ لایه و ۵ لایه می‌باشند. به مراتب نوع ۵ لایه آن ضد ضربه بوده و در برابر هرگونه ضربه ها و آسیب های احتمالی بسیار مقاوم است.

چه موقع از پلاستیک های مشبک استفاده کنیم؟

از جمله موارد کاربردی نایلون‌های ضد ضربه مشبک برای بسته بندی اثاثیه منزل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • بسته بندی اثاثیه منزل شیشه ای نظیر انواع قاب عکس
  • بسته بندی اشیاء دکوری و تزیینی
  • بسته بندی نمایشگر کامپیوتر
  • بسته بندی وسایل صوتی و تصویری مانند تلویزیون

  • بسته بندی لوازم الکتریکی و برقی خانگی

جمع‌بندی

خرید لوازم بسته بندی و اثاث کشی به عنوان اصلی‌ترین بخش جابجایی شناخته شده است. بسته بندی اثاثیه منزل نیازمند مهارت و دانش خاصی است که عموم افراد از آن بی اطلاع هستند.

با روش‌های ساده و کاربردی برای بسته بندی هر گونه اثاثیه منزل، فرایند جابجایی از نقطه ای به نقطه دیگر برایتان آسان‌تر خواهد شد. همچنین با توجه به بسته بندی صحیح و اصولی می‌توانید از طریق اتوبار شهرستان به راحتی از شهری به شهر دیگر نقل مکان کنید.

باربری شهرستان با تیم مجرب و حرفه‌ای آماده ارائه خدمات مرتبط با هر گونه جابجایی به مشتریان عزیز است.

راهنمای بسته بندی حساس و ظریف

راهنمای بسته بندی حساس و ظریف

در روزگار کنونی و با توجه به هزینه های سرسام آور زندگی مراقبت از وسایل در موقع حمل بار بی نهایت ضروری است. پس بهتر است برای بسته بندی حساس و ظریف اثاثیه شکستنی خود برنامه ریزی کنید.

همچنین شایان ذکر است که گاها برخی از وسایل نه ارزش ذاتی آن ها بلکه ارزش معنوی و خاطرات پیرامونشان برای ما مهم هستند. به همین خاطر است که قرار است در مقاله پیش رو از راهنمای بسته بندی حساس و ظریف بگوییم.

اگر دغدغه باربری و بسته بندی اثاثیه منزل را دارید این مقاله مناسب شماست.

بسته بندی حساس و ظریف

بسته بندی حساس و ظریف

بسته بندی حساس و ظریف مناسب وسایل شکستنی، وسایل بسیار گران قیمت، عتیقه ها و یا وسایل با ارزش معنوی بالا هستند.

در این نوع بسته بندی برخی موارد باید رعایت شود که در بسته بندی های معمولی اهمیتی به آن ها داده نمی شود و به همین دلیل است که این نوع بسته بندی زمان بیشتری نیاز دارد.

همچنین اگر قرار است خدمات بسته بندی و باربری شما را شرکت های باربری انجام دهند توقع قیمت بالای این نوع بسته بندی را نیز داشته باشید.

در ادامه با راه های بسته بندی حساس و ظریف آشنا خواهید شد.

آموزش بسته بندی ظریف و حساس

قبل از هر چیزی بهتر است که اگر توانایی مالی این کار را دارید، بسته بندی اشیاء با ارزشتان را به متخصصین با تجربه بسپارید!

مشاوره بسته بندی

اما چه خودتان بخواهید بسته بندی ظریف و حساس لوازم منزلتان را انجام دهید و چه شخصی دیگر بهتر است قواعد این کار را بدانید.

بسته بندی باربری تهران

موارد مهم در بسته بندی ظریف و حساس:

 • حتماً از کارتن های ضخیم و جعبه های مناسب استفاده کنید، استفاده از کارتن های نازک موجب آسیب به لوازم حساس و شکستنی می شوند.
 • از مقاومت و سلامت جعبه های کارتن اطمینان حاصل کنید.
 • کف جعبه ها را چند لایه اضافه پر کنید.
 • قبل از قرار دادن وسایل در جعبه ها آن‌ها را به خوبی بسته بندی کنید.
 • بسته بندی حساس و ظریف حتماً باید توسط متخصصین یا افراد با تجربه انجام شود (مخصوصاً مقوله حمل بار باید حتماً توسط افراد مجرب صورت گیرد)
 • لوازم بزرگ‌تر را در ابتدا در کارتن ها بگذارید و سپس لوازم کوچک‌تر
 • حتماً درون وسایل شکستنی را با کاغذ باطله پرکنید تا لرزشی نداشته باشند.
 • اگر قرار است بسته بندی اثاثیه منزل را خودتان انجام دهید و حمل بار را به شرکت های باربری بسپارید حتماً روی کارتن لوازم شکستنی، برچسب شکستنی بزنید.

ظروف مسطح و اجسام این‌چنینی را عمودی در کارتن قرار ندهید! بلکه همه را خوابانده و بسته بندی را ادامه دهید.

وسایل مورد نیاز در بسته بندی حساس و ظریف

خب اگر به خوبی نکات بسته بندی حساس و ظریف را به خاطر سپردید، حال ببینید که به چه مواردی نیاز دارید:

 • کاغذ بسته بندی یا روزنامه باطله و هر چیزی که بتوان با آن یک لایه ی اضافی به اجسام شکستنی اضافه کرد برای پر کردن فضای خالی بین وسایل
 • نوار چسب محکم مناسب بسته بندی
 • فوم ضربه‌گیر
 • کارتن های کوچک و بزرگ
 • پوشش پلاستیکی حباب دار
 • استرچ رپ
 • چسب زن
 • لیبل
 • فوم های اینستاپک
 • و …

نه تنها موارد بالا بلکه شما به کارگران حرفه ای برای بسته بندی نیز نیاز دارید و نباید اگر تجربه قبلی و توانش را ندارید این کار را شخصاً به عهده بگیرید.

بسته بندی اثاثیه منزل

نحوه بسته بندی وسایل شکستنی

نحوه بسته بندی هر اثاثی متفاوت است. پس باید نحوه بسته بندی را بر اساس نوع اثاثیه انتخاب کنیم.

در ادامه به نحوه بسته بندی چند قلم از وسایلی که شکستنی هستند می پردازیم.

بشقاب ها

بهتر است بشقاب ها را متناسب با سایز آن ها در جعبه های کوچک و متوسط بسته بندی کنید و آن ها را به صورت عمودی یا افقی با قرار دادن کاغذ مناسب بین بشقاب ها در جعبه ها قرار دهید.

بشقاب ها را در پلاستیک حباب دار بپیچید و با نوار چسب محکم کنید. بهتر است متناسب با ظرفیت جعبه بشقاب ها را قرار دهید این‌گونه ایمنی را نیز رعایت می‌کنید و احتمال آسیب را به حداقل می رسانید.

لیوان ها

از جعبه های مخصوص لیوان برای جابجایی استفاده کنید اما اگر جعبه مخصوص در اختیار ندارید می توانید لیوان ها را با کاغذ بپیچید و در داخل جعبه قرار دهید. فضای بین لیوان ها را با کاغذ پر کنید و هیچ فضای خالی باقی نگذارید.

سعی کنید اقلام سنگین تر را در پایین جعبه و اقلام سبک را در بالای جعبه قرار دهید.

لامپ ها

متناسب با نوع لامپ از جعبه ها با سایز های مختلف استفاده کنید. سعی کنید لامپ ها را با کاغذ بسته بندی کنید و پایه ها را نیز با پوشش حباب دار بپوشانید.

تلویزیون

بسته بندی تلویزیون های صفحه تخت کمی دشوار است. با جدا کردن کابل ها و پایه های آن شروع کنید و سعی کنید این وسایل را داخل یک جعبه با برچسب مشخص بسته بندی کنید.

صفحه نمایش را با یک پتوی نرم مخصوص بسته بندی بپوشانید و با نوار بسته بندی محکم کنید و سپس داخل جعبه قرار دهید. مطمئن شوید که اندازه جعبه مناسب است.

نکته: بسته بندی ها را با دقت انجام دهید. سعی کنید بسته بندی نه به گونه ای باشد که در اثر فشار زیاد اجسام به یکدیگر باعث آسیب رساندن و شکستن لوازم شود و نه آن‌قدر فضای خالی باقی بگذارید که با ضربه دیدن در اثر لرزش آسیب ببینند.

اگر به شیوه ی قدیمی از پتوهای کوچک، حوله های قدیمی، روزنامه و کاغذ های نامناسب برای بسته بندی لوازم شکننده خود استفاده می کنید هیچ تضمینی برای سالم ماندن وسایلتان وجود نخواهد داشت. پس سعی کنید با تهیه لوازم بسته بندی مناسب از آسیب دیدن لوازمتان جلوگیری کنید.

اگر خودتان بسته بندی را انجام می دهید افرادی که وسایل را جابجا و حمل می کنند اطلاع دهید که کدام جعبه ها حاوی لوازم شکننده و با ارزش هستند.

بسته بندی

باربری مناسب بسته بندی حساس و ظریف

اگر شما هم به حمل بار و به خصوص بسته بندی وسایل باارزشتان بهای بسیاری می دهید، خب حتماً باید قبل از هر کاری به فکر مشاوره با یک باربری مناسب باشید.

یک باربری مناسب علاوه بر دارا بودن کارگران مجرب و رانندگان کارکشته دارای خدمات بسته بندی اثاثیه منزل مناسب نیز است. می توانید بسته بندی اثاثیه خود را به افراد متخصص بسپارید.

باربری تهران علاوه بر ارائه خدمات حمل و انتقال وسایل، خدمات بسته بندی را نیز به طور کامل ارائه می دهد.

همین الان می توانید با ما تماس حاصل کنید (02144442259) تا از مشاوره رایگان حمل بار و بسته بندی ویژه بهره‌مند شوید.

بسته بندی حساس و ظریف تخصص ماست.

اهمیت خرید کارتن اسباب کشی

اهمیت خرید کارتن اسباب کشی

اسباب کشی با کیفیت مستلزم رعایت استانداردهای مرتبط با نحوه بسته بندی اسباب و اثاثیه و همچنین استفاده از پیشرفته‌ترین وسایل بسته بندی است.

یکی از نوین‌ترین وسایل بسته بندی، کارتن اسباب کشی است.

اگر یادتان باشد در گذشته اغلب افراد برای بسته بندی اسباب و اثاثیه خود از کارتن‌های خالی و فرسوده سوپر مارکت‌ها یا میوه فروشی‌ها استفاده می‌کردند. در بسیاری از مواقع هم فروشنده کارتن خالی نداشت و افراد مجبور بودند زمان نقل و انتقال اسباب‌شان را به تاخیر بیندازند. اما در حال حاضر دغدغه تهیه کارتن‌های مختص به اسباب کشی برطرف شده است.

در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با انواع لوازم بسته بندی، ویژگی‌ها و فواید آن بپردازیم.

کارتن اسباب کشی

در ادامه می‌خوانیم؛

ویژگی‌های کارتن اسباب کشی

کارتن‌های اسباب کشی در دو نوع ۳ لایه و ۵ لایه در بازار عرضه می‌شود. ناگفته نماند کارتن های مخصوص بسته بندی لوازم دارای سایز و اندازه‌های متنوع بوده که شما می‌توانید بنا بر نوع نیاز مصرفی‌تان از هر یک از انواع آن استفاده کنید.

ویژگی شاخص این نوع کارتن‌ها استحکام، دوام و ماندگاری آن است. بسته بندی وسایل شکستنی، خرده ریز، عتیقه، اشیاء دکوری در داخل این نوع کارتون‌ها بدون شک صد در صد ایمن و سالم خواهند بود.

در واقع ما این اطمینان را به شما می دهیم که کارتن های مناسب بسته بندی لوازم حافظ اسباب شما خواهند بود و بسیار تضمین شده هستند.

شاید باور این موضوع کمی سخت باشد اما دیواره‌های مقاوم این نوع کارتون‌ها به گونه‌ای است که حتی سالیان سال از دوام قابل توجهی برخوردار هستند. در واقع به دلیل استحکام قابل توجهی که این نوع کارتن‌ها دارند اصطلاحا به آن کارتن اسباب کشی گفته می‌شود.

فواید استفاده از کارتن برای بسته بندی لوازم

برای یک اسباب کشی بی‌دغدغه ما فقط به شما یک توصیه می‌کنیم. آن هم استفاده از کارتن اسباب کشی است. یعنی با بسته بندی اسباب و اثاثیه درون این نوع کارتن‌ها، شما نصف راه اسباب کشی را رفته‌اید. مابقی اسباب کشی به نیروی کار و نحوه جابجایی مرتبط است.

یکی از مهمترین فواید اصلی برخورداری از کارتن مخصوص اسباب کشی، عدم پارگی کارتن، عدم گسستگی و همچنین عدم وارد شدن آسیب‌های احتمالی به محتویات درون کارتن است. ضد ضربه بودن این کارتن ها از جمله ویژگی‌های شاخص آن است. 

به طور خلاصه می‌توان فواید استفاده از کارتن اسباب کشی را به شرح زیر خلاصه کرد.

۱. دوام، پایداری، استحکام

۲. مقاومت قابل توجه برای حمل اشیاء بسیار سنگین

۳. عدم فرسودگی یا پوسیدگی

۴. عدم گسستگی یا پاره شدگی های احتمالی

۵. مقاوم در برابر هرگونه ضربه و آسیب های جانبی

۶. ارزش خرید محصول

۷. کارایی بالا

۸. قیمت مناسب و مقرون به صرفه

۹. اصلی‌ترین وسیله بسته بندی برای اسباب کشی

۱۰. سفارش محصول و تحویل آن در اسرع وقت

وسایل بسته بندی لوازم منزل

انتخاب کارتن مناسب

برای هر یک از اسباب و اثاثیه باید کارتن خاصی را مد نظر قرار دهیم. از آنجایی که هر یک از کارتن‌ها دارای ابعاد و سایزهای متفاوت است، بنا بر میزان و حجم وسیله‌ها می‌بایست سایز کارتن را انتخاب کنیم.

به مراتب کارتن‌های با ابعاد بزرگتر را می‌توان برای جای دادن وسایل بزرگتر اختصاص داد. یا اگر حجم وسایل‌تان زیاد است، انتخاب کارتن های با ابعاد بزرگتر، گزینه مناسب‌تری است. در ادامه نحوه بسته بندی اسباب و اثاثیه را با توجه به انتخاب کارتن مناسب برایتان بازگو می‌کنیم.

کارتن مخصوص وسایل شکستنی

کارتن مخصوص برای بسته بندی وسایل شکستنی مانند ظرف و ظروف، لیوان، استکان، بشقاب، اشیاء دکوری شکستنی، قاب عکس، آینه و مواردی از این قبیل حتما باید ۵ لایه باشد.

کارتن‌های ۵ لایه از دوام و استحکام بیشتری نسبت به کارتن‌های ۳ لایه برخوردار هستند.  دیواره های کارتن اسباب کشی ۵ لایه به گونه‌ای است که هیچ ضربه ای به محتویات داخل جعبه آسیب نمی زند.

کارتن مخصوص کتاب

برای جمع آوری و بسته بندی کتاب‌ها بهتر آن است که از کارتن مخصوص اسباب کشی ۳ لایه استفاده شود. اگر چنانچه حجم کتاب‌هایتان زیاد است، انتخاب کارتن ۵ لایه نیز گزینه مناسبی خواهد بود.

برای جمع آوری کتاب‌ها حتما به سایز و ابعاد کارتن توجه داشته باشید. توجه به حجم و تعدد اسباب و اثاثیه به شما کمک می‌کند که به راحتی ابعاد کارتن مناسب را انتخاب کنید.

کارتن مخصوص وسایل برقی خانگی

برای بسته بندی اسباب و اثاثیه لوازم خانگی مانند مایکروویو، قهوه ساز، چای ساز، زودپز، قابلمه و مواردی از این قبیل که احیانا دارای کارتن‌های پوسیده ای هستند یا کارتن اینگونه وسایل دور ریخته شده، شما می توانید از کارتن اسباب کشی ۵ لایه استفاده کنید.

عملکرد کارتن ۵ لایه حتی از کارتن اصلی دستگاه‌های برقی بهتر بوده و از دستگاه در حین نقل و انتقال به خوبی محافظت می‌کند. در فضاهای خالی کارتن می توانید از پوشال، پارچه، نایلون‌های مشبک و وسایل این چنینی بهره بگیرید. به طور کلی کارتن های 5 لایه و 3 لایه از جمله اصلی ترین وسیله بسته بندی برای حمل و نقل بوده و حتما اگر قصد انتقال به محل جدیدی را دارید، از این نوع کارتن‌های کاربردی و با دوام استفاده کنید.

کاربردهای کارتن مخصوص اسباب کشی

در بخش قبلی به توضیح مختصری درباره چگونگی بسته بندی اسباب و اثاثیه با استفاده از انواع کارتن اسباب کشی پرداختیم. شما می‌توانید برای هر یک از اسباب و وسایل خود از یک نوع کارتن به خصوص استفاده کنید. برای نمونه کارتن‌های ۵ لایه را برای وسایل شکستنی قرار دهید و کارتن‌های سه لایه را مختص بسته بندی کیف، کفش، کتاب و مواردی از این قبیل اختصاص دهید.

اما به طور خلاصه می‌توان گفت که کارتن اسباب کشی با توجه به میزان کارایی و کیفیت بالا، کاربردهای بالایی را شامل می‌شوند. شما می‌توانید از این نوع کارتن‌ها برای بسته بندی کفش، بسته بندی کیف، بسته بندی ظروف، بسته بندی کتاب، بسته بندی اشیاء شکستنی و بلوری،  بسته بندی وسایل خرده ریز و حتی بسته بندی مواد غذایی استفاده کنید.

ضرورت استفاده از کارتن های اسباب کشی

همیشه در هنگام اسباب کشی، اولین وسیله بسته بندی که به ذهن هر کسی می رسد، تهیه جعبه و کارتن‌های مناسب است. از آنجایی که بیشتر اسباب و اثاثیه منزل یا حتی محل کار بیشتر خرده ریز است، حتما باید از جعبه برای جمع آوری این نوع وسایل استفاده شود.

در نتیجه کارتن مخصوص اسباب کشی به عنوان ضروری‌ترین وسیله بسته بندی شناخته شده است. اما نکته اینجاست که اگر شما از کارتن‌های معمولی استفاده کنید که معمولا این کارتن ها از مغازه‌ها گرفته می‌شود. این کارتن ها یا جعبه‌ها نه تنها بسیار آلوده و فرسوده هستند، بلکه قدرت تحمل نگهداری وسایل را نخواهند داشت.

به دلیل آنکه کارتن های سوپر مارکت ها بیشتر برای حمل مواد غذایی بوده و از دیواره‌های با دوامی ساخته نشده‌اند. در نتیجه هر لحظه امکان پاره شدگی و یا گسستگی این نوع جعبه‌ها وجود دارد. پس چه بهتر که برای هر گونه نقل و انتقال از کارتن مخصوص اسباب کشی استفاده کنیم.

تفاوت کارتن مخصوص اسباب کشی با کارتن معمولی

 قاعدتا و با یک نگاه اجمالی می‌توان کارتن اسباب کشی را با کارتن معمولی به راحتی تشخیص داد. معمولا کارتن معمولی به نوعی فرسوده و خراب هستند. پارگی یا ایجاد سوراخ‌های متعدد بر اثر فرسودگی در کارتن‌های معمولی به خوبی دیده می‌شود.

اما کارتن مخصوص اسباب کشی بسیار تمیز و فاقد هرگونه آلودگی بوده و حتی زدگی یا ترک خوردگی در این کارتن‌ها دیده  نمی‌شود. در این بخش به برخی از تفاوت کارتن مخصوص بسته بندی با کارتن معمولی به صورت تیتروار اشاره می‌کنیم.

۱. میزان دوام و استحکام قابل توجه کارتن های مناسب بسته بندی در قیاس با کارتن معمولی

۲. تولید و ساخت با کیفیت کارتن مخصوص با دیواره‌های مقاوم در برابر هرگونه ضربه و آسیب

۳. میزان مقاومت کارتن اسباب کشی برای تحمل اسباب حجیم و سنگین

۴. قیمت مقرون به صرفه در برابر کارایی بالای کارتن مخصوص اسباب کشی

تهیه کارتن اسباب کشی

چگونگی تهیه انواع کارتن

خرید ارزان کارتن در تمامی نقاط تهران و همچنین سایر شهرستان‌ها به راحتی امکان پذیر است. شما می‌توانید برای ثبت سفارش باربری اسباب و اثاثیه، به طور همزمان تعداد کارتن‌های مورد نیاز خود را در سایزهای متنوع سفارش دهید.

در واقع تمامی افرادی که قصد نقل و انتقال دارند، می‌توانند به راحتی کارتن اسباب کشی ۵ لایه و یا ۳ لایه را در سایزها و اندازه‌های گوناگون سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرند.

خرید آنلاین کارتن اسباب کشی و تحویل آن در اسرع وقت بهترین گزینه برای آن دسته از افرادی است که زمان برایشان حائز اهمیت است. شما با خرید آنلاین کارتن دست دوم می‌توانید به راحتی در زمان خود صرفه‌جویی کرده و کارتان را زودتر از حد امکان جلو ببرید.

قیمت انواع کارتن های اسباب کشی

قیمت کارتن های بسته بندی با توجه به تعداد و نوع کارتن اعم از ۳ لایه یا ۵ لایه ارزیابی می‌شود. قاعدتا کارتن مخصوص اسباب کشی ۵ لایه گران تر از کارتن های ۳ لایه است. اما با وجود این هر دو گزینه از جمله باکیفیت‌ترین وسایل بسته بندی محسوب می‌شوند که کارایی و نحوه حمل و نقل اسباب و اثاثیه را تا حد بسیار زیادی افزایش می‌دهد.

برای اطلاع از لیست قیمت انواع کارتن مخصوص اسباب کشی و یا سایر وسایل بسته بندی می‌توانید با مشاوران این حوزه تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت نمایید.

نحوه خرید کارتن اسباب کشی

اسباب کشی و نقل مکان به محیط تازه به خودی خود، دلشوره‌های خاص خود را دارد. اگر بخواهید در این موقعیت از وسایل نامرغوب و کارتن‌های فرسوده هم استفاده کنید، امکان ضرر و زیان‌های احتمالی وجود خواهد داشت. پس ریسک نکنید و بهترین محصول را برای حمل و نقل اسباب خود تهیه کنید.

خرید مقاوم‌ترین و با کیفیت‌ترین کارتن مناسب بسته بندی، این امکان را به شما می‌دهد تا با خیال راحت وسایل خود را به محل جدید منتقل کنید. دوام و استحکام قابل توجه اینگونه وسایل بسته بندی به نوعی است که قابلیت تحمل وزن سنگین و حجیم انواع وسایل مختلف را دارا می‌باشند.

آن دسته از افرادی که در فکر جابجایی یا نقل مکان هستند، می‌توانند انواع کارتن را از شرکت‌های خدمات باربری، شرکت‌های بسته بندی یا شرکت‌های تولید کننده کارتن مخصوص اسباب کشی، خریداری کنند.

خرید آنلاین کارتن اسباب کشی از دیگر راحت‌ترین گزینه‌هایی است که می‌توان با ثبت سفارش، درب منزل تحویل گرفت.

ثبت سفارش تلفنی برای خرید کارتن اسباب کشی نیز مانند خرید آنلاین امکان‌پذیر بوده که با پیک مرسوله در محل برایتان ارسال می‌شود. شما می‌توانید برای تهیه   و خرید کارتن خالی مخصوص اسباب کشی با شرکت‌های خدمات باربری تماس حاصل کنید.

کارتن 5 لایه و 3 لایه

فروش کارتن دست دوم

اسباب کشی و نحوه انتقال اسباب و اثاثیه از جمله دغدغه تمام افرادی است که قصد اسباب کشی دارند. در برخی از موارد دیده شده که مشتری در صدد صرف هزینه کمتر برای خرید کارتن مخصوص اسباب کشی است. در این صورت می‌توان از فرصت خرید کارتن اسباب کشی دست دوم استفاده کرد.

در این حالت کارتن‌های دست دوم با مبلغ کمتری به مشتری عرضه می‌شود. توجه داشته باشید که این در حالی است که کارتن‌ها همچنان از کیفیت قابل توجهی برخوردار هستند. می‌توان این چنین بیان کرد که فروش کارتن دست دوم، به دلیل قیمت ارزان آن هم مورد استقبال بسیاری از افراد قرار می‌گیرد.

مزیت کارتن دست دوم تنها در قیمت ارزان آن است. به دلیل آن‌که کارتن دست دوم نیز از همان استحکام و مقاومت برخوردار بوده اما با وجود این همچنان کارایی قابل توجهی دارد و می توان از آن به دفعات استفاده نمود.

جمع بندی

 بدون شک خرید کارتن مخصوص اسباب کشی از جمله ضروری ترین و ابتدایی ترین موارد حائز اهمیتی است که در حمل و نقل اسباب و اثاثیه باید به آن توجه شود.

برای اطلاع از چگونگی خرید کارتن اسباب کشی، نحوه بسته بندی، انتقال بار و خدمات باربری می‌توانید به بخش پشتیبانی سایت مراجعه کرده و اطلاعات لازم را از سوی تیم مجرب و کارشناسان مربوطه دریافت نمایید.

اگر در صدد هرگونه اسباب کشی هستید، فرصت را از دست نداده و همین حالا سفارش خود را برای وسایل بسته بندی و کارتن‌های ۳ لایه و ۵ لایه ثبت کنید.

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

شرکت بسته بندی – بهترین روش بسته بندی لوازم منزل

شرکت بسته بندی – بهترین روش بسته بندی لوازم منزل

پیشگفتار

دانستن آن‌که چطور اسباب کشی کنیم یا چگونه اسباب و وسایل خودمان را برای نقل مکان بسته بندی کنیم، سبب می‌شود که نیمی از مسیر بسته بندی اثاثیه منزل را به تنهایی طی کنیم.

برای آن‌که بتوانیم از بهترین روش بسته بندی لوازم منزل برخوردار شویم، در ابتدای کار باید از وسایل بسته بندی مرغوب استفاده کنیم. اگرچه کار بسته بندی کار بسیار دشوار و خسته کننده‌ای است اما اگر بدانید که چطور پروسه بسته بندی را تقسیم بندی کنید، تجربه به یاد ماندنی خواهید داشت.

بدین ترتیب می‌توان گفت کار بسته بندی و به طور کلی پروسه جابجایی اسباب و اثاثیه را ساده‌تر و سبک‌تر کرده است.

در این محتوا ما به شما می‌گوییم که چطور بهترین روش بسته بندی لوازم منزل را انتخاب کنید و چگونه با استفاده از شیوه‌های نوین بسته بندی، نقل مکان به محیط جدیدتر برایتان آسان‌تر شود.

بهترین روش بسته بندی اثاثیه منزل

در ادامه می خوانیم:

N
ضرورت بسته بندی دقیق اسباب و اثاثیه
N
چگونگی بسته بندی اسباب و اثاثیه
N
وسایل بسته بندی (کارت اسباب کشی، نایلون ها مشبک)
N
آموزش بسته بندی مبلمان و صندلی
N
آموزش بسته بندی لباسشویی، ظرفشویی
N
آموزش بسته بندی وسایل صوتی و تصویری مانند تلویزیون، کامپیوتر
N
آموزش بسته بندی اسباب شکستنی
N
آموزش بسته بندی رختخواب
N
دانستنی های لازم برای بسته بندی اسباب و اثاثیه
N
قیمت بسته بندی اثاث منزل
N
سایر نکات قابل توجه برای بسته بندی
N
جمع بندی
N
چگونه اطلاعات مناسب در رابطه با بسته بندی لوازم منزل دریافت کنیم؟
N
قیمت بسته بندی اثاث منزل

ضرورت بسته بندی دقیق اسباب و اثاثیه

برای انتخاب بهترین روش بسته بندی لوازم منزل، باید کار به درستی انجام شود. بسته بندی دقیق اسباب و اثاثیه باعث می‌شود که اسباب ما از هرگونه آسیب و یا ضربه‌های ناگهانی در ایمنی کامل قرار بگیرند.

اگر توجه کرده باشید در برخی از موارد دیده شده که ظرف و ظروف یا اشیاء شکستنی که بسته بندی شده‌اند، در هنگام باز کردن جعبه می‌بینیم که لب پر شده یا ترک برداشته اند.

این ضربه‌های ناگهانی به محتویات درون جعبه ناشی از بی دقتی و عدم رعایت استانداردهای دقیق بسته بندی اسباب و اثاثیه است.

در نتیجه اگر می‌خواهید اسبابتان صحیح و سالم به مقصد برسند، اولین کاری که باید بکنید آن است که از وسایل بسته بندی مرغوب استفاده کنید. پس از آن نحوه دقیق چگونگی بسته بندی و در آخر چگونگی جابجایی اسباب و اثاثیه را به خوبی فرا بگیرید.

اگر از عهده بسته بندی و پروسه‌های مرتبط با آن برنمی آیید، حتما کار خود را به افراد کاردان و حرفه‌ای بسپارید تا خیالتان از نحوه بسته بندی درست و اصولی و همچنین خدمات باربری آسوده شود.

بهترین روش بسته بندی لوازم منزل

چگونگی بسته بندی اسباب و اثاثیه

نقل مکان به محیطی جدید، مستلزم یک برنامه ریزی منسجم برای نحوه بسته بندی درست اسباب و اثاثیه و جابجایی آن است. اولویت اصلی برای اسباب کشی آسان و بی‌دغدغه، آسیب ندیدن وسایل است.

آنچه که می‌تواند باعث آسان شدن اسباب کشی و همچنین انتخاب بهترین روش بسته بندی اثاثیه منزل شود، نحوه دقیق بسته بندی و همچنین استفاده صحیح از وسایل بسته بندی است.

دریافت خدمات بسته بندی و همچنین هماهنگی با مناسب‌ترین شرکت‌های باربری، سبب می‌شود که تا حد امکان از ضرر و زیان‌های احتمالی پیشگیری شود.

وسایل بسته بندی (کارتن اسباب کشی، نایلون‌های مشبک)

برای هرگونه جابجایی اعم از جابجایی منزل و یا محیط کار، مهم‌ترین وسایلی که برای بسته بندی در اولویت قرار می‌گیرند، وسایل شکستنی و اشیاء دکوری است. اهمیت این نوع وسایل بیشتر به دلیل شکنندگی آن است. چرا که با هر ضربه کوچکی احتمال ترک برداشتن و یا شکستن را به همراه دارد.

در نتیجه بسته بندی وسایل شکستنی را باید در اولویت کار خود قرار دهیم. پس از آن به سراغ سایر وسایل مانند جمع آوری کتاب‌ها، مبلمان، لباس‌ها و … می رویم.

از جمله رایج‌ترین وسایل بسته بندی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد؛

۱. انواع کارتن سه لایه و پنج لایه مخصوص اسباب کشی

۲. نایلون‌های مشبک و فویل‌ها

۳. روزنامه‌ها و پارچه‌های باطله

۴. طناب و کش، چسب مخصوص کارتن

۵. کاورهای مخصوص لباس و رختخواب

۶. و سایر وسایل مورد نیاز

بسته بندی اثاثیه منزل

آموزش بسته بندی مبلمان و صندلی

اگرچه بسته بندی وسایل شکستنی بایستی در اولویت موضوع قرار داشته باشد اما ما تصمیم گرفتیم در این محتوا ابتدا به نحوه بسته بندی وسایل حجیم مانند مبلمان و صندلی بپردازیم.

برای بهترین روش بسته بندی لوازم منزل مانند بسته بندی مبل و صندلی آنچه که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، پایه‌های چوبی مبلمان، میز و صندلی است. در نتیجه پایه‌ها را باید با نایلون‌های مشبک بپوشانید.

پوشاندن پایه‌های مبل، میز ناهارخوری، میزهای چوبی و صندلی‌ها کمی وقت گیر و زمان بر است. شما باید نایلون را به صورت افقی و به اندازه کافی برش زده و به طور منظم به دور پایه ها پیچیده و با چسب شیشه‌ای آن را محکم کنید. توجه داشته باشید که تمامی پایه‌ها باید پوشانده شوند.

نایلون مشبک از هر گونه ضربه‌های ناگهانی به پایه‌های چوبی جلوگیری خواهد کرد. همچنین برای بخش نشیمنگاه مبل و صندلی می‌توانید این قسمت‌ها را با دقت با استفاده از فویل بپوشانید تا در طی مسیر اسباب کشی، آلوده نشوند. کوسن‌ها را هم می‌توانید به طور جداگانه درون کاور قرار دهید.

آموزش بسته بندی لباسشویی، ظرفشویی

وسایل بزرگ و حجیمی مانند لباسشویی و یا ظرف‌شویی که کمی نحوه جابجایی آن با سایر وسایل متفاوت است را می‌توان با استفاده از  نایلون‌های مشبک پوشاند. توجه داشته باشید که به اندازه کافی نایلون مشبک خریداری کنید تا وسط کار کم نیاورید.

پوشاندن لباسشویی و ظرفشویی با نایلون‌های مشبک، علاوه بر آن که باعث محفوظ ماندن این‌گونه وسایل می‌شود، جایجایی آسان‌تری را هم پیدا می‌کنند. به دلیل آنکه در هنگام جابجایی از روی دست لیز نمی‌خورند. ناگفته نماند که پوشاندن و بسته بندی این‌گونه وسایل کمی زمان بر بوده و نیاز به مهارت خاصی است.

برای انتخاب بهترین روش بسته بندی لوازم منزل و پوشش وسایل حجیم، می‌توانید از نیروی خدمات باربری درخواست نمایید.

آموزش بسته بندی وسایل صوتی و تصویری مانند تلویزیون، کامپیوتر

وسایل صوتی و تصویری از دیگر لوازم آسیب پذیر برای جابجایی اسباب و اثاثیه هستند. در نتیجه برای بسته بندی اسباب و اثاثیه مانند وسایل صوتی و تصویری باید نهایت دقت را به کار برد.

برای بسته بندی تلویزیون، پیشنهاد می‌شود که اگر از ال سی دی استفاده می کنید که به میز متصل است، آن را جدا کنید. سپس با استفاده از نایلون مشبک به خوبی سطح روی تلویزیون و پشت آن را مانند یک کتاب بپوشانید تا از هر نوع ضربه‌ای در امان باشد.

چسب‌های شیشه‌ای مخصوص کارتن از جمله وسایل محکم کننده برای نایلون‌های مشبک هستند. همچنین اگر از کامپیوترهای دسکتاپ استفاده می‌کنید، تمامی ابعاد مانیتور با نایلون مشبک باید پوشانده شود. 

از دیگر وسایل صوتی و تصویری می‌توان به دی وی دی پلیر، رسیور (reciver) و ضبط صوت اشاره کرد. این‌گونه وسایل که به نسبت حجم کمتری دارند را می‌توان درون جعبه‌های اورجینال خود دستگاه قرار داد و سپس جعبه‌ها تک‌به‌تک درون کارتن‌های پنج لایه قرار داده شوند. 

شاید قرار باشد که نایلون مشبک در ابعاد بسیار زیاد خریداری کنید. اگرچه کمی قیمت وسایل بسته بندی این روزها بالا رفته است اما ارزش خرید بالایی دارد. چرا که وسایل و اسباب را در هنگام جابجایی و نقل مکان مصون نگه می‌دارد.

آموزش بسته بندی اسباب شکستنی

بسته بندی اسباب شکستنی را باید با دقت و حوصله بیشتری انجام داد. استفاده از روزنامه و پارچه‌های باطله برای بسته بندی این‌گونه وسایل بسیار به کارتان می‌آید. همچنین حتماً باید برای بهترین روش بسته بندی لوازم منزل،  از کارتن های ۵ لایه برای جمع آوری ظروف استفاده شود.

کارتن‌های ۵ لایه مقاومت و استحکام بسیار بالایی دارند و به راحتی دچار فرو رفتگی و یا ضربه‌های ناگهانی نمی‌شوند. شاید قیمت این نوع کارتن‌ها کمی بالا باشد اما به نسبت کارایی با کیفیت و دوام طولانی مدت آن، دارای ارزش خرید بسیار است.

نا سلامتی داریم در مورد لوازمی صحبت می کنیم که برای خریدشان کلی تلاش کرده اید و احتمالا هم از نظر خاطرات و بار معنوی برای شما عزیز هستند، پس در خرید وسایل مناسب بسته بندی اثاثیه منزل و باربری و انجام درست مراحل کوتاهی نکنید.

آموزش بسته بندی

آموزش بسته بندی رختخواب

برای بهترین روش بسته بندی اثاثیه منزل جهت بسته بندی رختخواب، کوسن، ملحفه، پتو یا حتی لباس، پیشنهاد می‌شود که از کاور استفاده شود.

کاورها در انواع سایزهای متفاوت در بازار به فروش می‌رسد و شما می‌توانید بنا بر نوع نیاز مصرفی خود از این نوع کاورها تهیه کنید. از جمله ویژگی‌های شاخص کاورها می‌توان به محفوظ نگه داشتن محتویات داخل کاور اشاره کرد.

دانستنی‌های لازم برای بسته بندی اسباب و اثاثیه

۱. بسته بندی اسباب و اثاثیه را حتماً در روزهای مختلف ایام هفته تقسیم بندی کنید. تمام کارهای مرتبط با بسته بندی را به یک روز موکول نکنید. تقسیم کار در طی ایام هفته سبب جلوگیری از خستگی زود هنگام شما می‌شود.

۲. بسته بندی اسباب و اثاثیه را از وسایل شکستنی مانند ظروف، اشیاء دکوری، آینه و مانند این‌ها شروع کنید.

۳. برای بسته بندی وسایل، حتماً از بهترین و مرغوب‌ترین وسایل بسته بندی استفاده کنید.

۴. پس از اتمام بسته بندی حتماً با استفاده از ماژیک روی کارتن‌ها شماره گذاری کنید و محتویات آن را با کلماتی از قبیل شکستنی، کتاب و مواردی از این قبیل بنویسید تا در هنگام حمل و جابجایی ایمنی‌های لازم رعایت شود.

۵. همیشه وسایل سنگین مانند کتاب‌های قطور را در کف کارتن قرار دهید و وسایل سبک را بر روی آن بگذارید تا حمل آن راحت‌تر انجام شود.

۶. حتماً جای خالی کارتن‌ها را با نایلون‌های مشبک، پارچه و یا روزنامه‌های باطله یا سایر وسایل پر کنید تا خالی نماند. خالی ماندن گوشه های کارتن باعث تکان خوردن محتویات داخل جعبه شده و احتمال صدمه آن بیشتر می‌شود.

۷. برای پوشاندن قاب عکس‌ها حتماً آن را با روزنامه و پارچه بپوشانید تا محفوظ باشند. سپس درون جعبه قرار دهید.

قیمت بسته بندی اثاث منزل

قیمت بهترین روش بسته بندی لوازم منزل و همچنین بسته بندی اسباب و اثاثیه، با توجه به مقدار وسایل، حجم وسایل، میزان وسایل بسته بندی مورد نیاز و مواردی از این قبیل محاسبه می‌شود. علاوه بر آن مدت زمان و همچنین تعداد روزهایی که کار بسته بندی به طول می‌انجامد نیز در هزینه و قیمت بسته بندی اسباب و اثاثیه تأثیر بسزایی دارد.

معمولاً در هنگام هماهنگی برای حمل بار، خدمات بسته بندی نیز انجام می‌شود که هزینه مختص به خود را دارد. اما برای صرفه جویی در هزینه می‌توانید با خرید وسایل بسته بندی مورد نیاز که در موارد فوق گفته شد، بسته بندی را خودتان انجام دهید.

اما اگر چنانچه خود را ناتوان از عهده بسته بندی برخی از وسایل دیدید، نگران نباشید. کار را به کاردان بسپارید. تمامی شرکت‌های باربری معتبر، انجام خدمات بسته بندی وسایل را نیز در فهرست خدمات خود دارا می‌باشند.

سایر نکات قابل توجه برای بسته بندی

تا اینجای کار به توضیح برخی از موارد حائز اهمیت پرداختیم. در این بخش آن مواردی که از قلم افتاده اند، اما همچنان مانند سایر موارد قبلی از اهمیت بسیاری برای بسته بندی اسباب و اثاثیه برخوردار هستند، اشاره می‌کنیم.

نکته اول. زمانی که به خوبی وسایل را در داخل کارتن سه لایه یا پنج لایه قرار دادید، برای بستن درب کارتن توجه داشته باشید که به خوبی تمامی درزهای آن را با چسب مخصوص کارتن بپوشانید. در صورت امکان می‌توانید علاوه بر استفاده از چسب کارتن، تمامی ابعاد کارتن را با فویل بپوشانید.

پوشاندن کارتن با فویل معمولاً در فصل‌های سرد سال که برف و بوران است، انجام می‌شود. بدین ترتیب کارتن ها به خوبی از هرگونه رطوبت محفوظ می‌مانند.

نکته دوم. توصیه می‌شود حتماً از کارتن‌های مقاوم مخصوص اسباب کشی که در بازار موجود است، استفاده کنید. کارتن های اسباب کشی معمولاً در دو نوع ۳ لایه و ۵ لایه در اندازه ها و ابعاد گوناگون به فروش می‌رسند.

نکته سوم. روی کارتن‌هایی که قرار است در انبار نگهداری شوند، با ماژیک بزرگ بنویسید، انبار. روی کارتن‌هایی که دارای محتویات وسایل شکستنی هستند، با ماژیک بنویسید، شکستنی. بدین ترتیب محتویات هر یک از کارتن‌ها برای جابجایی صحیح مشخص می‌شود.

آموزش بهترین روش بسته بندی وسایل منزل

جمع بندی

اسباب کشی از جمله سخت‌ترین کارهایی است که بالاخره همه افراد با آن مواجه خواهند شد. همچنین بسته بندی اسباب و اثاثیه کاری وقت گیر بوده و نیاز به صبر و حوصله فراوانی دارد.

اما شما می توانید با درایت کامل بهترین روش بسته بندی لوازم منزل را برگزینید. خرید وسایل بسته بندی از یک طرف و نحوه بسته بندی اسباب و اثاثیه از سوی دیگر پروسه ای زمان بر است که بایستی انرژی بسیاری برای آن صرف شود.

بهره‌مندی از خدمات بسته بندی شرکت های باربری مسیر را برایمان کمی راحت‌تر می کند. با هماهنگی‌های لازم می‌توانید با یک تماس، نیروی خدماتی مختص به بسته بندی اثاثیه منزل را در کنار خود داشته باشید. سرعت عمل، کیفیت در نحوه بسته بندی و همچنین استفاده از مرغوب‌ترین وسایل بسته بندی تنها بخشی از ویژگی های ممتاز خدمات باربری به شمار می‌آید.

چگونه اطلاعات مناسب در رابطه با بسته بندی لوازم منزل دریافت کنیم؟

برای دریافت اطلاعات می توانید با این شماره تماس بگیرید: 02122060116

از ساعت 8 تا 10 شب در باربری تهران منتظر تماس شما جهت ارائه مشاوره مفید خواهیم بود.

قیمت بسته بندی اثاث منزل

قیمت بسته بندی لوازم منزل و همچنین بسته بندی اسباب و اثاثیه، با توجه به مقدار وسایل، حجم وسایل، میزان وسایل بسته بندی مورد نیاز و مواردی از این قبیل محاسبه می‌شود. علاوه بر آن مدت زمان و همچنین تعداد روزهایی که کار بسته بندی به طول می‌انجامد نیز در هزینه و قیمت بسته بندی اسباب و اثاثیه تأثیر بسزایی دارد.
آموزش اسباب کشی آسان – 3 پارامتر مهم در اسباب کشی

آموزش اسباب کشی آسان – 3 پارامتر مهم در اسباب کشی

لازمه داشتن یک اسباب کشی آسان بستگی به ۳ پارامتر کلیدی که شامل برنامه‌ریزی، مدیریت و عملکرد مؤثر است، می‌شود. به عبارتی اگر اسباب کشی ما فاقد این ۳ پارامتر اصلی باشد، بدون شک با نگرانی‌هایی جهت انتقال اسباب و اثاثیه روبرو خواهیم شد.

در ادامه به شرح مختصری درباره هر یک از این پارامترها می‌پردازیم. علاوه بر آن شما  را با آموزش نحوه اسباب کشی آسان به صورت مرحله به مرحله آشنا می‌کنیم.

در ادامه می خوانیم؛

3 پارامتر کلیدی برای اسباب کشی آسان

همانطور که در مقدمه گفته شد، جابجایی آسان اسباب و اثاثیه شامل ۳ کلید اصلی اعم از برنامه ریزی، مدیریت و همچنین عملکرد خوب می‌شود. هر یک از موارد گفته شده دارای توضیحاتی است که بایستی در نحوه جابجایی اسباب و اثاثیه کاملا رعایت شود.

برنامه ریزی

می توان این چنین بیان کرد که بدون برنامه ریزی، عملا هیچ کاری به ثمر نمی‌رسد. در برنامه ریزی برای داشتن اسباب کشی آسان بایستی به دقت تعداد و حجم اسباب و اثاثیه را مشخص کنیم. اینکه دارای چه تعداد وسیله هستیم، وسایل حجیم و سنگین ما چه تعداد است و مواردی از این نظر.

انتخاب وسایل بسته بندی نیز در بخش برنامه ریزی جابجایی اسباب و اثاثیه می‌گنجد. علاوه بر آن تعین زمان بسته بندی اسباب و اثاثیه مشخص می‌شود. اگر چنانچه نیاز به هماهنگی با شرکت باربری برای بسته بندی اسباب است را نیز بایستی در نظر داشته باشیم.

مدیریت

پس از انجام برنامه ریزی‌های مشخص شده، نوبت به مدیریت می رسد. مدیریت در نحوه اسباب کشی آسان حکم اصلی را دارد. بدین معنا که ما باید در نحوه بسته بندی اسباب و لوازم، سفارش تعداد کارتن های مورد نیاز، سفارش و خرید لوازم مورد نیاز برای بسته بندی، مشخص کردن تعداد نیروی کارگر برای نقل و انتقال اسباب و مواردی از این قبیل دقت لازم و کافی را داشته باشیم. 

در یک نگاه کلی می‌توان چگونگی بسته بندی اثاثیه منزل، نحوه انتقال، انتخاب خودروی باربری، تفکیک اسباب و نحوه جابجایی در بخش مدیریت اسباب کشی آسان جای می‌گیرد.

عملکرد موثر

عملکرد موثر مرتبط با بخش نهایی اسباب کشی آسان است. در این مرحله با داشتن برنامه ریزی صحیح، مدیریت کارآمد، می‌توانیم انتظار عملکرد موثری را برای جابجایی اسباب و اثاثیه داشته باشیم. عملکرد موثر شامل چگونگی حمل و جابجایی توسط نیروی متخصص و فعال است.

علاوه بر آن نحوه انتقال صحیح اسباب بدون هیچ گونه آسیبی به مقصد و همچنین نحوه چیدمان اسباب و اثاثیه در زیر مجموعه عملکرد موثر قرار می‌گیرد.

نحوه اسباب کشی آسان و بی دردسر

دانستن آنکه چطور و چگونه اسباب کشی آسان و بی دغدغه‌ای داشته باشید تا حد بسیار زیادی باعث پیشبرد کارهایتان می‌شود. توجه داشته باشید که جابجایی اسباب و اثاثیه یک پروسه چند مرحله‌ای است و اگر قرار باشد بی‌حوصله رفتار کنید، نتیجه چندان موثری دریافت نمی‌کنید.

اگر تصمیم دارید که خودتان مسئولیت بسته بندی اسباب و اثاثیه بر عهده داشته باشید پس باید تمامی اصول مرتبط با نحوه بسته بندی، تفکیک لوازم، استفاده صحیح از وسایل بسته بندی، سفارش کارتن‌های مخصوص اسباب کشی به تعداد لازم و مواردی از این قبیل را بدانید.

برای نمونه بسته بندی وسایل حجیم کاملا متفاوت از بسته بندی لوازم خرده ریز است.  همچنین نحوه باز کردن بسته بندی‌ها و چیدمان وسایل از دیگر مواردی است که باید به آن توجه داشته باشید. اگر چنانچه از عهده کار بسته بندی اسباب و اثاثیه بر نمی‌آیید، حتما از نیروهای خدماتی شرکت باربری بهره مند شوید.

اسباب کشی بی دردسر

چه کنیم تا اسباب کشی بهتری داشته باشیم؟

برای آنکه بتوانیم تجربه بسیار خوبی از اسباب کشی آسان داشته باشیم، در این بخش ما شما را با یک سری نکته‌های کلیدی آشنا می کنیم که کاملا به کارتان می‌آید.

1. انجام کارهایتان را به تایم آخر موکول نکنید

انجام کارهایی مانند سفارش وسایل بسته بندی، سفارش کارتن‌های چند لایه، تعداد نیروی کارگر مورد نیاز، نحوه بسته بندی وسایل یا تفکیک آنها مستلزم صرف زمان و انرژی است. پس اگر می‌خواهید نتیجه بهتری از جابجایی اسباب و اثاثیه داشته باشید، کارها را در اسرع وقت انجام دهید.

2. نظم در بسته بندی

داشتن نظم در نحوه بسته بندی اسباب و اثاثیه از جمله نکات حائز اهمیتی است که  باید به آن توجه داشته باشید. به دلیل آن که وقتی تفکیک وسایل به درستی انجام شود و هر یک از وسایل دارای بسته بندی مستحکمی باشند، احتمال آسیب‌های احتمالی به وسایل کمتر خواهد بود.

می‌توانید هر روز هفته را به بسته بندی بخشی از وسایل مشخص شده اختصاص دهید. برای نمونه سه روز متوالی را به بسته بندی وسایل شکستنی آشپزخانه اختصاص داده و سه روز دیگر را به بسته بندی کتاب، پرونده، لوازم تحریر و موارد این چنینی اختصاص دهید.

تقسیم بندی روزهای هفته برای بسته بندی اسباب و اثاثیه به شما کمک می‌کند که دیر خسته شوید و علاوه بر آن از نحوه بسته بندی اسباب و اثاثیه لذت ببرید.

3. تهیه فهرست از وسایل و اسباب به درد نخور

تا حد امکان دور خودتان را خلوت کنید. وسایلی که به کارتان نمی‌آید و قصد استفاده از آنها را ندارید، کنار بگذارید. می‌توانید وسایلی را که نمی‌خواهید به دیگران ببخشید و یا حتی به فروش برسانید. در مجموع وسایل بیهوده و بلا استفاده را با خود به خانه یا محل جدید حمل نکنید.

4. تهیه فهرست از وسایل و اسباب مربوط به انبار

به طور قطع، در اسباب کشی، بسیاری از اسباب و اثاثیه مربوط به انبار بوده و بایستی حتی در هنگام بسته بندی روی کارتن اینگونه وسایل، برچسب انبار باشد تا در محل جدید نیز مستقیم به داخل انبار انتقال یابند. اگر چنانچه وسایل انباری را قاطیه سایر وسایل بسته بندی کنید، مطمئنا برای چیدمان با مشکلاتی روبرو خواهید شد.

بستته بندی اثاثیه

مراحل آموزش اسباب کشی آسان

با توجه به موارد گفته شده، برای جمع آوری اسباب و اثاثیه خود دیگر با دغدغه چندان جدی روبرو نخواهید شد. شما می‌توانید به راحتی و تنها با کمی انجام اقدامات ساده، خود را برای یک اسباب کشی آسان آماده کنید. در ادامه مراحل آموزش و نحوه اسباب کشی آسان را بررسی و مرور خواهیم کرد.

مرحله 1. تفکیک اسباب و وسایل

برای تفکیک اسباب و وسایل، شما باید بدانید که از هر نوع وسایل دارای چه تعدادی هستید. علاوه بر آن بایستی نوع و جنس وسایل از یکدیگر تفکیک شوند. برای نمونه وسایل شکستنی آشپزخانه  بایستی از وسایل کاغذی مانند کتاب، مجله و لوازم تحریر تفکیک شوند. حتی اشیاء دکوری و تزیینی بایستی از سایر وسایل  شکستنی آشپزخانه جدا باشند.

جنس لباس و ملحفه ها اگرچه پارچه است اما به دلیل آنکه هر کدام کاربرد متفاوتی دارند، بایستی در بسته بندی‌های جداگانه قرار بگیرند.

می‌توان اینگونه بیان کرد که تفکیک اسباب و وسایل تا حد بسیار زیادی، اسباب کشی آسان را برایتان راحت‌تر خواهد کرد. علاوه بر آن تفکیک صحیح اسباب و اثاثیه در نهایت سبب نظم بیشتر و چیدمان می شود. حتی دیگر برای باز کردن هر یک از کارتن‌ها سردرگم نخواهید شد.

مرحله 2. سفارش وسایل بسته بندی مورد نیاز

در تمام اسباب کشی‌ها وسایل مورد نیاز یکسان است. در واقع مهمترین وسایل بسته بندی برای یک اسباب کشی آسان و بی‌دغدغه شامل انواع کارتون‌های ۳ لایه و ۵ لایه در سایزهای مختلف، چسب مخصوص کارتن، فویل‌های نایلونی، نایلون‌های مشبک، طناب، کش، روزنامه باطله، پارچه‌های باطله و مواردی از این قبیل می‌شود.

مواردی مانند روزنامه و پارچه‌های باطله به طور قطع در هر خانه‌ای پیدا می‌شود. پس حواستان جمع باشد که این ها را دور نیندازید و حتما در هنگام بسته بندی از این نوع وسایل استفاده کنید چون حتما به کارتان خواهد آمد.

وسایلی مانند کارتون‌های مختص به اسباب کشی را حتما باید سفارش دهید. یادتان باشد که تعداد کارتن‌ها حتما به تعداد مورد نیاز سفارش داده شوند.

ضرورت استفاده از کارتن ها ۳ لایه و ۵ لایه

وجود کارتن‌های ۳ لایه و ۵ لایه در اندازه های مختلف لازم و ضروری است. معمولا از کارتون‌های ۵ لایه که از دوام و استحکام قابل توجهی برخوردار هستند، برای بسته بندی وسایل شکستنی مانند ظرف و ظروف، وسایل دکوری، عتیقه جات و مواردی از این قبیل استفاده می شود.

همچنین اگر کتاب های قطور بسیار زیادی دارید، پیشنهاد می‌شود که حتما برای جمع آوری کتاب‌ها از کارتن‌های ۵ لایه استفاده کنید.

کارتون‌های سه لایه هم برای وسایل کم حجم‌تر مانند بسته بندی وسایل برقی قهوه ساز، زودپز، مایکروویو و وسایل این چنینی استفاده می‌شود. کارتن های ۳ لایه و ۵ لایه حتی برای زمانی که شما جعبه اصلی وسیله خود را قبلا دور ریخته باشید نیز بسیار کارایی دارد.

مرحله 3. نحوه بسته بندی اسباب و اثاثیه

بسته بندی هر یک از اسباب و اثاثیه متفاوت است. در نتیجه پیشنهاد می‌شود که نکات قابل توجه برای نحوه بسته بندی هر یک از وسایل را به خوبی بدانید و به این نکات آموزشی مطلع باشید.

بسته بندی لوازم شکستنی

برای بسته بندی لوازم شکستنی مانند بشقاب ها، ظرف و ظروف حتما از کارتون‌های ۵ لایه مقاوم استفاده کنید. حتما در لابه لای بشقاب‌ها و پیش دستی‌ها، یک تکه نایلون مشبک قرار دهید تا مانع اصطکاک بشقاب‌ها شود.

قرار دادن نایلون‌های مشبک درون کارتون یک فایده مهم دیگر هم دارد و آن جلوگیری از ضربه‌ها و آسیب‌های احتمالی به محتویات داخل کارتن است. گوشه‌های خالی کارتن را هم می‌توانید با پر کردن پارچه به خوبی بپوشانید تا مانع حرکت ظرف و ظروف داخل جعبه شود.

لیوان‌ها و استکان‌ها را می‌توانید داخل پارچه و یا روزنامه بپوشانید. یادتان نرود که حتما داخل لیوان‌ها را هم روزنامه‌های مچاله شده قرار دهید. بهتر است که برای بسته بندی قاشق، چنگال، کارد  و موارد این چنینی انها را در نایلون جداگانه قرار داده و سپس در داخل کارتن بگذارید.

بسته بندی اثاث منزل

بسته بندی کتاب ها

حتما برای بسته بندی کتاب‌ها، کتاب‌های قطور را در کارتن ها ۵ لایه قرار دهید. کتاب‌های کوچکتر را می‌توانید درون کارتن‌هایی با سایز کمتر  بسته بندی کنید.

حتما روی کارتن‌ها برچسب کتاب یا وسایل شکستنی بزنید تا در هنگام جابجایی حواستان به نحوه حمل و نقل بسته‌ها باشد. بدین ترتیب می توان تا حد بسیار زیادی از یک اسباب کشی اسان خیالتان راحت باشد.

بسته بندی پوشاک، ملحفه، رختخواب

در حال حاضر برای بسته بندی راحت تر پوشاک و ملحفه، بغچه‌های مختص به آن در بازار به فروش می‌رسد. این بغچه‌ها که در واقع مانند یک کیف پارچه‌ای در رنگ‌های متنوع است، بسیار کم حجم بوده و شما می‌توانید تمامی لباس‌ها و پوشاک خود را درون آن قرار دهید.

علاوه بر آن این نوع بغچه‌ها برای مرتب چیدن ملحفه ، روبالشی، کوسن و مواردی از این قبیل بسیار به کار می‌آید و در نظم بخشی بسته بندی اسباب و اثاثیه تاثیر بسیاری دارد.

مرحله 4. هماهنگی برای تعداد کارگر مورد نیاز برای جابجایی و انتقال وسایل

تعداد و حجم اسباب و اثاثیه قابل جابجایی نشان دهنده تعداد نیروی کارگر برای حمل و نقل آن است. در واقع نیروی کار بایستی به اندازه کافی در محل حضور داشته باشند تا بتوانند در کوتاهترین زمان ممکن و به راحتی اسباب را درون خودروی باربری جای داده و اماده حرکت شوند.

از آنجایی که اغلب افراد قادر به جابجایی اسباب خود نیستند، این کار را به عهده شرکت‌های خدمات باربری می‌سپارند.

شرکت خدمات باربری نظیر باربری تهران با برخورداری از کارکنان کاربلد و ماهر، جابجایی اسباب و اثاثیه شما را در کسری از زمان انجام داده و به مقصد می‌رسانند.

توجه داشته باشید که نوع خودروی باربری نیز برای تعداد اسباب و اثاثیه موثر است. اگر چنانچه اسباب و اثاثیه حجیم و تعداد بالا باشد، حتما بایستی از خاور استفاده شود. اما برای جابجایی اسباب کمتر معمولا از وانت بار استفاده می‌شود.

جابجایی و انتقال اثاث منزل

جمع بندی

ما در این محتوا تا حد امکان به نکات کلیدی و موثر برای جابجایی اسباب و اثاثیه پرداختیم. همچنین پروسه مرحله به مرحله آموزشی در رابطه با تفکیک اسباب و وسایل، چگونگی بسته بندی اسباب و اثاثیه، فهرست برداری و نکات این چنینی را نیز بررسی کردیم. جابجایی اسباب و اثاثیه نیازمند رعایت یک سری مراحلی است که بایستی با صبر و حوصله انجام شود.

بدین ترتیب می‌توان یک اسباب کشی آسان و حتی خاطره انگیزی را پیش بینی کرد. اگر چنانچه تبحر کافی در نحوه بسته بندی اسباب و اثاثیه و تفکیک آن ندارید، می‌توانید از کارکنان شرکت‌های خدمات باربری بهره بگیرید.

شرکت‌های خدمات باربری هر آنچه که شما از یک اسباب کشی آسان انتظار دارید را برایتان فراهم می‌کنند.

با ما تماس بگیرید